چگونه می توانم پورنو را بصورت ناشناس آنلاین تماشا کنم؟ | VPNoverview

اگر به این صفحه رسیدید ، احتمال دارد که گاهی اوقات پورنو تماشا کنید. جای نگرانی نیست – میلیون ها نفر از مردم این کار را می کنند. این چنین شد که به یک تجارت میلیون دلاری تبدیل شد. هیچ مشکلی در تماشای پورنو وجود ندارد ، حتی اگر یک تابو عظیم در اطراف آن وجود داشته باشد. بسیاری از مردم نگران این هستند که دیگران بدانند که مرتباً پورنو تماشا می کنند. در نتیجه ، آنها می خواهند این جنبه از زندگی خود را پنهان کنند.


همانطور که برای ترافیک منظم اینترنت شما اتفاق می افتد ، ممکن است بخواهید پورنو خود را کاملا ناشناس تماشا کنید. گذشته از این ، مهم نیست که شما در جستجوی جزئیات بانکی خود ، به جستجوی شغل جدید یا تماشای پورنو هستید ، کاری که در اینترنت انجام می دهید نیست. چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که رفتار آنلاین شما خصوصی باقی می ماند؟ در واقع کاملاً ساده است: از یک VPN به همراه مرور در حالت ناشناس استفاده کنید. به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود به طور ناشناس پورنو خود را تماشا کنید.

خطرات حریم خصوصی ناشی از تماشای محتوای بزرگسالان به صورت آنلاین چیست؟?

مشاهده محتوای وابسته به عشق شهوانی به هیچ وجه چیز بدی نیست. متأسفانه ، این مسئله با دو خطری همراه است ، خصوصاً در مورد حریم خصوصی شما. ممکن است شما را بترساند که می دانید بسیاری از افراد می توانند در ترافیک آنلاین شما جستجو کنند ، جایی که می توانند دقیقاً هنگام بازدید از وب سایت پورنو مشاهده کنند. شما ممکن است بخواهید قبل از تصمیم به تماشای هرگونه پورنو ، از خطرات زیر آگاه باشید:

سرپرست شبکه شما می تواند سابقه مرور شما را ببیند

آیکون وای فای گوشی های هوشمنددر بیشتر موارد ، رفتار آنلاین شما برای هرکسی که از همان شبکه استفاده می کند قابل مشاهده است ، مهمترین آنها سرپرست شما. اگر از یک شبکه Wi-Fi اشتراکی استفاده می کنید ، سرپرستان این شبکه می توانند هر وب سایتی را که بازدید کرده اید مشاهده کنند. بسته به شبکه ای که شما از آن استفاده می کنید ، این بدان معنی است که رئیس ، همکاران ، اعضای خانواده یا هم اتاقی های شما به اطلاعات مربوط به وب سایت هایی که بازدید کرده اید دسترسی دارند. این امر به ویژه هنگامی که در یک شبکه عمومی Wi-Fi هستید خطرناک است.

استفاده از حالت ناشناس در مرورگر شما به هیچ وجه حریم خصوصی شما را در این مورد به شما نمی دهد. حتی وقتی از این “حالت ناشناس” استفاده می کنید ، تمام داده های اینترنتی شما هنوز هم برای همه افراد در شبکه شما قابل مشاهده است. این حالت فقط تضمین می کند که فعالیت های آنلاین شما در تاریخ رایانه شما ذخیره نمی شوند. جدا از آن ، همه می توانند با خوشحالی به سمت شانه شما بگردند. یک فکر خیلی راحت نیست.

ISP شما می تواند آنچه شما انجام می دهید را بصورت آنلاین مشاهده کنید

اگر می خواهید با سایر شبکه های جهانی ارتباط برقرار کنید ، باید ترافیک اطلاعات شما از طریق سرور به اینترنت ارسال شود. به طور کلی ، ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت) این کار را برای شما انجام می دهد. از این رو ISP شما دقیقاً می داند در کدام وب سایتهایی نگاه کرده اید. به هر حال تمام اطلاعات شما از طریق سرورهای آنها ارسال می شود و به آنها امکان دسترسی به داده های شما را می دهد. به طور خلاصه ، افرادی که قبض اینترنتی شما را به آنها پرداخت می کنند ، می توانند دقیقاً ببینند چه نوع پورنو را دوست دارید تماشا کنید.

