Obejrzyj Copa Libertadores 2020 za granicą i na całym świecie! | VPNOverview

piłkarzeJeśli jesteś fanem piłki nożnej, prawdopodobnie wiesz, że Copa Libertadores 2020 już trwa! Jak zawsze, ta Copa zapowiada się jako absolutny spektakl dla fanów piłki nożnej w Ameryce Południowej i poza nią.


Ale wyobraź sobie: jesteś za granicą w celach rekreacyjnych lub biznesowych i dowiadujesz się, że Twój strumień Copa Libertadores nie działa. Pojawia się komunikat „Nie jesteś we właściwym regionie, aby obejrzeć tę treść” lub coś podobnego. Niestety zdarza się to dość często i może się zdarzyć w zależności od usługi przesyłania strumieniowego. W tym przypadku coś, co nazywa się ograniczeniem geograficznym (tak nazywają się te ograniczenia geograficzne), może naprawdę zepsuć szansę na kibicowanie ulubionej drużynie.

Na szczęście istnieje prosty sposób na obejście tych bloków: za pomocą VPN. Przeczytaj resztę tego artykułu, aby dowiedzieć się, jak oglądać Copa Libertadores, gdziekolwiek jesteś, korzystając z VPN. Zawarliśmy również przydatne przewodniki, które możesz naśladować, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w tym zakresie.

Dlaczego oglądanie Copa Libertadores za granicą może być skomplikowane lub niemożliwe??

Gdybyśmy żyli w utopii, moglibyśmy oglądać wszystko, co chcemy, gdziekolwiek chcemy, bez ograniczeń geograficznych. Żyjemy jednak na planecie Ziemia, gdzie ograniczenia geograficzne są zbyt powszechne. Wynika to z faktu, że nadawcy i usługi przesyłania strumieniowego podlegają regułom określającym, gdzie mogą oferować określone treści. Zasady te są częścią umowy między nadawcą i dystrybutorem i zależą od niej.

Dlatego na przykład możesz korzystać tylko z aplikacji Fox Sports – popularnego sposobu oglądania Copa Libertadores – w Brazylii, Argentynie i Meksyku. Podobnie wiele treści na SporTV firmy Globo jest dostępnych tylko w Brazylii. Oznacza to, że jeśli chcesz skorzystać z jednej z tych usług, aby oglądać Copa Libertadores poza tymi krajami, nie masz szczęścia. O ile oczywiście, jak czytasz powyżej, korzystasz z oprogramowania, które może ominąć ograniczenia geograficzne, takie jak VPN.

VPN to skuteczny i łatwy sposób na zmianę „wirtualnej” lokalizacji i obejrzenie dowolnego meczu Copa Libertadores z dowolnego miejsca na świecie! Korzystanie z VPN do tego i innych celów jest proste i szybkie. Jednak dla osób, które nie mają wcześniejszego doświadczenia z VPN lub mają niewielkie doświadczenie i chcą dokładnie wiedzieć, jak to zrobić, zamieściliśmy poniżej dwa łatwe do wykonania przewodniki, jeden dla Globo SporTV i jeden dla aplikacji Fox Sports.

Łatwy przewodnik do oglądania Copa Libertadores w dowolnym miejscu dzięki VPN – SporTV & Fox Sports

VPN, która jest używana w obu poniższych przewodnikach i które zalecamy do oglądania Copa Libertadores na całym świecie, to NordVPN. W końcu jest to bardzo przystępna sieć VPN z dobrą prędkością przesyłania strumieniowego i kilkoma bardzo przydatnymi funkcjami do odblokowywania meczów Copa Libertadores z większością głównych usług przesyłania strumieniowego.

Przewodnik 1: Oglądaj Copa Libertadores na całym świecie na SporTV

 1. Wejdź na stronę NordVPN i subskrybuj ich usługę VPN.
 2. Przejdź do strony pobierania i pobierz aplikację NordVPN, która jest kompatybilna z twoim systemem operacyjnym, klikając jedną z ikon u góry.
 3. Kliknij pobierz i postępuj zgodnie z procedurą instalacji.
 4. Otwórz aplikację NordVPN i zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła. Spójrz na swoją skrzynkę odbiorczą. Powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z NordVPN z instrukcjami, jak zalogować się do aplikacji.
 5. Połącz się z brazylijskim serwerem NordVPN, aby uzyskać dostęp do wszystkich treści SporTV, w tym meczów Copa Libertadores.
 6. Przejdź do Globo SporTV, jak zwykle, i przejdź do strumienia Copa Libertadores, który chcesz obejrzeć.

