نحوه تماشای سریال جهانی MLB بصورت آنلاین | VPNOverview

سری مسابقات جهانی Major League Baseball (MLB) یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی سال است ، به عنوان محبوب در بین طرفداران ورزش در NFL Super Bowl یا لیگ قهرمانان UEFA.


همه ساله در حدود 18 میلیون آمریکایی برای تماشای تیم های قهرمان لیگ آمریکا (AL) و لیگ ملی (NL) در مرحله یک هفتم بهترین بازی هفتم به مصاف هم می روند که مشخص خواهد کرد که چه کسی برنده جایزه کمیسر آرزو خواهد شد. . متأسفانه ، افراد خارج از ایالات متحده ممکن است هنگام تلاش برای تماشای بازی ها بصورت آنلاین با برخی از مشکلات روبرو شوند. در زیر می توانید بخوانید که چرا این اتفاق می افتد و چگونه می توانید به اطراف آن بپردازید.

محبوبیت سری جهانی

آرم سری جهانیبا کمال تعجب ، مهمترین رویداد تقویم بیس بال درآمد زیادی را به همراه دارد. ارزش نام تجاری سری جهانی MLB در سال 2017 از 124 میلیون دلار آمریکا فراتر رفته است. در ایالات متحده ، بخش عمده ای از این درآمد از تبلیغات و حمایت مالی حاصل می شود. این امر به شبکه فاکس اجازه می دهد سریال جهانی را به طور رایگان برای بینندگان آمریکایی پخش کند.

از آنجا که این فقط حق پخش سریال های جهانی را در سرزمین اصلی آمریکا دارد ، فاکس از جغرافیایی استفاده می کند تا مانع از تماشای بازی های غیر ساکنین شود. نرم افزار جغرافیایی مسدودکننده فاکس ، شما را ملزم می کند که قبل از دسترسی به بخار ، کد پستی معتبر ایالات متحده را وارد کنید. سپس آدرس اینترنتی پروتکل اینترنت (IP) شما را بررسی می کند تا موقعیت مکانی شما را تأیید کند و IP های غیر آمریکایی را از مشاهده جریان مسدود می کند.

MBL در خارج از ایالات متحده ، اکثریت درآمد خود را برای فروش سریال های جهانی ارائه می دهد که به شهروندان غیر آمریکایی اجازه می دهد بازی ها را مشاهده کنند. متأسفانه ، این بسته های جریان می توانند پر هزینه باشند و در همه کشورها در دسترس نیستند.

خوشبختانه ، اگر شما یکی از 500 میلیون طرفدار بیس بال در سراسر جهان هستید ، راهی برای دور زدن geoblocking فاکس وجود دارد. شما می توانید با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) سریال های جهانی را به صورت رایگان تماشا کنید. در این مقاله می توانید نحوه استفاده از VPN را برای تماشای سریال جهانی آنلاین بدانید. علاوه بر این ، ما برخی از بهترین ارائه دهندگان VPN را برای استفاده پیشنهاد خواهیم داد.

استفاده از VPN برای تماشای سریال جهانی آنلاین

از جغرافیایی برای محدود کردن افرادی که می توانند محتوای خاص را بر اساس منطقه جغرافیایی که در آن زندگی می کنند مشاهده کنند. این به طور کلی به دلیل پخش کننده ها یا شبکه ها فقط حق نمایش برنامه ها در برخی کشورها را دارند.

در مورد سریال های جهانی ، شبکه فاکس حق پخش یا پخش بازی های خارج از ایالات متحده را ندارد. از بینندگان سعی در دسترسی به بازیهای پخش شده از طریق وب سایت Fox Sports ‘خواسته می شود یک کد پستی معتبر آمریکایی را وارد کنند. این سپس در مقابل آدرس IP آنها بررسی می شود. اگر آدرس IP نشان می دهد که اتصال از خارج از ایالات متحده در حال آمدن است ، بیننده از تماشای جریان مسدود می شود.

