افزونه مرورگر برتر برای حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین

در این لحظه ، شما ممکن است تنها فردی باشید که از رایانه استفاده می کند. شما حتی ممکن است تنها فرد اتاق باشید. با این حال ، اگر شما در حال گامی برای ناشناس ماندن در اینترنت نیستید ، به تنهایی مرور نمی کنید. هر بار که به صورت آنلاین می روید ، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهید که برای افراد ثالث قابل تصور است تا تصور کنید – و پاک کردن تاریخچه مرورگر شما هیچ چیزی در مورد آن تغییر نخواهد داد.


این روزها ما نمی توانیم یک هفته بدون خبر از دولت های بیش از حد در تلاش برای نظارت و کنترل شهروندان خود بر روی اینترنت برویم. اما دولت ها تنها کسانی نیستند که می توانند به ترافیک آنلاین شما نگاهی بیندازند. چندین موجودیت سطح پایین دیگر وجود دارند که می توانند بدون اطلاع شما اطلاعات شناسایی شما را جمع آوری کنند. اینها شامل ISP ، موتورهای جستجو ، وب سایتهای فردی ، شبکه های اجتماعی ، سرپرست شبکه محلی ، برنامه ها ، سیستم عامل شما و شرور مورد علاقه همه افراد اینترنتی: هکرها.

در این مقاله ، تعدادی پسوند مرورگر را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند تا به حفظ حریم خصوصی خود توجه کنید. برنامه های افزودنی VPN به شما کمک می کند تا ناشناس گشت و گذار کنید و از دسترسی ناخواسته به داده های خود جلوگیری کنید ، در حالی که adblockers می تواند تبلیغات مزاحم را مسدود کند و مدیران رمز عبور رمزهای عبور خود را ایمن نگه دارند بدون اینکه آنها را به خاطر بسپارید.

چیست؟ بپسوند ردیف?

قبل از معرفی برنامه های افزودنی ، مهم است که بفهمید که پسوند مرورگر دقیقا چیست. برنامه افزودنی مرورگر برنامه ای است که برای افزودن عملکرد خود ، به مرورگر شما ، مثلاً Firefox ، Chrome ، Edge یا Safari متصل می شود. هر پسوند وظیفه خاص خود را دارد و قرار است کاری را انجام دهد که مرورگر به تنهایی قادر به انجام آن نیست. اکثر مرورگرها فقط هنگام نیاز به عملکرد ، نیازهای لخت را ندارند. با انتخاب موارد افزودنی مناسب برای شخص ثالث ، حریم خصوصی و محافظت آنلاین شما می تواند بسیار افزایش یابد. در حالی که مرورگرها همچنان در گزینه های خود پیشرفت می کنند ، نمی توانند با ویژگی های برنامه های اختصاصی مطابقت داشته باشند. این برنامه ها شامل شبکه های خصوصی مجازی (VPN) ، مسدود کننده تبلیغات و مدیران رمز عبور هستند.

برنامه های افزودنی VPN برای مرور ایمن و خصوصی

اتصال VPN-اینترنتشبکه های خصوصی مجازی مدت هاست که وجود دارند ، اما تا حدوداً اخیراً قلمرو متخصصان فناوری اطلاعات بوده اند. دولت ها و مشاغل از آنها استفاده می کردند تا به کارمندان دسترسی ایمن از مناطق دور افتاده ارائه دهند. اما اکنون ، تقریباً هرکسی می تواند از آن استفاده کند. VPN در مسیر رسیدن به مقصد نهایی خود ، ترافیک شما را از طریق یک شبکه خصوصی جداگانه هدایت می کند. VPN اطلاعات کاربر را جایگزین اطلاعات شخصی خود می کند ، بنابراین حتی وب سایت نهایی نمی داند که ترافیک اصلی از کجا آمده است. سه مزیت اصلی برای VPN وجود دارد:

