در Grindr ایمن باشید: چگونه از حریم شخصی خود محافظت کنید | VPNOverview

آرم Grindr


با وجود میلیون ها کاربر در سراسر جهان ، Grindr یکی از محبوب ترین برنامه های دوستیابی برای مردان همجنسگرا و دوجنس گرا است. این برنامه در سال 2009 راه اندازی شد ، و آن را قدیمی تر از Tinder کرد. از آن زمان ، گریندر صحنه همجنسگرایی را کاملاً تغییر داده است. هدف گریندر فراهم کردن سکوی ایمن (دوستیابی) از جامعه LGBT است. با استفاده از این برنامه کاربران می توانند پروفایل افراد در همسایگی خود را بررسی کنند ، پیام ارسال کنند و به دنبال تاریخ بگردند.

دوستیابی آنلاین عمدتا سرگرم کننده است. با این وجود ، همیشه خوب است که از خطرات احتمالی حریم خصوصی ناشی از برنامه های دوست یابی مانند Grindr آگاه باشید. منظور ما این نیست که باعث ایجاد هراس شویم و یا مردم را از استفاده از برنامه های دوست یابی متوقف نکنیم. با این حال ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما و سایر کاربران این شانس را دارید که از خود و حریم شخصی خود محافظت کنید. به خصوص در برخی کشورها ، که قوانین محلی به عنوان پذیرش جامعه LGBT نیستند ، احتیاط بسیار مهم است. متأسفانه ، بسیاری هنوز بر اساس جنسیت خود دیگران را تبعیض قائل هستند و این امر اقدامات ایمنی را ضروری می کند.

VPNOverview با کارشناس فیلیپ تیزسما ، که بخشی از COC ، یک انجمن رسمی LGBT در هلند ، و همچنین Azza Sultan ، مدیر همکار Grinder for Equality است ، صحبت کرد. پس از آن ، ما لیستی از نکاتی را برای کسانی که حریم خصوصی Grindr خود را جدی می گیرند تنظیم کردیم: هیچ اطلاعات شخصی غیر ضروری را به اشتراک نگذارید ، موقعیت مکانی خود را خاموش کنید و از طریق یک شبیه ساز Android ، از یک برنامه مکان جعلی استفاده کنید.

گریندر چه خطرات حریم خصوصی دارد?

برای بسیاری از کاربران ، Grindr بستری است که بر اساس آنها می توانند خودشان بدون شرم باشند. همجنسگرا بودن است. این اغلب در دنیایی که بسیاری هنوز هم در مورد دو مرد که دست در دست دارند قضاوت می کنند ، یک تسکین عظیم است. متأسفانه ، گروه کوچکی از افراد با نیت بد از Grindr برای اهداف خاص خود استفاده می کنند. این خطرات احتمالی را برای حریم خصوصی و رفاه شما ایجاد می کند.

سایر کاربران می توانند موقعیت مکانی شما را کشف کنند

نشانگر مکان تلفناگر می خواهید از Grindr بیشترین بهره را ببرید ، برنامه دائماً باید بداند که کجا هستید. این برنامه از GPS و Wi-Fi استفاده می کند تا شما را با سایر کاربران Grindr در منطقه جغرافیایی شما مطابقت دهد. با این حال ، Grindr ، مانند سایر برنامه های محبوب دوست یابی ، دارای چندین آسیب پذیری است که به افراد غریبه اجازه می دهد مکان شما را پیدا کنند. به عنوان مثال ، برنامه نشان می دهد که “مسابقات” شما با جزئیات بسیار خوب است. در سال 2014 ، محققان امنیت سایناک کشف کردند که کاربران Grindr می توانند به راحتی از این اطلاعات برای کشف مکان سایر کاربران سوء استفاده کنند. گریندر با اجازه دادن به کاربران برای غیرفعال کردن اشتراک گذاری مکان ، به این مسئله پرداخت.

