مسابقات قهرمانی اروپا 2020: تمام مسابقات را در سراسر جهان تماشا کنید!

صفحه کامپیوتر با توپاگرچه ورزشهای هیجان انگیز زیادی در جهان وجود دارد ، فوتبال (یا فوتبال در ایالات متحده) محبوب ترین ورزش باقی مانده است. جذاب ترین بخش این ورزش پویا و سرگرم کننده فقط ممکن است تماشای ملل مختلف باشد که در یک صحنه بین المللی از آن می جنگند. در واقع ، مسابقات قهرمانی اروپا و جهان برای بسیاری از هواداران فوتبال در سراسر جهان اوقات مهمی است.

برای بسیاری از ساکنان کشورهای اروپایی که در EC بازی می کنند ، تماشای مسابقات آسان است. بیشتر این کشورها شرکتهایی را تعیین کرده اند که مجاز به پخش این مسابقات هستند. این بدان معنی است که هواداران فوتبال می توانند (بیشترین) مسابقات را در یکی از کانال های تلویزیونی اصلی کشور یا خدمات پخش خود مشاهده کنند. اما اگر در یکی از این کشورها زندگی نکنید چه می کنید؟ اگر در تعطیلات یا در خارج از کشور برای کار در مسابقات قهرمانی اروپا باشید ، چه می کنید?

تماشای مسابقات EC در خارج از اروپا اغلب دشوار است

اگر در یک کشور غیر اروپایی زندگی می کنید ، پیدا کردن راهی برای تماشای EC می تواند کاملاً کارآمد باشد. وقتی مسافرت می کنید همین اتفاق می افتد. به عنوان مثال ، شما ممکن است در اروپا زندگی کنید اما در طول EC در تعطیلات در مکزیک باشید. جریانهای معمول شما کار نمی کنند ، زیرا مجاز نیستند در خارج از اروپا پخش شوند. این نمونه ای از آنچه محدودیت جغرافیایی جریان نامیده می شود است. اگر در ایالات متحده زندگی کنید و اشتراک ESPN + داشته باشید ، اتفاق مشابهی رخ می دهد. شما می توانید مسابقات EC را به صورت زنده تماشا کنید ، اما به محض عبور از مرز ، اشتراک شما فایده ای نخواهد داشت. از این گذشته ، محتوای ESPN در خارج از ایالات متحده مسدود شده است. البته ، اگر شما اشتراک ESPN + را ندارید برای شروع ، نمی توانید مسابقه را در خانه مشاهده کنید.

مردم سایر کشورها مانند کانادا ، استرالیا ، ژاپن یا چین همیشه با مسائل مشابه روبرو هستند. اینها ممکن است تماشای EC را پیچیده یا حتی غیرممکن کند. با این حال ، نیازی به نگرانی نیست. لازم نیست همه بهترین حرکت بازیکنان فوتبال مورد علاقه خود را امسال فراموش نکنید. صرف نظر از اینکه در آن هستید ، یک روش بسیار آسان برای تماشای EC در سراسر جهان وجود دارد. به سادگی از یک VPN (شبکه خصوصی مجازی) استفاده کنید.

EC را با VPN تماشا کنید

یک VPN خوب با چند مزیت عالی همراه است. یکی از این مزایا افزایش آزادی اینترنت (به عنوان مثال برای تماشای EC) است. چه طور ممکنه؟ خوب ، یک VPN با اتصال به سرور VPN در یک کشور دیگر ، ترافیک اینترنت شما را ناشناس می کند. بیشتر VPN های خوب سرور در کشورهایی در سراسر جهان خواهند داشت. پس از اتصال به یک سرور VPN در یک کشور دیگر ، اتصال شما یک آدرس IP محلی را که مربوط به آن سرور است ، دریافت می کنید.


در عمل ، این بدان معنی است که اتصال به یک سرور VPN در هلند ، آدرس IP شما را به هلندی تغییر می دهد ، مهم نیست که در ایالات متحده ، چین یا جای دیگری باشید. بسیاری از وب سایت ها و برنامه ها در درجه اول به آدرس های IP کاربران متکی هستند تا تعیین کنند که در آن قرار دارند. به عبارت دیگر: اگر به یک سرور VPN در اروپا وصل شوید ، بسیاری از سرویسهای پخش فکر می کنند شما واقعاً در اروپا هستید و به شما امکان دسترسی به جریانهای زنده اروپا را می دهند. بنابراین ، یک VPN می تواند به شما در یافتن محدودیت های اینترنت آنلاین کمک کند.

رفع انسداد با VPN

به طور مشابه ، اگر در تعطیلات در آسیا هستید ، می توانید با فعال کردن VPN از اشتراک ESPN + خود استفاده کنید. اتصال VPN را به یک سرور در ایالات متحده وصل کنید ، و ESPN فکر خواهد کرد که شما در ایالات عضو هستید و به شما امکان دسترسی به جریانها را می دهد. البته ، این روش فقط با EC کار نمی کند ، بلکه با انواع رویدادها ، وب سایت ها ، فیلم ها ، جریانها و غیره.

