Oglądaj hokej NHL na całym świecie: dowiedz się, jak to zrobić! | VPNOverview

Hokej na lodzie jest jednym z najpopularniejszych sportów w USA i Kanadzie, a NHL jest obserwowany przez wielu na całym świecie. NHL (National Hockey League) to najpopularniejsza liga hokeja na lodzie w USA i Kanadzie. Jednak fani hokeja na lodzie poza USA i Kanadą mogą mieć problemy z uzyskaniem dostępu do dobrej transmisji na żywo. Poniżej możesz dowiedzieć się, jak możesz oglądać wszystkie swoje ulubione mecze hokeja na lodzie z dowolnego miejsca.


W przypadku większości dostawców spoza Ameryki Północnej oglądanie hokeja na lodzie może być dość trudne. Amerykańskie lub kanadyjskie firmy, które dystrybuują prawa do transmisji gier, zezwalają widzom w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie na oglądanie transmisji na żywo. Może to być bardzo frustrujące, jeśli chcesz oglądać ulubioną drużynę, ale jesteś gdzie indziej na świecie.

Dzięki VPN (Virtual Private Network) możesz zmienić swoją wirtualną lokalizację i oglądać NHL z dowolnego miejsca na świecie. Poniżej dowiesz się, jak to działa.

Kiedy potrzebujesz VPN, aby oglądać NHL?

Istnieje kilka powodów, dla których ktoś może potrzebować VPN do oglądania NHL. Oto najczęstsze:

 • Mieszkasz poza USA lub Kanadą i chcesz oglądać NHL.
 • Jesteś na wakacjach poza USA lub Kanadą i chcesz oglądać NHL
 • Chcesz oglądać NHL za darmo na kanale publicznym poza swoim krajem

Jak mogę oglądać NHL za pomocą VPN??

Wszystkie wyżej wymienione problemy mają tę samą przyczynę; ograniczenia geograficzne. Oznacza to, że niektóre treści są dostępne tylko dla widzów w jednym kraju lub kilku wybranych krajach. Często wiąże się to z prawami do rozpowszechniania. Musisz zapłacić za prawa do transmisji gier sportowych i musisz to zrobić osobno dla każdego kraju. Jeśli sport nie ma wystarczającej liczby wyświetleń w danym kraju, nie będzie wystarczająco interesujący, aby kanały kupiły prawa do emisji tych gier.

Strony internetowe, które transmitują gry sportowe, sprawdzą Twoją lokalizację, aby sprawdzić, czy możesz oglądać grę. Robią to, patrząc na twój adres IP.

Dzięki VPN możesz ukryć swój własny adres IP i zastąpić go adresem IP, na przykład w Stanach Zjednoczonych. Kiedy łączysz się z Internetem za pomocą VPN, robisz to za pośrednictwem serwera VPN. Często możesz wybrać, gdzie ma być ten serwer, aby uzyskać dostęp do treści w tym kraju.

Co więcej robi VPN?

Oprócz tego, że VPN może pomóc ominąć ograniczenia geograficzne, chroni również twoją prywatność i anonimizuje twoje działania online. Żaden haker, rząd ani firma nie może zobaczyć, co robisz online, ani śledzić tego.

Połączenie VPN InternetJak wspomniano wcześniej, łączysz się z serwerem VPN, kiedy uzyskujesz dostęp do Internetu za pomocą VPN. Często możesz wybrać serwer we własnym kraju lub w innym kraju, w którym dostawcy VPN mają serwery. Cały ruch danych jest przekierowywany przez ten serwer. Co więcej, wszystko jest szyfrowane, więc nikt nie może włamać się do tego, co robisz.

Ponieważ łączysz się z Internetem za pośrednictwem tego zewnętrznego serwera, przyjmujesz adres IP tego serwera. Twój własny adres IP pozostanie ukryty, co anonimizuje wszystkie twoje działania online.

Dzięki VPN możesz oglądać ulubioną grę w hokeja na lodzie, która jest emitowana tylko w innym kraju. Będziesz jednak całkowicie anonimowy i nikt, nawet twój dostawca usług internetowych, nie będzie mógł zobaczyć, co robisz.

Zapobiegaj awariom NHL za pomocą VPN

gracze nhlCzasami nie możesz oglądać gry, nawet jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych i masz subskrypcję kanału, który nadaje gry NHL. Nazywają to zaciemnieniem i ma to związek z lokalnymi prawami do transmisji.

Być może masz abonament w dużej sieci krajowej, ale prawa do określonej gry mogą należeć do lokalnej stacji telewizyjnej. Jeśli znajdujesz się w pobliżu lokalnej stacji telewizyjnej, nie będziesz mógł oglądać gry w ramach subskrypcji. Robią to, ponieważ chcą zachęcić cię do oglądania na lokalnym kanale.

