نحوه حفظ حریم خصوصی خود در Reddit | VPNOverview

Reddit یک انجمن گسترده برای بحث درباره همه چیز از دنیوی گرفته تا مکاب است. با بیش از 168 میلیارد صفحه که هر ساله در Reddit مشاهده می شود ، این هشتمین وب سایت قاچاق شده در جهان است. در حالی که Reddit برای کاربران رایگان است ، سایت تبلیغاتی را در سایت خود ارائه می دهد ، از جمله تبلیغاتی است که بر اساس فعالیت شما در سایت و بصورت آنلاین برای شما هدفگذاری شده است. دسترسی به تنظیمات حریم خصوصی Reddit ساده است و بررسی آنها فقط چند لحظه طول می کشد. بنابراین چرا اطلاعات خود را هنگام گشت و گذار در فروم ایمن نمی کنید?


چرا باید درباره حریم شخصی Reddit نگران باشید

Reddit یکی از بزرگترین و قاچاق ترین وب سایت های جهان است. این امر باعث می شود منبع تبلیغاتی ثروتمندی برای تبلیغ کنندگانی که به دنبال محدود کردن اهداف تبلیغات خود هستند. ماهیت گسترده و گسترده بحث در مورد Reddit به تمایل کاربران برای به اشتراک گذاشتن نظرات صادقانه تر از جای دیگر کمک می کند. علاوه بر این ، ماهیت هیئت های بحث و گفتگو می تواند علائمی را نشان دهد که معمولاً در انجمن های دیگر بیان نمی شود. به عبارت دیگر ، تبلیغ کنندگان در حال مشاهده Reddit هستند و چیزهایی راجع به شما یاد می گیرند که آنها نمی توانند در هر جای دیگری یاد بگیرند. اگر این مسئله شما را نگران کند ، ممکن است مدتی طول بکشد تا حریم شخصی شما تقویت شود.

گزینه های حفظ حریم خصوصی در Reddit

شاید دلیل زیادی برای بازدید از تنظیمات و تنظیمات برگزیده Reddit نداشته باشید. در حالی که گزینه های شخصی سازی تا حدودی روی این پلتفرم محدود هستند ، مراحلی وجود دارد که می توانید برای بهبود حریم شخصی آنلاین خود بردارید. از خانه Reddit خود ، به دنبال پیوند “Preferences” درست در بالای نوار جستجو بصورت آنلاین بروید. همچنین می توانید بر روی نماد نمایه خود کلیک کرده و “تنظیمات کاربر” را انتخاب کنید. برای دسترسی به گزینه های حفظ حریم خصوصی بر روی برگه “حریم خصوصی و امنیت” کلیک کنید. در زیر می توانید ببینید چه تنظیماتی ممکن است برای تغییر جالب باشد.

شخصی سازی داده ها در Reddit

آرم RedditReddit به تبلیغ کنندگان کمک می کند تا کاربران را بر اساس اطلاعاتی که در یک پروفایل شخصی ایجاد شده است ، هدفگذاری کنند. این نمایه از فعالیت شما در Reddit ، اشتراک ها ، بازدید از Subreddits های مختلف و آنچه بر روی پلت فرم کلیک می کنید ، استفاده می کند. یک سایت شخص ثالث که با Reddit ادغام می شود ، همچنین می تواند اطلاعات Reddit را برای ساختن نمایه شما در اختیار شما قرار دهد.

با کلیک بر روی “شخصی سازی اطلاعات” صفحه ای با برخی گزینه ها برای اصلاح این رفتار ارائه می دهد. به خاطر داشته باشید ، این تنظیمات فقط در هنگام ورود به سیستم از Reddit اعمال می شود. با استفاده از Reddit بدون ورود به سیستم ، این تنظیمات را در هر بار تنظیم مجدد کنید.

اولین گزینه این است که مجوز Reddit را برای استفاده از فعالیت های خود در سایت برای نمایش تبلیغات مرتبط بیشتر ، پس بگیرید. این اجازه Reddit را برای استفاده از فعالیت شما ، بازدیدهای Subreddit و پیوندهایی که بر روی آن کلیک می کنید ، برای هدف قرار دادن تبلیغات حذف می کند. شما هنوز تبلیغات دریافت خواهید کرد ، اما تبلیغ کنندگان اطلاعات شما را دریافت نمی کنند.

همچنین امکان برداشت مجوز برای Reddit برای استفاده از اطلاعات از وب سایت های شخص ثالث برای ارائه هدف گذاری بهتر تبلیغ وجود دارد. شما می توانید این کار را به طور کامل مجاز نکنید ، شخصی سازی تبلیغات را با استفاده از این داده ها مجاز نکنید ، یا شخصی سازی محتوا را با استفاده از داده ها مجاز نکنید.

