نحوه تماس و متن به صورت ناشناس | VPNoverview.com

با ارائه برنامه های بی پایان در تلفن های هوشمند ، به راحتی می توان فراموش کرد که هنوز هم می توانیم از تلفن های خود برای ارسال متن و برقراری تماس تلفنی استفاده کنیم. از آنجا که نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و ایمنی آنلاین طی چند سال گذشته بیشتر و بیشتر شده است ، ممکن است معتقدید که هیچ راهی برای نوشتار یا تماس ناشناس وجود ندارد. خوشبختانه ، وجود دارد.


بیشتر افراد هنگام تنظیم تلفن هوشمند خود از نام واقعی خود استفاده می کنند و دستگاه را به آدرس ایمیل شخصی خود پیوند می دهند. به این ترتیب ، بیشتر شماره تلفنها با یک آدرس ایمیل فعال مرتبط هستند و معمولاً می توان در مورد مالک آن ردیابی کرد. با این وجود ، فقط با چند ترفند ساده یا برنامه های شخص ثالث ، چندین روش برای تماس و نوشتار ناشناس وجود دارد.

آیا می خواهید با کسی تماس بگیرید ، اما آیا نمی خواهید این شخص شماره تلفن شخصی شما را داشته باشد؟ یا می خواهید متن را به عنوان فرستنده خصوصی ارسال کنید؟ شاید شما فقط ترجیح می دهید با کسی به صورت ایمن و رمزگذاری شده ارتباط برقرار کنید ، بنابراین هیچ کس جز این دو نفر به ارتباط شما دسترسی ندارد. همه این گزینه ها در دسترس هر کاربر تلفن هوشمند است. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

تماس ناشناس است

تلفن هوشمند با تصویر گوش

دلایل زیادی وجود دارد که شما نمی خواهید افراد یا سازمانهای خاصی شماره تلفن شخصی شما را داشته باشند. به عنوان مثال ممکن است بخواهید از telemarketers ، کلاهبرداری ، Robocalls یا حتی stalkers اجتناب کنید. با این حال ، تنظیم پیش فرض برای هر تلفن هوشمند نمایش شماره تلفن شما هنگام تماس با کسی است.

برای تماس با ناشناس ، باید شناسه تماس گیرنده خود را در تنظیمات برنامه تلفن خود مخفی کنید. وقتی این کار را انجام دهید ، شخصی که با شما تماس می گیرید شماره تلفن واقعی شما را نمی بیند ، بلکه فقط با این شماره “شخصی” تماس گرفته می شود. سیستم عامل های مختلف تلفن همراه برای مخفی کردن شناسه تماس گیرنده شما تنظیمات متفاوتی دارند ، اما ما شما را از تنظیمات اصلی دستگاههای دارای سیستم عامل Android یا iOS استفاده خواهیم کرد.

مخفی کردن شناسه تماس گیرنده در Android

نسخه های زیادی از اندروید در بازار وجود دارد. با بیرون آمدن نسخه های جدید ، منوی تنظیمات اغلب با گذشت زمان تنظیم می شود. اگر تلفن شما به طور کامل بروزرسانی نشده است یا از پوست توسعه دهنده دیگری استفاده نمی کند (مانند طرح های سفارشی سامسونگ یا موتورولا) ، این احتمال وجود دارد که فهرست تنظیمات شما کمی متفاوت از تصاویر نمایش داده شده در اینجا باشد. در این حالت ، شما به سادگی می توانید کلمات کلیدی مناسب را جستجو کنید ، و در نهایت آنچه را که می خواهید پیدا خواهید کرد. عکس های این آموزش بر روی مدل OnePlus گرفته شده که روی اندروید 9 اجرا شده است.

آیا می خواهید شناسه تماس گیرنده خود را بر روی دستگاه Android مخفی کنید؟ مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. برنامه تلفن را باز کنید در دستگاه شما این برنامه ای است که شما برای تماس با دیگران استفاده می کنید. این برنامه معمولاً در صفحه اصلی در گوشه پایین سمت چپ قرار می گیرد و به نظر می رسد مانند یک مربع (سبز) با تلفن در آن است.
 2. روی سه نقطه ضربه بزنید در گوشه بالا سمت راست و “تنظیمات” را انتخاب کنید.
 3. “تنظیمات تماس” را باز کنید.
 4. سیم کارت را انتخاب کنید شما در حال استفاده هستید اگر فقط یک سیم کارت در تلفن هوشمند خود دارید ، می توانید از این مرحله بگذرید.
 5. رفتن به “تنظیمات اضافی”.
 6. روی “شناسه تماس گیرنده” ضربه بزنید.
 7. “مخفی کردن شماره” را انتخاب کنید.

عکس های تنظیمات شناسه تماس گیرنده Android
از این پس ، شماره تلفن شما دیگر برای کسی که با آنها تماس می گیرید قابل مشاهده نخواهد بود. این برای حفظ حریم خصوصی شما بسیار عالی است ، اما می تواند جنبه منفی نیز داشته باشد. اگر کمتر کسی هنگام زنگ زدن به آنها تلفن پاسخ می دهد تعجب نکنید.

