بارگیری ناشناس با Usenet | VPNoverview.com

اینترنت اجازه می دهد تا درجه ناشناس بودن زیادی به صورت آنلاین انجام شود. اما هر روز روشن می شود که بسیاری از احزاب فعالیت ما را پیگیری می کنند. خواه موتور جستجوی شما ، شبکه اجتماعی ، سایت خرید آنلاین یا دولت باشد ، دشوار نیست که به عنوان گشت و گذار در اینترنت ، چشمان کسی را نسبت به شما احساس کنید. برای بازگشت به روزهایی که گشت و گذار در وب خصوصی تر بود ، بسیاری از افراد به فناوری قدیمی تر روی می آورند. Usenet در حال بازگشت به بازگشت است ، و اگر می خواهید ناشناسانه بیشتر فایلها را مرور کنید یا پرونده های خود را بطور مخفی بارگیری کنید ، ممکن است Usenet پاسخی باشد که به دنبال آن هستید..  


Usenet چیست? 

Usenet شبکه ای است که به کاربران اجازه می دهد تا با به اشتراک گذاری فایل ها ، اطلاعات را تبادل کنند. Usenet یک شبکه جداگانه از شبکه جهانی وب است و از طریق اینترنت قابل دسترسی نیست. اگر تاکنون به یکی از سیستم های قدیمی تابلوی اعلانات دسترسی پیدا کرده باشید ، Usenet برای شما احساس آشنایی خواهد کرد. اطلاعات و پرونده ها در گروه های خبری ارسال می شوند. بسیاری از انجمن های اینترنتی نیز مانند گروه های خبری راه اندازی شده اند. هزاران گروه خبری با منابع مختلف مختلفی برای خواندن یا بارگیری از جمله کتابهای الکترونیکی ، فایلهای موسیقی ، عکسها و فیلمهای مختلف در دسترس هستند.. 

نحوه دسترسی به Usenet? 

برای دسترسی به Usenet ، معمولاً باید در یک ارائه دهنده خدمات Usenet مشترک شوید. برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) دسترسی به Usenet را به عنوان یک اشتراک جداگانه ارائه می دهند. اما به دلیل پیچیدگی میزبانی دسترسی به Usenet و میزان پهنای باند مورد نیاز برای میزبانی فایل ها برای بارگیری ، بیشتر ISP ها ترجیح می دهند این کار را به عنوان سرویس ارائه ندهند..  

علاوه بر اشتراک ارائه دهنده Usenet ، به یک مرورگر Usenet مشهور به عنوان یک خبرخوان نیاز خواهید داشت. به همان روشی که یک مرورگر وب شما را به اینترنت متصل می کند ، یک مرورگر Usenet شما را به Usenet متصل می کند. اگر این به نظر پیچیده است ، نگران نباشید. در عمل این معمولاً بسیار ساده است. بیشتر ارائه دهندگان Usenet یک خبرخوان را ارائه می دهند که می توانید بارگیری کنید ، بنابراین شروع کار معمولاً یک کار ساده برای نصب نرم افزار و ورود به سیستم است.

بحث گروه ها و بارگیری ها 

بنابراین چرا می خواهید در یک ارائه دهنده Usenet مشترک شوید و به Usenet دسترسی پیدا کنید؟ میزان ناشناسی در دسترسی به Usenet بیشتر از اینترنت است. به همین دلیل ، بسیاری از بحث ها و تبادل ایده هایی که معمولاً در اینترنت صورت نمی گیرد ، در آنجا صورت می گیرد. 

این ممکن است شما را به این باور برساند که مکانی است که ممکن است مجرمان یکدیگر را پیدا کنند ، اما به طور معمول اینگونه نیست. در روزی که کارفرمایان احتمالی غالباً هر آنچه را که گفته اید یا به صورت آنلاین ارسال کرده اند ، جستجوی آنلاین انجام دهند ، ممکن است برخی از نظرات یا ایده های کاملاً بی ضرر از ترس از چگونگی نگاه خارج از متن ، عقب نگه داشته شوند. ناشناس بودن Usenet به شما اجازه می دهد تا بدون ترس رئیس یا مادربزرگتان بر سر بحث و گفتگوی شما بیانیه آزادانه بیان کنند..

بارگیری های منحصر به فرد از تورنتینگ 

بارگیری کامپیوترعلاوه بر این ، Usenet به خوبی برای تبادل بارگیری فایل ها فرمت شده است. روش محبوب دیگر برای ذخیره یا مبادله بارگیری های دیجیتال تورنت است. اما یک فایل تورنت به کاربران دارای پرونده موجود برای اشتراک گذاری در هنگام بارگیری نیاز دارد. این اغلب می تواند یک روند کند و ناامیدکننده باشد. در مقابل ، Usenet فایلها را برای بارگیری روی سرور ارسال می کند. در آنجا همیشه در دسترس است و معمولاً با سرعتی مشابه با بارگیری از هر وب سایت قابل بارگیری است. 