 • ناشناس بودن: هر وب سایت اطلاعات IP کاربران کاربران خود را خوانده و غالباً ذخیره می کند. این داده ها حاوی اطلاعاتی در مورد اتصال رایانه و شبکه شماست و می تواند برای شناسایی شخصی شما استفاده شود. همانطور که در بالا گفته شد ، یک VPN یک مرحله میانی به سفر داده شما اضافه می کند. بنابراین ، وب سایت هدف فقط می توانید اطلاعات IP شبکه از راه دور را ببینید ، نه شما.
 • ناوبری ایمن: علاوه بر ناشناس کردن داده های شما ، شبکه های VPN به خوبی رمزگذاری می شوند. این امر داده های خود را بسیار سخت و گاه خواندن توسط اشخاص ثالث غیر مجاز غیرممکن می سازد. این امر به ویژه هنگام اتصال به شبکه های عمومی Wi-Fi نا امن مانند شبکه های کافه ها ، کتابخانه ها و غیره مفید است.
 • محتوای مسدود شده: اینترنت بزرگترین پیشرفت در تبدیل جهان به مکانی کوچکتر و بهتر به هم پیوسته برای بشریت است. این پر از مطالب غنی و متنوع از سراسر جهان است. متأسفانه ، برخی از مطالب هنوز در خارج از یک منطقه جغرافیایی خاص قابل دسترسی نیستند. یا بدتر: برخی از محتوا حتی در کشورهای خاص مسدود شده است. این بسیار شایع است که کاربران YouTube و Netflix می توانند با یک پیام مواجه شوند که بیان می کند یک فیلم محبوب در کشورشان در دسترس نیست. VPN ها به شما امکان می دهند با هدایت ترافیک خود از طریق یک سرور در کشور میزبان ویدیو ، چنین جغرافیایی را دور بزنید.

VPN ها معمولاً به عنوان برنامه های مستقل در دسترس هستند ، اما دو مورد از موارد دلخواه ما شامل پسوندهای بصری مرورگر برای دسترسی آسان به ویژگی های آنها هستند. آن ها اینجا هستند:

برنامه افزودنی مرورگر ExpressVPN برای Firefox ، Chrome و Safari

ExpressVPN یک سرویس VPN محبوب است که دائماً در بررسیهای داخلی ما امتیازهای برتر کسب می کند. ExpressVPN مانند همه VPN های پریمیوم ، نیاز به اشتراک دارد ، اگرچه مطمئناً آنچه را می پردازید پرداخت می کنید. پس از نصب برنامه بر روی رایانه خود ، برنامه افزودنی مستقیماً از داخل مرورگر مورد نظر خود به تنظیمات و ویژگی ها دسترسی مستقیم می دهد. این به شما امکان می دهد تا سرورهای VPN را تغییر دهید تا با صفحه وب مورد نظر خود مطابقت داشته باشید بدون اینکه مجبور شوید مرورگر را ترک کنید. ExpressVPN دارای شبکه ای با بیش از 2000 سرور در 94 کشور جهان است ، بنابراین شما در پیدا کردن یکی از نیازهای شما مشکلی نخواهید داشت. مانند برنامه خود ، این افزونه بسیار آسان است و کار با آن لذت بخش است.

ExpressVPN مدت زمان طولانی است که در 5 بهترین VPN برتر ما جایگاه شماره یک را به خود اختصاص داده است. افزونه مرورگر VPN آنها نیز به همان اندازه خوب کار می کند. برای استفاده از این برنامه افزودنی ، ابتدا باید با کلیک روی دکمه در کادر زیر ، یک اشتراک ExpressVPN را بدست آورید. پس از بارگیری برنامه و افزونه مرورگر در وب سایت ExpressVPN ، فقط با چند کلیک می توانید گشت و گذار کنید و با خیال راحت بارگیری کنید.

پسوند مرورگری که ExpressVPN ارائه می دهد ، بعد از نصب آن در گوشه سمت راست بالای مرورگر شما ظاهر می شود. در صفحه نمایش ظاهر می شود ، می توانید به راحتی یک مکان را انتخاب کرده و VPN را فعال کنید. عکسهای زیر می توانند تصویری از ظاهر این پسوند به شما نشان دهند.

پسوند مرورگر ExpressVPN فعال شد

برنامه افزودنی مرورگر NordVPN برای Chrome و Firefox

NordVPN یکی دیگر از سرویس های VPN است که دارای گزینه افزودنی مناسب برای مرورگر است. اگرچه این گزینه جایگزین ارزان تری برای ExpressVPN است ، اما این سرویس بسیار عالی است. این شبکه تقریباً 4500 سرور دارد که در بیش از 60 کشور جهان پخش شده است. اگر امنیت از اولویت های اصلی برخوردار باشد ، رمزگذاری SSL و پشتیبانی از همه پروتکل های اصلی VPN با 2048 بیتی NordVPN آن را به یک انتخاب مطمئن تبدیل می کند. ممکن است به اندازه کشورهای ExpressVPN سریع و سریع نباشد اما به شما فشار می آید که در این مرحله قیمت هر چیزی بهتر پیدا کنید.

