Oglądaj boks online z dowolnego miejsca! | VPNOverview

Boks to niezwykle popularny sport, który przyciąga widzów z całego świata. Problem polega na tym, że boks nie jest tak popularny w każdym kraju. Oznacza to, że entuzjaści boksu (jak ja) z niektórych krajów mają trudności z oglądaniem swoich ulubionych walk. Na szczęście istnieje sposób na oglądanie boksu bez względu na to, gdzie jesteś: użyj VPN.


Użyj VPN, aby oglądać boks online

Ze względu na prawa telewizyjne mecze bokserskie mogą być pokazywane tylko w niektórych częściach świata. Aby oglądać te mecze z innej lokalizacji, potrzebujesz dwóch rzeczy: strony internetowej, która transmituje walkę i VPN.

Potrzebujesz VPN, ponieważ w większości przypadków walki mogą być pokazywane tylko w niektórych krajach. Jeśli znajdziesz się poza tym krajem, nie możesz uzyskać kanałów dostępu, które pokazują tę walkę, nawet online. Dzięki VPN możesz zmienić swoją wirtualną lokalizację, łącząc się z serwerem w innym kraju. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do strumieni w tym kraju.

Na przykład: mieszkam w Holandii. Prawa nadawcze do nadchodzącej walki, którą chcę oglądać, należą do amerykańskiej firmy, a nie holenderskiej. Oznacza to, że nie widzę walki, nawet jeśli połączę się ze stroną amerykańskiego nadawcy. Otrzymam wiadomość z informacją, że nie mogę wyświetlić strumienia, ponieważ nie jestem we właściwej lokalizacji. Korzystając z VPN, mogę połączyć się z serwerem w USA i sprawić, że strona uwierzy, że tak naprawdę jestem w USA. Odblokuje to zawartość i będę mógł oglądać mecz bokserski bez żadnych problemów.

Chcesz wiedzieć więcej o tym, czym jest VPN i jakie są korzyści? Sprawdź ten artykuł, w którym napisaliśmy, w którym mówimy wszystko o usługach VPN.

Kiedy potrzebujesz VPN, aby oglądać boks?

Istnieją pewne sytuacje, w których potrzebujesz VPN, aby oglądać boks. Najczęstsze to:

 • Jesteś poza krajem, który rozgrywa określoną walkę.
 • Jesteś na wakacjach, ale chcesz oglądać walkę z komentarzami w swoim własnym języku.
 • Masz subskrypcję określonej witryny bokserskiej, takiej jak Showtime, ale w tej chwili nie jesteś we właściwej lokalizacji.
 • Chcesz oglądać boks online za darmo (więcej na ten temat w dalszej części artykułu)

Najlepsze usługi VPN do oglądania boksu

Jeśli chcesz oglądać boks za pomocą VPN, powinieneś szukać kilku rzeczy. Po pierwsze, VPN musi mieć serwer w kraju, który transmituje walkę, którą chcesz oglądać. Po drugie, chcesz VPN, który utrzyma dobrą prędkość, aby twoje walki nie wymagały dużego buforowania. I wreszcie, chcesz VPN, który jest łatwy w użyciu i nie tak drogi. Mając to na uwadze, stworzyliśmy listę niesamowitych dostawców VPN, którzy doskonale nadają się do oglądania boksu online.

ExpressVPN dla boksu

ExpressVPN to prawdopodobnie najlepsza VPN na rynku. Ta premium usługa VPN ma niewiarygodne prędkości, oferuje dobrą ochronę i ma ponad 3000 serwerów na całym świecie. Do tego dochodzi intuicyjny interfejs, dedykowane oprogramowanie dla prawie każdego możliwego urządzenia i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, a masz idealną sieć VPN do oglądania boksów online.

