Oglądaj Rugby Online, gdziekolwiek jesteś! | VPNOverview

Rugby jest trudnym sportem z wieloma fanami na całym świecie. Podczas gdy oglądanie rugby w telewizji jest łatwe w krajach, które rywalizują w Six Nations (Anglia, Francja, Włochy, Irlandia, Szkocja i Walia) lub w Rugby Championship (Argentyna, Australia, Nowa Zelandia i Republika Południowej Afryki), streamowanie gier w innych częściach świata może być trudne. Na szczęście istnieją sposoby na oglądanie rugby online z dowolnego miejsca na świecie. Najłatwiej to zrobić za pomocą VPN.


Dlaczego potrzebujesz VPN, aby oglądać Rugby

Możesz potrzebować VPN, aby oglądać rugby, jeśli dotyczy Cię jedna z poniższych rzeczy.

 • Jeśli gra w rugby, którą chcesz obejrzeć, nie jest emitowana w twoim kraju.
 • Jeśli jesteś na wakacjach w kraju, w którym nie odbywają się mecze w rugby.
 • Jeśli masz subskrypcję, na przykład, angielskiego kanału, który nadaje rugby, ale nie jesteś w Anglii.

Aby mieć pewność, że możesz oglądać mecze rugby, możesz zainstalować VPN, aby ominąć ograniczenia geograficzne.

Najlepsi dostawcy VPN do oglądania Rugby

Aby oglądać rugby online za pomocą VPN, ważne jest, aby dostawca VPN miał wystarczającą liczbę serwerów w krajach, w których rugby jest transmitowany w telewizji. Ponadto prędkość połączenia z serwerem VPN musi być wystarczająco wysoka, aby można było oglądać grę bez opóźnień. Wreszcie, potrzebujesz dobrej sieci VPN, która jest przyjazna dla użytkownika i bezpieczna. Biorąc pod uwagę te funkcje, możemy polecić następujących dostawców VPN do oglądania rugby online.

ExpressVPN dla Rugby

ExpressVPN to świetny dostawca VPN klasy premium z doskonałą obsługą klienta. Ten dostawca zapewni Ci bezpieczeństwo i nie zauważy żadnych problemów z połączeniem. Dzięki ich niesamowitej sieci serwerów zawsze będziesz mógł znaleźć serwer w wybranym kraju. W ten sposób będzie można łatwo oglądać mecze rugby online.

ExpressVPN to stosunkowo droga sieć VPN, ale ma to sens, ponieważ uzyskuje się najlepszą kombinację szybkości, bezpieczeństwa i łatwości obsługi. Możesz wypróbować tę sieć VPN z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

IPVanish for Rugby

IPVanish może być najszybszym VPN do przesyłania strumieniowego online. Mają też dobrą ofertę serwerów i są stosunkowo tanie. Te funkcje zapewniają, że oglądanie wszystkich gier rugby, które chcesz online, będzie łatwe.

Jeśli nadal nie masz pewności, możesz wypróbować IPVanish z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Ta gwarancja jest również idealna, jeśli chcesz oglądać tylko określoną grę w rugby.

NordVPN dla Rugby

Ze względów bezpieczeństwa NordVPN jest jednym z najlepszych dostawców VPN. Co więcej, jest to przyjazny dla użytkownika i dość szybki VPN z dużą ilością serwerów. Przede wszystkim NordVPN ma bardzo dobrą cenę, która jest idealna, jeśli chcesz używać VPN do oglądania rugby.

NordVPN to VPN, który oferuje świetny stosunek jakości do wydanych pieniędzy. Wszystkie ich abonamenty mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​możesz przetestować usługę przed rozpoczęciem.

Co robi VPN?

Połączenie VPN InternetVPN (Virtual Private Network) to oprogramowanie, które zwiększa Twoje bezpieczeństwo i prywatność w Internecie. VPN szyfruje cały ruch internetowy, aby nikt nie mógł tego zrozumieć. W związku z tym osoby trzecie nie będą mogły zarejestrować tego, co robisz online.

Dzięki VPN łączysz się z Internetem za pośrednictwem zewnętrznych serwerów i przejmujesz adres IP tego serwera. Adres IP jest odciskiem palca twojego połączenia internetowego i służy do ustalenia, gdzie jesteś na świecie. Przyjmując adres IP serwera VPN, możesz udawać, że jesteś w innym miejscu.

Jeśli treści, takie jak mecz rugby, są blokowane geograficznie, możesz obejść to dzięki VPN. Witryny, na których emitowane są gry, często mogą wyświetlać treść użytkownikom w poszczególnych krajach. Dzięki VPN możesz udawać, że przebywasz w jednym z tych krajów, ale tak naprawdę go nie ma.

