راگبی آنلاین را تماشا کنید ، هر کجا که هستید! | VPNOverview

راگبی ورزش سختی است که در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد. در حالی که تماشای راگبی در تلویزیون در کشورهایی که در شش گروه ملل (انگلیس ، فرانسه ، ایتالیا ، ایرلند ، اسکاتلند و ولز) یا مسابقات راگبی (آرژانتین ، استرالیا ، نیوزلند و آفریقای جنوبی) رقابت می کنند به راحتی قابل اجرا است. جریان بازی ها در سایر نقاط جهان دشوار است. خوشبختانه ، از هرجایی که در جهان هستید ، روش هایی برای تماشای راگبی آنلاین وجود دارد. ساده ترین راه برای انجام این کار ، با یک VPN است.


چرا برای تماشای راگبی به یک VPN احتیاج دارید

اگر یکی از موارد زیر در مورد شما باشد ، ممکن است به یک VPN برای تماشای راگبی نیاز داشته باشید.

 • اگر بازی راگبی که می خواهید تماشا کنید ، در کشور شما پخش نمی شود.
 • اگر تعطیلات در کشوری هستید که بازی های راگبی را پخش نمی کنند.
 • اگر برای مثال در یک کانال انگلیسی مشترکی دارید ، یک راگبی پخش می کند ، اما شما در انگلیس نیستید.

برای اینکه مطمئن شوید که می توانید بازی های راگبی را تماشا کنید ، می توانید VPN را برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی نصب کنید.

بهترین ارائه دهندگان VPN برای تماشای راگبی

برای تماشای راگبی آنلاین با VPN مهم است که ارائه دهنده VPN در کشورهایی که راگبی از تلویزیون پخش می شود ، به اندازه کافی سرور داشته باشد. علاوه بر این ، سرعت اتصال با سرور VPN باید به اندازه کافی بالا باشد تا بتوانید بازی را بدون تاخیر تماشا کنید. در آخر ، شما یک VPN خوب می خواهید که کاربرپسند و امن باشد. با توجه به این ویژگی ها ، ما می توانیم ارائه دهندگان VPN زیر را برای مشاهده آنلاین راگبی به صورت آنلاین توصیه کنیم.

ExpressVPN برای راگبی

ExpressVPN یک ارائه دهنده عالی عالی VPN با خدمات عالی مشتری است. این ارائه دهنده مطمئن خواهد بود که شما ایمن هستید و متوجه هیچ مشکلی در اتصال نخواهید شد. با شبکه سرور شگفت انگیز آنها همیشه می توانید سرور را در کشور مورد نظر خود پیدا کنید. به این ترتیب تماشای بازی های راگبی به صورت آنلاین آسان خواهد بود.

ExpressVPN یک VPN نسبتاً گران است اما این امر منطقی است زیرا بهترین ترکیب سرعت ، امنیت و دوستی کاربر را به دست می آورید. می توانید این VPN را با 30 روز ضمانت برگشت پول خود امتحان کنید.

IPVanish برای راگبی

IPVanish ممکن است سریعترین VPN برای پخش آنلاین باشد. آنها همچنین پیشنهاد خوبی از سرورها دارند و نسبتاً ارزان هستند. این ویژگی ها اطمینان می دهند که تماشای همه بازی های راگبی مورد نظر شما به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

اگر هنوز مطمئن نیستید ، می توانید IPVanish را با ضمانت 7 روزه برگشت پول خود امتحان کنید. این ضمانت همچنین در صورتی ایده آل است که فقط اگر می خواهید یک بازی راگبی خاص را تماشا کنید.

NordVPN برای راگبی

از نظر امنیتی ، NordVPN یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN است. علاوه بر این ، این یک VPN کاربر پسند و نسبتاً سریع است که دارای تعداد زیادی سرور است. مهمتر از همه ، NordVPN دارای قیمت بسیار مناسبی است که اگر فقط بخواهید از VPN برای تماشای راگبی استفاده کنید ، ایده آل است..

NordVPN یک VPN است که ارزش بالایی را برای پولی که خرج می کنید ارائه می دهد. تمام برنامه های اشتراکی آنها دارای 30 روز ضمانت برگشت پول است ، به این معنی که می توانید قبل از انجام تعهد ، خدمات را آزمایش کنید.

VPN چه کاری انجام می دهد?

اتصال اینترنتی VPNVPN (Virtual Private Network) نرم افزاری است که امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین شما را افزایش می دهد. VPN کلیه ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند ، به طوری که هیچ کس نمی تواند از آن معنا پیدا کند. بنابراین ، اشخاص ثالث نمی توانند آنچه را که شما انجام می دهید بصورت آنلاین ثبت کنند.

با یک VPN از طریق سرورهای خارجی به اینترنت متصل می شوید و آدرس IP آن سرور را به دست می گیرید. آدرس IP اثر انگشت اتصال به اینترنت شما است و برای تشخیص اینکه در کجای جهان هستید قرار دارد. با گرفتن آدرس IP سرور VPN می توانید وانمود کنید که در جایی هستید که نیستید.

اگر محتوا ، مانند یک مسابقه راگبی ، از نظر جغرافیایی مسدود شود ، می توانید با VPN این موضوع را بدست آورید. وب سایت هایی که بازی ها را پخش می کنند فقط مجاز به نمایش محتوا برای کاربران در کشورهای خاص هستند. با یک VPN می توانید وانمود کنید که در یکی از این کشورها حضور دارید بدون اینکه واقعاً در آنجا باشید.

