تنظیمات حریم خصوصی توییتر خود را | VPNOverview

استفاده از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند توییتر آنلاین بسیار شبیه به عدم داشتن پرده در ویندوز در خانه است. زمانهایی وجود دارد که به شما فکر نمی کند پنجره های خود را به روی جهان باز کنید ، و بعضی اوقات ترجیح می دهید همه چیز را خصوصی تر نگه دارید. مدیریت تنظیمات حریم خصوصی توییتر به شما امکان می دهد که بسته بودن پرده ها را کنترل کنید و اطلاعات خود را به صورت خصوصی حفظ کنید. توییتر بیشتر از آنچه فکر می کنید درباره شما می داند. با صرف چند دقیقه به بررسی تنظیمات حریم خصوصی ، می توانید تجربه خود را آنلاین تر کنید.


نکات مربوط به حریم خصوصی توییتر

تلفن آرم توییترسهامداران توییتر اخیراً با توجه به نگرانی های مربوط به حریم خصوصی ، سهام کوتاهی سهام را آغاز کردند. طبق گزارشی از Investopedia ، نگرانی های جدی وجود دارد مبنی بر اینکه کاربران توییتر ممکن است قیام کنند زیرا با استفاده از داده های خصوصی توییتر آشکار می شود. توییتر نه تنها تبلیغات هدفمند را می فروشد بلکه داده های کاربران را نیز به تبلیغ کنندگان می فروشد. این یک معدن طلای اطلاعات است که باعث می شود توییتر در سال 2018 400 میلیون دلار گزارش شود.

در سال 2017 ، توییتر حمایت خود را از ویژگی “آیا پیگیری نکن” پایان داد. اکنون توییتر در بسیاری از وب سایت ها کد رهگیری را دارد. این سایت ها هنگام بازدید از آنها به توییتر باز می گردند. این اجازه می دهد تا توییتر فعالیت شما را بر روی سیستم عامل خود نظارت کند. علاوه بر این ، آنها می توانند سایت هایی را که از خارج از توییتر بازدید می کنید ، نظارت کنند. با توجه به این نگرانی ها ، ممکن است زمان مناسبی برای به روزرسانی تنظیمات حریم خصوصی شما باشد.

یافتن تنظیمات حریم خصوصی توییتر

اولین قدم برای کنترل تنظیمات حریم خصوصی شما در توییتر ، تعیین مکانهایی است که به آنها دسترسی دارید. از هر دستگاهی که استفاده می کنید ، به “تنظیمات” بروید و “حریم خصوصی و ایمنی” را انتخاب کنید.

حریم خصوصی و ایمنی توییتر

به “شخصی سازی و داده” بروید و “ویرایش” را انتخاب کنید. اکنون در صفحه “شخصی سازی و داده” هستید و می توانید تنظیمات حریم خصوصی توییتر خود را تغییر دهید.

شخصی سازی و داده های توییتر

تنظیمات توییتر خود را ویرایش کنید

هنگامی که راه خود را از طریق پیچ و خم تنظیمات انجام دادید ، چندین چیز وجود دارد که می توانید آنها را تغییر دهید. در زیر لیستی از تنظیمات را پیدا خواهیم کرد که به شما توصیه می کنیم نگاهی بیندازید.

تنظیم تبلیغات شخصی

در بیشتر موارد هنگامی که یک برنامه تجربه شخصی شما را تجربه می کند ، بدین معنی است که آنها از اطلاعات شما استفاده می کنند تا تبلیغاتی را که می بینید بیشتر به شما مربوط می شود. در مورد توییتر ، نظارت از طریق فعالیت توییتر شما صورت می گیرد. اما آنها همچنین می دانند از کدام دستگاه استفاده می کنید و مکانهایی که به آن سفر می کنید. علاوه بر این ، توییتر وب سایت ها و برنامه هایی را که از آنها استفاده می کنید با توییتر یکپارچه می کند. در عوض آنها می توانند داده های شما را به اشخاص ثالث ارائه دهند. توییتر به طور پیش فرض این گزینه ها را انتخاب می کند ، اما می توانید این تنظیمات را متناسب با تنظیمات برگزیده خود تغییر دهید.