افزونه مرورگر NordVPN برای Chrome ، Brave و Firefox در دسترس است. بارگیری آن بسیار آسان است ، اگرچه برای کار با آن نیاز به اشتراکی دارید. برای رفتن به وب سایت NordVPN روی دکمه زیر کلیک کنید. دستورالعمل ها را دنبال کنید ، برنامه افزودنی را بارگیری کنید ، اما چند دقیقه خوب خواهید بود.

پسوند VPN برای اپرا

مرورگر Opera به اندازه سایر مرورگرها مانند Chrome ، Edge و Firefox استفاده نمی شود. از این رو ، بیشتر سرویس های بزرگ VPN ، مانند ExpressVPN و NordVPN ، هیچ افزونه مرورگری را برای Opera ارائه نمی دهند. این بدان معنا نیست که کاربران اپرا گزینه دیگری ندارند. بسیاری از VPN ها پسوند VPN ارائه می دهند که توسط مرورگر Opera نیز پشتیبانی می شوند. گزینه ها شامل Zenmate VPN ، PIA و Tunnelbear است. با مشاهده صفحه پسوند Opera ، می توانید سایر برنامه های افزودنی مرورگر موجود برای Opera را نیز پیدا کنید.

برخی از پسوندهای ذکر شده مانند Tunnelbear می توانند بصورت کاملا رایگان و رایگان استفاده شوند. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که VPN رایگان معمولاً ایده بدی است. بسیاری از برنامه های VPN که بصورت آنلاین ارائه می شوند ، در واقع شما و ترافیک داده های شما را ایمن نمی کنند. آنها می توانند اطلاعات شخصی شما را جمع آوری کرده و آن را به طرف های دیگر بفروشند ، انواع بدافزارهای موجود در دستگاه خود را کاشته یا با نشان دادن تبلیغات بیش از حد ، درآمد کسب کنند. اگر واقعاً می خواهید از یک سرویس VPN رایگان استفاده کنید ، حتماً یکی از کیفیت خوب آن را دریافت کنید ، به عنوان مثال با چک کردن لیست ما با سرویس های VPN رایگان مناسب..

هشدار: از Hola VPN استفاده نکنید

Hola یک پسوند VPN بسیار محبوب است که در چندین مرورگر قابل استفاده است. آسان ، سریع و قابل استفاده است! به نظر می رسد عالی است ، درست است؟ خوب ، نه واقعاً در حقیقت ، Hola اصلاً نمی تواند VPN خوانده شود. برخلاف گزینه های حق بیمه VPN ، Hola بدون رمزگذاری است ، هیچ سرویس مشتری ندارد و به راحتی از Netflix یا torrents پشتیبانی نمی کند. علاوه بر این ، در حالی که سرویس هایی مانند NordVPN و ExpressVPN هیچ ترافیکی را حفظ نمی کنند ، Hola این کار را انجام می دهد. این بدان معنی است که تمام داده های آنلاین شما ذخیره می شود و ترافیک شما به راحتی قابل برگشت برای شماست.

از این بدتر ، هولا یک شبکه همتا است. افراد پشت سر Hola شبکه سرورهای خود را حفظ نمی کنند. درعوض ، آنها از پهنای باند کاربران استفاده می کنند. این بدان معنی است که کاربران پرداخت شده از طریق آدرس های IP کاربران غیرپرداخت متصل می شوند. هولا ادعا می کند که این روش امن است ، اما واقعاً اینگونه نیست. بدون استفاده از رمزگذاری ، خط مشی عدم ورود به سیستم و اطمینان از هر نوع اطمینان ، در حین استفاده از Hola ، هر کاری پیش می آید. به طور خلاصه: خیلی دور از این VPN جعلی باشید.