سایر مزایای VPN: صرفه جویی در تماشای EC

تغییر آدرس IP خود با VPN حتی می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند. به عنوان مثال ، یک برنامه پخش هلندی به نام NPO Start وجود دارد که به مردم هلند اجازه می دهد از جمله برنامه های دیگر ، EC را به صورت رایگان تماشا کنند. اگر به یک سرور VPN هلندی وصل شوید ، پس می توانید! همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید ، استفاده از VPN میزبان فرصتهای (انسداد) را باز می کند. اما مهمتر از همه ، این به شما کمک می کند بدون توجه به جایی که در جهان هستید ، EC را تماشا کنید!

همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد ، ما ExpressVPN را به عنوان VPN به شدت توصیه می کنیم تا از انسداد انواع جریانها از جمله مواردی که مسابقات قهرمانی اروپا را نشان می دهد استفاده شود. ExpressVPN یک VPN رعد و برق سریع و دارای سرعت عالی است. استفاده از VPN برای تماشای EC معمولاً بسیار آسان است. در اینجا یک راهنمای سریع و آسان است که دقیقاً نحوه انجام آن را به شما نشان می دهد!

راهنمای مرحله به مرحله: EC را با VPN تماشا کنید

  1. اشتراک دریافت کنید با ارائه دهنده VPN قابل اعتماد باز هم ، ما واقعاً ExpressVPN را توصیه می کنیم:

    اگر ترجیح می دهید VPN متفاوتی را انتخاب کنید ، حتماً آنهایی را تهیه کنید که سرعت پخش خوبی دارند و سرورهای مورد نیاز برای تماشای EC در سرویس جریان انتخابی خود. به عنوان مثال ، اگر می خواهید از اشتراک ESPN + خود برای تماشای EC در هنگام تعطیلات در خارج از کشور استفاده کنید ، مطمئن شوید که VPN دارای سرورهایی در ایالات متحده است. برای پیشنهادات ارائه دهندگان خوب که هر دو این معیارها را برآورده می کنند ، به نمای کلی ما در مورد پنج ارائه دهنده برتر VPN در لحظه نگاهی بیندازید..

  2. نرم افزار VPN را بارگیری کنید در دستگاهی که می خواهید مسابقات را تماشا کنید. بیشتر VPN های معروف برنامه های ساده تقریباً برای هر دستگاه ارائه می دهند ، مادامی که با سیستم عامل شما سازگار باشد. آیا شک دارید که آیا این مورد برای VPN ای که می خواهید استفاده کنید وجود دارد؟ می توانید با استفاده از ابزار مقایسه ما بررسی کنید. اگر می خواهید در نصب VPN ترجیحی ما ، ExpressVPN راهنمایی بخواهید ، در بررسی ExpressVPN ما نگاهی بیندازید.
  3. نرم افزار VPN را باز کنید و به سرور مناسب وصل شوید (به معنی یکی در یک مکان سرور که با سرویس جریان شما کار می کند).
  4. به وب سایت سرویس جریان خود بروید, وارد شوید و به کبریتی که می خواهید تماشا کنید بروید.
  5. لذت بردن تشویق تیم EC مورد علاقه خود را!

چرا از VPN استفاده می کنیم (برای تماشای مسابقات قهرمانی اروپا)?

بازیکنان فوتبالما قبلاً دلیل مهمی را برای بسیاری از استفاده از VPN ذکر کردیم: اگر از یک اتصال “عادی” استفاده می کنید ، ممکن است به محتوای آنلاین مورد علاقه خود دسترسی نداشته باشید ، مانند جریانی که مسابقات قهرمانی اروپا را نشان می دهد. با این حال ، استفاده از VPN در حالی که به صورت آنلاین هستید ، مزایای بسیار بیشتری را به همراه دارد. VPN یک روش عالی برای افزایش آزادی آنلاین ، حریم شخصی آنلاین و امنیت آنلاین به طور کلی است. از این گذشته ، یک VPN با استفاده از یک پروتکل به اصطلاح رمزگذاری ، کلیه ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند ، جاسوسی آنلاین شما را برای سایر طرف ها دشوارتر می کند. برای افزودن به این ، یک VPN قبل از ارسال به اینترنت ، ترافیک داده شما را از طریق تونل VPN به یک سرور خارجی هدایت می کند. این بدان معناست که شما را تا حدودی ناشناس می کند.

