ایمنی در هاپن: چگونه می توان از زندگی دوست یابی خود محافظت کرد | VPNoverview

آشنایی با آرم برنامهبه طور کلی هاپن به عنوان یک جایگزین محبوب و “تمیز کننده” برای Tinder شناخته می شود. این شما را با افرادی که قبلاً در زندگی روزمره با آنها روبرو بوده اید ، در تماس خواهید داشت ، اما معمولاً با آنها صحبت نخواهید کرد. جمعه شب به فکر سایر دانش آموزان در کافه مورد علاقه خود باشید. با استفاده از برنامه ، می توانید به راحتی مکالمه ای را با افراد در محیط مستقیم خود شروع کنید. این برنامه در سال 2014 راه اندازی شد و بیش از هفتاد میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.


هنگام برقراری ارتباط با دیگران در چنین سطح شخصی ، نمی خواهید مشکلی ایجاد کنید. به همین دلیل بسیار مهم است که از حریم شخصی آنلاین خود مراقبت کنید – به خصوص در مورد برنامه های دوستیابی مانند Happn. اطلاعات زیادی را به اشتراک نگذارید ، مکان خود را در صورت امکان مخفی کنید و در صورت لزوم از یک برنامه مکان جعلی استفاده کنید. در این مقاله ، ما دقیقاً توضیح خواهیم داد که چگونه ایمن بمانید در حالی که آنلاین هستید. ما همچنین در مورد خطرات حریم خصوصی Happn و اینکه چگونه این موارد ممکن است روی شما تأثیر بگذارد ، به شما اطلاعاتی می دهیم.

خطرات حریم خصوصی Happn چیست؟?

هاپن یک برنامه جلسه است. هر وقت با کاربر Happn دیگری مسیری را طی می کنید ، مشخصات آنها را در برنامه خود مشاهده خواهید کرد (تا زمانی که مجموعه تنظیمات از پیش تعیین شده شما متناسب باشد). به محض اینکه مسابقه ای برقرار شد ، به این معنی که شما هر دو به یکدیگر ابراز علاقه کرده اید ، می توانید صحبت کنید. این یک سیستم سرگرم کننده است که به شما امکان می دهد با افراد اطراف خود ارتباط برقرار کنید. دقیقاً مانند Tinder و Grindr ، خطرات احتمالی حریم خصوصی شما ممکن است در نظر بگیرید.

اتصال هاپن به فیس بوک است

آرم فیس بوکHappn به شما امکان می دهد تا حساب خود را به دو روش مختلف ایجاد کنید: با شماره تلفن یا با حساب Facebook خود. گزینه ای که در آن از شماره تلفن خود استفاده می کنید ، اخیراً علاوه بر این به برنامه است. قبل از آن ، فقط می توانستید با حساب Facebook خود وارد شوید. در حالی که برخی ممکن است این کار را مفید بدانند ، همچنین بدان معنی است که تمام اطلاعات فیس بوک شما به پروفایل دوست یابی شما مرتبط می شوند.

هاپن قول می دهد هرگز چیزی را در صفحه فیس بوک خود قرار ندهد ، و نه اعلان ها یا دعوت نامه هایی را برای دوستان ارسال خواهد کرد. هاپن می گوید که Facebook Connect فقط برای به اشتراک گذاشتن دوستان و علاقه های مشترک با اعضای Happn که با آنها روبرو می شوید استفاده می شود.

با این وجود ، مهم است که ایمنی و حریم خصوصی آنلاین خود را جدی بگیرید. مگر اینکه از شماره تلفن خود برای ورود به سیستم استفاده کنید ، نمایه Facebook شما به حساب Happn شما مرتبط خواهد شد. به این ترتیب برای جلوگیری از ایجاد پروفایل های جعلی برای هاپن راحت تر است. اما ، وقتی دو سیستم عامل رسانه اجتماعی را به هم وصل کردید ، هاپن به طور خودکار از نمایه فیس بوک شما عکس می گیرد تا در نمایه دوست یابی شما نشان داده شود. بنابراین کاربران به راحتی می توانند جستجوی تصویر معکوس را انجام دهند تا اطلاعات بیشتری درباره شما کسب کنند و نمایه Facebook خود را کشف کنند. به دلیل راه اندازی هاپن ، جلوگیری از این کار دشوار است.