Block Block Ad برای حذف تبلیغات و اسکریپت های ناخواسته

افزونه مسدود کردن آگهی یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای افزایش تجربه آنلاین شما است. همانطور که از نام آن پیداست ، این برنامه های افزودنی تبلیغات و سایر اسکریپت های ناخواسته را در صفحه هایی که بازدید می کنید ، مسدود می کنند. تبلیغات می توانند آزار دهنده باشند ، به ویژه از نوع پاپ آپ ، اما معمولاً برای کاربر نهایی بی ضرر هستند. با این وجود همه تبلیغات نمی شود: برخی حاوی بدافزار هستند یا به صفحاتی که هدایت می شوند هدایت می شوند ، برخی دیگر حاوی محتوای توهین آمیز و تصاویر NSFW هستند که حتی در صورت عدم ارتباط با محتوای واقعی صفحه ای که بازدید کرده اید ، می تواند وضعیت ناخوشایند را ایجاد کند. اگر در ملاء عام هستید مسدود کننده های تبلیغات به شما امکان کنترل بهتر روی تجربه آنلاین خود را می دهند ، به همین دلیل ما استفاده از آنها را به شدت توصیه می کنیم – تا زمانی که از یک راهکار مناسب استفاده کنید.

مبدا uBlock

آرم UBlockuBlock Origin با کلیه مرورگرهای اصلی کار می کند و از منابع کمی سیستم استفاده می کند. مانند اکثر adblockers ، می توانید آن را به صورت رایگان بارگیری کنید. هنگامی که uBlock Origin را با موفقیت در مرورگر خود نصب کردید ، این برنامه افزودنی هرگونه تبلیغات و اسکریپت های ناخواسته را فیلتر می کند. از آنجا که مدت زمان طولانی است و به طور مداوم به روزرسانی های جدید ارسال می شود ، تقریباً تمام تبلیغات شما با آنها روبرو می شوید مسدود می شوند.

این برنامه افزودنی با یک لیست انسداد پیش فرض جامع و ابزاری برای مسدود کردن عناصر صفحه در پرواز همراه است. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که بر روی تصویر یا فیلد راست کلیک کرده و ”Block Element” را انتخاب کنید. این یک جعبه متنی را پر می کند که با URL عنصر ایجاد می شود. بر روی “ایجاد” کلیک کنید تا عنصر به لیست انسداد اضافه شود و بلافاصله ناپدید می شود. مبدا uBlock نیز قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد صفحات قابل اعتماد را در لیست سفید قرار دهید.

در حالی که ممکن است استفاده از برخی دیگر از adblockers کمی ساده تر باشد ، uBlock Origin یک تبلیغ کننده بسیار خوب است. این عالی کار می کند ، کاملاً رایگان است ، و اجازه نمی دهد تبلیغات فقط به منظور درآمدزایی از آنها انجام شود.

AdBlock Plus

آگهی adblock به علاوه آرممحبوب ترین مسدود کننده تبلیغات در بازار AdBlock Plus است. این برنامه افزودنی رایگان برای همه مرورگرهای اصلی (یعنی Firefox ، Chrome ، Edge ، Safari و Opera) و چند مورد جزئی دیگر (مانند Yandex ، Maxthon و Chromium) است. یک افزونه تازه نصب شده اکثر تبلیغات را با لیست پیش فرض خود مسدود می کند. این امکان را به شما می دهد تا لیست های دیگری را وارد کنید یا شخصی خود را ایجاد کنید. همچنین می توانید مسدود کردن در یک صفحه خاص را فعال یا غیرفعال کنید. این امر برای ادامه وجود بسیاری از وب سایتها بسیار مهم است. متاسفانه ، AdBlock Plus هم جنبه منفی دارد.

یکی از مهمترین اشکالات AdBlock Plus ابتکار عمل “تبلیغات قابل قبول” است. یكی از اصلی ترین راههای درآمد AdBlock Plus این است كه شركتها بتوانند مبلغی بپردازند تا تبلیغات خود را از طریق آن انجام دهند. بنابراین ، حتی اگر شما در حال استفاده از “آگهی مسدود کننده” هستید ، اگر یک شرکت به اندازه کافی بپردازد ، هنوز می توانید به شما تبلیغات ارائه شود. برای ما ، این هدف را به کلی شکست می دهد ، و توصیه می کنیم به دنبال گزینه ای مانند uBlock Origin باشید.

با سفید کردن لیست آنها ، از وب سایت های مورد علاقه خود پشتیبانی کنید

این مهم است که تشخیص دهید که مسدود کردن تبلیغات مستقیماً روی درآمد سایتهایی که بازدید می کنید تأثیر می گذارد. برنامه های افزودنی مرورگر مانند uBlock Origin و AdBlock Plus نفس هوای تازه ای برای حفظ حریم شخصی آنلاین و تجربه آنلاین ما است ، اما آنها بر وب سایت هایی که بازدید می کنید تأثیر منفی می گذارد. این به نوبه خود می تواند به عنوان یک بازدید کننده از نظر شما بد شود.

