نحوه دانلود ناشناس با VPN | VPNOverview

آیا می خواهید به آخرین آلبوم گروه مورد علاقه خود گوش دهید؟ یا ببینید که نمایش جدید همه درباره آن صحبت می کنند؟ امروزه همه چیز به صورت آنلاین در دسترس است ، بنابراین مجبور نیستید خانه را ترک کنید.


با این حال ، مطمئناً هنگام بارگیری ، نگرانی هایی وجود دارد ، مانند هر فعالیت آنلاین. برای یک ، احتمالاً می خواهید که ممکن است به طور ناشناس و با خیال راحت بارگیری کنید. شبکه های تورنت بسیار مفید هستند ، اما به عنوان مثال می توانند به طرفهای مخرب که سعی در به دست آوردن اطلاعات شما دارند ، آلوده شوند. ثانیا ، ممکن است برخی از سوالات هنگام بارگیری تورنتها ایجاد شوند ، مانند: آیا این کار قانونی است؟ جریمه می شوم؟ اینها سؤالاتی هستند که ما نیز در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت.

در مورد بارگیری ایمن و ناشناس ، تمرکز اصلی این مقاله ، یک VPN ابزاری بسیار مفید برای بهبود حریم شخصی و امنیت شما هنگام بارگیری پرونده ها است. به همین ترتیب ، ما همه چیز را در مورد استفاده از این ابزار مفید برای بارگیری تورنتهای بسیار ایمن تر و ناشناس در این مقاله به شما خواهیم گفت.

بارگیری ناشناس با VPN

بارگیری لپ تاپحفظ حریم خصوصی و محافظت از اطلاعات شخصی شما بسیار مهم است. به همین دلیل عاقلانه خواهد بود که همیشه وقتی به صورت آنلاین در رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود به VPN وصل شوید. یک اتصال VPN ترافیک داده شما را رمزگذاری می کند و از طریق یک سرور خارجی دوباره آن را تغییر می دهد. این رمزگذاری محافظت بیشتری در برابر هکرها و نرم افزارهای جاسوسی می کند که اغلب در برخی از شبکه های تورنت مشاهده می شود. علاوه بر این ، یک VPN از اطلاعات شخصی شما محافظت می کند و یک سطح ناشناس بودن را فراهم می کند. وقتی با یک VPN به اینترنت می روید ، این کار را از طریق آدرس IP سرور خارجی انجام می دهید. به همین دلیل دیگران ، مانند هکرها و وب سایتهایی که بازدید می کنید ، نمی توانند آدرس IP واقعی شما را ببینند. به این ترتیب هیچ کس نمی تواند اقدامات آنلاین شما را به شما متصل کند. استفاده از VPN فراوان است و ارائه دهندگان مختلفی نیز دارند.

برخی از افرادی که تورنت را به طور غیرقانونی بارگیری می کنند و فیلم ها را پخش می کنند و از طریق سرویس هایی مانند Popcorn Time یا Kodi نمایش می دهند ، از VPN برای مخفی کردن آدرس IP خود استفاده می کنند. سازمانهای حق چاپ قادر به ردیابی کارهایی نیستند که این افراد بصورت آنلاین انجام می دهند. البته نباید از VPN برای بارگذاری و بارگیری غیرقانونی موسیقی ، فیلم و سریال استفاده کنید. با این حال ، بارگیری یک سایت تورنت لزوما غیرقانونی نیست. محتوای قانونی قابل استفاده زیادی از طریق شبکه های P2P وجود دارد.

برای تأمین امنیت اینترنت خود به منظور ایمنی و حفظ حریم شخصی ، عاقلانه است که هنگام بارگیری از VPN استفاده کنید (یا هر کاری را بصورت آنلاین انجام دهید ، برای آن موضوع). متأسفانه ، همه ارائه دهندگان VPN یا سازگار با بارگیری P2P نیستند. به همین دلیل در زیر 3 ارائه دهنده VPN را ذکر کرده ایم که امکان بارگیری ناشناس (تورنت) را فراهم کرده و اتصالات ایمن ، پایدار و سریع را ارائه می دهند.

