خطرات حریم خصوصی ترموستات هوشمند شما | VPNoverview.com

وعده ترموستات هوشمند بسیاری از صاحبان خانه را به خود جلب کرده است. ترموستات خانگی لانه ، هانیول ، اکوبی و سایر افراد از این علاقه سرمایه می گیرند. صنعت رو به رشد است و این رشد بسیاری از شرکت ها را به سمت خود جلب کرده است. اما اگر مشتری خواستار کنترل شدید حفظ حریم خصوصی نباشند ، ممکن است ترموستات خانگی هوشمند آنها منبع اطلاعاتی برای مزاحمان شود..


ترموستات هوشمند شما از مشکوک شدن شما بیشتر می داند

ترموستات هوشمندترموستاتهای هوشمند بیشتر از کمک به خانه شما در دمای مناسب انجام می دهند. این ترموستات های هوشمند همچنین به صاحبان خانه کمک می کنند تا صدها دلار در قبض انرژی صرفه جویی کنند. ترموستات می آموزد که چه زمانی شما دور خواهید شد و بازگشت خواهید کرد ، بنابراین شما فقط در صورت نیاز از انرژی استفاده می کنید. همچنین می توانید ترموستات را از یک برنامه روی تلفن خود تنظیم کنید. این امر به شما امکان می دهد اگر می خواهید از راه دور بیش از حد پیش بینی شده ، درجه حرارت را از راه دور بالا یا پایین بیاورید. این مزایا و راحتی ها چیزی است که آنها را برای خریداران جذاب می کند.

این مزایا ممکن است باعث شود شما از نگرانی های احتمالی حریم خصوصی در استفاده از ترموستات هوشمند غافل شوید. شما رمز عبور یا ایمیل بانکی خود را از طریق ترموستات خود عبور نمی دهید ، بنابراین چه میزان خطر برای حفظ حریم خصوصی شما می تواند ایجاد کند؟ ترموستات هوشمند می تواند دقیقاً به دلیل اینکه در مورد عادات و رفتار شما اطلاعاتی ایجاد می کند ، در امنیت حریم شخصی شما ایجاد کند.

ترموستات شما یاد می گیرد چه زمانی در خانه خواهید بود و چه زمانی دور خواهید شد. ترموستات هوشمند حتی وقتی می خوابید یاد می گیرد و اگر این زمان در آخر هفته ها متفاوت باشد. ترموستات هوشمند در حالی که در خانه هستید ، می آموزد دمای مورد نظر شما چیست. این اطلاعات بیشتر از آنچه شما گمان می کنید در مورد شما نشان می دهد.

چه کسی ممکن است داده ترموستات هوشمند شما را بخواهد

داده های ترموستات هوشمند شما روند زندگی شما را نشان می دهد. هرکسی که به آن داده دسترسی داشته باشد می تواند تشخیص دهد که شما در خانه هستید یا وقتی می خوابید. همانطور که تصور می کنید ، این اطلاعات می تواند کاملاً مفید باشد.

هکرها و سارقان

هکرها می توانند از داده هایی درباره زمان دور بودن از خانه استفاده کنند تا بدانند چه موقع باید وارد خانه شما شوند و بدون ترس از بازگشت شما. با تجزیه و تحلیل روند تغییر دما و تغییر دما ، یک سارق می تواند بهترین زمان برای ورود به سیستم را تعیین کند. یک دزد با دسترسی به این تنظیمات می تواند شما را از خانه دور کند و به زودی برنگشته اید.

تبلیغ کننده

تبلیغ کنندگان از اطلاعات مربوط به فعالیتهای شما نیز بهره مند می شوند. برخی از تبلیغات به زودی بعد از بیدار شدن ، یا بعد از ظهر در شب بهتر کار می کنند. با ردیابی روند کنترل های ترموستات هوشمند شما ، یک تبلیغ کننده می تواند در لحظه مناسب تبلیغات خود را به سمت شما هدف قرار دهد. این می تواند شانس آنها برای فروش را به طرز چشمگیری افزایش دهد. بازاریابان ارزش این اطلاعات را می دانند و ممکن است سعی کنند داده های مربوط به ترموستات هوشمند شما را اذیت کنند. به نظر می رسد چیز بزرگی به نظر نمی رسد اما به یک معنا دستکاری می شوید.

سیاست حفظ حریم خصوصی شما چقدر ایمن است?

انتخاب شما که ترموستات هوشمند برای خرید آن است که اغلب بیشتر مبتنی بر مزیت های یک ترموستات نسبت به دیگری است. بعید می دانید امنیت ارائه شده توسط سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را در نظر بگیرید. خط مشی سازنده ترموستات هوشمند می تواند تاثیری در تأثیرگذاری این وسیله در خانه شما بر حریم خصوصی شما بگذارد.