نشت شناسه فیس بوک

در گذشته هاپن دارای مشکلات امنیتی جدی با حساب کاربری فیس بوک کاربران بوده است. در سال 2017 WIRED فاش کرد که چندین برنامه دوست یابی ، از جمله هاپن ، به طور صحیح از حریم شخصی کاربران خود محافظت نمی کنند. شناسه اعضای فیس بوک فاش شد ، به این معنی که گذشته از نام و نام خانوادگی ، علایق و جنسیت آنها ، می توان کل پروفایل Facebook آنها را برای آنها پیدا کرد. هاپن رفت دنبال راه حل. ایده این بود که برنامه آنها مانند پروکسی کار کند. به این ترتیب ، فقط اطلاعاتی که برای دیدن دیگران دیده می شد در دسترس عموم بود.

هاپن با به اشتراک گذاشتن داده های شخصی خط مشی رازداری خود را نقض کرد

در سال 2016 هاپن نیز دچار مشکل شد. در آن زمان ، شورای مصرف کننده نروژ متوجه شد که این شرکت خط مشی رازداری خود را نقض می کند. هاپن قول می دهد هرگز داده های شخصی شما را با دیگران به اشتراک نگذارد ، اما به هر حال معلوم شد که این کار را انجام داده است. آنها داده ها را به یک آژانس بازاریابی آمریکایی به نام UpSight ارسال کردند. داده های کاربر مشترک شامل اطلاعات مربوط به موارد برگزیده کاربر در برنامه ، نام کامل آنها ، تاریخ تولد ، وضعیت کار و جنسیت است. علاوه بر این ، اطلاعات مربوط به حساب های Facebook مرتبط نیز استفاده شد. این بدان معناست که هاپن به طور جدی علیه سیاست حفظ حریم شخصی خود مخالف است و اساساً برای کاربرانش دروغ می گوید.

یکی دیگر از مشکلات مربوط به برنامه در همان زمان کشف شد. در حالی که هاپن ادعا کرد که به محض حذف یک حساب ، تمام اطلاعات و داده های کاربر از روی سرورهای آنها حذف می شود ، برعکس درست است. برخی از کوکی های موجود در نصب و استفاده از هاپن حذف نشده اند. در اصل ، کاربران Happn قادر به حذف برنامه تلفنهای خود به طور کامل نبودند. در نتیجه ، اطلاعات آنها به طور کامل از سرورهای هاپن حذف نشده است.

کاربران پریمیوم می دانند چه زمانی آنها را دوست دارید

در هاپن می توانید پروفایل های کاربر را مشاهده کنید و یا مانند آنها ، آنها را رد کنید یا یک “جذابیت” برای آنها ارسال کنید. با “مانند” یا “جذابیت” علاقه خود را به آنها نشان می دهید. با این حال ، شخص دیگر اگر تصمیم بگیرد مانند شما دوست داشته باشد ، “دوست” شما را نیز می بیند. در این صورت ، هر دو شما “خرد” دارند و قادر به گفتگو در برنامه هستند.

با این وجود روش هایی برای دور زدن این سیستم وجود دارد. به عنوان مثال با یک حساب حق بیمه ، دقیقاً می بینید چه کسی شما را دوست دارد و چه زمانی. بسیاری از کاربران هاپن تصمیم به دریافت حق بیمه می دهند. به عبارت دیگر ، امثال شما دیگر برای افرادی که از گذشته روی برنامه استفاده می کنید ، خصوصی نیست. این می تواند ناراحت کننده یا ناخوشایند باشد ، اگر از رد شدن می ترسید یا به طور کلی نمی خواهید کسی از شما آنها را بشناسد ، مگر اینکه آنها شما را نیز دوست داشته باشند.