بهترین 3 VPN برای بارگیری ناشناس

1. ExpressVPN برای بارگیری ناشناس

ExpressVPN برای بارگیری تورنتها ایده آل است. این ارائه دهنده هیچ تعهدی قانونی برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد کاربران خود با اشخاص ثالث ندارد. صاحبان شرکت تصمیم به تصمیم گیری استراتژیک برای ثبت شرکت در جزایر ویرجین انگلیس گرفتند که یک بهشت ​​حریم خصوصی است. از این گذشته ، شرکت های موجود در جزایر ویرجین بریتانیا ملزم به ذخیره سیاهههای مربوط به فعالیت های اینترنتی کاربران خود نیستند. به این ترتیب ، ExpressVPN اظهار می دارد که هیچگونه کاربری را در کاربر ذخیره نمی کنند. علاوه بر این ، آنها در صدر لیست کلی ما از بهترین ارائه دهندگان VPN قرار دارند. لازم به ذکر است که آنها از نظر کیفیت و قیمت در رده بالاتر طیف قرار دارند. خدمات آنها ارزان نیست اما دوباره ، آنها اتصالات فوق العاده سریع ، ایمن ، با کیفیت و فوق العاده سریع را ارائه می دهند ، که تقریباً مناسب برای بارگیری ناشناس هستند. این یک ویژگی اساسی برای بارگیری پرونده های بزرگ است. پشتیبانی مشتری آنها (24/7) بسیار مناسب است و برنامه های آنها کاربر پسند است. همچنین بسیار خوب است که آنها 30 روز ضمانت برگشت پول دارند. این به شما امکان می دهد خدمات خود را بدون هیچ گونه خطری امتحان کنید.

2. NordVPN برای بارگیری ناشناس

NordVPN دارای دفتر مرکزی خود در پاناما است و این بدان معنی است که آنها به طور قانونی لازم نیستند تا گزارش های کاربر را ذخیره کنند. این بدان معناست که هیچ یک از اقدامات شما را بصورت آنلاین ثبت نمی کنند. آنها یک ارتباط امن را ارائه می دهند که سطح ناشناسی زیادی را به صورت آنلاین برای شما فراهم می کند. NordVPN به شما امکان می دهد تا با شش نفر همزمان و فقط با یک اشتراک ، به صورت آنلاین بروید. آنها بیش از 5400 سرور در سراسر جهان در تقریبا 60 کشور جهان دارند. از همه مهمتر ، NordVPN با بارگیری P2P سازگار است.

3. Surfshark برای بارگیری ناشناس

Surfshark گزینه بارگیری خوبی برای دانلود کنندگان است که می خواهند حریم خصوصی و امنیت خود را بدون شکسته شدن بانک بهبود بخشند. در حقیقت ، Surfshark ارزان ترین و حق بیمه واقعی VPN است که ما توانسته ایم آن را پیدا کنیم. مقرون به صرفه ترین اشتراک ، فقط 1.99 دلار در ماه به شما بازپرداخت می کند.

Surfshark برخلاف قیمت آن ممکن است برای بعضی از افراد پیشنهاد کند ، اما در مورد امنیت و حریم خصوصی یک بیت سازش ندارد. در حقیقت ، مانند ExpressVPN ، Surfshark به طور رسمی در جزایر ویرجین بریتانیا ثبت شده است ، به این معنی که آنها لازم نیست هرگونه گزارش کاربر را ذخیره کنند. علاوه بر این ، آنها رمزنگاری جامد ، پروتکل های عالی ارائه می دهند و تعادل بسیار خوبی بین سرعت و ایمنی در هنگام سرورهای خود ارائه می دهند. به این ترتیب ، Surfshark شما را قادر می سازد تا با خیال راحت و خصوصی فایلهای بزرگ تورنت را به راحتی بارگیری کنید.

سرانجام ، Surfshark با ضمانت 30 روزه برگرداندن پول به شما ارائه می دهد ، این امکان را برای شما فراهم می کند که قبل از آنکه به طور کامل متعهد شوید ، آن را برای خودتان امتحان کنید.

چه موقع بارگیری ناشناس از طریق تورنت و شبکه های P2P غیرقانونی است?

بارگیری آنلاین از طریق سایت های تورنت و شبکه های P2P به خودی خود غیرقانونی نیست. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که شما هنگام بارگیری پرونده ها مطابق با قوانین مربوط به حق نسخه برداری عمل کنید. اگر محتوا دارای حق چاپ باشد و آن را بارگیری یا بارگذاری کنید ، غیرقانونی است. بنابراین ، بستگی به محتوایی دارد که آن را بارگیری می کنید که آیا قانونی است یا خیر.