اکثر وب سایت ها به دلیل اینکه سازندگان می توانند فضای تبلیغاتی را بفروشند ، استفاده رایگان دارند. اگر همه این تبلیغات را مسدود کنند ، بسیاری از وب سایت ها درآمد خود را کاملاً از دست می دهند. به منظور ادامه کار موجود ، وب سایت ها می توانند به عضویت پرداخت شده نیاز داشته باشند. در این حالت ، برای دسترسی به محتوای وب سایت باید هزینه پرداخت کنید. اگر وب سایت این کار را نکند یا قادر به انجام آن نباشد ، ممکن است کاملاً ناپدید شود.

ساخت و نگه داشتن وب سایت هزینه زمان ، تلاش و در اکثر موارد پول دارد. آیا وب سایت خاصی وجود دارد که فکر می کنید لیاقت درآمدی را که از نمایش تبلیغات به دست می آورد ، می تواند داشته باشد؟ سپس می توانید از لیست وب سایت های موجود در AdBlock Plus و uBlock Origin انتخاب کنید. به این ترتیب ، به هر حال می توانید تبلیغات را در آن صفحات مشاهده کنید ، و به آنها در ادامه وب سایت خود کمک خواهید کرد. بنابراین ، اگر به یک وب سایت اعتماد دارید و تبلیغات آنها خیلی مزاحم نیستند ، با افزودن URL به لیست سفید خود ، از آنها پشتیبانی کنید..

برخی از وب سایت ها حتی وقتی از adblocker استفاده می کنند ، دسترسی کاربران به محتوای خود را کاملاً انکار می کنند. اگر به چنین سایتی گشت و گذار می کنید ، پیامی را مشاهده خواهید کرد ، به شما می گوید تنها در صورت لیست سفید کردن وب سایت ، به شما دسترسی می یابد. با این روش ، وب سایت ها می توانند کاربران اینترنت را وادار کنند تا (تا حدی) adblockers خود را خاموش کنند.

برنامه های افزودنی برای کمک به شما در ایمن و ناشناس گشت و گذار است

گشت و گذار در وب تقریباً غیرممکن است بدون اینکه اثری از اطلاعات خود را پشت سر بگذارید. شما بدون شک با کوکی ها و سایر ردیاب هایی روبرو می شوید که سعی می کنند رفتار اینترنت شما را ردیابی کنند. خوشبختانه ، تعداد کافی پسوند مرورگر ایجاد شده است که می تواند به شما کمک کند جلسات اینترنتی خود را بسیار ایمن تر و ناشناس تر کنید. ما در اینجا چند گزینه خوب صحبت خواهیم کرد.

نشانگر حریم خصوصی

نشانگر حریم خصوصیPrivacy Badger یک برنامه افزودنی هوشمندانه و رایگان است که توسط بنیاد الکترونیکی مرز ساخته شده است و به تدریج می آموزد که ردیاب های نامرئی را مسدود کند. پس از نصب ، برنامه افزودنی با مشاهده همه ردیاب های احتمالی در هر وب سایتی که بازدید می کنید ، شروع خواهد کرد. برنامه افزودنی برای شروع ، هیچ کوکی را مسدود نمی کند. در عوض ، Privacy Badger از اطلاعاتی که جمع آوری می کند برای یادگیری استفاده می کند. با گذشت زمان ، حریم خصوصی Badger متوجه خواهد شد که کوکی های شخص ثالث شما را به طور مداوم در وب دنبال می کنند و آن ها را مسدود می کنند. در نتیجه ، شما به طور مداوم در همان کیف دستی در تبلیغات خود اجرا نمی کنید ، در حالی که کوکی های مفید و کم تحرک همچنان دست نخورده باقی می مانند.

برنامه افزودنی Privacy Badger با یک سیستم یادگیری منحصر به فرد کار می کند. به همین دلیل ، افزونه هر چه مدت بیشتر از آن استفاده کنید ، بهتر و مؤثرتر عمل خواهد کرد. Privacy Badger در حال حاضر برای Android Opera ، Chrome ، Firefox و Firefox کار می کند.