این باعث می شود Usenet یک منبع عالی برای تبادل پرونده های رسانه ای بزرگ باشد. فایلهای صوتی و تصویری به راحتی و بدون محدودیت توسط ISP برای بارگیری در دسترس هستند. این آزادی در توزیع رسانه ها به بسیاری از هنرمندان مستقل این امکان را می دهد تا کارهای خود را به روشی نمایش دهند که در غیر این صورت به صورت آنلاین قابل دسترسی نباشند.  

مقایسه ارائه دهندگان Usenet 

اگر آماده امتحان کردن Usenet هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید پیدا کردن ارائه دهنده Usenet است. موارد زیادی برای انتخاب وجود دارد و برخی در بعضی موارد بهتر از سایرین هستند. 

برخی از ویژگی های کلیدی برای جستجوی ارائه دهنده Usenet عبارتند از: 

  • حفظ پرونده. چه مدت ارائه دهنده Usenet فایلهای ارسال شده روی سرورهای خود را برای بارگیری در دسترس قرار می دهد؟ هرچه مدت زمان طولانی تر بهتر شود ، پیدا کردن پرونده های مورد نظرتان آسان تر خواهد بود. 
  • سرعت. سرورها چقدر سریع هستند؟ انتظار برای بارگیری شما خسته کننده است ، شما می خواهید آن را هر چه سریعتر طی کنید. 
  • تعداد گروه های خبری. هرچه گروه های خبری بیشتری از طریق این سرویس در دسترس باشند ، احتمال پیدا کردن پرونده های مورد نظر خود یا یافتن یک بحث جالب بخشی از این احتمال وجود دارد.. 
  • امنیت. یک ارائه دهنده Usenet که SSL را ارائه می دهد بهتر از آن که نمی تواند از ناشناس بودن شما محافظت کند کمک می کند.

بهترین ارائه دهندگان Usenet

در اینجا برخی از ارائه دهندگان برتر Usenet در نظر گرفته شده است: 

  • Newshosting Newshosting به دلایلی در لیست بسیاری از ارائه دهندگان برتر Usenet قرار دارد. این تأمین کننده در سال 1997 تاسیس شد و به اندازه کافی طولانی است که می داند چه کاری انجام می دهند. با این وجود بهتر است یکی از ارائه دهندگان ارزان قیمت باشد. با بیش از 100000 گروه خبری و بیش از 3،000 روز نگه داشتن ، تقریباً تضمین شده اید که آنچه را که می خواهید پیدا کنید. Newshosting برای شروع یک خبرنامه رایگان و یک آزمایش رایگان ارائه می دهد. 
  • Easynews. Easynews یک راه منحصر به فرد برای ارتباط برقرار می کند که با هر مرورگر وب کار می کند و نه نیاز به یک خبرنامه. Easynews همچنین در دستگاه های تلفن همراه کار می کند که بسیار راحت است هنگام حرکت. آنها همچنین نگهداری پرونده بیش از 3000 روز و دسترسی به بیش از 100،000 گروه خبری را فراهم می کنند. این سرویس برای برنامه نامحدود کمی بیشتر هزینه دارد ، اما می توانید به مدت 14 روز آن را امتحان کنید تا ببینید Easynews برای شما مناسب است یا نه. 
  • UsenetServer یکی دیگر از تأمین کنندگان طولانی مدت Usenet ، UsenetServer 20 ساله است و هنوز هم قوی است. اگر اشتراکی یک ساله آنها را انتخاب کنید ، آن هم یکی از مقرون به صرفه ترین ها. UsenetServer دارای سریعترین سرعت بارگیری در دسترس است. یکی از معدود اشکالاتی که در خدمات آنها وجود دارد این است که آنها خبرنامه خود را برای استفاده شما ارائه نمی دهند. UsenetServer لیستی از چندین خبرخوان را که می توانید انتخاب کنید ، تهیه می کند ، بنابراین می توانید به سرعت شروع به کار کنید.

Usenet و VPN 

VPN و Usenets مانند کره بادام زمینی و ژله کنار هم قرار می گیرند. به خصوص به دنبال یک VPN باشید که تمام داده های ورودی و خروجی را رمزگذاری می کند. این امر باعث می شود که ISP شما از فعالیت های شما بطور آنلاین جلوگیری کند. اگر ISP شما متوجه شود که فایلهای زیادی را بارگیری می کنید ، ممکن است پهنای باند شما را پرتاب کنند. یک VPN همچنین با اتصال شما به سروری که با شما یا موقعیت مکانی شما در ارتباط نیست ، فعالیت شما را ناشناس نگه می دارد. ناشناس نگه داشتن فعالیت خود ، اعم از Usenet یا گشت و گذار در اینترنت ، از حریم خصوصی شما محافظت می کند و گامی خوبی برای ورود به دنیای امروز است. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me