Jak oglądać Rugby Online za pomocą VPN

Aby móc oglądać rugby online z dowolnego miejsca na świecie, potrzebujesz dwóch rzeczy. Najpierw musisz znaleźć stronę internetową, na której możesz przesyłać strumieniowo grę lub oglądać ją z powrotem. Po drugie, musisz mieć VPN, aby udawać, że jesteś w kraju, w którym strona emituje gry. Na przykład, jeśli masz konto w amerykańskim nadawcy NBC, ale nie jesteś w USA, musisz użyć VPN połączyć się z serwerem w USA. Ponadto istnieje wiele kanałów, które transmitują gry w rugby za darmo. W takich przypadkach potrzebujesz tylko VPN.

Oglądaj Rugby Online za darmo

gracz rugbyRugby jest jednym z niewielu sportów, które można transmitować online za darmo. Gry są transmitowane na żywo, szczególnie w krajach, w których popularne jest rugby. Aby oglądać, niekoniecznie potrzebujesz subskrypcji kanału, który emituje gry. Potrzebujesz tylko VPN, aby zmienić swoją wirtualną lokalizację, aby witryna uznała, że ​​masz dostęp do treści.

Istnieje kilka bezpłatnych usług VPN, ale nie są one tak dobre, jak wersje płatne. Dzięki bezpłatnym usługom VPN często ograniczają one Twoje dane, szybkość i bezpieczeństwo. Jeśli naprawdę chcesz oglądać rugby online za darmo, zalecamy skorzystanie z okresów próbnych lub okresu zwrotu pieniędzy w płatnych usługach VPN, takich jak te wymienione powyżej.

Zobacz online Six Nations Championship

Six Nation Championship to najważniejszy turniej rugby na półkuli północnej. Sześć konkurujących ze sobą narodów to Francja, Anglia, Walia, Szkocja, Irlandia i Włochy. Od 2000 roku kraje te rywalizują o upragnione trofeum mistrzowskie. Anglia ma najwięcej zwycięstw w swojej nazwie, ale w 2018 roku Irlandia wymordowała konkurencję. Możesz oglądać Six Nation Championship online (za darmo) z VPN.

Obejrzyj online rugby Championship

Mistrzostwa Rugby to najważniejsze zawody rugby na półkuli południowej. Argentyna, Australia, Nowa Zelandia i Republika Południowej Afryki rywalizują ze sobą od 2012 roku. Podobnie jak Mistrzostwa Six Nation, możesz oglądać Mistrzostwa Rugby online (za darmo) za pośrednictwem VPN.

Oglądaj online Puchar Świata w rugby

Puchar Świata w Rugby w 2019 roku odbędzie się w Japonii. Najlepsze drużyny z całego świata będą rywalizować, aby zobaczyć, kto powróci do domu zwycięzcy. Kraje, które uczestniczą, będą także transmitować gry, ale w innych krajach może nie zawsze tak być. Możesz pójść do lokalnego pubu w Irlandii, aby obejrzeć, ale jeśli chcesz zostać w domu i transmitować mecze, możesz potrzebować VPN do tego.

Kanały i strony internetowe, które nadają Rugby

Poniżej znajduje się przegląd stron internetowych, które transmitują gry w rugby. Niektóre są bezpłatne, a inne wymagają subskrypcji.

Kanały rugby (w większości bezpłatne)

 • BBC iPlayer (Wielka Brytania)
 • 7Plus (Australia)
 • CBC (Kanada)
 • CCTV (Chiny)
 • Canal + en FranceTV (Francja)
 • ARD en ZDF (Niemcy)
 • RTE (Irlandia)

Kanały rugby (głównie płatne)

 • NBC (Stany Zjednoczone)
 • Rede Globo (Brazylia)
 • NTV Plus (Rosja)
 • Sky TV (Nowa Zelandia)
 • Rugby Pass (kilka krajów, w których rugby jest popularne)

6 Program Narodów 2020

6 narodów znów się włącza. Czy chcesz sprawdzić, czy tym razem Walia znów wygra? Sprawdź harmonogram gry poniżej dla wszystkich ważnych dat.

Data
Gra
Sobota 1 lutegoWalia-Włochy
Irlandia – Szkocja
Niedziela 2 lutegoFrancja-Anglia
W sobotę 8 lutegoIrlandia – Walia
Szkocja-Anglia
Niedziela 9 lutegoFrancja-Włochy
Sobota 22 lutegoWłochy – Szkocja
Walia-Francja
Niedziela 23 lutegoAnglia-Irlandia
Sobota 7 marcaIrlandia – Włochy
Anglia-Walia
Niedziela 8 marcaSzkocja-Francja
Sobota 14 marcaWalia-Szkocja
Włochy-Anglia
Francja-Irlandia
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me