فرمول 1 را به صورت آنلاین تماشا کنید ، هر کجا که هستید! | VPNOverview

فرمول 1 ورزشی است که بیننده هایی از سراسر جهان را به خود جلب می کند. از آنجا که این ورزش بین المللی است و مسابقات در سراسر جهان برگزار می شود ، بسیاری از کشورها مسابقه ها را پخش می کنند. با این وجود هنوز کشورهایی وجود دارند که مسابقات پخش نمی شوند. اگر می خواهید فرمول 1 را در یکی از آن کشورها مشاهده کنید ، به یک وب سایت خارجی نیاز دارید که فرمول 1 و یک VPN (شبکه خصوصی مجازی) را پخش کند..

برای تماشای فرمول 1 به صورت آنلاین از یک VPN استفاده کنید

چرا برای تماشای فرمول 1 به صورت آنلاین نیاز به یک VPN دارید؟ خوب ، دلیل ساده است: به دلیل مشاهده حقوق. فرمول 1 به دلیل محبوبیت ، از حقوق تلویزیون بسیار گران قیمت برخوردار است. این بدان معنی است که یک شرکت پخش برای نشان دادن مسابقه باید پول زیادی بپردازد. این معمولاً مشکلی نخواهد بود ، اما این شرکت های پخش کننده فقط حق نمایش این مسابقه را در کشور خود خریداری می کنند. اگر در این کشور زندگی نکنید ، حتی به صورت آنلاین نمی توانید مسابقه را تماشا کنید. برای این شرکتهای پخش و وب سایتهای آنها بسیار آسان است که مانع از مشاهده محتوای F1 آنها از کشور دیگری شوند. آنها به سادگی از یک بلوک به اصطلاح برای جلوگیری از آدرس IP خارجی استفاده می کنند.

به همین دلیل به VPN احتیاج دارید. VPN راهی است برای محافظت از اتصال به اینترنت شما با راه اندازی یک تونل VPN امن که شما را از طریق یک سرور VPN خارجی به اینترنت وصل می کند. این فرآیند همچنین یک آدرس IP متفاوت را به شما ارائه می دهد: سرور VPN که به آن وصل شده اید. اگر سرور را در کشور دیگری انتخاب کنید ، از آدرس IP آن سرور استفاده می کنید و وب سایت ها فکر می کنند شما در آن کشور هستید. شما می توانید از این روش برای باز کردن محتوای خاص منطقه مانند جریان ، فیلم و وب سایت استفاده کنید. برای تماشای فرمول 1 ، از آن برای باز کردن جریانی که توسط یک شرکت پخش در کشور دیگری تهیه شده است استفاده می کنید.

ماشین مسابقهمثلا: ما از هلند فعالیت می کنیم. اگرچه فرمول 1 به دلیل داشتن مکس ورستاپن (یک راننده بسیار مشهور فرمول 1 هلندی) اینجا محبوبیت بیشتری پیدا کرده است ، ما همیشه نمی توانیم فرمول 1 را تماشا کنیم ، زیرا شرکت پخش محلی ما حق پخش را ندارد. برای تماشای فرمول 1 ، باید به ورزش Sky Sky انگلیس متصل شویم. با استفاده از VPN ، می توانیم مکان اتصال به اینترنت خود را تغییر دهیم تا وب سایت Sky Sports تصور کند که ما در انگلستان هستیم. این به ما امکان می دهد جریانهای فرمول 1 آنها را بدون هیچ مشکلی تماشا کنیم.

آیا اطلاعات عمیق تری درباره خدمات VPN می خواهید؟ این مقاله را بررسی کنید: VPN توضیح داد.


چه زمانی برای تماشای F1 به یک VPN نیاز دارید?

