Glory Kickboxing: przesyłaj bezpłatnie za pomocą VPN! | VPNOverview.com

Jeśli jesteś prawdziwym entuzjastą kickboxingu, często zastanawiasz się, jak oglądać ten ekscytujący sport za darmo. Nie trzeba dodawać, że dotyczy to (prawdopodobnie) najważniejszej organizacji w branży, Glory Kickboxing. Oczywiście nie chcesz przegapić spektakularnego głównego wydarzenia Collision 2: Verhoeven vs. Hari, które kończy rok Glory. Duża część niezwykle znanego i odnoszącego sukcesy projektu K-1 oraz listy wojowników została połączona z Glory, co wyjaśnia część popularności tej organizacji.


Jednak Glory PPV mogą być dość drogie. Ponadto, nie wszyscy mogą być w stanie zobowiązać się do płacenia 10 USD miesięcznie za karnet UFC, aby oglądać wszystkie wydarzenia Chwały na żywo. W każdym razie oglądanie ulubionego sportu może okazać się dość drogie. Właśnie dlatego napisaliśmy ten artykuł. Aby opowiedzieć o sposobie oglądania Glory Kickboxing za darmo. Nie martw się, to naprawdę proste! Wszystko czego potrzebujesz to urządzenie z połączeniem internetowym i poręczne oprogramowanie, zwane VPN (Virtual Private Network).

Oglądanie chwały za darmo dzięki VPN – jak to działa?

Dobra sieć VPN oferuje użytkownikom wiele zalet. Jedną z głównych zalet, jakie oferuje, jest możliwość zmiany adresu IP, nawet na adres należący do serwera w zupełnie innym kraju niż ten, w którym się znajdujesz. Ponieważ adres IP jest jednym z głównych sposobów witryny internetowe z informacją, gdzie jesteś, oznacza to, że VPN może pomóc Ci zmienić „wirtualną lokalizację”.

Innymi słowy, możesz być w USA, ale połącz się z holenderskim serwerem VPN. W związku z tym odwiedzane strony będą myśleć, że jesteś w Holandii. Co jest świetne, ponieważ tak się składa, że ​​istnieje bezpłatna holenderska usługa przesyłania strumieniowego o nazwie kijk.nl, która transmituje na żywo wszystkie wydarzenia związane z kickboxingiem Glory. Zwykle ta strona jest dostępna tylko dla osób w Holandii. Ale jak właśnie widzieliśmy, możesz użyć VPN, aby ominąć to ograniczenie geograficzne, nawigując do niego z holenderskim adresem IP!

Jaki jest najlepszy VPN do oglądania Glory (K-1) za darmo?

Oczywiście, która sieć VPN jest dla Ciebie odpowiednia, będzie w pewnym stopniu kwestią osobistych preferencji. Jednak są pewne rzeczy, o których wszyscy powinni pamiętać, wybierając VPN do oglądania Glory Kickboxing. Po pierwsze, upewnij się, że wybrany dostawca VPN oferuje szybkie i stabilne połączenia. W końcu jest to absolutnie niezbędne podczas przesyłania strumieniowego. Zwłaszcza w szybkim sporcie, takim jak kickboxing. Po drugie, aby metoda opisana w tym tekście działała, potrzebujesz sieci VPN z serwerami w Holandii. Dlatego zalecamy NordVPN do oglądania Chwały za darmo. W końcu Nord oferuje dużą liczbę stabilnych i szybkich serwerów VPN w Holandii, między którymi można przełączać ręcznie. Oznacza to, że jeśli serwer jest zbyt zatłoczony i traci część swojej stabilności i prędkości, możesz łatwo wybrać inny.

Dane techniczne NordVPN

 • Jednoczesne połączenia: 6
 • Torrenty: +
 • Netflix: +
 • System operacyjny: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Protokoły: OpenVPN, IKEv2 / IPsec
 • Zasady rejestrowania: Brak dzienników
 • Serwery: Ponad 5400 serwerów w 57 krajach
 • Cena £: Od 3,49 USD miesięcznie
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

Najlepszy dla

Smartfon

Kolejny powód, dla którego NordVPN jest doskonałym wyborem do oglądania Glory Kickboxing za darmo, ma wszystko, co związane z niektórymi jego specjalnymi funkcjami. Wynika to z faktu, że NordVPN oferuje dwie funkcje, które pomagają ominąć tzw. Blokady VPN. Termin ten odnosi się do faktu, że coraz więcej stron internetowych aktywnie blokuje użytkownikom VPN dostęp do ich stron internetowych. Istnieją jednak pewne funkcje, które pomagają w przeciwdziałaniu (bez zamierzonej gry słów) takim blokadom, takie jak dedykowany adres IP i zaciemnione serwery. NordVPN oferuje obie te funkcje.

Podsumowując, NordVPN po prostu zaznacza wszystkie pola jako świetny VPN, aby oglądać Glory Kickboxing za darmo.