Mapa NordVPN z wybranym serwerem brazylijskim

Uwaga: Pamiętaj, że potrzebujesz konta Globo, aby korzystać z tej metody.

Przewodnik 2: Obejrzyj Copa Libertadores za pomocą aplikacji Fox Sports

 1. Wejdź na stronę NordVPN i subskrybuj ich usługę VPN.
 2. Przejdź do strony pobierania i pobierz aplikację NordVPN, która jest kompatybilna z twoim systemem operacyjnym, klikając jedną z ikon u góry.
 3. Kliknij pobierz i postępuj zgodnie z procedurą instalacji.
 4. Otwórz aplikację NordVPN i zaloguj się.
 5. Połącz się z brazylijskim, argentyńskim lub meksykańskim serwerem NordVPN.
 6. Przejdź do aplikacji Fox Sports i zaloguj się.
 7. Przejdź do meczu Copa Libertadores, który chcesz obejrzeć i ciesz się grą!

Mapa NordVPN z pięcioma serwerami Ameryki Łacińskiej, w tym serwerem brazylijskim, argentyńskim i meksykańskim

Uwaga: Pamiętaj, że metoda opisana powyżej jest niezbędna do założenia konta Fox Sports.

Strumień Copa Libertadores zablokowany przez „blok VPN”

Wiele witryn i aplikacji do przesyłania strumieniowego ostatnio wykazywało tendencję do stosowania czegoś, co nazywamy „blokami VPN”. Oznacza to, że te usługi przesyłania strumieniowego blokują użytkownikom VPN oglądanie ich treści. Jeśli jesteś użytkownikiem VPN, możesz zobaczyć komunikat, który wygląda następująco:

błąd serwisu Netflix

Ten konkretny zrzut ekranu pochodzi z Netflix, ale pomysł jest taki sam. Usługa przesyłania strumieniowego może wykryć, że korzystasz z sieci VPN (odblokowanie) i uniemożliwić dostęp do jej treści. Mogą to zrobić, jeśli wykryją dużą liczbę użytkowników o tym samym adresie IP. Do usługi przesyłania strumieniowego oznacza to, że użytkownicy pochodzą z tego samego serwera, prawdopodobnie serwera proxy lub VPN. Następnie po prostu blokują ten adres IP i zauważają, że generują duży ruch.

Powyższe nie oznacza, że ​​wszystkie sieci VPN i serwery VPN są blokowane przez usługi przesyłania strumieniowego. Jako taki, możesz nie zauważyć niczego innego podczas oglądania Copa Libertadores za granicą za pomocą VPN na przykład na Fox Sports lub SporTV (poza działaniem). Jednak usługi przesyłania strumieniowego często zmieniają swoje zasady dotyczące sieci VPN bez uprzedzenia. Dlatego na wszelki wypadek warto wiedzieć, jak ominąć bloki VPN. Dlatego poniżej zamieściliśmy trzy wskazówki, jak to zrobić z NordVPN.

Obejście bloków VPN dzięki NordVPN

NordVPN oferuje kilka bardzo przydatnych funkcji, które pomogą ci obejść bloki VPN. Po pierwsze, NordVPN oferuje bardzo dużą liczbę serwerów na całym świecie (5400+). Ponieważ bloki VPN zawsze obejmują blokowanie określonych serwerów VPN, możesz po prostu wypróbować inny serwer NordVPN, jeśli napotkasz blok VPN. To może rozwiązać problem. Jest to zdecydowanie najłatwiejsze i bezproblemowe rozwiązanie, jakie możesz wypróbować.

Po drugie, NordVPN oferuje specjalną funkcję odblokowywania, której wielu innych dostawców nie oferuje: dedykowany adres IP. Dedykowany adres IP różni się od „standardowego adresu IP VPN”. W końcu normalny adres IP VPN jest wspólny dla wielu użytkowników VPN. Jako takie, usługi przesyłania strumieniowego mogą zauważyć duży ruch pochodzący z takiego adresu IP i po prostu zablokować adres IP. Dzięki dedykowanemu adresowi IP nie napotkasz tego problemu, ponieważ ten adres IP jest używany tylko przez Ciebie. Dlatego uzyskanie dedykowanego adresu IP z NordVPN (za dodatkową opłatą) jest najlepszym i najbardziej pewnym sposobem na odblokowanie meczów Copa Libertadores, bez obawy o blokady VPN.