برای تماشای فرمول 1 در شرایط خاص به یک VPN نیاز خواهید داشت. برخی از نمونه های این شرایط عبارتند از:

 • شما در تعطیلات یا به دور از شغل هستید اما می خواهید یک فرمول 1 را که از کشور خود پخش می شود تماشا کنید (مثلاً به دلیل اظهار نظر).
 • خودت را پیدا می کنی در کشوری که آنها فرمول 1 را پخش نمی کنند اصلاً.
 • شما تفسیر ارائه شده را دوست ندارید توسط پخش کنندگان در کشور شما (این یک دلیل محبوب در هلند است).

راهنمای 5 دقیقه ای مرحله به مرحله: نحوه تماشای فرمول 1 در هر نقطه

اگر این مقاله را می خوانید ، این احتمال وجود دارد که شما فقط می خواهید یک مسابقه فرمول 1 را در سریعترین زمان ممکن مشاهده کنید. به همین دلیل ما یک راهنمای گام به گام ساده برای کمک به شما در شروع کار در کمتر از پنج دقیقه کسب کرده ایم ، مهم نیست که در کجای دنیا هستید. در اینجا کارهایی که باید انجام دهید:

 1. مشترک شدن در ارائه دهنده مناسب VPN. آیا در انتخاب خود مشکل دارید؟ ارائه دهنده عالی برای تماشای فرمول 1 ExpressVPN است. این VPN قابل اعتماد ، سریع و ارزان است. علاوه بر این ، اگر از VPN خود راضی نیستید ، می توانید در طول 45 روز اول اشتراک خود از ضمانت برگشت پول استفاده کنید. بلافاصله با کلیک روی دکمه نارنجی زیر شروع کنید.
 2. پس از دریافت اشتراک ExpressVPN ، شما برنامه VPN را بارگیری کنید در دستگاه های خود (لپ تاپ ، تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی و غیره). قادر خواهید بود بارگیری صحیح را در وب سایت رسمی ارائه دهنده VPN خود پیدا کنید.
 3. پس از بارگیری ، برنامه را شروع کنید, یک سرور VPN را انتخاب کنید در کشوری که می خواهید از آن جریان بگیرید و به آن وصل شوید. استفاده از برنامه های ExpressVPN بسیار آسان است ، بنابراین نیازی به نگرانی نیست. اگر احساس می کنید نیاز به راهنمایی کمی بیشتری دارید ، می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی ExpressVPN ما پیدا کنید.
 4. ظرف چند ثانیه به سرور وصل خواهید شد. اکنون می توانید وب را گویی مرور کنید که گویی در واقع در کشور سرور مورد نظر خود هستید. VPN اتصال امن را در پس زمینه رایانه شما حفظ خواهد کرد. حالا می توانید تماشای جریان فرمول 1.

نحوه دسترسی به جریان فرمول 1 در هر کشور متفاوت است. در برخی از کشورها ، شما باید به خدمتی که جریانات را فراهم می کند ، مشترک شوید. به عنوان مثال ، اگر یک سرور انگلیسی انتخاب کرده اید ، می توانید از جریانهایی که توسط Sky Sky بریتانیا تهیه شده است برای تماشای مسابقات استفاده کنید. بقیه این مقاله به شما پیشنهادات بیشتری برای VPN های مختلفی که می توانید از آنها استفاده کنید ، جریان در کشورهای مختلف داده می شود و درباره نحوه عملکرد VPN ها و مزایای آنها برای شما بیشتر می گوید.

بهترین خدمات VPN برای تماشای فرمول 1

چیدن سرویس VPN مناسب برای شما می تواند یک دردسر باشد. خوشبختانه ، اگر می خواهید فرمول 1 را با VPN تماشا کنید ، جنبه های خاصی وجود دارد. مهمترین جنبه ها در این مورد عبارتند از: سرعت ، مکان سرور ، قیمت و قابلیت استفاده. در زیر لیستی از سه سرویس VPN پیدا خواهید کرد که برای تماشای آنلاین فرمول 1 مناسب هستند. به دنبال لیست گسترده تری هستید؟ لیست ما از ارائه دهندگان VPN ردیف 1 را بررسی کنید.