فراتر از عملکرد Premium ، Crush Time همچنین ممکن است به دیگران اجازه دهد گزینه های شما را در برنامه تشخیص دهند. در این بازی ، شما این فرصت را پیدا می کنید تا کشف کنید که کاربران هاپن از چه چیزی شما را دوست داشته اند. بازی چهار پروفایل مختلف را به شما نشان می دهد ، که یکی از آنها به شما یک “مانند” داده است. اگر بتوانید حدس بزنید این شخص کیست ، به طور خودکار با شما هماهنگ می شوید و قادر به صحبت با یکدیگر خواهید بود. هر چه بیشتر این بازی را انجام دهید ، حدس زدن آسانتر خواهد بود. ممکن است برخی از نمایه ها بازگردند ، این بدان معنی است که آنها شما را دوست دارند. اگرچه این یک روش بسیار دشوار است که می توانید بفهمید چه کسی شما را دوست داشته است ، غیرممکن نیست. اگر ترجیح می دهید امثال خود را خصوصی نگه دارید تا اینکه شخص دیگر علاقه ای صمیمانه به شما نشان دهد ، این خطری است که باید در نظر بگیرید.

مکان شما دیگر با Maps خصوصی نیست

نقشه با مکاندر سال 2018 ، هاپن ویژگی جدیدی به نام Maps را معرفی کرد. با استفاده از نقشه ها ، کاربران می توانند مکانهای دیگر کاربران را در نقشه پیدا کنند. این مکان ها کاملاً دقیق هستند: شعاع 250 متر. زمانهایی که شما و شخص دیگر در آن مکان بوده اید نیز ذکر شده است.

نقشه ها پیدا کردن افرادی که در زندگی واقعی با آنها روبرو شده اید در برنامه بسیار ساده تر می شوند. آیا در کلوب مورد علاقه خود با یک پسر ناز برخورد کرده اید؟ به سادگی از نقشه ها استفاده کنید تا بررسی کنید که آیا او نیز اتفاق افتاده است. اگر چنین است ، شما می توانید مانند او باشید.

این یک راه خوب برای ارتباط با دیگران است ، اما نگرانی های امنیتی زیادی نیز به همراه دارد. اگر می توانید دقیقاً ببینید که در کجا و هنگامی که یک عضو Happn را پیدا کردید ، این کاربران می توانند آن اطلاعات را در مورد شما نیز مشاهده کنند. این کار شیوه هایی از قبیل تکان دادن را بسیار آسان می کند. به عبارت دیگر: افرادی که تصمیم می گیرند از عملکرد نقشه ها سوء استفاده کنند می توانند یک خطر واقعی برای حفظ حریم خصوصی شما باشند.

استالکینگ: خطرات هاپن

گله در بوشخطرات حریم خصوصی ذکر شده در بالا می تواند منجر به شرایط ناخواسته یا حتی خطرناک شود. تاکنون گزارش های بسیار کمی در مورد حوادثی که در یا با استفاده از هاپن اتفاق افتاده ، گزارش شده است. با این حال ، این بدان معنی نیست که هاپن کاملاً ایمن باشد. همیشه آگاهی از خطرات احتمالی مهم است.

اگر اعضای هاپن از برنامه خاصی استفاده کنند ، می تواند به دیگران این امکان را بدهد که دیگران را با عاطفه تر تحت فشار قرار دهند. از آنجا که هاپن به طور فعال از موقعیت مکانی شما (GPS) پیروی می کند و در برخی شرایط آن را برای سایر کاربران نشان می دهد ، در معرض خطر هستید. یکشنبه نامه در مورد استفاده از نقشه هاپن تحقیق کرده است. طی دو هفته ، محققان هفت بار به همان کاربر منتقل شدند. از آنجا که آنها می توانند محل دقیق آن را بر روی نقشه مشاهده کنند ، می توانند به راحتی تشخیص دهند که این کاربر در کجا زندگی کرده است. کارشناسان فضای مجازی اظهار داشتند که این امر می تواند در آینده مشکلات جدی ایجاد کند. چه می شود اگر یکی از غریبه هایی که شما در مورد هاپن اتفاق افتاده ناگهان در جلوی شما ایستاده است?

