خطرات حریم خصوصی برنامه های اخبار | VPNoverview.com

ما زمانی محدود به اخبار شبانه تعداد معدودی از ایستگاه ها بودیم. سپس آمد CNN و ظهور چرخه خبری 24 ساعته. با این حال امروز ما گزینه های بیشتری از گذشته نداریم که نه تنها اخبار را بدست آوریم ، بلکه می خواهیم تجربه را نیز شخصی سازی کنیم. برنامه های خبری به شما امکان می دهند تا در مناطقی که مورد علاقه شماست ، اخبار را بدست آورید. اما یکی از اشکالات این است که برای شخصی سازی تجربه شما ، این برنامه ها می توانند اطلاعات شخصی را جمع آوری کنند. آنچه برنامه های خبری با اطلاعات شما انجام می دهند می توانند حریم خصوصی شما را به روشی که انتظار ندارید به خطر بیاندازد.


چاپ خوب

لیست با ذره بینبه طور طبیعی ، شما احتمالاً تمام چاپ های خوب روی خط مشی های حفظ حریم خصوصی سرویس هایی که بصورت آنلاین استفاده می کنید را نخوانده اید. خط مشی رازداری هر سرویس می تواند تا چندین هزار کلمه اجرا شود. مهمتر از آن ، به روزرسانی های مکرر در این خط مشی وجود دارد. فقط چند ده برنامه ، وب سایت و سرویس های مختلف را ضرب کنید و به راحتی بتوانید زندگی خود را صرف انجام کارهایی جز خواندن خط مشی های حفظ حریم خصوصی کنید.

متأسفانه ، آنچه شما نمی دانید می تواند حریم خصوصی شما را به خطر بیاندازد. آنچه در چاپ خوب پنهان است ممکن است جزئیات علاقه ها و فعالیت های شما را بیشتر از آنچه تصور می کنید در معرض دید افراد قرار دهد. و در حالی که داده های شما معمولاً برای اهداف نسبتاً بی ضرر از قبیل تبلیغات هدفمند ، در دست یک شخص متخلف یا سایبر مجرمانه استفاده می شود ، این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا صدمات واقعی به شخصه برای شما وارد شود..

برنامه های خبری سعی کنید شما ، کاربر را شناسایی کنید

یکی از مهمترین جنبه های تبلیغات هدفمند این است که بتوانید در واقع کاربران شخصی و گروه های باریک کاربران را هدف قرار دهید. برای این کار ، برنامه های خبری اطلاعاتی را در مورد شما جمع آوری می کنند که شما را شناسایی می کند. این به برنامه اخبار اجازه می دهد تا مشخصات دقیق تری درباره علایق شما ایجاد کند که باعث می شود تبلیغات با ارزش تر شود. اما چگونه یک برنامه خبری به طور خاص شما را شناسایی می کند؟ یک راه این است که شما برای استفاده از برنامه وارد سیستم شوید. این اطلاعات در مورد اخبار و تبلیغات شما با آنها در حالی که در برنامه تعامل دارید فاش می کند.

اطلاعات با ارزش تر برای ساختن نمایه شما این است که بتوانید سایتهایی را که بازدید می کنید پس از ترک برنامه خبری ، شناسایی کنید. برای انجام این کار ، بسیاری از برنامه های خبری اطلاعات مربوط به اثر انگشت دیجیتال شما را جمع می کنند که به آنها امکان می دهد فعالیت شما را پس از ترک برنامه ردیابی کنند.

برنامه خبری Flipboard این موضوع را در سیاست حفظ حریم خصوصی خود بیان می کند. به قول خودشان ، “ما وقتی از Flipboard استفاده می كنید ، اطلاعات دیگری را به طور خودکار دریافت می كنیم. این شامل اطلاعات مربوط به دستگاه ، نرم افزار ، سیستم عامل ، شناسه دستگاه ارائه شده توسط سیستم عامل یا شناسه تبلیغاتی خاص کاربر برای ردیابی تبلیغات است “.

خط مشی رازداری فیدل جمع آوری داده های آنها را با اصطلاحات مشابه بیان می کند ، “ما اطلاعات خاصی را بطور خودکار جمع می کنیم و آن را در پرونده های ذخیره می کنیم. این اطلاعات شامل آدرس های IP ، نوع مرورگر ، ارائه دهنده خدمات اینترنت (“ISP”) ، صفحات ارجاع / خروج ، سیستم عامل ، تمبر تاریخ / زمان و داده های کلیک “است. سیاست Feedly ادامه می دهد که این یک رفتار معمولی است که در اکثر وب سایت ها و خدمات مشاهده می شود. این مطمئناً صادق است ، اما اطمینان بخش نیست.

