Jak oglądać MLB World Series online | VPNOverview

Major League Baseball (MLB) World Series to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych roku, tak popularne wśród fanów sportu na NFL Super Bowl lub w Lidze Mistrzów UEFA.


Każdego roku około 18 milionów Amerykanów ogląda drużyny mistrzów ligi amerykańskiej (AL) i ligi krajowej (NL), które zmierzą się w play-off z siódemką, która określi, kto wygra upragnione trofeum komisarza . Niestety osoby spoza USA mogą napotkać pewne problemy, gdy będą próbować oglądać gry online. Poniżej możesz przeczytać, dlaczego tak się dzieje i jak możesz to obejść.

Popularność World Series

Logo World SeriesNic dziwnego, że najważniejsze wydarzenie w kalendarzu baseballowym generuje duże przychody. Wartość marki MLB World Series w 2017 r. Przekroczyła 124 miliony dolarów amerykańskich. W Stanach Zjednoczonych znaczna część tych dochodów pochodzi z reklamy i sponsoringu. Dzięki temu Fox Network może transmitować World Series za darmo dla amerykańskich widzów.

Ponieważ ma ona tylko prawa do nadawania World Series w Ameryce kontynentalnej, Fox stosuje blokowanie geograficzne, aby uniemożliwić nierezydentom oglądanie gier. Oprogramowanie do blokowania geograficznego Foxa wymaga podania prawidłowego kodu pocztowego w USA przed uzyskaniem dostępu do Steam. Następnie sprawdza adres IP (Internet Protocol), aby zweryfikować Twoją lokalizację, blokując dostęp do strumienia spoza USA

Poza USA MBL osiąga większość swoich przychodów ze sprzedaży pakietów transmisji strumieniowej World Series, które umożliwiają obywatelom spoza USA oglądanie gier. Niestety te pakiety przesyłania strumieniowego mogą być kosztowne i nie są dostępne we wszystkich krajach.

Na szczęście, jeśli należysz do 500 milionów fanów baseballu na całym świecie, istnieje sposób na ominięcie blokowania geograficznego Foxa. Możesz oglądać światową serię za darmo, korzystając z wirtualnej sieci prywatnej (VPN). W tym artykule dowiesz się, jak korzystać z VPN do oglądania World Series Online. Ponadto zaproponujemy jednych z najlepszych dostawców VPN do użycia.

Korzystanie z VPN do oglądania World Series Online

Blokowanie geograficzne służy do ograniczania, kto może wyświetlać określone treści na podstawie obszaru geograficznego, w którym żyją. Wynika to zazwyczaj z tego, że nadawcy lub sieci mają tylko prawa do wyświetlania programów w niektórych krajach.

W przypadku World Series sieć Fox nie ma prawa do nadawania ani przesyłania strumieniowego gier poza Stanami Zjednoczonymi. Widzowie próbujący uzyskać dostęp do gier przesyłanych strumieniowo za pośrednictwem strony internetowej Fox Sports proszeni są o podanie prawidłowego amerykańskiego kodu pocztowego. Jest to następnie sprawdzane pod kątem adresu IP. Jeśli adres IP wskazuje, że połączenie pochodzi spoza Stanów Zjednoczonych, przeglądarka nie może oglądać strumienia.

VPN można wykorzystać do ominięcia blokowania geograficznego, ponieważ kieruje on twój ruch internetowy przez serwer znajdujący się w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że gdy Twój adres IP zostanie sprawdzony przez stronę internetową Fox Sports, zarejestruje się on jako siedziba w USA, umożliwiając bezpłatne oglądanie gier.

Dlaczego warto zarejestrować się w usłudze VPN?

Korzyści z korzystania z VPN wykraczają daleko poza samo oglądanie World Series. VPN oferuje szereg korzyści i opcji, których możesz nie wziąć pod uwagę.

 • Anonimowe przeglądanie – W dobie śledzenia plików cookie, ukierunkowanych reklam i sprzedaży osobistych danych przeglądania prawdziwa anonimowość w Internecie może być trudna do osiągnięcia. Usługi VPN kierują ruchem internetowym przez zaszyfrowany tunel VPN. Jest to jeden z niewielu sposobów przeglądania Internetu bez martwienia się o wydobycie lub sprzedaż danych i nawyków przeglądania Internetu.
 • Obejdź ograniczenia online – Jeśli mieszkasz w kraju, który rutynowo blokuje dostęp do niektórych stron internetowych, usług lub mediów społecznościowych, VPN jest doskonałym sposobem na uzyskanie dostępu do tych ograniczonych treści. VPN mają dodatkową zaletę ukrywania Twojej lokalizacji i szyfrowania ruchu. To znacznie utrudnia rządom i służbom bezpieczeństwa śledzenie twoich działań online.
 • Ochrona przed cyberprzestępczością – Większość ludzi byłaby zaskoczona ilością danych osobowych, które cyberprzestępcy mogą uzyskać jedynie na podstawie codziennego przeglądania stron i nawyków mediów społecznościowych. Poprzez zasłanianie Twojej lokalizacji i szyfrowanie danych VPN pomaga chronić Cię w Internecie i chronić przed szerokim spektrum cyberprzestępczości.