VPN می تواند برای دور زدن محاصره جغرافیایی مورد استفاده قرار گیرد زیرا این امر باعث ترافیک اینترنت شما از طریق سرور مستقر در ایالات متحده می شود. این بدان معناست که وقتی آدرس IP شما توسط وب سایت Fox Sports بررسی می شود ، ثبت می شود که در سرزمین اصلی ایالات متحده مستقر است و به شما امکان می دهد بازی ها را به صورت رایگان تماشا کنید.

چرا ثبت نام در یک سرویس VPN?

مزایای استفاده از VPN فراتر از تماشای سریال های جهانی است. VPN طیف وسیعی از مزایا و گزینه هایی را که شما ممکن است در نظر نگرفته اید به شما ارائه می دهد.

 • مرور ناشناس – در عصر ردیابی کوکی ها ، تبلیغات هدفمند و فروش داده های مرور شخصی ، ناشناس بودن واقعی در اینترنت می تواند چالش برانگیز باشد. خدمات VPN ترافیک اینترنت شما را از طریق یک تونل VPN رمزگذاری شده هدایت می کند. این یکی از معدود راه هایی است که می توانید بدون نگرانی در مورد داده و عادت مرور خود را به استخراج یا فروش ، در اینترنت مرور کنید..
 • محدودیت های آنلاین بای پس – اگر در کشوری زندگی می کنید که به طور مرتب دسترسی به برخی وب سایت ها ، خدمات یا رسانه های اجتماعی را مسدود می کند ، VPN راهی عالی برای دسترسی شما به آن محتوای محدود است. VPN ها با اضافه شدن مزیت در مبهم کردن موقعیت مکانی شما و رمزگذاری ترافیک شما همراه هستند. این امر پیگیری فعالیت های آنلاین شما را برای دولت ها یا سرویس های امنیتی بسیار دشوار می کند.
 • محافظت از شما در برابر جرایم سایبری – بیشتر افراد از میزان اطلاعات شخصی که مجرمان سایبری فقط از مرور روزمره خود و عادت های رسانه های اجتماعی می توانند شگفت زده شوند ، شگفت زده می شوند. با مشاهده مکان شما و رمزگذاری داده های خود ، یک VPN به شما در حفظ امنیت در اینترنت و محافظت از شما در برابر طیف گسترده ای از جرایم سایبری کمک می کند..

بهترین VPN برای پخش سریال های جهانی چیست؟?

انتخاب بهترین VPN برای دسترسی شما به سریال جهانی به معنای در نظر گرفتن چندین عامل مهم است. برای اینکه بتوانید ارتباط سریع و پایداری برقرار کنید ، به خدمات VPN مورد استفاده خود نیاز دارید. هیچ چیز نمی خواهد قدردانی شما را از بزرگترین رویداد بیس بال مانند جریان ویدئویی کند و تند و زننده خراب کند.

قیمت نیز مورد توجه است. یکی از دلایل بسیاری که مردم برای تماشای سریال های جهانی از خدمات VPN استفاده می کنند ، هزینه قابل توجه بسته های پخش بین المللی MLB است. نکته ای در استفاده از سرویس VPN وجود ندارد که هزینه آن به اندازه سرویس جریان مورد نظر برای جلوگیری از پرداخت هزینه باشد.

با در نظر گرفتن این عوامل ، در اینجا پیشنهادات ما برای بهترین خدمات VPN که می توانید برای تماشای سریال های جهانی استفاده کنید ، ارائه شده است.

NordVPN

NordVPN یک پیشرو در بازار ارائه دهنده خدمات سریع و مطمئن VPN است. آنها خدمات عالی با قیمت مناسب ارائه می دهند. علاوه بر این ، NordVPN ضمانت 30 روز پس انداز پول دارد ، به طوری که شما می توانید خدمات را بدون تعهد به آن تست کنید.

