Політика Amazon Ring: “Відкриті двері для порушення конфіденційності та громадянських свобод” | VPNoverview.com

Корпоративна політика та практика безпеки Amazon Ring перебувають під ретельним контролем щодо порушення конфіденційності та громадянських свобод. Це не лише безпека персональних даних клієнта Ring, але й полегшує доступ правоохоронним органам до відеозаписів клієнтів.


Що таке Кільце?

Ring – компанія, що належить Amazon, яка виробляє цілу низку продуктів для дому та розумних товарів для дому. До їх асортименту входить додаток Ring Neighbors та дзвінка дзвінка Ring Video.

Дверна дзвінка Ring Video – провідний продукт Amazon. Це розумний дзвінок у двері, який містить камеру високої чіткості та датчики руху та інтегрований із супровідним мобільним додатком. Додаток Ring дозволяє користувачам переглядати відео в реальному часі з камери дзвона. Вони також можуть отримувати сповіщення, коли дзвонить у двері та спілкуються з відвідувачами у дверях через вбудований динамік дзвінка та мікрофон.

Дзвінок як камера спостереження

Дзвінок дзвінка Ring Video також може використовуватися як камера спостереження. Якщо ввімкнено спостереження, дзвінок у двері автоматично запускає записи, коли він дзвонить або коли активовані датчики руху. Потім відеоматеріали, зроблені камерою Ring, автоматично завантажуються та зберігаються на серверах Amazon.

Саме цей остаточний функціонал, тобто спостереження Ring Doorbell, отримав більшість людей під зброєю. Не кажучи вже про додаток Ring Neighbors. Додаток для перегляду мікрорайону, який також дозволяє користувачам дозволити розкривати свої камери в правоохоронних органах.

Занепокоєння оточуючим кільцем відео дверні дзвони

Відеодзвінки дзвінка Ring викликали багато проблем. Однак три основні проблеми стосуються порушення конфіденційності, слабкої практики корпоративного захисту та порушення громадянських свобод.

Порушення конфіденційності

Перша велика стурбованість стосується можливих порушень конфіденційності. У цьому випадку мова йде не стільки про порушення конфіденційності власників дзвонів, скільки про відвідувачів власників дверного дзвоника та їх сусідів. Власники дзвінків у дзвінках можуть вибрати, використовувати функцію камери спостереження Ring чи ні. Відвідувачі, що підходять до дверей або люди в околицях, з іншого боку, такого не кажуть.

Особисте життя особи може бути знято без їх затвердження. Також вони не мають думки щодо того, що робиться із зробленими кадрами. Конфіденційність та безпека мільйонів людей можуть бути поставлені під загрозу, навіть не усвідомлюючи цього. Особливо, якщо кадри потрапляють в чужі руки. Люди повинні мати право знати, хто саме володіє відео, знятим продуктами Ring.

У заяві Ед Маркі, сенатор Демократичної Америки від штату Массачусетс, сказав: “Політика Amazon Ring – це відкриті двері для порушення конфіденційності та громадянських свобод”. Він продовжував говорити: “Якщо ви дорослий вигулює собаку чи дитину, яка грає на тротуарі, вам не слід турбуватися про те, що продукція Кільця набирає ваші кадри та що правоохоронці можуть зберігати ці кадри на невизначений термін або ділитися ними” що кадри з будь-якими третіми сторонами. “

Нестабільна корпоративна безпека та гарантії

Занепокоєння щодо порушення конфіденційності посилюється тим, що політика та практика безпеки Amazon щодо величезної кількості даних, зібраних на пристроях Ring, є лише зоряними. Повідомлялося про випадки експлуатування вразливих місць Ring, включаючи той, коли дзвінки дзвінка залишили користувачеві паролі Wi-Fi, відкриті в незашифрованому тексті.

Інші звіти висловлюють занепокоєння щодо внутрішніх гарантій кібербезпеки та конфіденційності Amazon Ring стосовно відеозаписів клієнтів, що зберігаються на серверах Amazon. Наприклад, повідомлялося, що співробітники компанії Ring в Україні отримали фактично необмежений доступ до відеороликів із світових камер Ring. Співробітники отримали доступ до відеоматеріалів для цілей досліджень та розробок, майже не вимагаючи перевірок безпеки або гарантій.

Порушення громадянських свобод

Третє основне занепокоєння стосується Amazon, який надає правоохоронним органам доступ до відеозаписів, що зберігаються на його серверах. У США поліцейські надавали відеоматеріали з камер Ring, щоб зберігати, аналізувати та ділитися без обмежень. Амазонка також не накладала жодних обмежень на поліцію щодо того, як довго вони можуть зберігати кадри.

Крім того, згідно з розслідуванням, проведеним сенатором Маркі, Amazon не обмежує правоохоронні органи ділитися кадрами з третіми сторонами. Крім того, Amazon відмовилася взяти на себе зобов’язання не продавати правоохоронні органи біометричним даним користувачів, які зберігаються у відеозаписах Ring, для використання в системах біометричного розпізнавання, таких як системи розпізнавання обличчя.

Саме таке партнерство з правоохоронними органами багато хто сприймає як порушення громадянських свобод. “Амазонка знайшла ідеальне завершення навколо демократичного процесу”, – заявила група з питань цифрових прав за боротьбу з майбутнім. “Ці партнерства підривають наш демократичний процес та основні громадянські свободи – їх слід заборонити”.

Відповідь Amazon Ring

Прес-секретар компанії Ring повідомив у заяві: “Користувачі телефонів довіряють нам, щоб допомогти захистити їхні будинки та громади, і ми відповідально ставимось до цієї відповідальності. Ring не володіє чи іншим чином контролює відео користувачів, і ми навмисно розробили Портал сусідів, щоб користувачі могли вирішити, чи слід добровільно надавати свої відео в поліцію.

Ви заспокоєні??

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map