تعداد بیشماری طرفهای دیگر می دانند از کدام وب سایتهایی بازدید کرده اید

این وحشتناک است که بدانید چه تعداد طرفین در هنگام گشت و گذار در وب به دنبال هستند. به دولت ها و هکرها و همچنین شرکتهای بزرگ فناوری مانند Google ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و نزدیک به هر وب سایتی که بازدید می کنید فکر کنید. این مهمانی ها معمولاً با قرار دادن کوکی ها در مرورگر خود یا شرکت در انگشت نگاری مرورگر ، به آنچه انجام می دهید آنلاین ادامه می دهند. روش دوم بسیار مشکل است: حتی یک VPN نمی تواند کاملاً شما را در برابر آن محافظت کند و همین باعث می شود ماندن 100٪ ناشناس در اینترنت بسیار سخت باشد.

شاید متوجه شده باشید که چگونه تبلیغات آنلاین همیشه مطابق آنچه قبلاً به دنبال آن بودید مطابقت دارد. اینکه یک لباس از آن وب سایت که هرگز از آن نشنیده اید ناگهان در همه فیدهای رسانه های اجتماعی شما قرار دارد. به همین ترتیب ، تبلیغات مربوط به تعطیلات ارزان قیمت به ایتالیا از زمانی که کمی تحقیق در مورد آن سفر احتمالی به رم انجام داده اید ، همچنان از بین می رود. این فقط تصادفی نیست. اشخاص ثالث بر اساس رفتارهای آنلاین شما برای اهداف بازاریابی نظارت می کنند. آنها کوکی ها را در مرورگر شما قرار می دهند ، این بدان معنی است که دقیقاً هنگام بازدید از وب سایت های خاص می دانند. این مهمانی ها دائماً شما را مورد توجه قرار می دهند – و هنگامی که به وب سایت هایی با محتوای جنسی مراجعه می کنید ، تغییر نمی کند.

شما در برابر نقض داده ها آسیب پذیر هستید

اگر به وب سایت های بزرگسال مراجعه می کنید و آن سایت ها نقض داده را تجربه می کنند ، ممکن است با عواقب جدی روبرو شوید. یکی از مشهورترین نقض داده ها در سال 2015 با سرویس آشنایی آنلاین اشلی مدیسون رخ داد. این وب سایت برای زنان و مردان متاهل ساخته شده بود و به کاربران این امکان را می داد تا درگیر امور و تقلب شوند. هکرها به پایگاه داده سایت دسترسی پیدا کردند و اطلاعات کاربران را در اختیار عموم قرار دادند. در نتیجه ، میلیون ها مورد از خیانت ، همراه با انواع اطلاعات حساس شخصی آشکار شد. اگر نقض داده رخ دهد و نشان می دهد که به وب سایت های بزرگسال مراجعه می کنید ، این می تواند تأثیر مخربی بر اعتبار و روابط شما داشته باشد.

برخی از دولتها مستهجن پورنو را ممنوع اعلام کرده اند

مشاهده مطالب مستهجن در بسیاری از کشورها غیرقانونی است. اگر به عنوان مثال در امارات متحده عربی ، عربستان سعودی ، عمان یا قطر زندگی می کنید ، باید با این قوانین برخورد کنید. آیا شما در چنین کشوری ساکن هستید و به هر حال شما صاحب آن هستید یا تماشای مستهجن دارید؟ بنابراین ممکن است شما در معرض جریمه جدی ، فرود آمدن در زندان یا حتی تبعید باشید. در بسیاری از موارد ، این امر بدون در نظر گرفتن فرهنگ ، منشأ یا آیین آنها برای مهاجران تماشای پورنو نیز انجام می شود.

دولت های این کشورها معمولاً بر اینترنت نظارت می کنند تا بتوانند آنچه را که غیرنظامیان قادر به انجام و مشاهده آنلاین هستند را دیکته کنند. این اغلب منجر به ایجاد انواع محدودیت های اینترنتی می شود و دسترسی شما به محتویات خاص از جمله پورنو را هنگامی که در مرزهای کشور قرار دارید ، سلب می کند. یعنی ، مگر اینکه بدانید چطور می توانید آن محدودیت ها را حل کنید.