خط مشی شرکت ممکن است تغییر کند

بسیاری از تولید کنندگان ترموستات هوشمند سیاست های محرمانه حفظ حریم خصوصی دارند. مارک های معروف Nest و Ecobee ، به خاطر تعهد محکم خود به حریم شخصی ایستادگی می کنند. اما شرکتهایی در زمینه فناوری اغلب فروخته می شوند و دوباره فروخته می شوند. سیاست حفظ حریم خصوصی Nest مشخص می کند که در صورت فروش ، آنها از شرکت جدید می خواهند که همان استاندارد بالا را در حریم خصوصی خود ارائه دهد. با این وجود هیچ تضمینی وجود ندارد که حمایت های حریم خصوصی شما از امروز لذت ببرید ، هنوز هم در فردا برقرار خواهد بود.

شکستن سرور شرکت

همچنین این خطر وجود دارد که هکرها بتوانند داده های ذخیره شده در سرورهای سازنده ترموستات را وارد کرده و آنها را سرقت کنند. حتی شرکت های امن مانند بانک ها از نقض داده هایی که اطلاعات خصوصی را افشا می کند رنج می برند. اگر داده های شما از سرور یک شرکت سرقت شود ، نقض حریم خصوصی شما می تواند شدید باشد.

هیچ سازنده ترموستات هوشمند هنوز هیچ تخلف در داده های مصرف کننده گزارش نکرده است. با این حال ، کارشناسان حفظ حریم خصوصی موافق هستند که در بیشتر موارد نقض داده برای هر شرکتی اجتناب ناپذیر است. اگر پنتاگون هک شود ، هیچ شرکتی در برابر نقض اطلاعات مصون نیست. امن ترین سیاست این است که داده های خود را به گونه ای رفتار کنید که گویی انتظار دارید به خطر بیفتد و از آنجا اقدام کنید.

چگونه می توانید از حریم شخصی خود محافظت کنید?

در مواجهه با خطرات در معرض اطلاعات حساس ، چگونه می توانید از خود محافظت کنید در حالی که هنوز از مزایای ترموستات هوشمند بهره مند هستید؟ ابتدا خط مشی رازداری سازنده ترموستات هوشمند را بررسی کنید. در حالی که ما دیده ایم که این محافظت کامل ارائه نمی دهد ، شروع به کار با شرکتی که اولویت را برای حفظ حریم خصوصی شما قرار می دهد یک راه خوب برای کمک به محافظت از اطلاعات شما است.

برای بدست آوردن بیشترین ارزش از هرگونه اطلاعات از ترموستات ، یک تبلیغ کننده باید بتواند آن را به پروفایل شما پیوند دهد. یک دزد که به دنبال شکستن است ، به موقعیت مکانی شما نیز نیاز دارد. بدون پیوند دادن اطلاعات به شما ، داده های شما بسیار زیاد تصادفی هستند. یکی از راه های خصوصی نگه داشتن این اطلاعات استفاده از VPN است.

برای امنیت شبکه خانگی خود از یک VPN استفاده کنید

اتصال از طریق VPN با نگه داشتن اطلاعات آنلاین ناشناس ، حریم خصوصی شما را تضمین می کند. اطلاعات خارج شده از دستگاه شما رمزگذاری شده و به سرور VPN منتقل می شود. این سرور اغلب صدها کاربر به طور هم زمان مورد استفاده قرار می گیرد و تمام اطلاعات خود را ناشناس نگه می دارد. سرور اطلاعات شما را به مقصد خود هدایت می کند. هر داده ای که به شما برگردد به جای مستقیم به دستگاه شما به سرور VPN می رود. این تکنیک واسطه ای باعث نمی شود دیگران اقدامات آنلاین خود را به مکان یا شخص شما متصل کنند.

در حالی که شما نمی توانید ترموستات هوشمند خود را مستقیماً به VPN وصل کنید ، یک سرویس VPN با کیفیت اغلب به شما امکان می دهد تا کلیه ترافیک اینترنت در خانه خود را از طریق سرور VPN مسیریابی کنید. از آنجا که اطلاعات شما به صورت ناشناس ارسال می شود ، تعیین محل ترموستات هوشمند و بدون دسترسی به اطلاعات بیشتر تقریباً غیرممکن می شود. درنهایت ، استفاده از VPN باعث می شود هرگونه داده دزدیده شده از طرف شما یا تقریباً بی فایده از شما فروخته شود.

یک VPN محکم برای محافظت از شبکه خانگی کامل شما ، NordVPN است. این ارائه دهنده VPN میلیون ها مشتری راضی در سراسر دنیا دارد و به دلیل کاربردهای آسان ، امنیت عالی و قیمت مناسب ، از شهرت بسیار خوبی برخوردار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های حفظ حریم خصوصی و سایر مزایای VPN ، پست ما را در انتخاب بهترین VPN برای نیازهای خود بررسی کنید..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me