YouTube офіційно запроваджує зміни конфіденційності COPPA для всього відеовмісту, орієнтованого на дітей | VPNoverview.com

Цього тижня YouTube розпочав офіційне представлення своїх нових правил реклами відеоконтенту, орієнтованого на дітей. Причиною є позов про те, що YouTube погодився з урядом США за порушення Закону про захист конфіденційності дітей в Інтернеті (COPPA). Нові правила приведуть політику та практику YouTube у відповідність із COPPA. Деякі творці побоюються великих втрат від реклами та доходів.


Маркетинг для дітей

Є кілька причин, чому маркетинг дітей – це мільярд доларів. Діти представляють маркетологів важливу демографічну групу. По-перше, власна купівельна спроможність значна і зростає. По-друге, вони впливають на рішення батьків про придбання.

На додаток до цього, сучасне покоління дітей дуже усвідомлюють бренд і прагнуть розвивати шалену лояльність до бренду. Це починається у віці малюка, коли діти не в змозі відрізнити рекламні ролики від шоу. Крім того, маркетинг із усних вуст величезний, особливо серед підлітків та підлітків.

Перш за все, користувачі не завжди знають, як правильно орієнтуватися в налаштуваннях конфіденційності YouTube. Киньте збір даних у суміш, і легко зрозуміти, чому тема настільки суперечлива. З одного боку, є сильний заклик випускати на ринок дітей, хоч і етично, що не скористається їх наївністю. З іншого боку, нормативи стають жорсткішими, а штрафи експоненціально вищими.

COPPA деякий час

Американський федеральний закон про захист конфіденційності дітей в Інтернеті вже існує деякий час. Конгрес прийняв COPPA в 1998 році, щоб обмежити збір особистої інформації від дітей без згоди їх батьків.

Правило Комісії, яке застосовує COPPA, яке діє з квітня 2000 року, спрямоване на сайти, служби та додатки, розроблені головним чином для дітей віком від 12 років, або веб-сайти, які свідомо збирають або підтримують особисту інформацію дітей цієї вікової групи. Закон стосується творців вмісту так само, як це було б, якби власник каналу мав власний веб-сайт або додаток.

COPPA, серед іншого, забороняє збирати інформацію, таку як імена, адреси, IP-адреси та файли cookie без попередньої згоди батьків. Закон також вимагає від сайтів “розміщувати повну політику конфіденційності, безпосередньо повідомляти батьків про їх практику збору інформації та отримувати перевірену батьківську згоду перед тим, як збирати особисту інформацію від своїх дітей або ділитися нею з іншими”.

Зміни конфіденційності YouTube

Причиною розгортання цієї зміни на YouTube є позов про те, що платформа для обміну відеоматеріалами врегулювалася з урядом за порушення COPPA. У вересні YouTube оштрафував на 170 мільйонів доларів американським регулятором, Федеральною комісією з торгівлі (FTC), і в рамках угоди пообіцяв внести корективи.

Зараз заборонено розміщувати націлені реклами на дитячих відео. Крім того, неможливо буде коментувати відеоролики, спрямовані на молоду аудиторію. Багато інших функцій YouTube, наприклад надсилання push-сповіщень, також вимкнено.

Власники каналів мають визначити, чи завантажують вони відео “для дітей”. Мета цієї вимоги – переконатися, що і YouTube, і власники каналів відповідають закону.

Крім того, оскільки не завжди можна дізнатися, хто такий глядач, кожен, хто дивиться “дитяче відео”, бачиться дитиною. Не має значення, скільки років насправді глядачеві.

Нові правила негайно застосовуються до всіх відео в усьому світі. YouTube буде використовувати AI-алгоритми, щоб перевірити, чи правильно творці позначили їх вміст. Більше того, YouTube каже, що вона скасує етикетку у випадках помилок чи зловживань та може вжити заходів проти порушників, включаючи припинення облікового запису.

Сильний вплив на бізнес виробників відео

Канали, зосереджені на дитячих відео, без сумніву, відчують сильний вплив на бізнес та, можливо, втрату рекламних доходів. YouTube заявив, що “прагне допомогти творцям орієнтуватися в цьому новому ландшафті та підтримувати нашу екосистему сімейного вмісту”.

Відеовиробники вже з вересня знають, що зміни відбудуться. Як було сказано вище, виробники відеозаписів повинні самі вказати, призначене відео для дітей чи ні. YouTube несе відповідальність та будь-які штрафи за FTC перед виробниками.

FTC надає рекомендації, які допомагають дистриб’юторам та творцям визначати, чи вміст орієнтований на дітей. Вміст не вважається “направленим на дітей” лише тому, що деякі діти можуть його бачити. Але, на думку розповсюджувачів та творців, те, що насправді є відео для дітей, залишається невизначеним. Або хоча б досить широкий і розпливчастий, щоб налякати багатьох творців контенту.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me