به طور خلاصه ، یک VPN فقط به شما امکان دسترسی به محتوای مسدود شده را نمی دهد ، همچنین شما را از شرکت های بزرگی که در تلاش برای به دست آوردن و فروش داده های شما هستند ، و از مجرمان سایبری در تلاش برای به دست آوردن اطلاعات بانکی شما در امان نگه می دارد. لازم به گفتن نیست ، اگرچه یک VPN یک راه حل عالی برای حفظ حریم خصوصی و امنیتی است ، اما یکی از بسیاری از آنها است. بسیاری از اقدامات دیگر شما می توانید و باید انجام دهید وجود دارد ، زیرا این موارد امنیت و حریم خصوصی اضافه شده توسط VPN را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اقدامات ، نگاهی به بخش ایمنی اینترنت ما بیندازید.

با این وجود ، VPN ها نقش مهمی در محافظت از امنیت اینترنت شما دارند. به عنوان مثال ، تصور کنید که در تعطیلات به سر می برید و تنها راه تماشای تیم مورد علاقه خود در رقابت های EC ، پخش از طریق یک شبکه عمومی Wi-Fi است. شبکه های عمومی Wi-Fi مانند فروشگاه های آب نبات مجازی برای هکرها و مجرمان سایبری هستند. جاسوسی با افرادی که از یک شبکه عمومی Wi-Fi عمومی استفاده می کنند بسیار ساده است. یعنی اگر این افراد از ابزارهای صحیحی برای حفظ امنیت خود استفاده نکنند ، مانند VPN. همیشه این احتمال وجود دارد که شما قربانی جرایم سایبری شوید. با این حال ، اگر از VPN استفاده می کنید ، این شانس به طور قابل توجهی کوچکتر می شود. علاوه بر این ، اگر علیرغم محافظت اضافه شده ، داده های شما به دست اشتباه نرسد ، رمزگذاری می شوند و بنابراین قابل خواندن نیستند.

آیا می توانم از VPN رایگان برای تماشای مسابقات اروپا استفاده کنم?

برخی از VPN خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهند. این ممکن است وسوسه انگیز به نظر برسد – پس از همه ، همه چیز بهتر است. یا آن؟ متأسفانه ، بیشتر ارائه دهندگان VPN رایگان در هنگام کیفیت و قابلیت استفاده ، نمی توانند با همتایان حق بیمه خود رقابت کنند. به عنوان مثال ، بسیاری از ارائه دهندگان رایگان VPN محدودیت های سرعت یا داده را اعمال می کنند. حتی اگر اینگونه نباشند ، بدون در نظر گرفتن ارتباط آنها اغلب کند خواهد بود. دلیل این امر این است که VPN های رایگان معمولاً سرورهای کمتری نسبت به ارائه دهندگان پولی ارائه می دهند. به همین ترتیب ، سرورهای آنها اغلب شلوغ تر هستند و باعث ایجاد تاخیر می شوند.

به همین ترتیب اتفاق می افتد که هر دو تاخیر و محدودیت داده ها اغلب برای برنامه نویسان مشکل ساز هستند. پس از همه ، برای اینکه بتوانید به طور صحیح یک جریان را تماشا کنید ، به بارهای داده و سرعت خوب (بارگیری) نیاز دارید. همانطور که در بالا مشاهده کردیم ، این دقیقاً همان جایی است که بسیاری از VPN های رایگان زیر نظر را اجرا می کنند. به همین دلیل ، اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید ، ترجیح می دهیم که یک VPN ارزان بخرید. در اینجا یکی است که ممکن است بخواهید آن را امتحان کنید.

نکته اضافی: Surfshark – یک VPN عالی با قیمت عالی

اگر به دنبال یک VPN هستید که بتواند کیفیت عالی را با قیمت پایین ترکیب کند ، ما از صمیم قلب Surfshark را توصیه می کنیم. Surfshark یک ارائه دهنده VPN نسبتاً جدید است که تعداد زیادی از سرورهای سریع و پایدار ، برنامه های کاربر پسند و میزبان گزینه های اضافی مفید مانند سرورهای VPN استاتیک و اتصال مضاعف VPN را ارائه می دهد. فقط با 1.99 دلار در ماه می توانید همه این موارد را دریافت کنید. علاوه بر این ، Surfshark یک مزیت بزرگ دیگر را ارائه می دهد. این یکی از معدود ارائه دهنده هایی است که به شما امکان می دهد از هر اشتراک دلخواه خود در هر دستگاه استفاده کنید. به طور خلاصه ، اگر شما نمی خواهید یک هدف EC را از دست دهید ، اما نمی خواهید بانک را بشکنید ، Surfshark مناسب VPN برای شماست!

برنامه مسابقات قهرمانی اروپا

البته حالا که می دانید چگونه برای تماشای مسابقات قهرمانی اروپا ، احتمالاً می خواهید بدانید چه زمانی به وقوع میپیوندد. در اینجا یک جدول با مراحل مختلف مسابقات قهرمانی اروپا و زمان برگزاری آنها برای کمک به شما وجود دارد:

صحنه
تاریخ
مرحله گروهی12-24 ژوئن
فینال هشتم27-30 ژوئن
یک چهارم نهایی3-4 ژوئیه
نیمه نهایی7-8 ژوئیه
نهایی12 ژوئیه
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me