مخفی کردن شناسه تماس گیرنده در iOS (iPhone)

درست مانند Android ، مخفی کردن شناسه تماس گیرنده خود در iOS نیز بسیار ساده است. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

 1. باز کن تنظیمات روی آیفون.
 2. انتخاب کنید “تلفن“.
 3. انتخاب کنید “شناسه تماس گیرنده من را نشان دهید“.
 4. گزینه “نمایش شناسه تماس گیرنده من” را تغییر دهید بنابراین گزینه موجود است خاموش شد.

تنظیمات شناسه تماس گیرنده iPhone iOS تصاویر

برقراری یک تماس ناشناس واحد

همچنین می توانید با اضافه کردن یک کد کوچک جلوی شماره مورد نظر ، با شخصی تماس بگیرید. مزیت این روش این است که شما نمی خواهید همه تنظیمات خود را طی کرده و وقتی می خواهید شماره شما دوباره قابل مشاهده باشد دوباره آن را تغییر دهید. اگر فقط یک تماس تلفنی خصوصی است که بعد از آن هستید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید برای کشور خاص شما چه کدی را اضافه کنید.

کد
کار می کند برای
* 67ایالات متحده (به جز AT)&T) ، کانادا (تلفن ثابت) ، نیوزیلند (تلفن های Vodafone)
# 31 #ایالات متحده (AT&تلفن های T) ، استرالیا (تلفن همراه) ، آلبانی ، آرژانتین (تلفن همراه) ، بلغارستان (تلفن همراه) ، دانمارک ، کانادا (تلفن همراه) ، فرانسه ، آلمان (برخی ارائه دهندگان تلفن همراه) ، یونان (تلفن همراه) ، هند (فقط پس از باز کردن شبکه) ، اسرائیل (تلفن همراه) ، ایتالیا (تلفن همراه) ، هلند (تلفن های KPN) ، آفریقای جنوبی (تلفن همراه) ، اسپانیا (تلفن همراه) ، سوئد ، سوئیس (تلفن همراه)
* 31 #آرژانتین (تلفن ثابت) ، آلمان ، سوئیس (تلفن ثابت)
1831استرالیا (تلفن ثابت)
3651فرانسه (تلفن ثابت)
* 31 *یونان (تلفن ثابت) ، ایسلند ، هلند (بیشترین حامل ها) ، رومانی ، آفریقای جنوبی (تلفن های تلکوم)
133هنگ کنگ
* 43اسرائیل (تلفن ثابت)
* 67 #ایتالیا (تلفن ثابت)
184ژاپن
0197نیوزیلند (تلفن های مخابراتی یا جرقه ای)
1167تلفنهای روتاری در آمریکای شمالی
* 9 #نپال (فقط تلفنهای با پیش پرداخت / پس پرداخت NTC)
* 32 #پاکستان (تلفن های PTCL)
* 23 یا * 23 #کره جنوبی
067اسپانیا (تلفن ثابت)
141انگلستان ، جمهوری ایرلند

اگر تلفن شما از طریق یک شبکه GSM (مانند بیشتر اندروئیدها) کار می کند ، همیشه می توانید شماره 31 # شماره گیری کنید برای مسدود کردن شناسه تماس گیرنده خود درصورتی که هنوز مطمئن نیستید از کد استفاده کنید ، همین اتفاق می افتد. # 31 # در بیشتر موارد کار می کند.

متن به صورت ناشناس

همچنین ارسال پیام های ناشناس از طریق وب سایت های ویژه امکان پذیر است. اگر قصد انجام این کار را دارید ، توجه داشته باشید که تعداد زیادی وب سایت جعلی پیرامون ارائه خدمات پیام کوتاه جعلی وجود دارد. آنها قول می دهند پیام های متنی شما را ارسال کنند ، اما در عوض سعی کنید بدافزار را روی دستگاه خود نصب کنید. ضمنا متن شما حتی حتی ارسال نمی شود. اگر تاکنون متنی عجیب از یک منبع ناشناخته دریافت کرده اید ، اطمینان حاصل کنید که هرگز روی پیوندهای داخل پیام کلیک نکنید. این می تواند دستگاه شما را به خطر بیاندازد.