Awaria może być bardzo irytująca, na szczęście można ją rozwiązać za pomocą VPN. Jedyne, co musisz zrobić, to połączyć się z serwerem VPN poza obszarem tego lokalnego kanału telewizyjnego i oglądać grę na żywo z abonamentem. W większości przypadków możesz obejrzeć grę później.

Na stronie NHL znajduje się wykrywacz zaciemnienia, który pokazuje, czy będziesz przedmiotem zaciemnienia.

Obejrzyj Puchar Stanleya na całym świecie

Ważną ceną w NHL jest Puchar Stanleya. Z tego powodu wiele osób spoza USA i Kanady chce zobaczyć mecze Stanley Cup. Jest to również możliwe, łącząc się z serwerem w USA lub Kanadzie za pomocą VPN. Ponadto będziesz potrzebować subskrypcji jednego z kanałów, które transmitują te gry. W przypadku gier 2019/2020 będą to: NBC, NBCSN, NHLN, sieć USA i CNBC.

Najlepsi dostawcy VPN do oglądania NHL

Puchar StanleyaJeśli chcesz oglądać mecze NHL za pomocą VPN, musisz pamiętać o kilku rzeczach. Dostawca VPN musi mieć serwery w USA i / lub Kanadzie, najlepiej kilka dobrych serwerów, które oferują stabilne połączenie.

Aby oglądać gry bez opóźnień i buforowania, połączenie z serwerem musi być szybkie. Zależy to również od tego, gdzie jesteś na świecie, ale niektórzy dostawcy VPN mają znacznie szybsze serwery niż inni.

Wreszcie, dostawca VPN musi mieć dobre zabezpieczenia i być wszechstronnym dobrym VPN. Poniżej możesz zobaczyć polecanych dostawców VPN do oglądania NHL.

ExpressVPN dla NHL

ExpressVPN jest jednym z najlepszych dostawców VPN na rynku. Ten dostawca ma wiele serwerów na całym świecie, w tym zarówno w USA, jak i Kanadzie. Ich serwery są bardzo szybkie i oferują stabilne połączenia. ExpressVPN ma najwyższe możliwe szyfrowanie dla wszystkich swoich abonamentów. Ich aplikacje są przyjazne dla użytkownika oraz bardzo łatwe w instalacji i obsłudze. Wszystko to sprawia, że ​​ExpressVPN jest idealnym VPN do oglądania NHL.

Ponadto ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. W ten sposób możesz przetestować ich obsługę, oglądając Puchar Stanleya, a jeśli to Ci się nie podoba, otrzymasz zwrot pieniędzy bez zadawania pytań.

IPVanish dla NHL

IPVanish ma prawdopodobnie najszybszą sieć serwerów wszystkich dostawców VPN. Ich połączenia są zawsze stabilne. Duża liczba ich wielu serwerów znajduje się w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie, dzięki czemu dostawca VPN jest idealny do oglądania NHL.

IPVanish ma również silne metody szyfrowania, które zapewnią bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie. Dzięki 7-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy możesz przetestować ich usługę, oglądając swoją ulubioną grę zespołową. Jeśli jednak nie podoba ci się ta sieć VPN, możesz odzyskać swoje pieniądze.

 VyprVPN dla NHL

Możemy również polecić VyprVPN. Ten dostawca VPN oferuje szybkie prędkości połączenia i więcej niż wystarczającą liczbę serwerów w Stanach Zjednoczonych. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bezpieczny dostawca, który zarządza własnymi serwerami w celu ochrony Twojej prywatności.

VyprVPN jest jedną z tańszych usług VPN. Ich gwarancja zwrotu pieniędzy wynosi tylko 3 dni, ale to wystarczy, aby obejrzeć grę i sprawdzić, czy zadziała.

NHL: kanały i wydarzenia

Jak wspomniano powyżej, musisz znaleźć kanał, który nadaje gry NHL. Poniżej znajduje się lista kanałów w różnych krajach i kilka ważnych wydarzeń NHL.

Kanały i strony internetowe, które nadają NHL

 • Logo NHLFox Sports (Holandia)
 • NBC, CNBC, NBCSN, NHL Network i USA Network (Stany Zjednoczone)
 • CBC, Sportsnet i SN360 (Kanada)
 • Premier Sports (Wielka Brytania)
 • Canal + (Francja)
 • Sport 1 (Niemcy, Austria i Szwajcaria)
 • Viasat Sport (Skandynawia, kraje bałtyckie i części Europy Wschodniej)
 • ESPN BR (Brazylia)

Wydarzenia NHL

ZdarzenieData
Regularny sezon NHL2 października 2019 r. Do 4 kwietnia 2020 r
All-star game25 stycznia 2020 r
Puchar StanleyaPo 4 kwietnia 2020 r
Finały Pucharu StanleyaOd końca maja do początku czerwca 2020 r
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map