Oglądaj NFL Football online, gdziekolwiek jesteś! | VPNOverview

Futbol amerykański ma wielu fanów spoza USA. Ponieważ NFL (National Football League) jest najważniejszą ligą futbolu amerykańskiego na świecie, fani z całego świata chcą ją oglądać. Niektóre kanały sportowe poza USA nadają ważne mecze w NFL. Jednak w niektórych krajach nie można oglądać telewizji ani transmitować na żywo. Poniżej dowiesz się, jak możesz oglądać NFL gdziekolwiek jesteś.


Amerykańskie sieci, które nadają gry NFL, mają jedynie prawa do rozpowszechniania gier dla widzów w Stanach Zjednoczonych. Na szczęście istnieje sposób obejścia tego ograniczenia geograficznego. Korzystając z VPN (Virtual Private Network), możesz udawać, że masz dostęp do Internetu z USA, podczas gdy faktycznie jesteś gdzie indziej.

Użyj VPN, aby oglądać futbol amerykański online

Dzięki VPN możesz łączyć się z serwerami zlokalizowanymi na całym świecie. Jeśli połączysz się z serwerem w USA, amerykańskie kanały sportowe założą, że jesteś w USA. W ten sposób możesz oglądać dowolną grę NFL, w tym Super Bowl. Musisz mieć konto w amerykańskim kanale sportowym. Może to być trudne, jeśli nie posiadasz amerykańskiej karty kredytowej. Jednym ze sposobów byłoby założenie konta w Sling Television. Możesz przeczytać więcej o tym, jak to działa poniżej.

Oglądaj NFL z Sling TV

SlingTVSling TV to usługa przesyłania strumieniowego, która zapewnia dostęp do treści kilku amerykańskich kanałów. Zwykle potrzebujesz amerykańskiego adresu lub karty kredytowej, aby uzyskać subskrypcję jednego z tych kanałów. Jednak subskrypcję Sling TV można kupić za kartę upominkową. Te karty upominkowe można kupić za pośrednictwem PayPal, co oznacza, że ​​możesz to zrobić z dowolnego miejsca na świecie.

W połączeniu z VPN możesz oglądać gry NFL na swoim koncie Sling TV. Usługa VPN upewni się, że Sling TV myśli, że uzyskujesz dostęp do ich witryny z USA.

Co robi VPN??

VPN to oprogramowanie, które szyfruje i anonimizuje wszystkie Twoje działania online. Chroni cię przed hakerami i innymi osobami, które szukają twoich danych osobowych. Ponadto wszystkie Twoje dane są szyfrowane i tunel VPN jest skonfigurowany, aby Twoje dane mogły się przemieszczać. Łączysz się z Internetem za pośrednictwem serwerów swojego dostawcy VPN. Większość dostawców ma wiele serwerów w różnych krajach. Możesz użyć tych różnych serwerów, aby ominąć ograniczenia geograficzne.

Tak więc, jeśli chcesz uzyskać dostęp do amerykańskich strumieni, możesz połączyć się z serwerem w USA. Przyjmiesz amerykański adres IP, a strony internetowe będą myśleć, że jesteś w Stanach Zjednoczonych. Zapewni to dostęp do ich treści. Możesz teraz oglądać swoją ulubioną grę zespołową NFL.

Najlepsze usługi VPN do oglądania NFL

NFLplayersNajlepsi dostawcy VPN, którzy oglądają NFL, mają amerykańskie serwery i duże prędkości. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do kanałów amerykańskich i nie doświadczysz żadnych opóźnień podczas gry. Wreszcie, dobra cena i łatwość obsługi są również ważnymi cechami dobrej sieci VPN. Mając to na uwadze, wybraliśmy następujących dostawców VPN, których można użyć do oglądania NFL.

ExpressVPN dla NFL

ExpressVPN jest obecnie jedną z najlepszych usług VPN. Ich wiele serwerów oferuje szybkie i stabilne połączenie internetowe, a ich szyfrowanie jest na najwyższym poziomie.