یکی از وب سایتهای معتبری که در واقع متون ناشناس شما را ارسال می کند ، anonymoustext.com است. رویه در وب سایت آنها بسیار ساده است و استفاده از آن سایت بسیار آسان است. اگر می خواهید از این سرویس استفاده کنید ، می توانید با انجام این مراحل این کار را انجام دهید:

 1. برو به وب سایت anonymoustext.com.
 2. نحوه نمایش فرستنده را انتخاب کنید در دستگاه گیرنده. بدیهی ترین انتخاب این است که این کار را ادامه دهید “ناشناس” با این حال ، شما همچنین می توانید شماره تلفن انگلستان یا ایالات متحده را انتخاب کنید.
 3. شماره تلفن را وارد کنید گیرنده فراموش نکنید که کد کشور صحیح را اضافه کنید!
 4. پیام را وارد کنید شما می خواهید ارسال کنید.
 5. آیا می خواهید انتخاب کنید اکنون یا بعداً آن را ارسال کنید.
 6. ادامه را کلیک کنید
 7. هزینه متن خود را پرداخت کنید. می توانید این کار را از طریق PayPal ، Apple Pay ، Google Pay یا کارت اعتباری انجام دهید.

پیام کوتاه ناشناس وب سایت تصویر

Anonymoustext.com خدمات قابل اعتماد ارائه می دهد ، اما دقیقا ارزان نیست. یک متن واحد به شما به اندازه 1.25 دلار هزینه خواهد کرد. با این حال ، در صورت تمایل به ارسال بیش از فقط یک متن ناشناس گزینه های ویژه ای وجود دارد:

“ارسال یک متن برای هر پیام 1.25 دلار هزینه دارد. یک متن طولانی با بیش از 160 نویسه برای هر پیام اضافی 0.25 دلار بیشتر هزینه دارد. می توانید با PayPal ، Apple Pay ، Google Pay یا یک کارت اعتباری پرداخت کنید. این یک پرداخت واحد است و هیچ اشتراک مشترک نیست. دریافت کننده پیام متنی هزینه ای ندارد. “

رمزگذاری VoIP و پیام رسانی

شاید نگرانی شما لزوماً این نباشد که می خواهید با شخصی که با او در ارتباط هستید ناشناس باشید. اگر ترجیح می دهید از هر شخص دیگری که ممکن است از گفتگوی شما جاسوسی کند ، پنهان بمانید ، تعدادی برنامه شخص ثالث برای ارتباط خصوصی وجود دارد. خوشبختانه ، این برنامه های جایگزین بیشتر رایگان و در دسترس همه کاربران آنلاین است.

برنامه های پیش فرض همراه با تلفن هوشمند شما معمولاً به اندازه کافی از نظارت احتمالی محافظت نمی شوند. بنابراین ، ما دو گزینه را پیشنهاد خواهیم کرد که می تواند احتمال گوش دادن به مکالمه شما را به شدت کاهش دهد. به این ترتیب ، اینها ابزارهای خوبی برای سوت زدن ، روزنامه نگاران ، افرادی است که در کشورهای خودکامه زندگی می کنند ، یا برای هر کسی که می خواهد به طور خصوصی ارتباط برقرار کند. بیشتر برنامه های پیام رسانی خصوصی در دسترس هستند ، اما دو مورد پیشنهادی در اینجا ، سیگنال و لینفون ، دارای سابقه ای ثابت برای برقراری ارتباط ایمن برای هر کاربر آنلاین هستند. منبع خوبی برای بررسی نرم افزار ارتباطات خصوصی privacytools.io است.

سیگنال: تماس تلفنی و پیام کوتاه رمزگذاری شده است

سیگنال به طور خاص برای ارتباطات ایمن و رمزگذاری شده طراحی شده است. تمام متون و تماسهای تلفنی آن از طریق رمزگذاری نهایی به انتها ایمن می شوند. جدا از این ، سیگنال دارای چندین ویژگی مفید مانند زمان سنج پیام برای خود تخریب است. سیگنال کاملاً رایگان و در دسترس برای Android ، iPhone و Windows است.

Linphone: VoIP رمزگذاری شده

اگر می خواهید شخصی را به صورت ایمن و ایمن به تصویر بکشید ، لینفون گزینه بسیار مناسبی است. این نرم افزار کاملاً منبع باز و رایگان است. این در دسترس برای Windows ، MacOS ، iOS ، Linux و Android است. تمام پیام های ارسالی از طریق Linphone با رمزگذاری نهایی به پایان می رسد.

افکار نهایی

روش های مختلفی برای متن و مکالمه ایمن و ناشناس وجود دارد. می توانید شناسه تماس گیرنده خود را پنهان کنید ، از وب سایت خارجی برای ارسال پیام های خود استفاده کنید یا از برنامه شخص ثالث استفاده کنید که رمزگذاری نهایی را برای پیام های ارسال شده فراهم می کند. نکته آخر اینکه می خواهیم روشن کنیم ، این است که این نکات و ابزارها برای تأمین امنیت و ناشناس بودن کاربران وجود دارد. آنها وجود ندارند ، بنابراین شما می توانید از آنها برای سوء استفاده یا آزار دیگران استفاده کنید. چندین نفر بعد از اذیت کردن دیگران از طریق تلفن با استفاده از شماره تلفن های ناشناس ، دچار مشکل شده اند. حریم خصوصی شما مهم است ، اما نباید به ضرر دیگران باشد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me