غزل

غزلGhostery برنامه دیگری است که هدف آن کنترل ردیاب وب سایت است. این کوکی های ردیابی فعال را در وب سایت مورد بازدید خود نشان می دهد و به شما این امکان را می دهد که آنها را مسدود کنید. اگر کوکی ها را مسدود کنید ، وب سایت ها می توانند اطلاعات کمتری درباره شما جمع کنند. بنابراین ، Ghostery حریم خصوصی و ایمنی آنلاین شما را افزایش می دهد. تبلیغات شما دیگر به رفتار آنلاین شما تنظیم نمی شود. به عنوان مثال ، شما به طور مداوم همه آن تبلیغات را درباره تخفیف لباس عروسی در همه جا نمی یابید ، فقط به این دلیل که به فیس بوک گفتید که هفته گذشته در عروسی پسر عموی خود بودید.

همانطور که بسیاری از برنامه های افزودنی مرورگر مورد بحث در این مقاله ، Ghostery برای اکثر مرورگرها از جمله Firefox ، Chrome ، Opera ، Safari ، Edge ، Brave و Cliqz رایگان و در دسترس است. آنها نسخه Android را برای Android و iOS نیز ارائه می دهند.

نکته: برخی از کاربران نسبت به سیاست حفظ حریم خصوصی Ghostery ابراز نگرانی کرده اند. می توان از برنامه Ghostery به نام مجموعه داده های GhostRank استفاده کرد. این اطلاعات برای کمک به بهبود کیفیت خدمات جمع آوری شده است. با این حال ، اگر تصمیم به انتخاب GhostRank ندارید ، دیگر لازم نیست که از داده های جمع آوری شده هنگام استفاده از Ghostery نگران باشید..

کوکی خودکارDelete

کوکی خودکارDeleteنام این پسوند تقریباً برای خودش صحبت می کند. Cookie AutoDelete اطمینان می دهد که هر کوکی در مرورگر شما پس از بستن یک برگه به ​​طور خودکار حذف می شود. ممکن است برخی از کوکی ها مسیر گذشته خود را از Ghostery یا Privacy Badger پیدا کنند ، جایی که Cookie AutoDelete وارد می شود. مهم است که مرتباً کوکی های خود را حذف کنید. بدون این کار وب سایت ها می توانند مدت زمان طولانی شما را به صورت آنلاین دنبال کنند. هنگام استفاده از این برنامه افزودنی ، لازم نیست که حافظه نهان خود را پاک کنید: برنامه این کار را برای شما انجام می دهد.

اگر می خواهید ، می توانید کوکی ها را به لیست سفید AutoDelete کوکی اضافه کنید. این بدان معنی است که به آن کوکی ها اعتماد دارید و نمی خواهید آنها حذف شوند. استفاده از لیست سفید کوکی می تواند بسیار مفید باشد. به عنوان مثال ، اگر کوکی های Netflix خود را به این لیست اضافه می کنید ، لازم نیست هر بار که در صفحه اصلی خود به صفحه اصلی Netflix بروید ، وارد شوید. Cookie AutoDelete برای Firefox و Chrome در دسترس است.

HTTPS در همه جا

HTTPS در همه جاوب سایت ها می توانند با پروتکل HTTP یا HTTPS کار کنند. شما می توانید به وضوح این را در URL سایت مشاهده کنید ، که با http: // یا https: // شروع می شود. موارد اضافی در حالت دوم بدان معنی است که ارتباط شما با وب سایتهایی که از آن پروتکل استفاده می کنند رمزگذاری خواهد شد. این امنیت و حریم خصوصی آنلاین شما را تضمین می کند: فعالیت های آنلاین شما در آن وب سایت برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود. علاوه بر این ، تبادل اطلاعات بین شما و وب سایت توسط نیروهای خارجی قابل تغییر نیست. به این ترتیب ، فرصتی که به طور اتفاقی در یک وب سایت جعلی به وجود بیایید وانمود کنید که محیط بانکی شما آنلاین است ، بطور چشمگیری کاهش می یابد.

به پسوند واقعی: HTTPS همه جا اطمینان می دهد که هر وب سایت که بتواند با HTTPS کار کند ، این کار را خواهد کرد. این باعث افزایش امنیت آنلاین شما می شود. پسوند HTTPS Everywhere به عنوان همکاری بین بنیاد الکترونیکی Frontier ساخته شد ، همچنین این برنامه Badgerger و پروژه Tor را نیز توسعه داد. HTTPS همه جا برای Firefox ، Chrome ، Opera ، Android و Brave در دسترس است.