Wreszcie, NordVPN oferuje również funkcję (bez dodatkowych opłat!) Zwaną „zaciemnionymi serwerami”. Są to serwery, które są znacznie trudniejsze do zidentyfikowania przez strony internetowe i aplikacje jako serwery VPN. Niestety na obecnym etapie NordVPN oferuje te specjalne serwery tylko w kilku wybranych krajach, takich jak Stany Zjednoczone i Kanada. Jako taka, ta funkcja jest przydatna głównie dla osób mieszkających w USA i posiadających na przykład abonament ESPN +. Jeśli jesteś jedną z tych osób, możesz użyć jednego z zaciemnionych serwerów NordVPN w USA, aby odblokować mecze Copa Libertadores poza USA za pomocą konta ESPN +, jeśli napotkasz blokadę VPN. Pamiętaj jednak, że zaciemnione serwery, ze względu na technologię zaciemniania, mogą znacznie spowolnić twoje połączenie. W związku z tym mogą nie być najbardziej odpowiednim typem serwerów do przesyłania strumieniowego.

W jaki sposób VPN odblokowuje mecze Copa Libertadores?

Jedną z wielkich zalet VPN jest możliwość zmiany adresu IP na obcy adres IP za pomocą jednego kliknięcia przycisku. Wiele stron internetowych i aplikacji, takich jak SporTV i aplikacja Fox Sports, używa adresu IP do określania Twojej lokalizacji. Korzystając z VPN do zmiany tego adresu IP, możesz zmienić lokalizację, w której prawdopodobnie się znajdujesz. Innymi słowy, możesz być mieszkańcem Brazylii lub Argentyny, który obecnie przebywa w USA z powodu pracy lub wakacji. Załóżmy, że będziesz oglądać SpaTV (jeśli jesteś Brazylijczykiem) lub abonament Fox Sports (jeśli jesteś Argentyńczykiem), aby oglądać Copa Libertadores. Łącząc się z brazylijskim lub argentyńskim serwerem VPN, Rede Globo lub Fox będą myśleć, że jesteś w Brazylii lub Argentynie. Oznacza to, że będziesz mieć dostęp do wszystkich treści wideo Globo i Fox Sport, w tym Copa Libertadores!

Odblokowanie za pomocą VPN

Jednak zapewnienie światowego dostępu do Copa Libertadores nie jest jedyną zaletą VPN. Dobra sieć VPN oferuje wiele korzyści, takich jak dostęp do amerykańskiej wersji Netflix, większa prywatność i większe bezpieczeństwo w Internecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wszystkich tych zaletach, zapoznaj się z naszym artykułem o zaletach VPN.

Czy mogę oglądać Copa Libertadores z darmową siecią VPN?

Rozumiemy najbardziej, jak oszczędzanie pieniędzy, dlatego chcemy wiedzieć, czy mogą oglądać Copa Libertadores za pomocą bezpłatnej sieci VPN. Niestety, darmowe VPN zwykle nie są odpowiednie do oglądania Copa Libertadores. Poniżej wyjaśnimy, dlaczego tak jest.

Bezpłatne sieci VPN często nie nadają się do przesyłania strumieniowego

Zasadniczo zalecamy nieużywanie bezpłatnych sieci VPN, zwłaszcza do przesyłania strumieniowego. Wynika to z faktu, że często bezpłatne sieci VPN egzekwują ograniczenia danych i / lub prędkości. Limity danych odnoszą się do następujących kwestii: wiele darmowych sieci VPN przerywa połączenie po użyciu określonej ilości danych. Na przykład w HideMe możesz użyć maksymalnie 2 GB, w przypadku TunnelBear 1,5 GB, w ZoogVPN 2 GB itp. Ograniczenia prędkości są dość oczywiste: bezpłatne sieci VPN często pozwalają jedynie na użycie (przesyłania strumieniowego) prędkości, która wynosi ( znacznie) niższa niż rzeczywista prędkość Internetu. Oba problemy mają duży wpływ na streamery Copa Libertadores. W końcu transmisja strumieniowa całego meczu piłki nożnej kosztuje ogromną ilość danych internetowych. Ostatnią rzeczą, której chcesz, to zabraknąć danych w połowie meczu i nie możesz oglądać reszty, ponieważ twój darmowy dostawca VPN przerywa połączenie. Nie chcesz też tracić bramek i umiejętności z powodu długiego czasu ładowania.