تنظیم تبلیغات شخصی توییتر

رها کردن این کادر از کادر کنترل ، به توییتر اجازه می دهد توییتهایی را که خوانده اید یا به آنها پاسخ می دهید ، و همچنین توییتهایی که ارسال می کنید ، نظارت کند. این تنظیم همچنین اجازه می دهد تا فعالیت توییتر خود را با سایر فعالیت های آنلاین تلفیق کند. اگر به وب سایت یک شرکت در دستگاهی که وارد Twitter شده اید ، مراجعه می کنید ، می توانند از این اطلاعات استفاده کنند. به عنوان مثال ، آنها می توانند تبلیغات را از طریق وب سایتها یا مشاغل مشابه به شما نشان دهند. همچنین ممکن است توییتر آن اطلاعات را با تبلیغ کنندگان به اشتراک بگذارد. به این ترتیب آنها می توانند تبلیغات مناسبی را در مورد این تجارت به شما نشان دهند ، حتی اگر در Twitter نیستید.

اگر ترجیح می دهید این اطلاعات را در توییتر و تبلیغ کنندگان آن به اشتراک نگذارید ، کافی است کادر کنار تبلیغات شخصی شده را بردارید.

شخصی سازی بر اساس دستگاه شما

شخصی سازی توییتر مبتنی بر دستگاه

این کادر به توییتر اجازه می دهد تا از دستگاهی که به Twitter دسترسی دارید استفاده کنید و بر این اساس “تجربه خود را بهبود ببخشد”. بنابراین ، به عنوان مثال ، اگر تمایل دارید که در حال استفاده از توییتر ، سایتهای خبری را در لپ تاپ خود بررسی کنید و تمایل به بررسی اخبار سرگرمی از طریق تلفن خود دارید ، توییتر به شما نشان می دهد تبلیغات مرتبط با اخبار بیشتر در مورد تجربه لپ تاپ شما و تبلیغات مرتبط با سرگرمی بیشتر در هنگام حضور شما است. تلفن. توییتر با ردیابی وب سایت ها و برنامه هایی که از Twitter استفاده می کنید این کار را انجام می دهد. حتی وقتی از توییتر استفاده نمی کنید.

با عیب یابی این کادر ، این سطح شخصی سازی برای همه دستگاه های شما متوقف خواهد شد.

شخصی سازی مبتنی بر مکان

توییتر تجربه تبلیغات شما را بر اساس چندین عامل شخصی سازی می کند. به عنوان مثال ، آنها بررسی می کنند که در توییتر ، کجایی که در آن واقع شده اید ، و مکان های دیگری که بوده اید ثبت نام کرده اید. با کنار گذاشتن کادر “شخصی سازی شده بر اساس مکان هایی که قبلاً قرار گرفته اید” بررسی شده به توییتر اجازه دهید این کار را با نظارت بر موقعیت مکانی خود انجام دهید. توییتر می تواند موقعیت مکانی شما را از طریق سرویس های موقعیت مکانی تلفن ، از طریق Wi-Fi مورد استفاده شما ، و حتی از طریق اتصال بلوتوث شما ، کنترل کند.

توییتر از اطلاعات موقعیت مکانی شما برای نشان دادن تبلیغات مرتبط با مشاغل در نزدیکی مکان فعلی شما استفاده می کند. حتی ممکن است در مسیری که اغلب طی می کنید ، آگهی هایی را برای مشاغل مشاهده کنید. به عنوان مثال ، اگر هر روز به مدرسه و از مدرسه فرزندتان بروید ، نانوایی را تبلیغ می کنید که با توییتر تبلیغ می کند ، ممکن است دفعه بعدی که وارد شوید ، آگهی مربوط به آن نانوایی را ببینید..

شخصی سازی توییتر بر اساس مکان هایی که قبلاً بوده اید

اگر ترجیح می دهید موقعیت مکانی خود را با Twitter و تبلیغ کنندگان آن به اشتراک نگذارید ، این گزینه را علامت بزنید تا نظارت مکان Twitter را خاموش کنید.

