افتخار Kickboxing: آن را به صورت رایگان با VPN پخش کنید! | VPNOverview.com

اگر یک مشتاق واقعی کیک بوکسینگ هستید ، احتمالاً اغلب از شما سؤال می کند که چگونه این ورزش هیجان انگیز را به صورت رایگان تماشا کنید. نیازی به گفتن نیست ، این حتی برای سازمان برتر (ورزش (شک و تردید)) برتر در ورزش ، افتخار کیک بوکسینگ بیشتر پیش می رود. البته ، شما نمی خواهید از رویداد اصلی دیدنی و جذاب Collision 2: Verhoeven در مقابل هاری که سال افتخار را می بندد ، غافل شوید. بخش بزرگی از پروژه K-1 فوق العاده معروف و موفق و فهرست جنگنده با Glory ادغام شد و بخشی از محبوبیت این سازمان را توضیح داد.


با این حال ، Glory PPVs می تواند بسیار گران قیمت باشد. همچنین ، هر کسی ممکن است قادر به پرداخت 10 دلار در ماه برای مبارزه UFC نباشد ، تا همه رویدادهای Glory را به صورت زنده تماشا کند. در هر صورت ، تماشای ورزش مورد علاقه شما می تواند بسیار گرانقیمت به نظر برسد. دقیقا به همین دلیل است که ما این مقاله را نوشتیم. برای شما درمورد راهی برای تماشای Glory Kickboxing به صورت رایگان. نگران نباشید ، بسیار ساده است! تمام آنچه شما نیاز دارید دستگاهی است که دارای اتصال به اینترنت و یک نرم افزار مفید است به نام VPN (شبکه خصوصی مجازی).

تماشای افتخار به صورت رایگان با VPN – چگونه کار می کند?

یک VPN خوب مزایای بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. یکی از مهمترین مزیت هایی که ارائه می دهد ، امکان تغییر آدرس IP شما ، حتی به یک آدرس متعلق به یک سرور در یک کشور کاملاً متفاوت از کشور دیگری است که در آن قرار دارید. از آنجا که آدرس IP شما یکی از راه های اصلی برای وب سایت ها برای گفتن که در آن هستید ، این بدان معنی است که یک VPN می تواند به شما در تغییر “مکان مجازی” کمک کند.

به عبارت دیگر ، شما می توانید در ایالات متحده باشید ، اما به یک سرور هلندی VPN متصل شوید. به این ترتیب ، وب سایتهایی که بازدید می کنید فکر می کنند شما در هلند هستید. عالی است ، زیرا فقط در این صورت اتفاق می افتد یک سرویس پخش رایگان هلندی با نام kijk.nl که همه وقایع افتخار کیک بوکسینگ را بصورت زنده منتقل می کند. به طور معمول این وب سایت فقط در دسترس مردم هلند است. اما همانطور که اخیراً مشاهده کردیم ، می توانید با حرکت به یک آدرس IP هلندی ، از یک VPN برای دور زدن این محدودیت جغرافیایی استفاده کنید!

بهترین VPN برای تماشای افتخار (K-1) به صورت رایگان چیست؟?

البته اینکه کدام VPN مناسب شماست ، تا حدی موضوع ترجیح شخصی خواهد بود. با این حال ، هنوز هم مواردی وجود دارد که همه باید هنگام انتخاب یک VPN به تماشای Glory Kickboxing با آنها توجه داشته باشند. ابتدا باید مطمئن شوید که ارائه دهنده VPN که انتخاب کرده اید ، اتصالات سریع و پایدار را ارائه می دهد. از این گذشته ، این هنگام کاملاً ضروری است. به خصوص با یک ورزش سریع مانند کیک بوکسینگ. ثانیاً ، برای اینکه روش کار در این متن توضیح داده شود ، به یک VPN با سرورها در هلند نیاز خواهید داشت. به همین دلیل توصیه می کنیم NordVPN را به صورت رایگان تماشای Glory کنید. از این گذشته ، Nord تعداد زیادی از سرورهای VPN پایدار و سریع را در هلند ارائه می دهد ، که بین آنها می توانید به صورت دستی سوئیچ کنید. این بدان معنی است که اگر یک سرور خیلی شلوغ شود و مقداری از پایداری و سرعت خود را از دست دهد ، می توانید به راحتی یک سرور دیگر را انتخاب کنید.

مشخصات NordVPN

 • اتصالات همزمان: 6
 • تورنت: +
 • Netflix: +
 • سیستم های عامل: Windows، Mac، iOS، Android، Linux
 • پروتکل: OpenVPN ، IKEv2 / IPsec
 • خط مشی ورود به سیستم: هیچ سیاهه ای نیست
 • سرورها: 5400+ سرور در 57 کشور
 • قیمت: از 3،49 دلار در ماه
 • تضمین بازگشت پول: 30 روز

بهترین برای

گوشی های هوشمند

یکی دیگر از دلایل NordVPN انتخاب عالی برای تماشای Glory Kickboxing به صورت رایگان ، همه چیز را با برخی از ویژگی های خاص آن ارتباط دارد. این امر به این دلیل است که NordVPN دو ویژگی را ارائه می دهد که به دور زدن محاصره به اصطلاح VPN کمک می کند. این اصطلاح اشاره دارد به این واقعیت که وب سایت های بیشتر و بیشتر فعالانه دسترسی کاربران VPN را از دسترسی به وب سایت خود منع می کنند. با این حال ، برخی از ویژگی های وجود دارد که به مقابله (بدون هدف در نظر گرفتن) این محاصره ها ، مانند آدرس IP اختصاصی و سرورهای مبهم کمک می کند. NordVPN هر دو ویژگی را ارائه می دهد.