Oczywiście istnieją inne sieci VPN, które świetnie nadają się również do oglądania (chwały) kickboxingu. Dojdziemy do tego później. Ale najpierw kontynuuj czytanie poniżej, aby uzyskać prosty przewodnik krok po kroku, w jaki sposób oglądać chwałę za darmo dzięki VPN.

Oglądaj chwałę za darmo: przewodnik krok po kroku

 1. Uzyskaj subskrypcję u dobrego i niezawodnego dostawcy VPN. Naprawdę polecamy NordVPN, jak wspomniano wcześniej. Niezależnie od tego, który dostawca wybierzesz, upewnij się, że ma on szybkie, stabilne serwery i co najmniej jeden, ale najlepiej o wiele więcej, serwer w Holandii.
 2. Pobierz aplikację VPN na urządzenie, na którym chcesz oglądać kickboxing. Jeśli wybrałeś NordVPN jako swojego dostawcę i potrzebujesz pomocy, zapoznaj się z naszą recenzją NordVPN. Jeśli wybrałeś innego dostawcę lub nie jesteś pewien procedury instalacji na swoim urządzeniu, zapoznaj się z naszymi innymi recenzjami VPN lub przewodnikami instalacji.
 3. Otwórz aplikację VPN i połącz się z holenderskim serwerem.
 4. Surfuj do następującej witryny: kijk.nl
 5. Obok ikony wyszukiwania, w szarym polu wyszukiwania wpisz nazwę wydarzenia, które chcesz obejrzeć (w ten sposób możesz również oglądać wszystkie poprzednie walki za darmo!). Będzie kilka sugestii do wyboru. Kliknij treść, którą chcesz obejrzeć. Może nawet nie będziesz musiał go szukać. Jeśli chcesz obejrzeć transmisję UFC na żywo, istnieje duża szansa, że ​​będzie ona dostępna na stronie głównej witryny. W takim przypadku możesz po prostu kliknąć i rozpocząć transmisję!
 6. Ciesz się świetnymi walkami!

Inne opcje VPN do oglądania Glory Kickboxing za darmo

Jak wspomniano wcześniej, zalecamy NordVPN, aby oglądać Glory Kickboxing za darmo. Jednak podobnie jak wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, istnieją również różne sposoby, np. VPN, aby dotrzeć do wirtualnego pierścienia chwały.

Jeśli masz ograniczony budżet (może tak być, ponieważ czytasz ten artykuł), ale nadal szukasz sieci VPN, która oferuje dobrą prędkość i transmisję strumieniową meczów kickboxingowych, wypróbuj Surfshark. Surfshark jest jednym z tych rzadkich dostawców, którzy wydają się przeciwstawiać powiedzeniu „dostajesz to, za co płacisz”. Surfshark za jedyne 1,99 USD jest prawdopodobnie najtańszym dostawcą premium VPN, jaki kiedykolwiek oceniliśmy. Niemniej jednak oferuje stabilne połączenia z ponad 1000 serwerów VPN, bardzo przyjazną dla użytkownika aplikację / oprogramowanie oraz, co najważniejsze dla tej metody, serwery w Holandii.

Z drugiej strony, jeśli masz nieco więcej pieniędzy na VPN (co może być również możliwe, ponieważ oszczędzasz pieniądze za pomocą tej metody) i chcesz VPN, który umożliwia bezproblemowe przesyłanie strumieniowe, zalecamy ExpressVPN. To prawda, że ​​ta VPN może wydawać się nieco kosztowna dla niektórych, ale z drugiej strony jest to cena, którą płacisz za to, co naszym zdaniem, jest najlepszym VPNem w 2019 roku. ExpressVPN oferuje ponad 3000 serwerów w 94 różnych krajach, bardzo stabilny ultraszybkie połączenia i szereg przydatnych dodatkowych funkcji, takich jak tunelowanie podzielone, kompatybilność z Netflix i jego możliwości Onion over VPN.

Jeśli chcesz przejrzeć wszystkie dostępne opcje VPN, skorzystaj z naszego poręcznego narzędzia do porównywania VPN, klikając przycisk poniżej.

Nadchodzące wydarzenia Kickboxing Glory

Oczywiście, skoro już wiesz, jak oglądać Chwałę za darmo, będziesz chciał dokładnie wiedzieć, jakie wydarzenia się zbliżają i kiedy. Dlatego umieściliśmy tabelę, która pokazuje dokładnie, kiedy twoi ulubieni wojownicy będą ją wyrzucać.

Zdarzenie
Data
CHWAŁA 71 Chicago – MEKSEN vs. VAN SOESTPiątek, 22 listopada 2019
GLORY 72 Chicago PETCH vs. VANNOSTRANDSobota, 23 listopada 2019
CHWAŁA 73 SHENZHEN GRIGORIAN vs. GASHISobota, 07 grudnia 2019
COLLISION 2 VERHOEVEN vs. HARISobota, 21 grudnia 2019 r
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me