با این حال ، یک بررسی پیگیری انجام شده توسط Trever Faden نشان داد که محققان امنیت سایبری هنوز می توانند مکان های کاربران Grindr را به همراه سایر داده های شخصی پیدا کنند. این حتی در شرایطی که کاربران اشتراک مکان را غیرفعال کرده بودند امکان پذیر بود ، زیرا اطلاعات مکان کاربر هنوز به سرور Grindr فرستاده می شود ، جایی که می توان آن را کشف کرد. Faden یک وب سایت ایجاد کرد که در آن کاربران می توانند شناسایی کنند که چه کسی آنها را در Grindr مسدود کرده است. برای کشف این اطلاعات ، کاربران فقط باید نام کاربری و رمزعبور Grindr خود را وارد کنند.

Grindr پس از مطالعه Faden ، دسترسی به داده های کاربرانی که کاربران دیگر را مسدود کرده بودند ، محدود کرد. علاوه بر این ، Grindr به کاربران گفت که از login Grindr خود برای وب سایت های دیگر استفاده نکنید.

کاربران گریندر در کشورهایی که مقررات ضد همجنسگرا دارند می توانند در معرض خطر قرار بگیرند

با اجازه دادن به Grindr به مردم برای تعیین موقعیت دقیق کاربران ، خطرات حریم خصوصی بسیار زیاد است ، به خصوص در مکانهایی که همجنسگرا بودن یک عمل جرم محسوب می شود. همجنسگرایی هنوز در 69 کشور غیرقانونی تلقی می شود و برخی از آن کشورها حتی از مجازات اعدام نیز استفاده می کنند. کاربر گریندر بودن در یکی از آن مکان ها می تواند عواقب شدید داشته باشد. به عنوان مثال ، دولت مصر از برنامه Grindr و عدم موفقیت آن برای ردیابی و دستگیری شهروندان همجنسگرایان استفاده کرد ، حتی اگر همجنسگرایی در آنجا غیرقانونی نیست. ایران نیز از کمبود ایمنی در Grindr برای شناسایی کاربران برنامه استفاده کرد. سرانجام ، 200 کاربر Grindr بازداشت شدند. گریندر با پنهان کردن پرچم مسافتی که در برنامه استفاده می شود ، سعی در مبارزه با این خطر دارد ، اما این تغییرات به راحتی دور زده شدند.

گریندر قصد دارد تا افراد ساکن در همان منطقه را به هم وصل كند. بنابراین ، حذف کامل موقعیت مکانی هر کاربر ، برنامه را بی معنی می کند. بدون این اطلاعات ، افرادی که صدها یا هزاران مایل از هم فاصله دارند ، می توانند با یکدیگر همسان شوند ، بدون اینکه امکان زندگی در زندگی واقعی وجود داشته باشد. این احتمال وجود دارد که این موارد عملی نقش مهمی در تصمیمات Grindr برای مبارزه با هرگونه سوء استفاده از برنامه خود داشته باشد.

اطلاعات بهداشتی شما ممکن است فاش شود

آیکون مراقبت از تلفن های هوشمندیکی دیگر از خطرهای حریم خصوصی که با Grindr همراه است با داده های شخصی شما ارتباط دارد. این شرکت شناخته شده است که داده های محرمانه ، از جمله اطلاعات حساس سلامت را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. در آوریل 2018 ، گریندر در حالی که مشخص شد این شرکت وضعیت HIV کاربران را با سایر شرکت ها و همچنین داده های مکان و آدرس های ایمیل به اشتراک می گذارد ، در وضعیت بدنی قرار گرفت..

نمایندگان گریندر در ابتدا از این عمل دفاع کردند. آنها ادعا کردند که به اشتراک گذاری داده ها گسترده است و کاربران هنگام ثبت نام در برنامه ، به اشتراک گذاری داده ها رضایت دارند. با این حال ، در عمل ، بسیاری از کاربران Grindr غافل بودند که اطلاعات سلامتی آنها به اشتراک گذاشته می شود. اگر کاربران Grindr تصمیم بگیرند وضعیت HIV خود را فاش کنند ، این اطلاعات برای هر کاربر Grindr که مشخصات خود را مشاهده می کند قابل مشاهده است. هنوز بسیاری از کاربران انتظار نداشتند این برنامه اطلاعات حساس سلامتی خود را در خارج از Grindr به اشتراک بگذارد.