Darmowe sieci VPN mają ograniczone lokalizacje serwerów

Jest jeszcze jeden powód, dla którego nie zalecamy korzystania z bezpłatnego VPN do oglądania Copa Libertadores. Często darmowe VPN mają bardzo ograniczoną liczbę dostępnych serwerów. Rzadko zdarza się, aby jeden lub więcej z tych ograniczonych serwerów znajdowało się w Ameryce Południowej. Jednak wielu, którzy chcą oglądać Copa Libertadores, zwłaszcza z komentarzem w swoim własnym języku, będzie potrzebowało dostępu do serwera w Brazylii, Argentynie, Meksyku (dla Fox Sports), Kolumbii lub innego kraju CONMEBOL. Wynika to z faktu, że usługi przesyłania strumieniowego z tych krajów – zwłaszcza filmy wideo z Copa Libertadores – często działają tylko wtedy, gdy usługi te „myślą”, że jesteś w „właściwym” kraju. Wyjaśniliśmy to już powyżej. W związku z tym ograniczone lokalizacje serwerów oferowane przez większość bezpłatnych sieci VPN to kolejny powód, dla którego zalecamy korzystanie z płatnej sieci VPN. Rozumiemy jednak, że każdy lubi oszczędzać pieniądze. Dlatego właśnie teraz stworzyliśmy listę najlepszych tanich VPN. To prowadzi nas do następujących rzeczy.

Dodatkowa wskazówka – obejrzyj Copa Libertadores z najlepszym budżetowym VPN: Surfshark

Nazywanie Surfshark budżetowym VPN nie jest całkowicie uczciwe. Chociaż jego najtańsza subskrypcja kosztuje 1,99 USD miesięcznie, Surfshark wydaje się być premium VPN. W końcu oferuje ponad 1000 serwerów z serwerami m.in. w Brazylii, Chile i Paragwaju. Jako taki, Surfshark to świetna sieć VPN dla osób z tych i innych krajów, które chcą dopingować swoją stronę narodową. Ale to nie koniec. Jeśli masz subskrypcję Fox Sports, możesz użyć Surfshark, aby połączyć się z brazylijskim serwerem (aplikacja Fox Sports działa tylko w Brazylii, Argentynie i Meksyku) i oglądać każdy mecz Copa Libertadores. W każdym razie Surfshark to świetna opcja, aby oglądać Copa Libertadores, gdziekolwiek jesteś, bez rozbijania banku!

Kolejna wskazówka: Adresy IP, które zmienia VPN, są używane przez wiele witryn i aplikacji w celu ustalenia, gdzie jesteś. Jednak analiza adresu IP nie jest jedynym sposobem określania lokalizacji przez stronę internetową. Innym popularnym sposobem, aby to zrobić, jest użycie plików cookie. Na przykład: pewnego razu, gdy korzystasz z Surfshark, aby spróbować obejrzeć wideo z ograniczeniami geograficznymi w piłce nożnej na Globo SporTV, pojawiła się wiadomość, że nie byliśmy we właściwym regionie (Brazylia). Stało się tak, mimo że byliśmy połączeni z brazylijskim serwerem Surfshark. Może się tak zdarzyć, ponieważ wcześniej odwiedziliśmy SporTV bez VPN. Gdy to zrobiliśmy, SporTV mogło wstrzyknąć plik cookie do naszej przeglądarki. Jedną z mądrych rzeczy do wypróbowania w tego rodzaju sytuacjach jest próba uzyskania dostępu do wideo w nowym oknie incognito, aby żadne pliki cookie nie były używane do śledzenia użytkownika.

Rozkład Copa Libertadores

Teraz, gdy wiesz już, jak możesz oglądać Copa Libertadores na całym świecie, oczywiście chcesz wiedzieć, kiedy odbywają się mecze i różne etapy. Dlatego poniżej umieściliśmy tabelę z różnymi etapami Copa Libertadores, ponieważ są one znane do tej pory i datami, w których mają miejsce.

Etap
Data
Pierwsza runda1 stycznia – 30 stycznia (już ukończone)
Druga runda4 lutego – 14 lutego (już ukończone)
Faza grupowa3 marca – 8 maja
Finał21 listopada

Copa Libertadores 2020: prawdziwy spektakl piłkarski dla Ameryki Południowej i reszty świata

CONMEBOL Copa Libertadores 2020 będzie 61 edycją turnieju, która odbędzie się od 1 stycznia do 21 listopada, kiedy to finał zostanie rozegrany w Maracanã w Rio de Janeiro. W ubiegłym roku (w 2019 r.) Brazylijska drużyna piłkarska Flamengo zdobyła swój drugi tytuł Copa Libertadores, czyniąc ich panującymi mistrzami. Tegoroczna edycja z pewnością będzie kolejnym widowiskiem dla fanów piłki nożnej w całej Ameryce Południowej i na całym świecie. Dlatego postanowiliśmy napisać ten artykuł i pomóc Ci oglądać turniej, gdziekolwiek jesteś dzięki VPN. Ciesz się kibicowaniem ulubionej drużynie!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me