ممکن است با بدافزارها روبرو شوید

یکی دیگر از تهدیدهای مشترک کسانی که از وب سایت های بزرگسالان بازدید می کنند ، بدافزار است. سایت های بزرگسالان خود این فایلهای خطرناک را توزیع نمی کنند ، اما هکرها ممکن است تبلیغات مخرب را در صفحات وب قرار دهند ، روشی موسوم به “سوء استفاده”. اگر بازدید کنندگان سایت روی یکی از این تبلیغات مخرب کلیک کنند ، می توانند به صورت ناخواسته در نهایت بارگیری بدافزارهایی نظیر ویروس ، Trojans یا کرم روی دستگاه خود را به پایان برسانند. شما حتی ممکن است قربانی باج افزار شوید ، همان بدافزار است که دسترسی به داده های شما را مسدود می کند و پیامی را منتقل می کند که می گوید برای برگشت پرونده های خود باید هزینه ای پرداخت کنید. اگر در حال بازدید از وب سایت بزرگسالان هستید ، هکرها ممکن است تهدید کنند که داده های شما را به عموم منتقل می کنند یا حتی شما را به پلیس گزارش می دهند.

با VPN بصورت آنلاین ناشناس بمانید

اینترنت ناشناس با VPNبرای محافظت از خود و به حداقل رساندن این خطرات حریم خصوصی چه کاری می توانید انجام دهید؟ آسان فقط از یک VPN (شبکه خصوصی مجازی) استفاده کنید. با A VPN ، اتصال اینترنت شما از طریق یک سرور خارجی ، یعنی ارائه دهنده VPN ارسال می شود. این ارائه دهنده از ارتباط شما با رمزگذاری قوی دیجیتال محافظت می کند ، بدین معنی که تمام ترافیک آنلاین شما رمزگذاری می شود و برای دیگران نامرئی می شود. در بسیاری موارد ، ارائه دهندگان VPN خط مشی مربوط به گزارش ها را در نظر نمی گیرند ، به این معنی که حتی آنها قادر به دیدن کدام وب سایت هایی نیستند که بازدید می کنید.

هنگام استفاده از VPN ، می توانید از اینترنت به همان روشی که معمولاً انجام می دهید لذت ببرید ، فقط کاملاً ناشناس خواهید بود. VPN ها بطور خاص برای ناشناس ماندن و امنیت اضافی در هنگام مرور ، به شما کمک می کنند. فرقی نمی کند که وقت آزاد خود را صرف خواندن مقالات علمی ، جستجوی GIF های گربه ناز ، تماشای پورنو یا همه موارد فوق کنید: هر کاری که می کنید ، می توانید بدون هیچ چشم انداز بین المللی انجام دهید.

بهترین VPN ها برای ناشناس ماندن

ما انتخابی از چند سرویس قابل اعتماد و سریع VPN انجام داده ایم که اطلاعات مربوط به مشتریان خود را حفظ نمی کنند. این ارائه دهندگان از رمزگذاری ایمن (حداقل 256 بیتی) به همراه پروتکل های ایمن مانند IKEv2 / IPSec و OpenVPN استفاده می کنند. با استفاده از هرکدام از ارائه دهندگان لیست شده در اینجا ، باید (عمدتا) ناشناس را مرور کنید: تشخیص اینکه کدام وب سایتهایی را که بازدید کرده اید ، برای کسی سخت تر خواهد بود..

1. NordVPN

NordVPN اتصالات سریع دارد ، به خوبی رمزگذاری شده است ، و هیچ گونه گزارش را حفظ نمی کند. به طور خلاصه ، شما لازم نیست که نگران داده های خود در نظر عموم باشید. علاوه بر این ، لازم نیست منتظر ویدیوها باشید تا بافر شوند. NordVPN به شما امکان می دهد تا فقط با یک اشتراک VPN از شش دستگاه همزمان محافظت کنید. قیمت این اشتراک نیز بسیار مناسب است. آیا می خواهید درباره NordVPN اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ احساس رایگان می توانید بررسی دقیق ما در مورد این ارائه دهنده را در اینجا بخوانید.

2. گشت و گذار

Surfshark بسته کامل را ارائه می دهد. این ارائه دهنده از حریم شخصی شما مراقبت می کند و با سطح امنیتی بسیار خوبی کار می کند. Surfshark در بیش از 60 کشور جهان سرور دارد ، بنابراین اگر می خواهید یک صفحه وب خاص را مسدود کنید گزینه های زیادی خواهید داشت. سرعت سرورهای Surfshark هنگام استفاده روزانه بسیار عالی است. علاوه بر این ، Surfshark سرورهای تخصصی P2P را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید تورنت ها را نیز بصورت ناشناس بارگیری کنید. این امر به ویژه در صورتی که ترجیح می دهید به جای مرور وب برای آن ، پورنو خود را بارگیری کنید ، مفید است. به طور طبیعی ، Surfshark ، مانند سایر ارائه دهندگان ذکر شده ، سیاهههای مربوط را حفظ نمی کند. مهمتر از همه ، این بسیار ارزان است. برای بررسی کامل ما در Surfshark ، اینجا را کلیک کنید.