چگونه در Happn ایمن بمانید

برنامه های دوستیابی همیشه با خطرات حریم خصوصی همراه هستند و هاپن نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما در حال حاضر خطر می کنید هر بار که به خودتان با افراد غریبه می گویید. با این وجود ، استفاده از Happn و برنامه های مشابه با خیال راحت ، برای محدود کردن این خطرات مهم است. در اینجا اقدامات پیشگیرانه ای وجود دارد که می توانید برای افزایش امنیت و حفظ حریم شخصی در مورد هاپن انجام دهید.

زیاد به اشتراک نگذارید

شاید این توصیه واضح به نظر برسد ، اما بسیاری از مردم هنوز هم بی فکر انواع اطلاعات شخصی خود را بصورت آنلاین به اشتراک می گذارند. همیشه مراقب چیزهایی باشید که به اشتراک می گذارید ، خواه سن شما ، نام کامل ، محل کار یا سایر اطلاعات شخصی باشد. این امر هم برای اطلاعاتی که در پروفایل Happn خود قرار داده اید و هم برای مکالماتی که با افراد غریبه داشته اید صحیح است.

همچنین اتصالات بین نمایه هاپن و سایر حساب های رسانه های اجتماعی خود را محدود کنید. به عنوان مثال ، هاپن این امکان را برای شما فراهم می کند که حساب های اینستاگرام و Spotify خود را به پروفایل خود پیوند دهید. این می تواند مفید باشد ، زیرا به سایر کاربران این امکان را می دهد تا تعیین کنند که چه فردی هستید و علایق شما در کجا قرار دارد. با این حال ، این یک خطر حریم خصوصی را نیز ایجاد می کند: با پیوند مستقیم به اینستاگرام ، هر شخص غریبه می تواند به تمام عکسهای انتخاب شده برای انتخاب در آنجا دسترسی پیدا کند. بنابراین ، همیشه از آنچه در اینترنت به اشتراک می گذارید دقت کنید و همیشه از ارتباط بین حساب Happn و نمایه Facebook خود آگاه باشید ، اگر از Facebook برای تنظیم حساب کاربری خود استفاده کرده اید.

اطلاعات را در فیس بوک محدود کنید

لپ تاپ فیس بوک ناشناسبرای اطمینان از اینکه هاپن به تمام اطلاعات فیس بوک شما دسترسی ندارد ، می توانید یکی از سه کار را انجام دهید. در مرحله اول ، می توانید به جای فیس بوک خود ، حساب خود را به شماره تلفن خود پیوند دهید ، به این معنی که اطلاعات غیرفعال شده در رسانه های اجتماعی به نمایه دوستیابی شما وصل نمی شوند. با این حال ، این چیزی است که شما باید از لحظه تنظیم حساب خود مطمئن شوید. بعداً ، تغییر این کار بسیار سخت تر است.

ثانیا ، می توانید یک حساب کاربری دوم در Facebook ایجاد کنید. این امکان وجود دارد اگر از آدرس ایمیل متفاوتی نسبت به شماره متصل به صفحه Facebook واقعی خود استفاده کنید. تا حد امکان اطلاعات کمتری در مورد این حساب بگذارید ، سپس از آن برای ایجاد نمایه هاپن استفاده کنید.

گزینه سوم و نهایی محدود کردن دسترسی Happn به اطلاعات فیس بوک شما است. پس از ورود به فیس بوک ، می توانید clickبرنامه هادر تنظیمات خود پیدا کن آرم هاپن و کلیک کنید ‘حذف” اکنون وارد برنامه Happn خود شوید. آ پاپ روی صفحه شما ظاهر می شود و از شما می خواهد کدام اطلاعات را که می خواهید به اشتراک بگذارید بپرسید. در اینجا ، می توانید انتخاب کنید که برنامه مجاز به استفاده است. مطمئن شوید که هاپن می تواند از کمترین اطلاعات شخصی شما استفاده کند ، بدون این که برنامه غیرقابل اجرا شود.