برای خلاصه کردن آن ، NordVPN فقط همه صندوق ها را به عنوان یک VPN عالی برای تماشای افتخار کیک بوکسینگ انتخاب می کند..

البته ، VPN های دیگری نیز وجود دارند که برای تماشای کیک بوکسینگ (افتخار) نیز عالی هستند. بعداً به آن خواهیم رسید اما ابتدا ، خواندن زیر را برای یک راهنمای گام به گام ساده در مورد چگونگی تماشای جلال به صورت رایگان با VPN ادامه دهید.

جلال را به صورت رایگان تماشا کنید: یک راهنمای گام به گام

 1. با یک ارائه دهنده VPN خوب و قابل اعتماد مشترک شوید. همانطور که در ابتدا گفته شد ، ما واقعاً NordVPN را توصیه می کنیم. اما هرکدام از ارائه دهندگان را انتخاب کنید ، اطمینان حاصل کنید که این سرور سریع ، پایدار و حداقل یک ، اما ترجیحا خیلی بیشتر ، سرورهای هلند وجود دارد.
 2. برنامه VPN را در دستگاهی که می خواهید کیک بوکسینگ را تماشا کنید بارگیری کنید. اگر NordVPN را به عنوان ارائه دهنده خود انتخاب کرده اید و در این زمینه کمکی می خواهید ، به بررسی NordVPN ما توجه کنید. اگر ارائه دهنده دیگری را انتخاب کردید یا از روش نصب در دستگاه خود مطمئن نیستید ، به بررسیهای دیگر VPN یا راهنمای نصب ما نگاهی بیندازید..
 3. برنامه VPN را باز کنید و به یک سرور هلندی متصل شوید.
 4. گشت و گذار به وب سایت زیر: kijk.nl
 5. در کنار نماد جستجو ، در قسمت جستجوی خاکستری ، نام رویدادی را که می خواهید تماشا کنید تایپ کنید (به این ترتیب همچنین می توانید دعوا های کامل قبلی را به صورت رایگان مشاهده کنید!). چند پیشنهاد وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. روی محتوایی که می خواهید تماشا کنید کلیک کنید. حتی ممکن است نیازی به جستجوی آن نباشد. اگر می خواهید یک رویداد زنده UFC را تماشا کنید ، یک فرصت خوب وجود دارد که فقط در صفحه اصلی وب سایت باشد. در این حالت فقط می توانید بر روی آن کلیک کرده و جریان را شروع کنید!
 6. از دعوا های عالی لذت ببرید!

سایر گزینه های VPN برای تماشای Glory Kickboxing به صورت رایگان

همانطور که قبلاً ذکر شد ، ما به NordVPN توصیه می کنیم Glory Kickboxing را به صورت رایگان تماشا کنید. با این حال ، درست مانند همه جاده ها به رم منتهی می شود ، همچنین راه های مختلفی وجود دارد ، یعنی VPN ، برای رسیدن به حلقه مجازی Glory.

اگر بودجه (که ممکن است این مورد را بخوانید) زیرا در حال خواندن این مقاله هستید ، اما همچنان به دنبال یک VPN هستید که سرعت و جریان مناسب مسابقات کیب بوکسینگ را ارائه می دهد ، Surfshark را امتحان کنید. Surfshark یکی از این ارائه دهندگان نادر است که به نظر می رسد مخالف گفته “شما آنچه را می پردازید پرداخت می کنید”. تنها با 1.99 دلار Surfshark احتمالاً ارزانترین ارائه دهنده حق بیمه VPN است که ما تاکنون بررسی کرده ایم. با این وجود ، با بیش از 1000 سرور VPN ، یک برنامه / نرم افزار بسیار کاربر پسند و از همه مهمتر برای این روش ، سرورهای هلند ارتباطات پایداری را ارائه می دهد..

از طرف دیگر ، اگر کمی هزینه بیشتری برای صرف هزینه در VPN بدست آورده اید (که این نیز ممکن است به دلیل پس انداز کردن پول با استفاده از این روش باشد) ، و یک VPN بخواهید که امکان پخش بی عیب و نقص را فراهم کند ، توصیه می کنیم. ExpressVPN اعطا می شود ، این VPN ممکن است برای برخی از طرف گرانقیمت به نظر برسد ، اما باز هم ، این قیمتی است که برای آنچه پرداخت می کنید ، به نظر ما بهترین VPN 2019 است. ExpressVPN بیش از 3000 سرور را در 94 کشور مختلف ارائه می دهد ، بسیار پایدار است اتصالات فوق العاده سریع و مجموعه ای از ویژگی های مفید اضافی مانند تونل سازی اسپلیت ، سازگاری Netflix و پیاز آن بر قابلیت VPN.

اگر می خواهید تمام گزینه های VPN موجود در اختیار شما قرار بگیرد ، پس با کلیک روی دکمه زیر ، به راحتی به ابزار مقایسه VPN ما نگاه کنید..

رویدادهای افتخار افتخار کیک بوکسینگ

البته ، اکنون که می دانید چگونه Glory را به صورت رایگان تماشا کنید ، می خواهید دقیقاً بدانید که چه حوادثی روی می دهد و چه زمانی. بنابراین ، ما جداولی را درج کردیم که دقیقاً به شما نشان می دهد که مبارزان موردعلاقه شما چه زمانی آن را ترک خواهند کرد.

رویداد
تاریخ
شکوه 71 شیکاگو – MEKSEN در مقابل VAN SOESTجمعه ، 22 نوامبر 2019
GLORY 72 Chicago PETCH در مقابل VANNOSTRANDشنبه 23 نوامبر 2019
شکوه 73 شنژن GRIGORIAN در مقابل GASHIشنبه ، 07 دسامبر 2019
COLLISION 2 VERHOEVEN در مقابل HARIشنبه 21 دسامبر 2019
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me