سایر برنامه های خبری از کوکی ها برای شناسایی کاربران استفاده می کنند. به عنوان مثال ، سیاست حفظ حریم خصوصی Circa می گوید: “ما از کوکی ها استفاده می کنیم تا بتوانیم سایت خود را متناسب با نیازهای شما تهیه کنیم و یک سرویس بهتر و شخصی تر ارائه کنیم”. هنگامی که یک برنامه خبری از کوکی ها استفاده می کند ، باید موافقت کنید که به برنامه اجازه دهید کوکی ها را در دستگاه شما نصب کند. اگرچه این خط مشی شفاف تر به نظر می رسد ، اطلاعات شما هنوز جمع آوری می شود و شما نمی توانید جدا از آن مجموعه از خدمات استفاده کنید.

چگونه درآمد شما را ردیابی می کنید

در اکثر برنامه های خبری ، تبلیغات ارائه شده به روش های مختلف را مشاهده خواهید کرد. آگهی های بالای صفحه یا بالای صفحه ، تبلیغات که در هنگام پیمایش از یک داستان ظاهر می شوند ، یا تبلیغاتی را نشان می دهند که برای بستن باید کلیک کنید. تقریباً در همه موارد ، تبلیغاتی که می بینید به طور خاص هدف قرار داده شده است تا به کاربرانی که مشخصات خاصی را نشان می دهند نشان داده شود. نمایش تبلیغات مشابه به همه کاربران درآمد کمتری را برای تبلیغ کنندگان ایجاد می کند. بنابراین ، تبلیغ کنندگان مایل هستند تا اطلاعاتی راجع به علایق و فعالیت های کاربران برای هدف گذاری بهتر تبلیغات ، حق بیمه بالایی بپردازند.

خطرات مجموعه داده های خصوصی

ممکن است فکر کنید که علاقه شما به یک خبر خاص ، یک جستجوی ساده در وب یا مدت زمانی که در جستجوی یک آگهی خاص صرف کرده اید ، بسیار کم درباره شما نشان می دهد. اما تبلیغ کنندگان می توانند از این نوع اطلاعات برای ایجاد پروفایل های بسیار دقیق در مورد شما استفاده کنند. همه چیز از وابستگی های سیاسی ، درآمد ، اشتغال و نظرات خود در مورد بیشتر موضوعات می توان از اطلاعات جمع آوری شده نتیجه گرفت.

این اطلاعات به طور معمول با تبلیغ کنندگان به اشتراک گذاشته می شود. تبلیغ کنندگان اغلب اطلاعاتی را که جمع آوری کرده اند با اپ ها نیز به اشتراک می گذارند. همه در کنار هم ، این یک پروفایل فوق العاده دقیق از شما کیست. و این اطلاعات چنان گسترده به اشتراک گذاشته می شود که امکان فهرست کردن همه تبلیغ کنندگان مختلف که دسترسی به سطح پروفایل شما دارند ، غیر ممکن است..

در حالی که بسیاری از سازندگان برنامه یک رویکرد پیشگیرانه در مورد امنیت و حفظ حریم خصوصی شما دارند ، همه این کارها را نمی کنند. و حتی اگر برنامه خبری که استفاده می کنید بی خطر باشد. هنگامی که این اطلاعات با یک تبلیغ کننده به اشتراک گذاشته شود ، ممکن است اطلاعات شما از امنیت کمتری برخوردار باشد. نقض داده ها بطور منظم رخ می دهد و به محض انتشار اطلاعات شما ، دیگر نمی توان پنهان شد.

از حریم شخصی خود محافظت کنید

لپ تاپ با قفلدلیلی برای رد کردن از برنامه های خبری مورد علاقه شما وجود ندارد. اما برخی از اقدامات احتیاطی مناسب می تواند به شما در حفظ حریم خصوصی شما نیز کمک کند. به جای اتصال ورود به سیستم با رسانه های اجتماعی ، با ایمیل و یک رمز عبور قوی وارد شوید. این امر زندگی اجتماعی شما را با تمام اطلاعات موجود در آنجا مجزا می کند.

عضویت در یک سرویس VPN با کیفیت می تواند حریم شخصی شما را تا حد زیادی بالا ببرد. با اتصال از طریق سرور ناشناس ، می توانید از ایجاد برنامه های خبری برای بدست آوردن یک پروفایل هدفمند ، جلوگیری کنید. با جلوگیری از شناسایی دقیق برنامه های خبری ، از اطلاعات شما محافظت می شود. یک سرویس VPN بهترین محافظت را برای حفظ حریم خصوصی شما می توانید برای محافظت از خطرات حفظ حریم خصوصی برنامه های خبری یا هر تهدید دیگر به صورت آنلاین ارائه دهید..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map