Surfshark for Boxing

Surfshark jest prawdopodobnie jedną z najszybszych sieci VPN, jakie kiedykolwiek napotkaliśmy. To sprawia, że ​​ta świetna usługa VPN doskonale nadaje się do oglądania boksu online. Nigdy więcej nie będziesz mieć problemów z ładowaniem strumieni lub buforowaniem filmów. Ponadto Surfshark ma ogromną liczbę serwerów na całym świecie i jest w rozsądnej cenie. Dzięki Surfshark nie przegapisz żadnej akcji.

CyberGhost dla boksu

CyberGhost znajduje się na tej liście, ponieważ jest to jedna z tańszych usług VPN. To nie znaczy, że jest źle. Wręcz przeciwnie, poza tym, że jest naprawdę tani, CyberGhost jest również jedną z lepszych sieci VPN. Siłą CyberGhost jest jego łatwy w obsłudze interfejs użytkownika i ogromna pula serwerów na całym świecie. Oprócz tego, że jest tani, CyberGhost ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. To sprawia, że ​​CyberGhost to świetny VPN do oglądania boksów.

Jak skonfigurować VPN, aby oglądać boks online?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, potrzebujesz strony internetowej, która transmituje boks i VPN, aby oglądać boks z całego świata. Witryna może być albo PPV (pay-per-view) lub bezpłatna (więcej na ten temat później) i VPN musi zostać skonfigurowany. Zazwyczaj jest to dość łatwe, ale dla tych z was, którzy mają problemy z konfiguracją VPN, przygotowaliśmy kilka porad dotyczących konfiguracji VPN na różnych urządzeniach i systemach operacyjnych:

 • Instalowanie sieci VPN na routerze
 • Instalowanie VPN na Smart TV
 • Instalowanie sieci VPN na urządzeniu Amazon Fire TV Stick
 • Instalowanie VPN na Android TV

W przypadku bardziej popularnych urządzeń i systemów operacyjnych, takich jak smartfony, Windows i iOS, zwykle można pobrać i zainstalować określone oprogramowanie lub aplikacje. Ponadto procedura instalacji działa tak samo, jak w przypadku każdego innego oprogramowania lub aplikacji.

Oglądaj boks za darmo za pomocą VPN

bokserWskazaliśmy na to w trakcie tego artykułu, ale teraz nadszedł czas, aby powiedzieć Ci, jak możesz oglądać boks za darmo za pomocą VPN. Przez większość czasu możesz obejrzeć mecz bokserski na stronie PPV lub stronie internetowej firmy nadawczej. Oba wymagają jednorazowej płatności lub subskrypcji, aby uzyskać dostęp.

Na szczęście są też strony internetowe, które (zwykle legalnie) pokazują boks za darmo. Te strony internetowe znajdują się w krajach takich jak Pakistan, Egipt lub Arabia Saudyjska. Korzystając z VPN, możesz połączyć się z serwerem w jednym z tych krajów. W ten sposób możesz oglądać swoje ulubione walki całkowicie za darmo, zwłaszcza jeśli mecz, który chcesz obejrzeć, przypada w okresie próbnym usługi VPN.

Kanały bokserskie i mecze

Istnieją różne strony internetowe i kanały, których możesz użyć do oglądania boksu. Niektóre z nich są płatne, inne są bezpłatne. Poniżej znajduje się lista kilku kanałów i stron internetowych, które transmitują boks oraz lista nadchodzących wydarzeń bokserskich. Tak więc wszystko, co musisz zrobić, to włączyć VPN (wybierz jedną z naszej listy 5 najlepszych), przejdź do jednej z tych stron i ciesz się walką!

Kanały i strony internetowe, które nadają boks

 • Sky Sports (Wielka Brytania)
 • DAZN (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Kanada, Japonia)
 • Showtime (USA)
 • ESPN (wiele krajów)
 • beIN SPORTS (wiele krajów)
 • HBO (USA)
 • Estrella TV (USA po hiszpańsku)
 • Box Nation (Wielka Brytania)
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map