نظارت بر داده ها در توییتر

توییتر همچنین دو گزینه را برای انتخاب نحوه نظارت و به اشتراک گذاری توییتر اطلاعات شما ارائه می دهد. یکی از این موارد ، “پیگیری مطالب توییتر در سراسر وب” است. این تنظیم فعالیت شما را در وب سایت ها دنبال می کند و تاریخچه وب شما را ذخیره می کند تا وب سایت های دیگر و حساب های توییتر را که ممکن است بخواهید دنبال کنید به شما پیشنهاد دهد.

پیگیری داده توییتر

کادر دوم ، “اشتراک داده های خود با شرکای تجاری توییتر” ، به Twitter اجازه می دهد تا جزئیات خصوصی درباره شما را که در نمایه توییتر شما درج نشده است به اشتراک بگذارد. این شامل محتوایی است که شما به آنها نگاه کرده اید و علائق خود را بر اساس نمایه توییتر شما.

توییتر همه را غیرفعال می کندبرای جلوگیری از نظارت و به اشتراک گذاری اطلاعات خود ، این کادرها را علامت بزنید. علاوه بر این ، اگر ترجیح می دهید توییتر از هیچ یک از این تنظیمات شخصی سازی و داده استفاده نکنید ، می توانید “” همه فعال کردن “را در بالای لیست انتخاب کنید تا علامت هر یک از آنها را بردارید. البته ، شما از مزایای تبلیغات مربوطه بهره مند نخواهید شد. با این حال ، ممکن است در دانستن اینکه حریم خصوصی شما محافظت می شود احساس امنیت بیشتری کنید.

سایر گزینه های مهم حفظ حریم خصوصی

بازگشت به صفحه “حریم خصوصی و ایمنی” برای یافتن چند تنظیمات حریم خصوصی دیگر که ممکن است بخواهید تغییر آنها را در نظر بگیرید. به طور پیش فرض ، توییتر اطلاعات مکان را در توییتهای شما درج می کند. اگر نمی خواهید این اطلاعات منتشر شود ، کادر “Tweet با یک مکان” را بردارید. برای حذف اطلاعات مکانی که قبلاً با توییت های شما در ارتباط است ، روی دکمه “حذف اطلاعات موقعیت مکانی” کلیک کنید.

به طور معمول ، توییت های شما برای هر کسی که می خواهد آنها را مشاهده کند عمومی است. با بررسی کادر کنار “محافظت از توییت” ، فقط آنهایی که تأیید می کنید قادر به دسترسی به توییتهای شما خواهند بود.

تنظیمات را در “برچسب گذاری عکس” تغییر دهید تا فقط کسی نتواند شما را در یک عکس نشان دهد. می توانید انتخاب کنید که فقط به پیروان اجازه دهید تا شما را برچسب بزنند ، به هر کسی اجازه دهند شما را برچسب گذاری کند ، یا از اینکه کسی از شما برچسب زدن در عکس جلوگیری کند..

البته توییتر سیاست های حریم خصوصی خود را هر از گاهی به روز می کند. بنابراین ، این ایده خوبی است که به طور دوره ای این تنظیمات را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که فقط اطلاعات مورد نظر خود را به اشتراک می گذارید.

شما حریم شخصی خود را آنلاین کنترل می کنید

حریم شخصی شما به صورت آنلاین مهم است. در حالی که ممکن است به راحتی بتوانید برخی از اطلاعات را به اشتراک بگذارید ، لازم نیست که تمام اطلاعات خود را در اختیار تبلیغ کنندگان و مشاغل دیگر قرار دهید. حتما مقاله های دیگر ما در مورد محافظت از تنظیمات حریم خصوصی خود را در اینستاگرام ، WhatsApp و Google بررسی کنید.

برای تقویت بیشتر حریم شخصی خود به صورت آنلاین ، اتصال از طریق یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) را در نظر بگیرید. یک VPN با کیفیت می تواند به ناشناس سازی اطلاعات شما به صورت آنلاین کمک کند ، و از شرکت هایی که اطلاعات شما را بصورت آنلاین ردیابی می کنند ، محافظت می کند. VPN ها همچنین از جمله دسترسی به مطالب محدود به مکان های جغرافیایی محدود ، فواید زیادی را ارائه می دهند. علاوه بر این ، با یک VPN می توانید از دیواره آتش در محل کار یا سایر مکان های محدود جلوگیری کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me