برنامه های مجاز

برنامه Reddit و سایر برنامه های شخص ثالث می توانند با Reddit یکپارچه شوند تا تجربه کاربری شما در سایت را تغییر دهند. شاید در گذشته به یک برنامه اجازه داده باشید تا از طرف شما از طریق Reddit نظارت و ارسال کند. ممکن است شما این دسترسی را لغو کنید. در تنظیمات ، روی “برنامه های مجاز” کلیک کنید ، برنامه مورد نظر خود را غیر مجاز پیدا کنید و روی “لغو دسترسی” در پایین سمت چپ آن بخش کلیک کنید.

نمایه سازی موتور جستجو

به صورت پیش فرض ، Reddit به موتورهای جستجوگر اجازه می دهد مشخصات شما را نمایه کنند. این بدان معنی است که یک جستجوی Google می تواند Reddits هایی را که در گذشته درباره آنها اظهار نظر کرده اید ، Subreddits هایی که در آن فعالیت دارید و سایر موارد دیگر را روشن کنید. در صورت فعال بودن ، تبلیغ کنندگان ، شرکای سابق ، کارفرمای شما و هر کس دیگری می توانند فعالیت خود را در Reddit پیدا کنند. برای خاموش کردن این گزینه ، روی نوار لغزنده کنار “فهرست موتور جستجو” کلیک کنید. به این ترتیب ، فعالیت شما در Reddit در موتورهای جستجو نمایه نمی شود.

کلیک های خروجی را وارد کنید

Reddit به طور پیش فرض پیوندهایی را که روی Reddit کلیک می کنید ثبت می کند که شما را به یک سایت دیگر می برد. این اطلاعات برای تبلیغ کنندگان بسیار ارزشمند است تا بتوانند مشخصات بهتری از علایق شما ایجاد کنند. تبلیغ کنندگان ، هکرها یا هر کسی که مشغول فعالیت آنلاین شماست می تواند از این اطلاعات برای ردیابی شما در وب سایت ها توسط آدرس IP استفاده کند. برای خاموش کردن این گزینه ، بر روی کشویی کنار “ورود به سیستم کلیک کنید” کلیک کنید.

پیام های دریافتی

این می تواند خوب باشد که مردم می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند ، مگر اینکه معلوم شود که یک شخص بد دیوانه یا یک ربات تبلیغاتی است که با پیشنهادات فروش شما را اسپم می کند. به “پیام شخصی” بروید و روی پیکان کنار “چه کسی می تواند به شما پیام دهد” کلیک کنید. شما این گزینه را دارید که یا به همه افراد اجازه دهید تا به شما پیام دهند یا کاربرانی را که می توانند به شما پیام دهند اضافه کنند. اگر با همه افرادی که به جز لیست کوچکی از مردم برای شما پیام می دهند خوب است ، می توانید لیست آن کاربران را نیز سیاه کنید. به این ترتیب آنها دیگر نمی توانند شما را به Reddit پیام دهند.

حفاظت بیشتر از حریم شخصی شما در Reddit و Beyond

شاید فکر کنید استفاده ساده از Reddit در حالی که از سیستم خارج شده اید می تواند از حریم خصوصی شما محافظت کند و تبلیغ کنندگان را از یادگیری اطلاعات در مورد علایق و فعالیتهای شما باز دارد. با این حال ، حتی اگر از سیستم خارج شوید ، ردپایی را پشت سر می گذارید. تبلیغ کنندگان و هر کس دیگری فقط با استعداد متوسط ​​یا دسترسی به استعداد ردیابی آنلاین می توانند به راحتی نمونه کارهای فعالیت شما را هم در Reddit و هم از طریق اینترنت ایجاد کنند..

اتصال VPNبا استفاده از یک سرویس VPN ، واسطه ای مطمئن را بین خود و بقیه دنیای آنلاین قرار می دهید. رمزگذاری داده ها از VPN و از طریق آن ، اطمینان حاصل شود که اتصال شما نمی تواند به تعویق بیفتد. با استفاده از سرورهای VPN داده های خود را ناشناس می کنید. این سرورها می توانند در هر جای دنیا باشند. اگر نگران حریم شخصی خود هستید ، یک VPN یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای محافظت از اینترنت خود انجام دهید. برای یافتن ارائه دهنده کامل VPN برای نیازهای آنلاین خود می توانید مقاله ما را با 5 مورد برتر از بهترین خدمات بخوانید.

در این روز و سن مهم است که اطلاعات شخصی خود را از چشم کنجکاو در امان نگه دارید. تغییر تنظیمات حریم خصوصی در تمام حساب شما می تواند شروع خوبی باشد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me