این نقض شدید حریم خصوصی باعث بروز اعتراض عمومی شد و گریندر سرانجام بیانیه ای صادر کرد که داده های کاربر هرگز به اشخاص ثالث فروخته نمی شود. هنوز کاربران گریندر باید جدی فکر کنند که آیا می خواهند اطلاعات بهداشتی خود را در پروفایل خود درج کنند.

گریندر با ارائه راهنمایی و راهنما به کاربران کمک می کند

بدیهی است ، گریندر دائما در حال تغییر خدمات خود است. این شرکت سعی می کند با اطلاع رسانی به مشتریان و همچنین در حد توان خود شفاف باشد. علاوه بر این ، وقتی افراد از آنها درخواست می کنند ، گزینه های جدیدی را اصلاح می کنند. ما از گریندر در مورد تحولات اخیر پیرامون ایمنی و حفظ حریم شخصی کاربرانشان سؤال کردیم و پاسخ زیر را از آززا سلطان ، مدیر همکار گریندر برای برابری دریافت کردیم:

“ما در گریندر می دانیم که ایمنی صرفاً مسئولیت آشنایی کاربران برنامه ها نیست. بنابراین Grindr به طور مداوم به دنبال توسعه و بهبود ویژگی های امنیتی خود است که نه تنها از کاربران خود محافظت می کند ، بلکه همچنین می تواند اطلاعات مهم ایمنی لازم را برای اطمینان از یک تجربه دوست یابی ایمن در اختیار آنها قرار دهد. جدای از دستورالعمل های امنیتی که برای کاربران خود ارائه می دهیم ، ما در حال تهیه یک راهنمای امنیتی جامع است که به زودی به زبان های مختلف قابل دسترسی خواهد بود. “

این راهنما هم اکنون در وب سایت Grindr بصورت زنده منتشر شده است و می توانید با کلیک روی لینک زیر آن را پیدا کنید: grindr.com/safety.

خطرات موجود در زندگی روزمره

برنامه های دوستیابی مانند Tinder ، Happn و Grindr اطلاعات حساسی در مورد کاربران خود دارند. اگر این داده ها به دست اشتباه نرسند ، می تواند عواقب جدی داشته باشد. این خصوصاً در کشورهایی که وجود LGBT ها توسط قوانین محلی تهدید می شود. شاید اگر در کشوری زندگی کنید که همجنسگرایی کاملاً قانونی است ، اما چنین متاسفانه همیشه صادق نیست. پیش داوری و عدم پذیرش اجتماعی خطرات بزرگی را برای همه کاربران Grindr ایجاد می کند.

گرفتن Grindr در خارج از کشور

هواپیما بالاتر از سیاره زمیندوستیابی در مقصد تعطیلات شما می تواند راهی خوب برای دیدار با افراد جدید باشد. این همه سرگرم کننده است ، اما باید محتاط باشید. اگر کشور وطن شما کاملاً جامعه LGBT را می پذیرد ، ممکن است انتظار داشته باشید که کشور دیگری نیز چنین باشد. همیشه اینطور نیست. Grindr هر بار فعال کردن برنامه ، موقعیت مکانی شما را به طور خودکار تنظیم می کند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، این امر می تواند در بسیاری از مناطق مانند الجزایر ، نیجریه ، باربادوس ، هند و پاکستان خطرناک باشد. همه این کشورها سیاست هایی دارند که اعمال جنس مشابه را غیرقانونی می کند.

