خطرات حریم خصوصی ساعت هوشمند شما | VPNOverview

تصویر ساعت هوشمندبه همان اندازه که تلفن های هوشمند سودمند هستند ، یکی از اشکالاتی که در سال های اخیر مشخص شد اعتیاد آنهاست. تلفن های هوشمند توجه ما را جلب می کنند و بیشتر وقت ما را که قصد داریم به آنها بخواهیم مصرف می کنند. یک روش عالی برای کمک به لگد زدن به صفحه نمایش ، به اندازه کافی عجیب ، اضافه کردن صفحه نمایش دیگری به مچ دست شما است. صفحه کوچک ساعت هوشمند فقط اطلاعات مورد نیاز شما را ارائه می دهد. بدون اینکه بخواهید تلفن را بیرون بیاورید ، احتمالاً مکیده نخواهید شد. در حالی که مزایای زیادی برای داشتن ساعت هوشمند وجود دارد ، آنها خطری برای حفظ حریم خصوصی شما محسوب می شوند..


اتصال بلوتوث

ساعتهای هوشمند از طریق بلوتوث در تماس با تلفن شما هستند. و در حالی که ممکن است تلفن خود را پشت سر بگذارید ، ساعت هوشمند ساعت مچی شما همیشه همراه شماست. در سپتامبر سال 2017 ، محققان تقریباً در هر دستگاه بلوتوث یک سری از مشکلات را کشف کردند. این نقص های امنیتی ، هر دستگاه بلوتوث را در معرض هک قرار می دهد. این هک ها می توانند به شکل ویروسی باشند که از ساعت هوشمند شما به تلفن شما منتقل می شود. سایر مشکلات عبارتند از کنترل باج افزار کنترل دستگاه شما و آلوده شدن روتر شما. یک روتر آلوده می تواند کد مربوط به همه دستگاههای متصل به Wi-Fi شما را پخش کند.

یک مشکل مهم دیگر در ارتباط باعث می شود تا اعلان های شما رهگیری شوند. ایمیل بانک شما ، پیام رسانه های اجتماعی ، متن سایر موارد مهم شما از طریق بلوتوث ارسال می شود. هر گونه اعلانی که به ساعت هوشمند شما منتقل می شود توسط اتصال بلوتوث هک شده قابل رهگیری است. این حملات در گذشته غیر قابل کشف بوده است. به همین دلیل ، بیشتر دستگاه ها هیچ گونه محافظتی در برابر چنین تهاجم به حریم شخصی شما ندارند. از آنجا که ساعتهای هوشمند به شدت به بلوتوث متکی هستند ، در برابر این تهاجم ها بسیار آسیب پذیر هستند.

آیا ساعت هوشمند شما گوش فرا می دهد؟?

گزارش اخیر شورای مصرف کننده نروژ ، ساعت هوشمند را برای نگرانی های امنیتی مورد تحلیل قرار داد. ساعت های هوشمند مورد مطالعه برای کودکان طراحی شده است. آنها با هدف افزایش امنیت کودکان ساخته شده اند. والدین می توانند از یک برنامه برای ردیابی موقعیت مکانی کودکان استفاده کنند و از طریق ساعت هوشمند با فرزندانشان تماس بگیرند. آنچه که در این مطالعه به دست آمده حاکی از آن است که این دستگاه ها می توانند به جای تقویت آن ، امنیت شما را به خطر اندازند.

ساعتهای هوشمند مورد آزمایش برای هک شدن کنترل هر جنبه ای از دستگاه می توانند هک شوند. هکرها می توانستند میکروفون ساعت هوشمند را تحت کنترل خود درآورند و به طور پنهانی به کودکانشان گوش دهند که بازی می کنند. هکرها می توانستند بگویند چه موقع پوشاک در داخل یا خارج ، چه بازی با دوستان باشد و چه به تنهایی و حتی هنگام خواب. شما فقط می توانید عواقب احتمالی را تصور کنید.