Utworzone przez nich oprogramowanie jest przyjazne dla użytkownika. Każdemu będzie łatwo połączyć się z jednym ze swoich serwerów i skonfigurować bezpieczne połączenie, aby oglądać NFL.

Dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy możesz wypróbować ich usługi, oglądając na przykład Super Bowl. Jeśli nie lubisz ich usług, możesz odzyskać pieniądze po grze, bez zadawania pytań.

IPVanish dla NFL

IPVanish jest prawdopodobnie najszybszą siecią VPN na rynku. Dzięki subskrypcji ich usług nie będziesz się martwić opóźnieniami ani buforowaniem. Ponadto IPVanish ma dużą liczbę serwerów na całym świecie i przyzwoite bezpieczeństwo.

IPVanish ma 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i niedrogie plany. Wypróbuj streamowanie swojej ulubionej gry i sprawdź, czy podoba Ci się ta usługa? IPVanish to tania opcja oglądania NFL w amerykańskich kanałach sportowych z dowolnego miejsca na świecie.

CyberGhost dla NFL

CyberGhost jest dostawcą VPN zapewniającym najwyższą łatwość obsługi i niskie opłaty abonamentowe. Ta usługa VPN jest szybka, bezpieczna i można jej użyć do odblokowania dowolnej zawartości online.

Jednym z najważniejszych powodów, dla których ludzie wybierają CyberGhost, są ich niskie ceny.

Po otrzymaniu subskrypcji oferują również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​możesz odzyskać pieniądze, jeśli mimo wszystko nie podoba ci się ich usługa.

Jak oglądać NFL Online za pomocą VPN

Logo NFL

Jedyne, czego potrzebujesz, aby oglądać NFL online, to subskrypcja amerykańskiego kanału sportowego (lub Sling TV) i VPN, aby zmienić swoją wirtualną lokalizację.

Niektóre gry mogą być emitowane w krajach innych niż USA. W tej sytuacji możesz również użyć sieci VPN, aby uzyskać dostęp do tych strumieni. Możesz połączyć się z serwerem w kraju, w którym chcesz uzyskać dostęp i uzyskać subskrypcję kanału sportowego, który nadaje NFL. Jeśli chcesz móc oglądać całą ligę bez przegapienia meczu, zalecamy sprawdzenie, czy kanał nadaje wszystkie mecze, czy tylko najważniejsze..

Po włączeniu VPN i połączeniu z odpowiednim serwerem możesz przejść do trybu online, aby obejrzeć NFL.

Oglądaj Super Bowl w dowolnym miejscu na świecie

Super Bowl to najważniejsza gra w NFL. W większości krajów będzie kanał sportowy, który transmituje tę grę na żywo. Dzięki VPN możesz oglądać grę na amerykańskim kanale z obszernym komentarzem. Co więcej, dzięki bezpłatnym próbom dla dostawców VPN i amerykańskich kanałów sportowych możesz nawet oglądać Super Bowl całkowicie za darmo.

Kanały i wydarzenia NFL

NFL jest nadawany na kilku różnych kanałach i stronach internetowych. Niektóre kanały zapewniają nawet, że każdy może oglądać większe gry, takie jak Super Bowl, za darmo. Poniżej znajduje się lista niektórych kanałów i stron internetowych, które oferują gry NFL i ważne wydarzenia w NFL.

Kanały i strony internetowe, które nadają NFL

 • Fox Sports (Holandia)
 • Ziggo (Holandia)
 • ESPN (Stany Zjednoczone)
 • Sling TV (Stany Zjednoczone)
 • BBC iPlayer (Wielka Brytania)
 • Sky Sports (Wielka Brytania)
 • Sport 1 (Niemcy, Austria i Szwajcaria)
 • NTV Plus (Rosja)
 • Viasat Sport (Skandynawia)

Wydarzenia

Zdarzenie
Data
Regularny sezon NFLOd 5 września do 29 grudnia 2019 r
Play-offyrozpocząć 4 stycznia 2020 r
Pro Bowl (gra z gwiazdami)26 stycznia 2020 r
Super Bowl LIV2 lutego 2020 r
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map