به همین ترتیب ، کشورهایی وجود دارند که همجنسگرایی براساس قانون قانونی است ، اما هنوز مجازات می شوند. نمونه هایی از روسیه و مصر است. در مصر ، که برای بسیاری از مردم برای بسیاری از مکان های تعطیل بسیار محبوب باقی مانده است ، دولت دستور داده است که ضرب و شتم افراد زیادی را پس از ترتیب تاریخ از طریق Grindr ترتیب دهد. Firas جوان یکی از قربانیان بود: او قرار ملاقات با پسری را که در برنامه ملاقات کرده بود ، برنامه ریزی کرده بود ، اما قرار داد ، بازداشت و به جرم “دزدکاری” محکوم شد ، که طبق قانون مصر غیرقانونی است.

آیا از Grindr یا برنامه آشنایی مشابه استفاده می کنید و آیا قصد سفر دارید؟ سپس همیشه حتماً قوانین محلی مقصد و نگرش کلی خود را نسبت به همجنسگرایی بررسی کنید. گزارش های سالانه تحقیقاتی درباره هموفیوبی تحت حمایت دولت توسط ILGA (انجمن بین المللی لزبین ، همجنسگرا ، دوجنسگرا ، ترانس و Intersex) ممکن است مکان خوبی برای شروع باشد. در انتهای این مقاله ، کشورهایی را آورده ایم که اعمال جنسی یکسان غیرقانونی به نظر می رسد. توصیه ما این است که این لیست را به دقت در نظر بگیرید ، اما تحقیقات دیگری نیز انجام دهید ، بنابراین به طور اتفاقی در مکانی مانند مصر با برنامه Grindr فعال شده خود پایان نمی دهید.

علاوه بر این ، حتی کشورهایی که همجنسگرایی را به طور قانونی و عملی کاملاً می پذیرند ، همیشه مکان مناسبی برای این امر نیستند. افراد داوری ممکن است سعی کنند از Grindr به روش هایی استفاده کنند که برای اعضای جامعه LGBT مضر باشد. به همین دلیل همیشه مهم است که از خود و حریم شخصی خود محافظت کنید – همچنین در هنگام ملاقات.

قدمت ناشناس در Grindr?

تلفن ناشناسحفظ حریم خصوصی شما در حین ملاقات ، معضل خاصی به وجود می آورد. اگر هر کاربر Grindr حریم خصوصی خود را در اولویت قرار دهد ، آشنایی با آن بسیار مشکل تر می شود – اگر غیرممکن باشد. چگونه با اطمینان می دانید که مسابقه شما با کسی است که او می گوید؟ چه موقع ملاقات با شخصی ایمن است؟ و چگونه می توانید به دیگران بگویید که منظور آنها ضرر نیست و فقط به دنبال تاریخ هستید?

با وجود توجه منفی که اخیراً Grindr به آن توجه کرده است ، اما همچنان یک فضای مثبت است. 99٪ از کل تاریخ ها ، مکالمات و ملاقات ها به خوبی و بدون هیچ مشکلی پیش می روند. به منظور اطمینان از این مورد در مورد شما نیز ، اقدامات احتیاطی زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. گریندر لیستی از اقدامات ایمنی را تهیه کرده است که همه کاربران آن می توانند و باید از آنها استفاده کنند. مثالها عبارتند از: همیشه هنگام ملاقات با کسی از Grindr ، به یک دوست یا عضو خانواده خود اطلاع دهید و به غریزه خود اعتماد کنید. اگر چیزی احساس ناراحتی کند ، احتمالاً چنین است.

