آیا تنظیمات حریم خصوصی Skype خود را به روز کرده اید؟ | VPNOverview

چندی پیش تصور برقراری تماس تلفنی تصویری به نظر نمی رسید که یک رویای آینده نگرانه برای Star Trek یا Jetsons باشد. در سال 2011 ، فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد “اسکایپ” را به عنوان یک فعل به معنای مکالمه از طریق اینترنت با شخصی ، به طور معمول از جمله مشاهده توسط وب کم تشخیص داد. اکنون استفاده از این فناوری شگفت انگیز آسان است. با این وجود صرف چند دقیقه برای به روزرسانی تنظیمات حریم خصوصی شما در اسکایپ می تواند به حفظ اطلاعات شما به صورت آنلاین کمک کند.


نکات حفظ حریم خصوصی با اسکایپ

مایکروسافت اخیراً توافقنامه خدمات خود را با زبانی که کارشناسان حفظ حریم خصوصی در آن قرار دارند به روز کرده است. به روزرسانی که از تاریخ اول ماه مه به مرحله اجرا گذاشته شد ، در مورد Skype و همچنین گیمرهای Xbox Live اعمال می شود. مایکروسافت زبانی را وارد کرده است که کاربران را قادر به “نمایش عمومی [یا] انتشار [محتوای] یا مطالب نامناسب” نمی کند. ” همچنین مایکروسافت قوانینی را اضافه کرد که به شرکت حق می دهد تا محتوای شما را در جریان بررسی هرگونه شکایت بررسی کند.

آرم اسکایپبه نظر می رسد برای کاربران اسکایپ ، این امر به وضوح نشان می دهد که مایکروسافت تماسهای شما را ذخیره می کند و در صورت تصمیم به بررسی نحوه استفاده از خدمات آنها ، بعداً آنها را تماشا می کند. این نگران کننده بسیاری از کاربرانی است که احساس می کنند تماس های آنها دیگر خصوصی نیستند و در معرض بررسی و بررسی تماس هایی هستند که ممکن است ترجیح دهند خودشان را حفظ کنند..

در حالی که چندین گزینه دیگر برای برقراری تماس از طریق اینترنت وجود دارد ، این شرکت ها اغلب نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را نیز ارائه می دهند. همچنین ممکن است نگران اطلاعاتی باشید که در مورد اسکایپ در دسترس عموم دیگران دارید. بررسی سریع تنظیمات حریم خصوصی Skype می تواند به شما اطمینان دهد که فقط می توانید اطلاعاتی را که می خواهید برای به اشتراک بگذارید به اشتراک بگذارید.

یافتن تنظیمات حریم خصوصی Skype

بسیاری از سیستم عامل های مختلف وجود دارد که Skype در آن موجود است. با این کار می توانید تنظیمات مورد نیاز در دستگاه دقیق خود را دشوار کنید. یافتن تنظیمات حریم خصوصی در اسکایپ در رایانه لوحی یا تلفن شما متفاوت از یکدیگر خواهد بود و متفاوت از مکان تنظیمات در رایانه رومیزی است. این بسته به نوع استفاده از Windows یا Mac نیز متفاوت خواهد بود.

به طور کلی برای تنظیمات به نوار منو نگاه کنید. از آنجا ممکن است گزینه منو با عنوان “حریم خصوصی” را ببینید ، یا ممکن است لازم باشد بر روی “تنظیمات” کلیک کنید و برگه “حریم خصوصی” را از آنجا انتخاب کنید. در برخی برنامه ها ، تنظیمات حریم خصوصی به سادگی در تنظیمات شما قرار دارند و به هیچ وجه تحت عنوان حریم خصوصی قرار ندارند. اگر مشکلی پیش رو دارید و به راحتی نمی توانید تنظیمات مورد نظر خود را پیدا کنید ، می توانید برای اطلاعات بیشتر به راهنمای اسکایپ مراجعه کنید.

تنظیمات حریم خصوصی Skype خود را تغییر دهید

در زیر می توانید اطلاعات مربوط به تنظیمات حریم خصوصی را در Skype که می توانید تغییر دهید پیدا کنید. با طی کردن گزینه های مختلف می توانید مکانهایی را انتخاب کنید که می خواهید حریم خصوصی خود را بالا ببرید.

کسانی را که می توانند با شما تماس بگیرند تغییر دهید

اسکایپ امکان تماس تلفنی از هر کسی را فراهم می کند ، یا فقط تماس افرادی را که از قبل در لیست مخاطبین شما هستند ، مجاز می باشد. به طور پیش فرض ، این گزینه تنظیم شده است تا از هر کسی امکان تماس برقرار کند. با محدود کردن افرادی که می توانند با شما تماس بگیرند ، می توانید از تماس گیرندگان ناخواسته یا آزار دهنده از تلاش برای رسیدن به شما از طریق اسکایپ جلوگیری کنید. به سادگی بر روی نوار لغزنده کلیک کنید تا گزینه خاموش شود و حریم شخصی خود را تضمین کنید.

پیام رسانی فوری را مدیریت کنید

به همان روشی که اسکایپ به طور پیش فرض اجازه می دهد هر کسی از طریق اسکایپ با شما تماس بگیرد ، برنامه به هر کسی امکان می دهد که بطور پیش فرض برای شما پیام فوری ارسال کند. اگر ترجیح می دهید این پیام ها را در اسکایپ دریافت نکنید ، در زیر “تنظیمات اعلان” می توانید پیام های فوری و پیامک را خاموش کنید.