نحوه تماشای راگبی آنلاین با VPN

برای اینکه بتوانید راگبی را از هر نقطه دنیا بطور آنلاین تماشا کنید ، به دو چیز نیاز دارید. ابتدا باید وب سایتی پیدا کنید که بتوانید بازی را پخش کنید یا دوباره تماشا کنید. در مرحله دوم ، شما باید به یک VPN تظاهر کنید که در کشوری هستید که وب سایت بازی ها را پخش می کند. برای مثال ، اگر با مجری آمریکایی NBC حساب کاربری دارید ، اما در آمریکا نیستید ، باید از VPN استفاده کنید. برای اتصال به سرور ایالات متحده علاوه بر این ، کانال های بسیاری وجود دارد که بازی های راگبی را به صورت رایگان پخش می کنند. در این موارد ، شما فقط به یک VPN احتیاج دارید.

راگبی آنلاین را به صورت رایگان تماشا کنید

بازیکن راگبیراگبی یکی از معدود ورزش هایی است که می تواند بصورت آنلاین پخش شود. به خصوص در کشورهایی که راگبی محبوب است ، بازی ها به صورت زنده پخش می شوند. برای اینکه بتوانید آن را تماشا کنید ، لزوماً نیازی به اشتراکی با کانال پخش برنامه ها ندارید. شما فقط به یک VPN نیاز دارید تا مکان مجازی خود را تغییر دهید ، بنابراین وب سایت فکر می کند شما اجازه دسترسی به محتوا را دارید.

برخی خدمات VPN رایگان وجود دارد اما به اندازه نسخه های پرداخت شده خوب نیستند. با خدمات VPN رایگان ، آنها اغلب داده ها ، سرعت و امنیت شما را محدود می کنند. اگر واقعاً می خواهید راگبی را بصورت آنلاین تماشا کنید ، توصیه می کنیم از دوره های آزمایشی یا دوره برگشت پول از خدمات VPN پرداخت شده ، مانند موارد ذکر شده در بالا استفاده کنید..

مسابقات قهرمانی شش کشور را به صورت آنلاین تماشا کنید

مسابقات ششم قهرمانی مهمترین مسابقات راگبی در نیمکره شمالی است. شش کشوری که با هم رقابت می کنند فرانسه ، انگلیس ، ولز ، اسکاتلند ، ایرلند و ایتالیا هستند. از سال 2000 این کشورها برای جایزه قهرمانی قهرمانی آرزو رقابت می کنند. انگلیس بیشترین برد را به نام خود دارد اما در سال 2018 ایرلند این رقابت ها را شکست. شما می توانید مسابقات قهرمانی شش کشور را به صورت آنلاین (رایگان) با VPN تماشا کنید.

مسابقات راگبی را بصورت آنلاین تماشا کنید

مسابقات راگبی مهمترین مسابقه راگبی در نیمکره جنوبی است. آرژانتین ، استرالیا ، نیوزلند و آفریقای جنوبی از سال 2012 با یکدیگر رقابت می کنند. مشابه مسابقات شش قهرمانی ، شما می توانید مسابقات راگبی را بصورت آنلاین (به صورت رایگان) با VPN تماشا کنید..

مسابقات جام جهانی راگبی را به صورت آنلاین تماشا کنید

جام جهانی راگبی سال 2019 در ژاپن برگزار می شود. بهترین تیم های سراسر جهان برای دیدن اینکه چه کسی پیروز به خانه خواهد رفت ، به رقابت می پردازند. کشورهایی که شرکت می کنند ، بازی ها را نیز پخش می کنند ، اما در کشورهای دیگر همیشه ممکن است اینگونه نباشد. برای تماشای می توانید به میخانه ایرلندی محلی خود بروید ، اما اگر می خواهید در خانه بمانید و مسابقات را جابجا کنید ، ممکن است برای این کار به یک VPN احتیاج داشته باشید.

کانال ها و وب سایت هایی که راگبی را پخش می کنند

در زیر می توانید نمای کلی از وب سایت هایی که بازی های راگبی پخش می کنند ، پیدا کنید. برخی از آنها رایگان هستند و برای سایرین به اشتراک نیاز دارید.

کانال های راگبی (بیشتر رایگان)

 • iPlayer BBC (انگلستان)
 • 7Plus (استرالیا)
 • CBC (کانادا)
 • دوربین مدار بسته (چین)
 • Canal + fa FranceTV (فرانسه)
 • ARD en ZDF (آلمان)
 • RTE (ایرلند)

کانال های راگبی (عمدتا پرداخت شده)

 • NBC (ایالات متحده)
 • رده گلوبو (برزیل)
 • NTV Plus (روسیه)
 • آسمان تلویزیون (نیوزیلند)
 • راگبی پاس (چندین کشور که راگبی محبوب است)

برنامه ملل 2020

این 6 کشور دوباره فعال هستند. آیا می خواهید ببینید آیا ولز این بار دیگر برنده خواهد شد؟ برنامه بازی را در زیر برای تمام تاریخ های مهم بررسی کنید.

تاریخ
بازی
روز اول فوریهولز-ایتالیا
ایرلند-اسکاتلند
یکشنبه 2 فوریهفرانسه-انگلیس
روز 8 فوریهایرلند-ولز
اسکاتلند-انگلیس
یکشنبه 9 فوریهفرانسه-ایتالیا
روز 22 فوریهایتالیا-اسکاتلند
ولز-فرانسه
یکشنبه 23 فوریهانگلیس-ایرلند
روز 7 مارسایرلند-ایتالیا
انگلیس-ولز
یکشنبه 8 مارساسکاتلند-فرانسه
روز 14 مارسولز-اسکاتلند
ایتالیا-انگلیس
فرانسه-ایرلند
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me