نحوه محافظت از حریم خصوصی شما در Grindr

گذشته از پیروی از دستورالعمل های عمومی ایمنی که Grindr ارائه می دهد ، شما همیشه می توانید از چندین اقدامات ایمنی دیگر برای محافظت از خود و همچنین ممکن استفاده کنید. در اینجا سه ​​نکته خوب برای کمک به شما در این مورد آورده شده است:

زیاد به اشتراک نگذارید

مانند سایر برنامه های دوست یابی ، محدود کردن مقدار اطلاعات شخصی شما در نمایه خود همیشه عاقلانه است. از استفاده از نام کامل ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل ، وضعیت HIV و سایر اطلاعات حساس خودداری کنید. علاوه بر این ، عاقلانه است که عکس پروفایل را بارگذاری کنید که در هیچ جای دیگری به صورت آنلاین ظاهر نمی شود. در غیر این صورت کاربران می توانند سعی کنند جستجوی تصویر معکوس از عکس شما را انجام دهند و سایر رسانه های اجتماعی شما را پیدا کنند. اگر از همان عکس در فیس بوک یا توییتر استفاده می کنید ، آنها بلافاصله حساب های شما را پیدا می کنند و می توانند از اطلاعات موجود در آنجا استفاده کنند تا هویت شما را بیشتر کشف کنند.

علاوه بر این ، اگر تصمیم دارید مکالمه را از برنامه خارج کنید ، بهتر است از Google Voice یا سرویس مشابه استفاده کنید. چنین برنامه هایی به شما امکان می دهد شماره تلفن خود را شخصی نگه دارید و به جای آن با یک شماره ثانویه کار کنید.

عملکرد فاصله را غیرفعال کنید

Grindr و سایر برنامه های دوست یابی از موقعیت GPS تلفن شما استفاده می کنند تا شما را با افراد منطقه شما هماهنگ کند. شما قادر خواهید بود دقیقاً بدانید که شما و آن شخص تا چه حد در زمان واقعی از هم فاصله دارید. راحت اگر می خواهید فوراً ملاقات کنید: نوار اطراف گوشه برای هر دوی شما به راحتی قابل دسترسی است! متأسفانه این بدان معنی است که سایر کاربران قادر به کشف مکان دقیق شما هستند. اگر کاربر Grindr دیگر فاصله بین این دو شما را بداند ، می تواند محاسبه کند که آیا شما از روندی به نام trilateration استفاده می کنید. به همین دلیل ، مهم است که اطلاعات فاصله خود را مخفی کنید.

با انجام اقدامات زیر می توانید مسافت خود را روی Grindr پنهان کنید:

 1. باز کن برنامه Grindr در دستگاه شما
 2. برو به مشخصات
 3. شیر بر روی “تنظیماتدر گوشه بالا سمت راست
 4. قابل اعتماد و متخصص “نمایش تنظیمات برگزیده
 5. خاموش “فاصله من را نشان بده

با این حال ، آگاه باشید که خاموش کردن این عملکرد فقط کاربران دیگر را قادر به دیدن دقیقاً فاصله شما قرار می دهد. نمایه شما همچنان با آنها طبقه بندی می شود و به سایر کاربران Grindr در منطقه شما نشان داده می شود. این بدان معناست که اگر سایر کاربران محلی Grindr اطلاعات مسافت خود را فاش کنند ، مکان شما هنوز آسیب پذیر خواهد بود.

از یک برنامه مکان جعلی استفاده کنید

نقشه با مکانمخفی کردن فاصله خود در Grindr ممکن است ذهن شما را راحت کند. از آنجا که شما هنوز هم با افراد اطراف خود هماهنگ هستید ، این حریم خصوصی را فراهم نمی کند. شاید فکر نکنید که به این نیاز دارید: گریندر همه چیز در مورد ملاقات با مردم است.

اگر می خواهید یک قدم جلوتر بروید ، بهترین گزینه برای نصب یک برنامه مکان جعلی و فریب موقعیت مکانی خود است. این برنامه ها می توانند برنامه های دیگر را به این فکر کنند که در جایی دیگر فکر می کنید. تقریباً در همه موارد ، این همچنین در برنامه های دوستیابی کار می کند. متأسفانه ، به دلیل بروزرسانی اخیر Grindr ، ظاهراً Spoofers در مکان دیگر روی تلفن همراه کار نمی کنند. این می تواند برای برخی از کاربران شرایط خطرناک ایجاد کند. اگر به هر حال می خواهید موقعیت مکانی خود را فریب دهید ، می توانید یک شبیه ساز Android را در رایانه خود بارگیری کرده و از Grindr در آنجا استفاده کنید. این به شما کمک می کند مکان واقعی خود را پنهان کنید.