برخی از سایت های تورنت دارای اعتبار نامساعدی در سازمان های حق چاپ دارند زیرا مردم از این سایت ها برای تبادل مواد غیرقانونی استفاده می کنند. شناخته شده ترین نمونه چنین سایتی The Pirate Bay است. در Pirate Bay مردم اغلب فیلم ها ، سریال ها و موسیقی هایی را که دارای حق چاپ هستند به اشتراک می گذارند و بارگیری می کنند. در بیشتر و بیشتر کشورها به سازمانهای حق چاپ اجازه می دهد تا اطلاعاتی را درباره افرادی که در سایت های تورنت و سرویس های پخش فعال فعالیت می کنند ، جمع آوری کنند. آنها آدرس IP های كسانی را كه به طور غیرقانونی فیلم ، سری ، كتاب و موسیقی را بارگیری و بارگذاری می كنند یا از خدمات پخش غیرقانونی استفاده می كنند ، نظارت می كنند. با استفاده از این آدرسهای IP ردیابی شده ، آنها حتی در برخی کشورها شروع به جریمه کردن افراد نیز می کنند. به همین دلیل است که برخی از دانلود کنندگان برای مخفی کردن آدرس IP خود از VPN استفاده کرده اند. با این حال به یاد داشته باشید که همیشه باید قبل از بارگیری چیزی با قوانین مربوط به حق نسخه برداری آشنا شوید و مطابق با این موارد عمل کنید.

برخی موارد که عموماً غیرقانونی تلقی می شوند:

  • به اشتراک گذاری یا بارگیری نرم افزار ، مانند بازی ها ، در سایت های تورنت
  • فیلم ها یا سریال هایی که دارای حق چاپ هستند ، بارگیری یا اشتراک گذاری می شود
  • به اشتراک گذاری یا بارگیری موسیقی که پرداخت نشده است

قانونی بودن برنامه ها و برنامه های P2P

بله ، بارگیری سیستم عامل هایی مانند BitTorrent و Utorrent قانونی است. می توانید از اینها برای بارگیری یک نرم افزار ، یک نسخه آزمایشی یا یک پیش پرده فیلم استفاده کنید. در این موارد غیرقانونی نیست زیرا شما به حق چاپ و نشر کسی نقض نمی کنید. مجدداً فقط وقتی غیرقانونی می شود که محتوایی که بارگیری می کنید توسط یک حق چاپ محافظت شود. تعیین اینکه حق چاپ در فایل وجود دارد یا نه ، می تواند دشوار باشد. به عنوان یک قاعده کلی ، اگر بتوانید آن را در جایی بخرید دارای حق چاپ است.

افکار نهایی

برای بارگیری ناشناس از شبکه های تورنت می توانید از VPN استفاده کنید. با تشکر از رمزگذاری VPN ، جاسوسی از شخص ثالث هنگام بارگیری برای شخص ثانویه بسیار دشوار است. علاوه بر این ، کسانی که آدرس IP افرادی را که بارگیری می شوند ردیابی می کنند ، نمی توانند آدرس IP شخصی شما را ببینند ، اما در عوض آدرس IP را که VPN برای شما فراهم می کند ، خواهند دید. به همین ترتیب ، اطلاعات و حریم خصوصی شما در برابر هکرها ، جاسوس افزارها و سایر طرفهای مخرب محافظت می شوند.

همه ارائه دهندگان VPN اجازه بارگیری در سایت های تورنت یا از طریق شبکه های P2P را نمی دهند. دلیل این امر این است که آنها می خواهند از بارگیری مطالب غیرقانونی کاربران جلوگیری کنند. بسته به کشوری که ارائه دهنده VPN در آن ثبت شده است ، بارگیری غیرقانونی می تواند باعث مشکلات آنها توسط مسئولین شود. ممکن است اتفاق بیفتد که یک ارائه دهنده VPN اجازه بارگیری روی سرورهای انتخابی را می دهد. این بستگی به محل سرورها و قوانین موجود در آن کشور دارد. اگر ارائه دهنده VPN اجازه بارگیری را بدهد ، معمولاً می توانید فرض کنید که این اتفاق بی خطر و ناشناس است ، مشروط بر اینکه VPN خوبی باشد. اگر یکی از سه VPN که ما به آنها اشاره کردید را انتخاب می کنید ، می توانید اطمینان حاصل کنید که می توانید تورنت های ایمن و راحت را بارگیری کنید!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me