ExpressVPN برای فرمول 1

ExpressVPN یک VPN بسیار مورد توجه است که سریع است ، در بسیاری از کشورها سرورهای زیادی دارد و بسیار کاربر پسند است. این باعث می شود اگر بهترین فیلم برای تماشای F1 نباشد ، یکی از بهترین ها باشد. در بالای مشخصات عالی ، این VPN پشتیبانی عالی از مشتری می کند و 30 روز ضمانت پس انداز پول نیز دارد. همه اینها باعث می شود ExpressVPN VPN برتر برای بیشتر علاقه مندان به فرمول 1 باشد.

NordVPN برای فرمول 1

NordVPN یک VPN عالی ، بسیار محبوب است که اگر می خواهید از آن برای تماشای فرمول 1 استفاده کنید ، این عملکرد را به خوبی انجام می دهد. هنگامی که صحبت برای رفع انسداد جریان می شود ، مطمئناً NordVPN بهترین ارائه دهنده ای است که می توانید انتخاب کنید.

علاوه بر این ، NordVPN بسیار امن است و با سرورهای خود به سرعت های بالا می رسد. بنابراین ، شما اغلب لازم نیست که منتظر جریان بافر شوید. می توانید NordVPN را فقط با دو یورو در ماه امتحان کنید. گذشته از آن ، شما 30 روز ضمانت برگشت پول نیز خواهید داشت كه اگر ارائه دهنده به خواست شما نباشد می توانید از آن استفاده كنید..

CyberGhost برای فرمول 1

CyberGhost VPN ترجیحی برای هر بیننده ای است که به دنبال ارزش خوب است ، بدون آنکه عملکرد را قربانی کند. این ارائه دهنده یک VPN بسیار کاربر پسند است که در کل عملکرد خوبی دارد. این ، همراه با پایین ترین قیمت هر VPN حق بیمه ، باعث می شود CyberGhost یک VPN خوب برای تماشای فرمول 1 باشد. مطمئن نیستید CyberGhost برای شما مناسب است؟ جای نگرانی نیست ، CyberGhost دارای 45 روز ضمانت برگشت پول در تمام اشتراک ها است.

برای نصب یکی از این 3 VPN ، مراحل زیر را دنبال می کنید:

VPN را به صورت مرحله به مرحله نصب کنید

چگونه می توانم یک VPN برای تماشای فرمول 1 به صورت آنلاین تنظیم کنم?

راه اندازی VPN برای تماشای فرمول 1 چندان دشوار نیست. بیشتر نرم افزارهای VPN به همان روش دیگر نرم افزارها نصب می شوند. در رایانه شخصی و لپ تاپ شما برنامه ای را بارگیری کرده و آن را نصب می کنید. در دستگاه های رایانه لوحی و تلفن های هوشمند یک برنامه را از فروشگاه رسمی برنامه بارگیری می کنید.

برای دستگاههای دیگر ما چند راهنما مفید برای کمک به شما در نصب VPN نوشتیم:

 • نصب یک VPN روی روتر شما
 • نصب یک VPN در تلویزیون هوشمند خود
 • نصب یک VPN در Amazon Fire TV Stick
 • نصب VPN در تلویزیون Android خود
 • VPN را در Chromecast Google خود نصب کنید

فرمول 1 کانال ها و نژادها

همانطور که قبلاً ذکر شد ، اگر می خواهید فرمول 1 را تماشا کنید ، به دو چیز نیاز دارید: وب سایتی که مسابقه و یک VPN را پخش می کند به منظور باز کردن محتوای وب سایت ، آدرس IP خود را به کشور مناسب تغییر دهید.

به دنبال وب سایت یا شرکت پخش می باشید که فرمول 1 را پخش کند؟ لیست زیر را مشاهده کنید که به چند ارائه دهنده مشهور جریانهای فرمول 1 اشاره می کند. مطمئن نیستید مسابقه بعدی کی است؟ ما همچنین تحت پوشش قرار داده ایم: در زیر لیست شرکتهای پخش می توانید کلیه مسابقات را در این فصل F1 مشاهده کنید.