Bluestacks برای رایانه شما

Bluestacks یک شبیه ساز قابل اعتماد آندروید است که می تواند به شما کمک کند محدودیت های اخیر Grindr را در هنگام فریب دادن موقعیت مکانی پیدا کنید. اگر Bluestacks را در رایانه خود بارگیری کنید و سپس Grindr را از آنجا استفاده کنید ، همچنان می توانید موقعیت مکانی مجازی خود را برای Grindr تغییر دهید. این مراحل را دنبال کنید تا Bluestacks روی رایانه شما اجرا شود.

 1. دانلود آخرین نسخه Bluestacks از وب سایت رسمی آنها.
 2. وارد شدن در Google Play با یک حساب کاربری.
 3. دانلود برنامه رسمی Grindr از فروشگاه Play.

قبل از ادامه هر کاری ، باید برنامه ای پیدا کنید که به شما امکان دهد موقعیت مکانی خود را فریب دهید. یک گزینه محبوب Fake GPS GO Location Spoofer است. ما این برنامه را آزمایش کرده ایم و می توانیم به شما بگوییم که برای Grindr و Happn کار می کند.

جعلی GPS GO محل Spoofer

جعلی GPS GO نصب آسان و در دسترس برای آندروید 6.0 و بالاتر است. برای استفاده از آن ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. دانلود برنامه در Bluestacks.
 2. برنامه را باز کنید و روی “مکانهای مسکونی را فعال کنید“در صفحه اول.
 3. برو به نقشه, مکان را انتخاب کنید می خواهید از آن استفاده کنید ، و روی دکمه پخش در گوشه سمت چپ پایین صفحه کلیک کنید.
 4. در صورتی که پیام “مکانهای مسکونی غیرفعال شده باشند یا برنامه برنامه پیش فرض مکان یابی نیست ، لطفاً ادامه را فعال کنید” ظاهر می شود ، روی فعال کردن کلیک کنید.
 5. گزینه های توسعه دهندهصفحه نمایش ظاهر می شود کلیک “برنامه موقعیت مکانی مسخره را انتخاب کنید“و”FakeGPS رایگان“.
 6. برگردید و دکمه را فشار دهید دکمه بازی دوباره برای فعال کردن تنظیم GPS جعلی.

پس از تنظیم مکان جعلی خود ، می توانید وارد حساب Grindr خود در شبیه ساز شوید و طبق معمول از آن استفاده کنید.

موقعیت مکانی جعلی GPS iTools *

برای فریب موقعیت مکانی خود در iOS با iTools ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. نصب iTools در کامپیوتر شما.
 2. برنامه را باز کنید و ”امتحان رایگان“.
 3. رفتن به “جعبه ابزار“برگه.
 4. قابل اعتماد و متخصص “ابزارهای ابزار“و”مکان مجازی“.
 5. وارد کنید محل جعلی در جعبه متن روی نقشه کلیک کرده و Enter را فشار دهید.
 6. هنگامی که نشانگر مکان جعلی روی نقشه ظاهر می شود ، روی “بیا اینجا“برای تنظیم آیفون خود در آن مکان.

* از آنجا که به روزرسانی های اخیر Grindr ، اگر می خواهید موقعیت مکانی خود را فریب دهید ، استفاده از یک شبیه ساز Android ضروری است. این بدان معنی است که شما باید از برنامه جعلی GPS GO مکان Spoofer استفاده کنید.