اگر ترجیح می دهید پیامهای فوری دریافت کنید ، اما ترجیح می دهید این توانایی را فقط در مخاطبین خود محدود کنید ، می توانید در اینجا نیز تغییر دهید. کادر کنار “فقط مخاطبین” را علامت بزنید تا از ارسال پیامهای فوری برای کسانی که نمی دانید اطلاع دارید.

لیست عمومی خود را محدود کنید

برای برقراری ارتباط با شما در اسکایپ ، دیگران می توانند شما را در نوار جستجو جستجو کنند. آنها می توانند این کار را با نام کاربری ، آدرس ایمیل یا شماره تلفن شما انجام دهند. اسکایپ به شما امکان می دهد اطلاعاتی را که برای دیگران در جستجوی شما در اسکایپ در دسترس است محدود کنید.

برای مشاهده و تغییر تنظیمات خود ، روی “مدیریت چگونگی یافتن افراد به من در اسکایپ” کلیک کنید. از اینجا می توانید گزینه ای را برای نمایش در هر نتیجه جستجو در پیشنهادات انتخاب کنید. این خصوصی ترین تنظیم است.

اگر ترجیح می دهید ، می توانید آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را اضافه کنید تا به افراد اجازه دهید هر کدام را که راحت تر جستجو کنند ، شما را جستجو کنند. هر كدام را انتخاب كنید ، اطلاعات در دسترس همگان خواهد بود كه در اسكایپ جستجو كنند.

اطلاعات مخاطب خود را مدیریت کنید

اسکایپ این امکان را می دهد که به طور خودکار دوستانی را پیدا کنید که از قبل در لیست مخاطبین شما هستند. به این ترتیب آنها می توانند اطلاعات تماس خود را به لیست اسکایپ شما اضافه کنند. برای این کار ، اسکایپ دفترچه آدرس خود را برای شماره تلفن و آدرس ایمیل دوستان خود اسکن می کند. سپس اسکایپ به صورت خودکار آن دسته را جستجو می کند و هرچه را پیدا می کند به لیست اسکایپ شما اضافه می کند. اگر مخاطبین شما لیست عمومی آنها را محدود کرده اند ، ممکن است در لیست اسکایپ شما ظاهر شوند ، حتی اگر یک حساب اسکایپ داشته باشید.

از طرف دیگر ، اگر راحت نیستید که محتوای کتاب آدرس خود را به اسکایپ ارائه دهید ، می توانید این گزینه را خاموش نگه دارید. این بدان معنی است که برای اضافه کردن دوستان خود به لیست اسکایپ خود ، باید آنها را بصورت دستی جستجو کنید. این بدیهی است که زمان بیشتری به طول می انجامد. با این حال ، بسیاری از مردم ترجیح می دهند به جای دادن کتاب آدرس خود به اسکایپ ، این مسیر را طی کنند.

تبلیغات هدفمند مایکروسافت

در اکثر موارد ، اسکایپ خدمات خود را به صورت رایگان برای کاربرانی که در اکثر کشورها مکالمه و تماس ویدیویی برقرار می کنند ، ارائه می دهد. اما همه ما می دانیم ، هیچ چیز در زندگی کاملاً رایگان نیست. برای کسب درآمد از اسکایپ ، مایکروسافت تبلیغات را به مشاغل می فروشد. از آنجا که آنها در تمام کاربران خود نمایه ای دارند ، می توانند با دقت بسیار زیاد آنها را هدف قرار دهند. این نمایه می تواند شامل مشخصات فردی مانند سن و جنس شما باشد.

به طور پیش فرض ، اسکایپ جعبه ای را امکان پذیر می کند که مایکروسافت بتواند تبلیغات هدفمندی را به شما ارائه دهد. اگر ترجیح می دهید تبلیغات هدفمند را دریافت نکنید ، کادر کنار “مجاز به تبلیغات هدفمند Microsoft” را بردارید.

پروفایل خود را به روز نمائید

اسکایپ یک صفحه نمایه با فضاهای خالی برای ارائه اطلاعات شخصی شما ارائه می دهد. هرچه بیشتر به پروفایل خود بیفزایید ، احتمال دارد که دوستان یا خانواده بتوانند شما را پیدا کنند وقتی می خواهید از طریق اسکایپ با شما ارتباط برقرار کنند. با این حال ، شما ممکن است ترجیح دهید خصوصی تر آنلاین باشید. می توانید اکثر اطلاعات درخواست شده برای ساختن نمایه خود را از بین ببرید.

به عنوان مثال ، لازم نیست نام خانوادگی واقعی خود را در پروفایل خود وارد کنید. شهر و ایالت نیز یک زمینه مورد نیاز نیست. شما ممکن است تصمیم به متوقف کردن تولد و جنسیت خود نیز بگیرید. اسکایپ به شما نیاز ندارد که شماره تلفن خود را در اطلاعات نمایه خود فاش کنید.

باز هم ، ممکن است با درج این موارد در پروفایل خود خوب باشید و ممکن است در بعضی مواقع مفید واقع شوید. انتخاب افشای آن اطلاعات مربوط به شماست. با این حال ، شما فقط باید اطلاعاتی را که می خواهید راحت کنید ، پر کنید.

شروع به گشت و گذار در مورد تنظیمات حریم خصوصی خود کنید و می دانید که چه میزان شرکت های اطلاعاتی از شما دارند. این موارد مربوط به WhatsApp ، Twitter ، Snapchat ، Facebook ، Instagram ، Google ، و همچنین Skype و سایر سرویس ها و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است. خوشبختانه ، شما می توانید تنظیمات را به گونه ای بهینه کنید که بتوانید بصورت آنلاین نسبتاً خصوصی بمانید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me