ملزومات حفظ حریم خصوصی DuckDuckGo

DuckDuckGo

DuckDuckGo یک شرکت وابسته به حریم خصوصی است که با ارائه خدمات جایگزین برای شرکت هایی که کمتر به حریم شخصی مربوط می شوند ، خود را به گسترش حریم خصوصی در وب اختصاص داده است. مهمترین آن ، DuckDuckGO یک موتور جستجوی جایگزین برای Google ایجاد کرده است که در واقع به حریم خصوصی شما احترام می گذارد. می توانید به آدرس https://duckduckgo.com مراجعه کنید

موارد ضروری حفظ حریم خصوصی آخرین تکرار نمونه کارها آنهاست. این برنامه افزودنی از طریق سه مکانیسم به محافظت از حریم خصوصی شما کمک می کند:

 1. به طور خودکار هر ردیاب ناخواسته را مسدود کنید
 2. به طور خودکار سایتها را به استفاده از نسخه امن تر HTTPS وب سایت خود تبدیل می کند. (نصب این برنامه افزودنی به این معنی است که دیگر نیازی به HTTPS Everywhere ندارید.
 3. نمای کلی از وب سایت هایی که بازدید می کنید در جایی ارائه دهید که بتوانید به سرعت اعتبار و قابلیت اطمینان یک وب سایت را در یک پنجره singe سنجید..

DuckDuckGo Privacy Essentials رایگان است و برای Firefox ، Chrome ، Brave ، Opera ، Android ، en iPhone در دسترس است.

برنامه های افزودنی مرورگر مدیر رمز عبور

بسیاری از ما چندین اکانت آنلاین برای مواردی مانند بانکداری ، شبکه های اجتماعی ، تابلوهای پیام ، ایمیل و غیره داریم. در حالت ایده آل ، شما باید یک نام کاربری متفاوت و یک رمز عبور قوی و منحصر به فرد برای هر حساب داشته باشید. به خاطر سپردن همه آن رمزهای عبور دشوار است ، و شما نمی خواهید همه آنها را بر روی یک کاغذ بنویسید که گم شود یا سرقت شود. در عوض ، می توانید از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید. یک مدیر رمز عبور رمزهای عبور خود را در یک مکان مرکزی رمزگذاری و ذخیره می کند ، بنابراین به جای به یاد آوردن ده ها تن ، فقط باید یک مورد را به خاطر بسپارید. بیشتر اوقات ، مدیر رمز عبور یک پسوند ساده مرورگر است. ما در اینجا در مورد چند مدیر رمز عبور خوب صحبت خواهیم کرد تا به شما در شروع کار کمک کنند.

LastPass

آرم LastPassLastPass یک مدیر رمز عبور محبوب است که کلیه کلمات عبور شما را در زیر یک عبارت عبور اصلی محافظت می کند. این امکان را به شما می دهد تا کلمه عبورهای طولانی و پیچیده را برای همه حسابهای خود حفظ کنید ، بنابراین دیگر نیازی به تکیه بر حافظه خود نخواهید داشت. LastPass دارای رمزگذاری قوی محلی AES-256 بیتی است که اطلاعات شما را از همه جز شما مخفی نگه می دارد. گذرواژه اصلی و کلیدهای رمزگذاری شما روی دستگاه شما نگه داشته شده و هرگز به سرورهای LastPass ارسال نمی شوند.

Lastpass افزونه ها و افزونه های تقریباً برای همه مرورگرهای بزرگ را ارائه می دهد و در دسک تاپ ، لپ تاپ ، تبلت و تلفن های هوشمند کار می کند. هر تغییری که در حساب خود ایجاد کنید ، به عنوان مثال وقتی یک ورود جدید اضافه می کنید ، در دستگاههای خود همگام سازی می شوید.

توابع اصلی LastPass به صورت رایگان در دسترس است. گذشته از اینها ، این شرکت انواع مختلفی از حق بیمه را ارائه می دهد که ویژگی هایی مانند تأیید هویت چند عاملی ، پشتیبانی از فناوری اولویت ، ذخیره فایل رمزگذاری شده ، چندین مجوز ، پوشه به اشتراک گذاشته شده و عملکردهای خاص تجاری را ارائه می دهد. برای دسترسی به همه این عملکردهای اضافی ، باید هزینه بپردازید. فارغ از این ، LastPass یک مدیر رمزعبور بسیار مناسب و دارای نسخه رایگان است که بیش از اندازه کافی کار می کند. می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ شما می توانید از وب سایت LastPass اینجا بازدید کنید.