در امان باشید ، اما پروفایل های مناسب را پیدا کنید

تنظیم GPS تلفن شما در یک مکان جعلی در حال حاضر موثرترین روش برای محافظت از موقعیت مکانی شما در Grindr و سایر برنامه های دوست یابی است. با این حال به یاد داشته باشید که با پروفایل هایی که در نزدیکی محل خراب هستند ، قرار دارد و نه مکان واقعی شما. حتی با این وجود ، فریب دادن می تواند بسیار مفید باشد: همیشه می توانید مکانی را انتخاب کنید که تنها چند مایل از مکانی که در آن هستید قرار دارد. به این ترتیب ، با افرادی در همسایگی خود مطابقت خواهید داشت ، اما مکان واقعی خود را واگذار نمی کنید.

شاید وقتی از مکانی جعلی استفاده می کنید ، به نظر شما نسبت به تاریخ مناسب نباشد. اگر چنین باشد ، کاملاً خوب است که موضوع را در طول تاریخ اول یا دوم مطرح کنید ، بنابراین شما به عنوان یک گربه ماهی مشاهده نخواهید شد. در مورد امکانات تنظیم مکان Grindr خود صحبت کنید و در مورد مزایا صحبت کنید. همیشه این احتمال وجود دارد که فردی که در کنار شما نشسته است ، همان نگرانی هایی راجع به حریم خصوصی و امنیت شما داشته باشد. شاید حتی دوست داشته باشد که درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کند.

اسکراب

Grindr برای مشکلاتی که کاربران با آن روبرو بوده اند ، به طور مداوم در حال تعقیب راه حل ها است. ایمنی در این امر نقش بسزایی دارد. با این حال ، Grindr تنها برنامه کار در این زمینه نیست. یکی دیگر از بسترهای دوست یابی مردان همجنسگرا و دوجنسگرا SCRUFF است. هدف آنها ایجاد شبکه ای از افراد (همجنسگرا) است که می توانند اطلاعات را برای حفظ امنیت یکدیگر مبادله کنند. این برنامه گزینه ای برای تماس با سفیران محلی دارد: اعضای ویژه برنامه که می توانید هنگام مسافرت به کشور یا شهرشان نکاتی را از آنها بخواهید.

ما تصمیم گرفتیم که این برنامه را برای خودمان آزمایش کنیم و با سفیران SCRUFF در کشورهای مختلف تماس گرفتیم. به سؤالات ما به سرعت و کامل پاسخ داده شد و حتی نکات مفیدی در مورد سفر پیدا کردیم. واضح است که یک سیستم موفق است. گذشته از این سفیران ، SCRUFF از داده های ILGA برای هشدار دادن به کاربران خود در مورد وضعیت محلی در بیش از 80 کشور استفاده می کند ، کاری که اخیراً Tinder نیز انجام داده است. این امر خصوصاً مفید است اگر شما وقتی در راه خود هستید به طور کامل در مورد وضعیت مقصد خود به روز نباشید.

افکار نهایی

دوستیابی ، چه در زندگی واقعی و چه از طریق اینترنت ، باید برای همه بی خطر باشد. برنامه های دوستیابی به خودی خود خطرناک نیستند؛ آنها به سادگی وسیله ای هستند که افراد را با یکدیگر ملاقات می کند. این عمدتا فقط سرگرم کننده است. متأسفانه هنوز بسیاری از افراد با نیت بد در اطراف وجود دارند که از برنامه هایی مانند Grindr متنفر هستند زیرا این افراد به دنبال همجنسگرا و دوجنسگرا هستند. این افراد می توانند مشکلات زیادی ایجاد کنند ، به خصوص در کشورهایی که همجنسگرایی هنوز هم غیرقانونی به نظر می رسد.

Grindr همان آسیب پذیری های امنیتی مانند سایر برنامه های دوست یابی ، به ویژه هنگامی که خصوصی نگه داشتن مکان کاربران است ، دارد. با وجود تلاش های گریندر برای رفع این آسیب پذیری ، برای کاربران گریندر و حتی گاهی دولت ها می توانند هویت کاربران را کشف کنند. در حال حاضر ، محدود کردن اطلاعاتی که در نمایه خود به اشتراک می گذارید و استفاده از یک برنامه مکان جعلی در رایانه خود ، برخی از بهترین مواردی است که می توانید هنگام استفاده از Grindr استفاده کنید..