3. ProtonVPN (نسخه رایگان)

یکی دیگر از گزینه های خوب برای اطمینان از ناشناس بودن آنلاین شما ، ProtonVPN است. مهمترین مزیت این ارائه دهنده نسخه رایگان آن است. ProtonVPN به دلیل رمزگذاری و امنیت خوب شناخته شده است ، بنابراین شما لازم نیست که درباره هر یک از خطرات حریم خصوصی ما نام برده باشید. نسخه رایگان پروتون از یک دستگاه برای مدت زمان نامحدود محافظت می کند ، اگرچه فقط به سه مکان مختلف سرور دسترسی پیدا می کند: ایالات متحده ، ژاپن و هلند. علاوه بر این ، شما این سرورها را با سایر کاربران ProtonVPN Free به اشتراک خواهید گذاشت. این می تواند باعث افت شدید سرعت شود.

آیا می خواهید در مورد حق بیمه ProtonVPN اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ شما می توانید مروری کامل و کامل درباره این ارائه دهنده را در اینجا بررسی کنید. آیا به سایر VPN های مناسب و معقول علاقه دارید؟ حتما به 6 ارائه دهنده برتر VPN برتر این لحظه نگاهی بیندازید و یا به سادگی بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا ProtonVPN Free دریافت کنید.

مزایای استفاده از VPN هنگام بازدید از وب سایت های پورنو

مزیت استفاده از VPN هنگام برنامه ریزی برای تماشای پورنو چیست؟ ما آنها را برای شما جمع بندی کرده ایم:

  1. گشت و گذار ناشناس: رفتار آنلاین شما دیگر به راحتی قابل مشاهده برای دیگران نخواهد بود ، زیرا تمام داده های شما توسط VPN شما رمزگذاری شده و از طریق سرور خارجی ارسال شده اند. ISP و سرپرست شما قادر نخواهند بود کارهایی را که بصورت آنلاین انجام می دهید ، ببینند. به همین ترتیب ، آدرس IP شما از نگاه کنجکاو دولت ها ، گوگل ، فیس بوک و احزاب بی شماری دیگر در امان می ماند.
  2. بارگیری ناشناس است: گذشته از اینکه به شما امکان گشت و گذار (عمدتا) به صورت ناشناس ، بسیاری از VPN ها نیز به شما می دهند که تورنت ها را به صورت ناشناس دانلود کنید. اگر ترجیح می دهید پورنوگرافی خود را بارگیری کنید ، بهتر است این کار را با VPN نیز انجام دهید. به این ترتیب ، هیچ کس قادر نخواهد بود ببیند چه نوع محتوایی را بارگیری می کنید.
  3. محدود کردن انسداد: وقتی از VPN هوشمندانه استفاده می کنید ، می توانید انواع محدودیت های جغرافیایی را پیدا کنید. این می تواند زمانی مفید باشد که می خواهید پورنو را در کشوری مشاهده کنید که وب سایت های بزرگسالان را مسدود می کند. شما قادر خواهید بود به هر وب سایت مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید ، در حالی که بیشتر ناشناس و غیرقابل کنترل می ماند.
  4. ایمن ماندن آنلاین: VPN همچنین امنیت آنلاین شما را به شدت افزایش می دهد. هنگام آنلاین شدن با VPN ، اتصال شما محافظت خواهد شد ، به این معنی که در برابر هکرها بهتر محافظت خواهید شد. علاوه بر این ، بسیاری از VPN ها از استفاده از HTTPS در وب سایت هایی که بازدید می کنید پشتیبانی می کنند و باعث می شوند تجربه مرور شما بسیار ایمن تر شود.

آیا هنگام تماشای پورن باید از حالت ناشناس استفاده کنم?

نماد حالت ناشناسVPN می تواند از راه های مختلفی از شما محافظت کند. این امکان را به شما می دهد تا پورنو را ناشناس ، آزادانه و با خیال راحت تماشا کنید. ترافیک شما محافظت می شود و از چشمان کنجکاو در شبکه دور می ماند – اما همچنان در رایانه شخصی شما در دسترس خواهد بود. این بدان معناست که داده هایی مانند سابقه مرور شما ، کوکی ها و سایر ردیابی هایی که در حین مرور نصب شده اند ، در دستگاه شما باقی می مانند.

