Технологічні компанії використовують дані, щоб допомогти у боротьбі з коронавірусом | VPNoverview.com

Кілька великих технологічних компаній, таких як Google і Facebook, заявили, що хочуть допомогти у боротьбі з коронавірусом. Компанії зібрали багато інформації про своїх користувачів, і вони сподіваються використати це. Вони хочуть допомогти організаціям зрозуміти, як і з якою швидкістю поширюється вірус. Компанії зазнавали великої уваги щодо збору всіх цих даних про своїх користувачів. Вони можуть подумати, що це може обернути людей.


Великі дані та конфіденційність

Ми повинні усвідомлювати, що щоразу, коли ми переходимо в Інтернет, зберігається інформація про нашу поведінку. Багато великих компаній, як Google і Facebook, збирають всіляку інформацію про своїх користувачів. Наприклад, усі ці дані скануються, щоб рекламодавці могли показувати лише ті речі, які стосуються вас.

В цей час ми бачимо, що розробляється багато нових програм, які відстежують коронавірус. Ці додатки хочуть знати багато особистої інформації про вас, а деякі насправді не враховують безпеку ваших приватних даних. За останній тиждень компанії з великими даними заявили, що збираються використовувати зібрану інформацію для допомоги у боротьбі з вірусом. Але ми повинні залишатися в курсі того, що це означає для нашої конфіденційності та безпеки.

Використовуйте Базу даних Google

У п’ятницю Google опублікував дані, які показують переміщення людей у ​​райони, уражені коронавірусом. Як вони отримують цю інформацію? Усі, хто використовує Google або будь-яку їх програму, можуть поділитися своєю історією розташування з компанією. Багато людей відмовляються від цього, оскільки не хочуть, щоб їх рухи відслідковувались. Але для людей, які цього не роблять, це означає, що Google може ввійти, куди ви йдете.

Компанія оприлюднила звіти про 131 країну під назвою Covid-19 Reports Mobility Reports. У цих звітах рух людей під час блокування порівнюється з рухами поза блокуванням. Google вирішив не просто оприлюднювати цю інформацію владі, а й громадськості. Вони стверджують, що хочуть бути максимально прозорими у тому, що поділяється, оскільки вони вже давно були учасниками дебатів щодо конфіденційності. Ця дискусія знову ожила за останні кілька тижнів, з’явилося кілька додатків для відстеження корони, які не цінують конфіденційність своїх користувачів настільки сильно.

Конфіденційність та безпека

Google заявив, що вони вживали заходів для того, щоб особи не могли бути ідентифіковані через звіти. Цей тип збору даних може легко відчувати себе за спостереженням за людьми, тому вони повинні бути дуже обережними. Ів-Олександр де Монджоє, який є академіком з лондонської групи комп’ютерної конфіденційності Імперського коледжу, заявив, що Google вжила хороших кроків, щоб зменшити ризики конфіденційності. Він також попросив, щоб компанія надала більш детальну інформацію щодо технічної сторони речей. Це може допомогти зовнішнім дослідникам гарантувати, що вони дійсно захищають конфіденційність людей.

Будь-хто може переглядати звіти, оскільки вони були оприлюднені. Ви можете шукати більше регіональних даних у більшості звітів. Google надасть вам PDF-файл зі зібраними даними після того, як ви вибрали регіон, про який хочете отримати інформацію. Таким чином, вам не потрібно залишатися в Інтернеті, щоб отримати доступ до нього, і його можна буде взяти у поле.

Facebook слід по стопах Google

Facebook також поділився даними про місцезнаходження з дослідниками у кількох країнах. Але на відміну від Google, вони не оприлюднювали це. Дані доступні лише через “Дані для доброго”. Ця програма розпочалася у 2017 році та до неї можуть звертатися лише університети та некомерційні організації. Зараз компанія вирішила розширити цю програму. Він надасть три нові карти для прогнозування місця поширення вірусу, а також покаже, чи залишаються люди вдома. Дані для цієї інформації будуть зібрані у додатку Facebook.

Зараз додаток Facebook покаже спливаюче вікно для деяких користувачів у США, яке просить їх заповнити опитування про симптоми захворювання. Це опитування було створено епідеміологічним центром Дельфі з університету Карнегі Меллона. Це частина нового проекту картування симптомів, який допоможе передбачити, де вірус потрапить далі та де потрібні медичні ресурси. Дослідники сказали, що вони “не поділяться індивідуальними відповідями опитування з Facebook, а Facebook не поділиться інформацією про те, хто ви з дослідниками”.

Чи корисно??

Великі компанії всі намагаються зробити все можливе, щоб допомогти за цей час. Ми бачимо фабрики, що реструктурують виробничі лінії з виробництва вентиляторів та масок для обличчя. Але обмін даними про місцеположення також допомагає організаціям охорони здоров’я. Тепер вони знають, де люди перебувають вдома, а де їх немає. Це означає, що вони можуть бути більш націленими у своїх повідомленнях на людей. Сподіваємось, інформація також може справді допомогти у визначенні шляху захворювання, щоб врятувати більше життів.

Єдиний ризик, який пов’язаний з цим, полягає в тому, що ця позитивна реакція на збір приватних даних може скасувати частину роботи, яку виконали захисники конфіденційності в Інтернеті. Дебати дуже бурхливі, і люди хвилювалися з приводу того, що відбувається з їх інформацією. Тепер, коли відображаються переваги цього збору даних, це може призвести до меншої кількості реакцій для компаній.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map