مکان خود را خاموش کنید

برای اینکه هاپن همانطور که قرار بود کار کند ، برنامه دائماً باید بداند که کجا هستید. فقط در این صورت می توانید سایر کاربران Happn را ببینید که از مسیر شما عبور کرده اند. با این حال ، اغلب این واقعا لازم نیست. در بعضی موارد ، حتی ممکن است بی دست و پا شود. به عنوان مثال ، وقتی در یک کنفرانس برای کار هستید ، نمی خواهید همه افراد آنجا بتوانند شما را در یک برنامه دوست یابی ببینند.

برای جلوگیری از شرایط ناراحت کننده ، می توانید حالت نامرئی هاپن را فعال کنید. با استفاده از این حالت ، نمایه شما تا هشت ساعت دیگر برای کاربران دیگر نشان نمی دهد. به شما این امکان را می دهد تا وقتی تصمیم می گیرید و افراد قادر نخواهند بود شما را در برنامه دوست یابی پیدا کنند ، برای خودتان تصمیم بگیرید.

اگر واقعاً دوست دارید از هاپن استراحت کنید ، می توانید GPS خود را نیز خاموش کنید. به این ترتیب ، هاپن نمی تواند مکان شما را بخواند – حتی فراتر از حالت نامرئی. با این حال ، اگر تصمیم به انجام این کار گرفتید ، باید بدانید که برنامه به خودی خود دیگر برای شما کار نخواهد کرد. کل فلسفه هاپن مبتنی بر آشنایی با افراد در محیط اطراف شما است. اگر موقعیت مکانی خود را به آنها ندادید ، نمی توانید در این امر شرکت کنید.

از یک برنامه مکان جعلی استفاده کنید

خاموش کردن GPS شما Happn را بی فایده می کند. آیا شما هنوز هم مایل به استفاده از برنامه هستید ، اما آیا در مورد به اشتراک گذاشتن مکان دقیق خود با دیگران مردد هستید؟ همیشه می توانید برای فریب موقعیت مکانی خود ، نصب یک برنامه موقعیت مکانی جعلی را در نظر بگیرید. در بسیاری از موارد ، این همچنین برای برنامه های دوستیابی کار می کند: هاپن فکر می کند شما در جای خاصی هستید ، که خودتان از یک نقشه انتخاب کرده اید ، به جای آنکه در واقع واقع شوید ، به عنوان مثال در خانه یا محل کار. برنامه های محبوب که می توانند به این هدف دست یابند جعلی GPS GO محل Spoofer برای اندروید و مکان GPS جعلی از طریق iTools برای iOS. ما Fo GPS GO Location Spoofer را خودمان آزمایش کرده ایم و می توانیم تأیید کنیم که با هاپن کار می کند.

مشکل اصلی در مورد فریب دادن موقعیت مکانی شما این است که شما فقط می توانید با کاربران Happn ارتباط برقرار کنید که از آن مکان جعلی عبور می کنند. شما قادر نخواهید بود کاربرانی را ببینید که اتفاق افتاده است به معنای واقعی کلمه در خیابان منتقل می شوند. برای حل این مشکل تا یک نقطه خاص ، می توانید یک مکان تقلبی را انتخاب کنید که تقریباً به مکان شما واقع شود یا یک مکان عمومی که اغلب خود را در آن پیدا می کنید ، مانند کلوپ یا رستوران مورد علاقه خود. به این ترتیب ، شما هنوز هم با افرادی در همسایگی خود هماهنگ خواهید شد بدون اینکه مکان واقعی و فعلی خود را از آن جدا کنید.

اگر می خواهید نحوه نصب یکی از برنامه های مکانی جعلی که در بالا ذکر شد را بدانید ، می توانید دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

جعلی GPS GO محل Spoofer

جعلی GPS GO نصب آسان و در دسترس برای آندروید 6.0 و بالاتر است. برای استفاده از آن ، مراحل زیر را طی کنید:

 1. دانلود برنامه جعلی GPS GO محل Spoofer.
 2. برنامه را باز کنید و روی “مکانهای مسکونی را فعال کنید“در صفحه اول.
 3. برو به نقشه, مکان را انتخاب کنید شما مایل به استفاده ، و روی دکمه پخش کلیک کنید در گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش.
 4. در صورتی که پیام “مکانهای مسکونی غیرفعال شده باشند یا برنامه برنامه پیش فرض مکان یابی نیست ، لطفاً ادامه را فعال کنید” ظاهر می شود ، روی “فعال کردن“.
 5. گزینه های توسعه دهندهصفحه نمایش نشان داده می شود. کلیک “برنامه موقعیت مکانی مسخره را انتخاب کنید“و”FakeGPS رایگان“.
 6. برگردید و دکمه را فشار دهید دکمه بازی دوباره برای فعال کردن تنظیم GPS جعلی.