کانال ها و وب سایت هایی که فرمول 1 را پخش می کنند

 • ESPN (ایالات متحده)
 • کانال 4 (انگلیس)
 • Sky Sports (انگلیس)
 • RTL + (آلمان)
 • Sport Telenet (بلژیک)
 • RTBF (بلژیک ، فرانسوی)
 • تلویزیون F1 (چندین کشور. این سرویس جدید و تعاملی است که به شما امکان می دهد زوایای دوربین مورد علاقه خود را انتخاب کنید.)

تقویم فرمول 1 2020

اکنون که می دانید فرمول 1 را به طور دقیق و به کجا می بینید ، به هر کجا که هستید ، بدیهی است که می خواهید بدانید که همه مسابقات چگونه هستند! به همین دلیل در زیر ما یک جدول مفید را شامل می شود که شامل همه مسابقات سال جاری است و به شما می گوید چه موقع برگزار می شود.

متأسفانه بسیاری از مسابقات فرمول 1 این فصل لغو شده است. این به دلیل بحران تاجگذاری است که در حال حاضر در سراسر جهان اتفاق می افتد. تعداد زیادی از مسابقات گرند پری به همین دلیل به زمان بعدی ناشناخته ای موکول شده اند – اگر اصلاً اتفاق بیفتد. در جدول زیر تمامی نژادهایی که لغو شده اند ، مواردی که به تعویق افتاده اند ، و مواردی که ممکن است اتفاق بیفتد نشان می دهد. هر گونه اطلاعات جدید در اسرع وقت فاش می شود.

تاریخ
جایزه بزرگ
محل
13-15 مارس 2020 (لغو)استرالیاآلبرت پارک
20-22 مارس 2020 (به تعویق افتاد)بحرینمدار بین المللی بحرین
3-5 آوریل 2020 (به تعویق افتاد)ویتنامهانوی
17-19 آوریل 2020 (به تعویق افتاد)چینمدار بین المللی شانگهای
1-3 مه 2020 (به تعویق افتاد)هلندزندوورت
8-10 مه 2020 (به تعویق افتاد)اسپانیامدار د کاتالونیا
21-24 مه 2020 (به تعویق افتاد)موناکوموناکو
5-7 ژوئن 2020 (به تعویق افتاد)آذربایجانمدار شهر باکو
12-14 ژوئن 2020 (به تعویق افتاد)کانادامدار ژیل ویلنو
26-28 ژوئن 2020فرانسهپل ریچارد
3-5 ژولی 2020اتریشحلقه ردبول
17-19 ژولی 2020انگلستانابریشم
31 ژولی – 2 اوت 2020هوناریگرسنگی
28-30 اوت 2020بلژیکاسپا-فرانکلشامپ
4-6 سپتامبر 2020ایتالیامونزا
18-20 سپتامبر 2020سنگاپورسنگاپور
25-27 سپتامبر 2020روسیهسوچی اتودروم
9-11 اکتبر 2020ژاپنسوزوکا
23-25 ​​اکتبر 2020ایالات متحدهمدار قاره آمریکا
30 اکتبر – 1 نوامبر 2020مکزیکAutodromo Hermanos Rodriguez
13-15 نوامبر 2020برزیلاینترلاگوس
27-29 نوامبر 2020ابوظبییاس مارینا

سلب مسئولیت: لطفاً توجه داشته باشید که این مقاله تنها به ارائه نکاتی در مورد چگونگی تماشای فرمول 1 در سراسر جهان و اینکه در صورت محدودیت جغرافیایی یا سانسور چه باید بکنید. با این وجود ، همیشه مسئولیت خود شماست که آخرین توافق کاربر را در مورد هرگونه سرویس (جریان) مورد استفاده خود در نظر بگیرید و مطابق با این توافق نامه ها عمل کنید. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me