Jaki jest najlepszy VPN do przesyłania strumieniowego z World Series?

Wybór najlepszej sieci VPN zapewniającej dostęp do World Series oznacza wzięcie pod uwagę wielu ważnych czynników. Potrzebujesz dowolnej usługi VPN, której używasz, aby móc utrzymać szybkie i stabilne połączenie. Nic nie zniszczy twojego uznania dla największego wydarzenia w baseballu, takiego jak powolny i roztrzęsiony strumień wideo.

Cena jest również brana pod uwagę. Jednym z wielu powodów, dla których ludzie korzystają z usług VPN w celu oglądania World Series, są znaczne koszty międzynarodowych pakietów transmisji strumieniowej MLB. Nie ma sensu korzystanie z usługi VPN, która kosztuje tyle, ile usługa przesyłania strumieniowego, za którą chcesz uniknąć płacenia.

Mając na uwadze powyższe czynniki, oto nasze sugestie dotyczące najlepszych usług VPN, których można użyć do oglądania World Series.

NordVPN

NordVPN jest wiodącym na rynku dostawcą szybkich i bezpiecznych usług VPN. Oferują doskonałą obsługę w rozsądnych cenach. Ponadto NordVPN ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz przetestować usługę bez zobowiązań.

NordVPN oferuje połączenia z dużą liczbą serwerów w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że dostęp do zasięgu transmisji strumieniowej World Series nie będzie problemem. Są również znani ze swojego bezpieczeństwa i prywatności. NordVPN używa obfsproxy, aby uniknąć głębokiej inspekcji pakietów i stosować zasadę „bez logowania”, aby utrzymać przeglądanie tak anonimowo, jak to możliwe.

ExpressVPN

ExpressVPN oferuje niezwykle przyjazną dla użytkownika obsługę w połączeniu z szybkimi połączeniami i rozległą siecią z serwerami w 94 krajach. Ich usługa VPN zapewnia niezmiennie wysoką prędkość połączenia z ich serwerami w USA. Oznacza to, że będziesz mógł przesyłać strumieniowo World Series bez martwienia się o pomijanie lub buforowanie długości.

Podobnie jak NordVPN, ExpressVPN stosuje zasady „bez logowania”, jeśli chodzi o dane przeglądania. Ich strona internetowa i oprogramowanie są proste i łatwe w użyciu. Ponadto ich zespół obsługi klienta jest zawsze pod ręką, aby pomóc Ci we wszelkich możliwych problemach

Surfshark

Surfshark to doskonały wybór do streamowania World Series ze względu na szybkie połączenia. Ominięcie blokowania geograficznego Foxa nie będzie stanowiło problemu, jeśli korzystasz z jednego z ich wielu serwerów w USA. Ich doskonałe prędkości połączenia zapewniają, że możesz oglądać mecze World Series bez żadnych problemów.

Ceny subskrypcji Surfshark są bardzo rozsądne. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w pełni zadowolony z ich usług, oferują oni 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Kanały MLB i strony internetowe

 • Fox Sports (Holandia)
 • Fox Sports & ESPN (US)
 • MLB.TV (różne lokalizacje)
 • Siatka sportowa (Kanada)
 • BT Sports (Wielka Brytania)
 • Viasat Sport en Sport1 US (kilka krajów w Europie)
 • ESPN (Australia)
 • Fox Sports Asia (Asia)
 • Shenzhen TV (Chiny)

Kanały i strony internetowe NPB

 • DAZN (Japonia)

Wydarzenia MLB

Zdarzenie
Data
Sezon MLB20 marca do 30 października 2019 r
Światowa seria22 października 2019 r
Gra 730 października 2019 r

Wydarzenia NPB

Zdarzenie
Data
Seria Climax4 do 15 października 2019 r

Końcowe przemyślenia

Jeśli jesteś fanem baseballu, nie możesz przegapić starcia tytanów, jakim jest World Series. To może być bardzo frustrujące, że nie można oglądać gier tylko ze względu na miejsce zamieszkania.

Na szczęście, wybierając odpowiednią usługę VPN, możesz ominąć blokowanie geograficzne, które uniemożliwia osobom spoza USA oglądanie najważniejszych gier w kalendarzu baseballowym.

Dzięki VPN nie tylko uzyskujesz dostęp do wszystkich zalet World Series. Umożliwi to również przeglądanie Internetu bez ujawniania jakichkolwiek danych osobowych. Ponadto jesteś chroniony przed cyberprzestępczością. Wreszcie zyskujesz pełną swobodę i żadne treści nie będą ograniczone do Ciebie. To naprawdę korzystna sytuacja.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me