اگر می خواهید هیچ کس – حتی افرادی که به همان دستگاه شما دسترسی ندارند – بتوانند وب سایتهایی که بازدید کرده اید را مشاهده کنند ، دو گزینه دارید:

  • هر بار مرور مرورگر ، سابقه مرورگر و کوکی های خود را حذف کنید
  • هر زمان که مایل به تماشای پورنو هستید ، از حالت ناشناس (مرور خصوصی) استفاده کنید

وقتی سابقه مرورگر خود را حذف می کنید یا در حالت ناشناس گشت و گذار می کنید ، هیچ اثری از رفتار خود در رایانه خود باقی نمی گذارید. حتی شما قادر نخواهید بود آنچه را که در گذشته انجام داده اید بطور آنلاین ببینید. علاوه بر این ، ردیاب ها و کوکی های شخص ثالث به طور خودکار کار خود را متوقف می کنند. به طور کلی ، ساده تر است که به جای حذف دستی تاریخ خود را هر بار قبل از بستن پنجره ، ساده تر کنید.

یک واقعیت مهم که باید به آن توجه داشته باشید اینست که استفاده از فقط حالت ناشناس کافی نخواهد بود تا شما را ناشناس نگه دارید. بدون VPN ، تقریباً همه می توانند آنچه را که بصورت آنلاین انجام می دهید ، ببینند. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که همیشه از حالت مرور خصوصی به همراه VPN استفاده کنید.

VPN و حالت ناشناس برای ناشناس ماندن آنلاین

اگر می خواهید روشی پاک تر برای مراقبت از کوکی ها و ردیابی هایی که سعی می کنند خود را در مرورگر خود دفن کنید ، ممکن است بخواهید اضافه کردن برخی برنامه های افزودنی مرورگر را در نظر بگیرید. بسیاری از افزودنیهای خوب وجود دارد که به شما کمک می کند ردیاب های نامرئی را مسدود کنید و کوکی های خود را به طور خودکار حذف کنید. مثالهای آن عبارتند از حریم خصوصی Badger ، Ghostery و Cookie AutoDelete. برای اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر برنامه های افزودنی مرورگر برای بهبود ایمنی و حفظ حریم خصوصی آنلاین ، صفحه ما را با بهترین برنامه های افزودنی مرورگر بررسی کنید..

حکم نهایی

افراد زیادی دوست دارند پورنو را آنلاین تماشا کنند. هنوز یک تابو پیرامون موضوع وجود دارد. با توجه به این تابو ، بسیاری از افراد می خواهند بتوانند به طور ناشناس کامل به وب سایت های بزرگسالان مراجعه کنند. با یک VPN قابل اعتماد می توانید به این هدف برسید (برای یک بخش بزرگ). با این ارتباط مطمئن ، می توانید به طور ناشناس به طور کامل مرور کنید. علاوه بر این ، یک VPN می تواند به شما در رفع انسداد محتوای آنلاین خاص کمک کند. اگر همزمان از حالت ناشناس مرورگر خود استفاده کنید ، حتی رایانه شخصی شما به یاد نمی آورد که کجا بوده اید.

با این وجود ، اما وجود دارد: حتی با استفاده از VPN نمی توانید حریم خصوصی آنلاین شما را تضمین کنید. تکنیک های مدرن مانند انگشت نگاری مرورگر بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و حتی در صورت پاک کردن کوکی ها و استفاده از آدرس IP غلط قادر به ردیابی آنلاین شما نیز هستید. با این وجود ، یک VPN در حال حاضر مسیری طولانی را طی می کند. اگر از آن برای تماشای پورنو (قانونی) استفاده می کنید ، به احتمال زیاد کافی خواهد بود.

بیشتر خدمات مناسب و معقول VPN می تواند به شما در تماشای محتوای جنسی بصورت ناشناس آنلاین کمک کند. در این مقاله ، ما سه سرویس را توصیه می كنیم كه بسیار ایمن هستند. NordVPN حریم خصوصی و ایمنی شما را با هر هزینه ای محافظت می کند. Surfshark با قیمت ارزان خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد. سرانجام ، ProtonVPN می تواند به شما در مرور وب به صورت ناشناس با اشتراک رایگان آن (اما تا حدودی محدود) کمک کند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me