Трансляція, перегляд телевізора та завантаження зростають завдяки коронавірусу. Які фільми та серіали переглядають люди? | VPNoverview.com

З часу запровадження захисних заходів для стримування розповсюдження коронавірусу сервіси потокової передачі, телевізійні канали та торент-сайти спостерігають різке зростання кількості абонентів, глядачів та відвідувачів. Різні ЗМІ та дані досліджень підтверджують цю тенденцію, зокрема Forbes, Torrentfreak та Comscore. Хоча це може не сприймати як сюрприз, вражає, що фільми та серіали про спалахи вірусів дуже популярні. У прямому ефірі телебачення також спостерігається збільшення кількості глядачів.


Утричі кількість підписників Disney + щотижня

З суботи, 14 березня і до понеділка, 16 березня, кількість абонентів Disney + втричі порівняно з попереднім тижнем. Це найбільше зростання для Disney + до 2020 року. Дуже вітаємо зростання, оскільки Disney змушені були закрити свої тематичні парки в США, Європі та Азії через спалах COVID-19..

Що люди спостерігають у Disney + під час спалаху коронавірусу?

Після жорстких захисних заходів, вжитих внаслідок спалаху COVID-19, Disney + вирішив просунути дату виходу деяких фільмів та серіалів уперед. Отже, Frozen 2 та Marvel Agents S.H.I.E.L.D. вже доступні на Disney +. Тому не дивно, що ці два фільми входять у топ-10 найпопулярніших фільмів та серіалів Disney + разом із нещодавно виданими класиками, Disney + Originals та дитячою серією.

Модні фільми та серіали на Діснеї+
1. Заморожений 2
2. Король левів (2019)
3. Заморожений
4. Клуб Міккі Мауса
5. Marvel Agents S.H.I.E.L.D.
6. Зоряні війни: Війни клонів
7. Моана / Ваяна
8. Мандолорянин
9. Софія Перша
10. Аладдін (2019)

Netflix побачив зростання абонентської бази на 47%

Netflix вже багато років працює, але, схоже, спалах COVID-19 ще більше збільшує їхню цифру. Netflix побачив, що його база абонентів зросла на 47% між 14 та 16 березня. Це підтверджується даними, повідомленими Forbes, що базується на групі користувачів Netflix США. Акціонери Netflix, схоже, поділяють переконання, що Netflix отримає користь від ефекту коконінгу. Поки багато інших компаній борються із різкими падіннями ціни на їх акції, лише в лютому акції Netflix зросли на 7%. Однак, згідно з повідомленням на Yahoo, очікується, що зростання в довгостроковій перспективі сповільниться, або кількість абонентів знову зменшиться. Це тому, що Netflix – це розкішний продукт, і в майбутньому очікуваний економічний спад завдяки спалаху коронавірусу, підписка на ці продукти, ймовірно, буде скасована..

Що люди спостерігають на Netflix під час спалаху коронавірусу?

Фільми, пов’язані з вірусами та спалахами вірусів, зараз дуже популярні. Тому не є несподіваним, що документальний фільм «Пандемія» є тенденцією на Netflix. Крім того, такі фільми та серіали також приваблюють багато глядачів:

Модні фільми та серіали на Netflix (США)
1. Король тигрів
2. Усі американські
3. Саморобний
4. Платформа
5. Любов сліпа
6. Том Сегура: Кульова свиня
7. Лист до короля
8. Окупант
9. Boss Baby: Повернення в бізнесі
10. 100 людей

У багатьох країнах люди переглядають американський Netflix. Це тому, що в американській базі даних Netflix є набагато ширший спектр фільмів та серіалів. Отже, багато людей за межами США шукають способи отримати доступ до американської версії Netflix.

Деякі потокові послуги Див. Кількість нових клієнтів удвічі

У деяких країнах потокові сервіси спостерігають значне збільшення кількості абонентів. Прес-секретар голландської потокової служби Videoland повідомляє: “Коли були введені захисні заходи проти спалаху коронавірусу, ми побачили, що кількість нових клієнтів Videoland подвоюється”.