وقتی صحبت از Grindr می شود ، مهم است که از خطرات احتمالی که هنگام استفاده از سرویس دوستیابی در معرض آن هستید آگاهی داشته باشید. با این حال ، اجازه ندهید این شما را از برنامه دور نگه دارد. تا زمانی که با اطلاعات شخصی خود عاقلانه رفتار کنید و به اقدامات خود فکر کنید ، احتمال وقوع هر اتفاق بد بسیار اندک است.

کجایید که همان اعمال جنسی غیرقانونی تلقی می شود?

نقشه تعاملی جهان که در زیر نشان داده شده است ، مروری بر قانونی بودن همجنسگرایی در کشورها در سراسر جهان می دهد. توجه داشته باشید که برخی از کشورها و مناطقی که همجنسگرایی طبق قانون در نظر گرفته می شوند ، همیشه از حقوق دگرباشان جنسی پشتیبانی نمی کنند. برای مثال ممکن است در آن مکان ها ، به عنوان مثال در روسیه ، با تبعیض ، خشونت و لجاجت روبرو شوید.

نقشه تعاملی جهان از حقوق دگرباش جنسی (نشانگر غیرقانونی بودن همجنسگرایی)

چندین کشور نیاز به توضیح بیشتری دارند ، زیرا وضعیت آنجا به راحتی تعریف نشده است. این کشورها و اظهارات لازم را در جدول زیر مشاهده خواهید کرد.

کشور
قانونی بودن همجنسگرایی
یادداشت
مصررسماً قانونی است ، اما هنوز هم می توان تحت پیگرد قانونی قرار داداز نظر تئوریک ، همجنسگرایی غیرقانونی نیست ، اما در عمل اغلب به عنوان نقض “قوانین اخلاقی” تلقی می شود. قوانین زنان هنوز ناشناخته است.
اندونزیوابسته به محلهمجنسگرا بودن در بیشتر اندونزی قانونی است ، جز مناطق زیر: آچه ، سوماترا جنوبی و شهر Palembang.
عراقمجازطبق قانون ، همجنسگرایی در عراق قانونی است ، اما بیان خود به عنوان بخشی از جامعه دگرباشان جنسی به دلیل شهروندانی که قانون را به دست خودشان می گیرند بسیار خطرناک است.
لیبانونغیرقانونی برای زن و مردبرخی از قضات تصمیم گرفته اند كه افراد را تحت پیگرد قانونی قرار ندهند ، اما این قانون هنوز تصویب نشده است.
کره شمالیمجازهیچ قانونی علیه همجنسگرایی در کره شمالی وجود ندارد. کشور به سادگی وجود خود را به طور کلی انکار می کند.
فلسطینوابسته به محلهمجنسگرا بودن برای مردان در غزه غیرقانونی است. همجنسگرایی در بقیه کشور رسماً قانونی است.
روسیهوابسته به محلغیرقانونی در چچن. گزارش شده است که افراد همجنسگرا در اردوگاه های کار اجباری قرار می گیرند.
سنگاپورغیرقانونی برای مردانقانونی برای زنان. در مورد مردان ، این قانون از سال 1996 رعایت نشده است.
سری لانکاغیر واضحبرخی منابع گزارش می دهند که همجنسگرایی از بین رفته است.

یكی از بزرگترین سازمانهای بین المللی كه خود را با حقوق دگرباشان جنسی درمورد خود قرار داده است ، انجمن بین المللی لزبین ، همجنسگرا ، دوجنسگرا ، ترانس و Intersex یا ILGA است. آنها نقشه ای جهانی با جزئیات بیشتری در مورد قوانین و قوانین مربوط به گرایش جنسی تهیه کرده اند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me