موقعیت مکانی جعلی iTools

برای فریب موقعیت مکانی خود در iOS با iTools ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. نصب iTools در کامپیوتر شما.
 2. برنامه را باز کنید و ”امتحان رایگان“.
 3. رفتن به “جعبه ابزار“برگه.
 4. قابل اعتماد و متخصص “ابزارهای ابزار“و”مکان مجازی“.
 5. وارد کنید محل جعلی در جعبه متن روی نقشه کلیک کرده و Enter را فشار دهید.
 6. هنگامی که نشانگر مکان جعلی روی نقشه ظاهر می شود ، روی “بیا اینجا“برای تنظیم آیفون خود در آن مکان.

پس از اتمام کار ، می توانید به هاپن برگردید و از برنامه دوست یابی خود طبق معمول استفاده کنید ، اکنون فقط مکان شما در برنامه و سایر کاربران اکنون مکان مجازی شما انتخاب شده است..

VPN خود را روشن کنید

VPN در تلفن همراهبسیاری از برنامه های دوست یابی داده های کاربران خود را با دقت کافی اداره نمی کنند. اغلب آنها برای بارگذاری تصاویر از اتصالات ناامن مانند پروتکل HTTP استفاده می کنند. این امر آنها را مستعد حملات انسان در میانه می کند. برای اطمینان از اینکه داده های شما به صورت اشتباه قرار نمی گیرند ، استفاده از VPN عاقلانه است. یک VPN ارتباط رمزگذاری شده ای بین شما و سرور ایجاد می کند. به همین دلیل ، دیگران نمی توانند آدرس IP شما را ببینند و از ترافیک داده شما بینشی ندارند – از جمله کارهایی که در هاپن انجام می دهید.

دو VPN که ممکن است بخواهید آنها را امتحان کنید NordVPN و Surfshark هستند. این دو به دلیل اتصالات ایمن و قیمت نسبتاً ارزان شناخته شده اند. با آنها ، شما فقط از حریم خصوصی آنلاین خود محافظت نمی کنید و از داده های خود محافظت می کنید ، همچنین می توانید اینترنت را با آزادی کامل پرسه بزنید ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا انواع سانسور را بدست آورید.

نتیجه

هاپن یک برنامه دوست یابی با فلسفی است که با بسیاری از دیگر خدمات دوست یابی متفاوت است. بر اساس موقعیت مکانی شما ، با کاربرانی که واقعاً در زندگی واقعی با آنها روبرو هستید ، ملاقات خواهید کرد. این یک روش سرگرم کننده و آسان برای دیدار با مردم است. این پلتفرم برای ارتباط با کاربران و به اشتراک گذاشتن علایق خود گزینه های مختلفی را ارائه می دهد.

حتی در این صورت ، باید مراقب باشید. مطمئن شوید که با محدود کردن اطلاعاتی که به صورت آنلاین به اشتراک می گذارید ، مکان خود را خاموش می کنید ، با استفاده از یک برنامه مکان جعلی یا نصب VPN از حریم شخصی خود مراقبت می کنید. مهمتر از آن ، همیشه هنگام توافق برای ملاقات با شخصی باید مراقب باشید. اطمینان حاصل کنید که دوستان یا خانواده تان می دانند کجا می روید ، چه کسی ملاقات می کنید و چه زمانی انتظار دارید که برگردید. همچنین ملاقات در روزهای عمومی و شلوغ در اولین روز عاقلانه است. با استفاده از این نکات ، شما می توانید از کمال لذت بردن از هاپن لذت ببرید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map