Відеоленд також випустив другий сезон “Mocro Mafia” раніше, ніж планувалося, тому що користувачі великого попиту викликали вжиті заходи COVID-19. “Тепер, коли багато людей залишаються вдома, Відеоленд та акторський склад Mocro Mafia отримали численні повідомлення від людей, які просять нас звільнити новий сезон раніше”.

Інші локальні потокові послуги, такі як Cinetree, послуга потокового передавання фільмів за арт-хаус, також спостерігають збільшення кількості підписників. “Кількість відвідувань за останні тижні значно зросла”, – заявила засновник Cinetree, актриса Ганна Вербоум в інтерв’ю голландській газеті “AD”.

Потокові послуги знижують якість відео

На прохання Європейської комісії Netflix та YouTube тимчасово знизили якість своїх відео. Це пояснюється тим, що збільшення кількості поточних відео в іншому випадку може перевантажити Інтернет. Отже, Єврокомісар, Тьєррі Бретон, довів цю можливу проблему до відома кількох технологічних компаній. Amazon, Disney +, Apple TV +, Facebook та Instagram також знизили якість своїх відео. Як результат, якість аудіо та відео потокового відео дещо поступається, але принаймні Інтернет залишається доступним навіть для ЗМІ про повідомлення про спалах коронавірусу.

Телевізійні рейтинги різко зростають, новини та поточні справи особливо популярні

Телебачення є однією з основних форм ЗМІ багатьох країн. У кризові періоди, як, наприклад, нинішній коронавірусний криз, коли більшість людей залишаються вдома без потреби, перегляд телебачення стає все більш популярним. Отже, багато телеканалів спостерігають значне збільшення кількості переглядів.

У Нідерландах незалежна організація Stichting KijkOnderzoek вивчила поведінку людей, які повинні залишатися вдома в рамках заходів з коронавірусом. За останні два тижні люди дивилися телевізор в прямому ефірі на п’ятнадцять хвилин довше, ніж зазвичай. Поки що час екрану в 2020 році збільшився на 33 хвилини на день порівняно з аналогічним періодом минулого року. Особливо популярні програми в жанрі нехудожньої літератури. Програми новин та поточних справ, такі як новини та прес-конференції щодо кризи VOCID-19, становили 38% від загального часу перегляду. Не дивно, що спостерігалось значне зменшення кількості спостережень за спортивними змаганнями, оскільки вони значною мірою були скасовані через COVID-19.

Торренти також побачили збільшення частоти завантаження під час кризи коронавірусу

За даними Torrentfreak, кількість відвідувачів торентових сайтів спостерігається стрімкий час після введення заходів захисту від коронавірусу в Італії.

Також різким є інтерес до фільму “Зараження”. Цей фільм про вірусну пандемію. Зараз він входить у топ-10 найпопулярніших торентів, навіть якщо фільм був випущений у 2011 році. Після того як минулого тижня група випусків торрентів YTS випустила два нові рипи “Contagion”, фільм було завантажено сотні тисяч разів, достатньо, щоб заробити місце в топ-10 найпопулярніших фільмів Torrentfreak щотижня. За словами Torrentfreak, це перший раз, коли старший фільм пробився до топ-10 списку років через його вперше.

Які фільми та серіали завантажено найбільше під час спалаху коронавірусу?

Як завжди, у топ-10 списку Torrentfreak в основному складається нещодавно випущені фільми. Однак, примітно, що майже 10-річний фільм Contagion забезпечив собі місце в цьому топ-10 списку.

Топ-10 завантажень торентів
1. Зоряні війни: Епізод IX
2. Невидима людина
3. 1917 рік
4. Сонік: Їжак
5. Джуманджі: Наступний рівень
6. Полювання
7. Заморожений 2
8. Вперед
9. Зараження
10.Банкір

Цей список також включає Frozen 2, навіть якщо цей фільм легально доступний через Disney +. Цікаво, що, мабуть, деякі люди вважають за краще завантажувати цей фільм через торент-мережі, а не підписуватися на потокову службу, хоча вони ризикують отримати суворі штрафи за завантаження..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map