هیچ یک از ساعت های هوشمند مورد مطالعه از مارک تجاری نبوده که احتمالاً شما با آن آشنا هستید. شاید فکر کنید چسبیدن به دستگاه های شرکت های مشهور ایمن تر است. در حالی که این ساعت های هوشمند مشهور ممکن است کنترل های امنیتی بهتری داشته باشند ، شما هنوز هم می توانید از راه های دیگر در معرض خطر باشید. در حالی که برنامه های صفحه نمایش اپل و گوگل که به فروشگاه های برنامه های مربوطه خود می روند ، برنامه های شخص ثالث هنوز یک ارتباط ضعیف در امنیت دارند.

چگونه برنامه هایی که شما استفاده می کنید می تواند حریم شخصی شما را به خطر بیاندازد

برنامه های شخص ثالث ممکن است درخواست دسترسی به میکروفون ، دوربین ، خدمات موقعیت مکانی و موارد دیگر را داشته باشند. در هنگام نصب یک برنامه ، بسیاری از افراد هرگونه مجوز درخواست می کنند را می پذیرند. بدون بررسی مجوزهای برنامه ، یک برنامه می تواند به خدمات غیرضروری دسترسی پیدا کند. این به یک سازنده برنامه امکان می دهد از چیزهایی مانند میکروفون ساعت هوشمند خود برای گوش دادن به شما استفاده کند.

علاوه بر این ، یک برنامه با طراحی ضعیف ممکن است در برابر هک آسیب پذیر باشد. غالباً یک هکر برای دستیابی به دستگاه شما فقط به یک امنیت در امنیت شما نیاز دارد. هنگامی که در سیستم هستند ، آنها اغلب می توانند توانایی خود را برای به دست آوردن کنترل سایر سرویس های دستگاه شما گسترش دهند. اگر یک سازنده برنامه آسیب پذیری را در محل خود رها کند ، یک هکر ممکن است از این فرصت برای به دست آوردن اطلاعات از دستگاه شما استفاده کند.

اطلاعات موقعیت مکانی اطلاعات بیشتری درباره شما نشان می دهد

Jogger با ساعت هوشمندیکی از کاربردهای رایج ساعتهای هوشمند ، ردیابی مراحل و فعالیتهای بدنسازی شماست. ساعت هوشمند اطلاعات دقیق و دقیق در مورد مکان را در مورد شما ارائه می دهد. این برای تبلیغ کنندگانی که می خواهند در مورد فروشگاه هایی که بازدید می کنید ، رستوران هایی که ترجیح می دهید و سایر اطلاعاتی که می توانند در دست داشته باشند ، می توانند بدانند ، بسیار با ارزش است همانطور که ممکن است تصور کنید این نیز می تواند برای هکرها ارزشمند باشد.

یک هکر با دسترسی به اطلاعات موقعیت مکانی شما از طریق ساعت هوشمند شما می داند که در محل کار یا خانه هستید. هنگام ترک کار ، یک هکر مسلح به این اطلاعات می تواند چیزی بیش از اطلاعات را بدزدارد. آنها اکنون می دانند که پنجره ای از چند ساعت برای ورود به خانه شما دارند. هنگامی که به محل کار خود می رسید ، ماشین شما با هر چیزهای گرانبهائی که در آنجا مانده است ساعت ها بی نظیر خواهد بود. نمونه های بسیار دیگری از موارد وجود دارد که خطرات آنلاین به حملات در زندگی واقعی تبدیل می شوند.

راه دیگری که تبلیغ کنندگان اطلاعات ارزشمندی کسب می کنند ، قرار دادن ایستگاه های بلوتوث در سراسر یک فروشگاه است. دانستن مسیر شما از طریق یک فروشگاه می تواند به مشاغل کمک کند تا محصولات اصلی را در کجا قرار دهند. برای در نظر گرفتن یک صفحه ، چندین لحظه متوقف شوید و این داده ها علاقه شما به یک تبلیغ کننده را منتقل می کنند. مکث توسط یک فروشگاه ، و آنها هشدار می گیرند. ممکن است به سادگی گذر از مسیر خود برای کار هر روز ذکر شود. از این اطلاعات می تواند برای ایجاد تبلیغات بهتر برای جلب توجه شما استفاده شود. داده های مکان پادشاه داده های بازاریابی است.

