Сплеск в Інтернет-аудиторії та викрадженні відеоконференцій, який також називають Zoombombing | VPNoverview.com

Федеральне бюро розслідувань США надсилає попередження про пошук викрадачів, які намагаються залізти в онлайн-аудиторії та відео-чи телеконференції на тлі коронавірусної кризи. По всьому світу багато шкіл та підприємств уже повідомили про незнайомців, які проникли та зірвали свої «закриті» сесії. Деякі – просто жартівники, інші – недоброзичливці. Але це може піти і далі, якщо кіберзлочинці почнуть втручатися.


Сплеск відеоконференцій пов’язаний з власними ризиками

Багато шкіл та підприємств намагаються провести нові способи залишатися на зв’язку в цей час соціального відставання, закриття шкіл та роботи з дому. На жаль, для більшості людей інструменти для відеоконференцій та співпраці в Інтернеті відносно нові. Багато хто вчиться користуватися програмами на ходу і часто не вистачає знань для блокування небажаних “гостей” або спроб викрадення.

Існує кілька способів, як зловмисники можуть проникнути в онлайн-зустріч. По-перше, деякі інструменти співпраці мають свій ризик для безпеки та конфіденційності. По-друге, є кілька заходів, які господарі та учасники можуть вжити для кращого захисту відеоконференцій, але часто не знають чи не розуміють. Як і не ділитися посиланням на зустріч у соціальних мережах. Не дозволяючи нікому ділитися екраном. Або беруть участь у перекличці, щоб підрахувати кількість запрошених та дійсних учасників.

Масштабування організується

З часу привернення уваги у ЗМІ спостерігається сплеск випадків Zoombombing. Такі торгові точки, як BBC та New York Times, взяли на себе “тенденцію”, що також означає, що більше дітей хочуть долучитися до цього. Кількість місць в Інтернеті, де можна організувати масштабний рейд, зросла в експоненціальному масштабі.

Коди конференції масштабування діляться в таких місцях, як Discord, Reddit і Twitter, і саме Discord є найпопулярнішим. Зазвичай підлітки стоять за рейдами Zoom. Рейди часто записуються і пізніше завантажуються на YouTube або TikTok. Схоже, у YouTube немає проблем із цим відео, тому вимкніть, оскільки вони не містять вмісту, який суперечить політиці веб-сайту. Більшість запитів Zoombombing роблять підлітки, які прагнуть розіграти своїх недоброзичливих колег чи вчителів.

Кілька постраждалих шкіл

Нещодавно дві місцеві школи розповіли ФБР про незнайомців, які розбивались онлайн-курсами. Одна школа, що базується в штаті Массачусетс, повідомила, що “поки вчитель проводив онлайн-клас за допомогою Zoom, невстановлена ​​особа набрала номер до класу. Цей чоловік кричав нецензурно, а потім кричав домашню адресу вчителя в середині навчання ». Друга школа, що базується в штаті Массачусетс, повідомила про зустріч масштабування, до якої зверталися невідомі. У цьому випадку особа демонструвала татуювання зі свастикою.

В іншому місці в США каліфорнійська середня школа збиралася провести свою першу зум-зустріч, коли декілька невідомих користувачів приєдналися до телеконференції і почали скандувати N-слово, а крупним планом порнографічні зображення перейняли центральний екран. Крім того, перший зум-клас професора Арізонського університету жахливо помилився, коли один з учасників використовував функцію збільшення для відображення розкішних зображень та відео.

Феномен викрадення в Інтернеті трапляється не лише в США. Наприклад, всього пару днів тому в Норвегії школі довелося перервати онлайн-урок за допомогою інструменту після того, як чоловік встиг залізти у віртуальну аудиторію та оголився перед групою дев’ятикласників. З того часу школа перейшла на іншу комунікаційну платформу.

Зумбомбування відбувається не лише на масштабі

Слово “зумбомінг” відноситься до небажаних осіб або людей, що зазнають аварійних зборів із збільшенням масштабів, або будь-якого іншого типу відеоконференцій. Ця форма вторгнення теоретично може статися на будь-якій іншій платформі. Просто Zoom є одним з найпопулярніших і широко використовуваних інструментів, тепер, коли коронавірусний криза змушує багатьох людей працювати і вчитися вдома.

Найбільша стурбованість полягає в тому, що люди занадто швидко поспішають із цими інструментами співпраці через обставини, в яких ми знаходимося, не витрачаючи часу на ознайомлення з його особливостями та налаштуваннями. Також відеоконференції зараз використовуються в різному масштабі, а також у багатьох нових способах. Це означає, що додатки також потребують адаптації.

З тих пір, як рейди стали більш загальними, організатори зустрічей стають кращими у забезпеченні своїх каналів. Zoom також наполегливо працює над покращенням безпеки та конфіденційності після всіх критичних ситуацій, які їм довелося зазнати за останній місяць.

Онлайн стратегії запобігання викраденням

Після інциденту з тролінгу Каліфорнійський університет опублікував декілька дуже практичних порад щодо запобігання зумбом, як і Zoom у своєму блозі від 20 березня 2020 року. До них належать:

 • Використання функції зал очікування
 • Керування спільним екраном
 • Потрібна реєстрація пароля
 • Вимкнення передачі файлів
 • Ознайомлення з різними налаштуваннями та можливостями

Далі ФБР додало наступні пом’якшувальні дії:

 • Надавайте лише прямі посилання на конкретних людей
 • Не робіть публічні засідання чи аудиторії
 • Переконайтеся, що користувачі використовують останню версію програм віддаленого доступу
 • Керуйте параметрами екрана
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map