NordVPN اتصال به تعداد خوبی از سرورها در ایالات متحده را ارائه می دهد. این بدان معنی است که دسترسی به پوشش پخش سری جهانی مشکل نخواهد بود. آنها همچنین به دلیل امنیت و حریم خصوصی شهرت دارند. NordVPN از obfsproxy برای جلوگیری از بازرسی Deep Packet استفاده می کند و خط مشی “عدم ورود” را اجرا می کند تا مرور شما را تا حد ممکن ناشناس نگه دارد..

ExpressVPN

ExpressVPN یک تجربه فوق العاده کاربر پسند با سرعت اتصال سریع و یک شبکه گسترده با سرورهای موجود در 94 کشور جهان ارائه می دهد. سرویس VPN آنها سرعت اتصال کاملاً بالایی را به سرورهای ایالات متحده خود ارائه می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید بدون نگرانی در مورد جست و خیز یا بافر طول ، سریال جهانی را پخش کنید.

ExpressVPN مانند NordVPN ، خط مشی بدون ورود به سیستم را هنگام داده های مرور شما اجرا می کند. وب سایت و نرم افزار آنها ساده و آسان برای استفاده است. علاوه بر این ، تیم خدمات مشتری آنها همیشه در خدمت شما هستند تا در رابطه با هر مسئله ای که ممکن است داشته باشید به شما کمک کنند

سورفشارک

Surfshark به دلیل اتصال سریع ، یک انتخاب عالی برای پخش سریال های جهانی است. با استفاده از یکی از بسیاری از سرورهای ایالات متحده آنها ، دور زدن مسدود کردن جغرافیایی مسدود کردن فاکس مشکلی نخواهد داشت. سرعت اتصال عالی آنها اطمینان حاصل خواهد کرد که می توانید بازی های سری جهانی را بدون هیچ مشکلی تماشا کنید.

قیمت اشتراک های Surfsharks بسیار مناسب است. اگر به هر دلیلی ، شما کاملاً از خدمات آنها راضی نیستید ، آنها 30 روز ضمانت پس انداز پول ارائه می دهند.

کانال ها و وب سایت های MLB

 • ورزش روباه (هلند)
 • ورزش روباه & ESPN (ایالات متحده)
 • MLB.TV (مکانهای مختلف)
 • شبکه ورزشی (کانادا)
 • BT Sports (انگلستان)
 • Viasat Sport en Sport1 ایالات متحده (چندین کشور در اروپا)
 • ESPN (استرالیا)
 • روباه ورزشی آسیا (آسیا)
 • تلویزیون شنژن (چین)

کانالها و وب سایتهای NPB

 • DAZN (ژاپن)

رویدادهای MLB

رویداد
تاریخ
فصل MLB20 مارس تا 30 اکتبر 2019
سریال های جهانی22 اکتبر 2019
بازی 730 اکتبر 2019

رویدادهای NPB

رویداد
تاریخ
سری اوج4 تا 15 اکتبر 2019

افکار نهایی

اگر طرفدار بیس بال هستید ، نمی خواهید برخورد تایتان ها که سری جهانی است را از دست دهید. این بسیار ناامید کننده است که قادر به تماشای بازی ها فقط به دلیل جایی نیستید که در آن زندگی می کنید.

خوشبختانه ، با انتخاب سرویس VPN مناسب ، می توانید از مسدود کردن جغرافیایی جلوگیری کنید که افراد خارج از ایالات متحده را از تماشای برخی از مهمترین بازی های موجود در تقویم بیس بال دور می کند..

با یک VPN فقط به همه خوبی های سری جهانی دسترسی پیدا نمی کنید. همچنین به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه اطلاعات شخصی خود به مرور اینترنت بپردازید. علاوه بر این ، شما در برابر جرایم سایبری محافظت می شوید. سرانجام ، شما نیز آزادی کاملی کسب می کنید و هیچ محتوایی محدود به شما نمی شود. این یک وضعیت واقعی برنده است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me