چگونه می توانید از خود محافظت کنید?

خرید ساعت مچی هوشمند شما از یک شرکت معتبر می تواند به بهبود امنیت شما کمک کند. یک شرکت بزرگتر و شناخته شده تر از این که نقض امنیت کند ، از دست می دهد. همین مورد در مورد برنامه هایی که خریداری و نصب می کنید نیز صادق است. برنامه های ساخته شده توسط شرکت های معتبر به احتمال زیاد برای سوراخ های امنیتی مورد آزمایش قرار می گیرند.

اما این اقدامات خلاف واقع نیستند. حتی شرکت های شناخته شده هر از چندگاهی دست به دام می زنند. بررسی مجوزهای برنامه می تواند در صورت آسیب پذیری حریم خصوصی ، چه توسط شرکت در نظر گرفته شود و چه نباشد ، می تواند از شما محافظت کند. اگر یک برنامه هک شده است ، اما هرگز به برنامه اجازه دسترسی به میکروفون ساعت هوشمند خود را ندادید ، ممکن است کارهای کمی برای انجام این محدودیت وجود داشته باشد. بررسی مجوزهای برنامه های نصب شده قبلی فقط چند دقیقه طول می کشد و می تواند به حفظ حریم خصوصی شما کمک کند.

اطلاعات خود را با VPN ناشناس کنید

حتی با دسترسی به ساعت هوشمند شما ، ممکن است این اطلاعات برای تجارت و یا هکرها کم کاربرد باشد ، بدون اینکه بتوانند آن را به اطلاعات دیگری درباره شما پیوند دهند. اگر داده های شما نمی توانند به شما مرتبط شوند ، ممکن است صدای بسیار تصادفی باشد. نکته اصلی برای ایجاد نمایه در شما ، جمع آوری تمام اطلاعات موجود در شما در یک مکان است. اگر اطلاعات مربوط به ساعت هوشمند شما نمی توانند با نمایه شما در ارتباط باشند ، برای آنها بسیار کمتر مفید است.

اتصال VPNاستفاده از یک VPN به شما کمک می کند تا فعالیت ها و علاقه های خود را به صورت آنلاین انجام دهید. به جای اتصال مستقیم با وب سایت ها و خدمات آنلاین ، اطلاعات شما ابتدا رمزگذاری می شوند و سپس به سرور VPN ارسال می شوند. وب سایت درخواستی را از سرور VPN دریافت می کند و داده ها را به جای مستقیم برای شما به آن سرور باز می گرداند. از آنجا که شما هرگز به طور مستقیم با سایت تعامل ندارید ، حریم خصوصی شما محفوظ است. فقط اطلاعاتی که شما داوطلب می شوید در دسترس است نه اطلاعاتی درباره مکان و هویت شما.

یک VPN با کیفیت تنظیم و اتصال آسان است. آنها معمولاً خیلی سریع هستند به طوری که تقریباً در حین حفظ حریم خصوصی ، هیچ گونه اتلاف سرعت را تجربه نمی کنید. علاوه بر این ، یک VPN می تواند به شما کمک کند از وب سایتهایی که به عنوان مثال در پشت فایروال به آنها دسترسی دارید ، در محل کار خودداری کنید. همچنین می توانید بر اساس موقعیت مکانی خود ، به یک سرور در کشور دیگری وصل شوید تا از محدودیت سرویس های پخش ویدیو جلوگیری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی یک VPN می تواند به شما در حفظ حریم خصوصی شما کمک کند ، پست های ما را در حال مشاهده ناشناس و بارگیری ناشناس قرار دهید..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me