داشلان

داشلان اوگوDashlane گزینه خوب دیگری برای هر کسی است که به دنبال یک مدیر رمزعبور ساده است. برنامه های افزودنی روی همه مرورگرهای محبوب از جمله Chrome ، Firefox ، Internet Explorer ، Safari ، Edge ، Opera و Brave کار می کنند. مانند LastPass ، از رمزگذاری بالایی استفاده می کند و دارای یک مدل فریمیوم است ، به این معنی که نسخه رایگان در دسترس است ، اما برای اینکه بتوانید با عملکردهای خاصی کار کنید ، باید هزینه پرداخت کنید. نرم افزار Dashlane کلیدهای رمزگذاری شما و رمز عبور اصلی را به صورت محلی در دستگاه شما حفظ می کند ، بنابراین خود شرکت به آنها دسترسی ندارد.

Dashlane با نسخه رایگان خود اجازه می دهد تا حداکثر 50 رمز عبور را در یک دستگاه مدیریت کنید. با یک برنامه حق بیمه ، به دستگاه های نامحدود ، ذخیره فایل امن ، دسترسی به حساب کاربری از راه دور ، تأیید هویت دو عامل قوی تر و موارد دیگر اجازه می دهید. Dashlane همچنین وب تاریک را برای لیست اطلاعات حساب بیرون رفته و سرقت شده نظارت می کند و در صورت تهیه اطلاعات شما هشداری را برای شما ارسال می کند. اگر علاقمند به استفاده از Dashlane هستید ، می توانید به وب سایت رسمی آنها از اینجا مراجعه کنید.

RememBear

لوگوی RememBearسومین گزینه ممکن RememBear است. این مدیر رمز عبور توسط TunnelBear ساخته شده است. TunnelBear همچنین سرویس VPN خاص خود را دارد ، که ما روی سیستم عامل خود به صورت گسترده آزمایش کرده ایم. RememBear و TunnelBear به خاطر رابط های کاربر پسند و حتی خنده دار شناخته شده اند. همه چیز به صورت موضوعی است: وقتی از RememBear استفاده می کنید ، به شما خرس خود اختصاص می دهید که رمزهای عبور خود را ایمن نگه می دارد. علاوه بر این ، رابط کاربری مملو از خرس است ، همانطور که از قبل ممکن است نام سرویس ارائه شود.

این ظاهر سرگرم کننده به معنای این نیست که RememBear از نظر امنیتی فاقد امنیت است. برنامه افزودنی از رمزگذاری AES256 به انتهای قوی استفاده می کند و آن را با موفقیت از طریق ممیزی مستقل انجام می دهد. RememBear به طور همزمان بر روی چندین دستگاه کار می کند و به طور خودکار هرگونه اطلاعات را در بین آن دستگاه ها همزمان می کند. گذشته از گذرواژه‌ها و ورود به سیستم ، می توانید از این برنامه برای ذخیره کردن یادداشتهای حساس نیز استفاده کنید. RememBear یک افزونه مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari دارد. علاوه بر این ، برنامه های iOS ، Android ، Windows و MacOS در دسترس هستند. برای اطلاعات بیشتر و بارگیری خرس خود ، ما می خواهیم شما را به وب سایت RememBear ارجاع دهیم.

افکار نهایی

استفاده از پسوندهای مناسب مرورگر می تواند زندگی آنلاین شما را آسان تر و ایمن تر کند. آیا می خواهید از تجربه اینترنت خود نهایت استفاده را ببرید؟ با استفاده از برنامه ها و برنامه های افزودنی زیر می توانید این کار را انجام دهید:

 • مرورگر اینترنت مناسب
 • سرویس VPN
 • برنامه افزودنی مرورگر برای سرویس VPN شما
 • adblocker برای فیلتر کردن تبلیغات آزار دهنده و پر فشار از صفحه نمایش شما
 • یک مدیر گذرواژه برای ایجاد و ایمن کردن هرگونه رمزعبور (قوی) مورد استفاده شما

این موارد افزودنی پیشنهادی ما برای ایمن ماندن آنلاین است. البته روش های بسیاری دیگر برای افزایش ناشناس بودن و ایمنی آنلاین شما وجود دارد. می خواهید بیشتر بخوانید؟ بخش “مرور ناشناس” ما را بررسی کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me