Новий додаток для розпізнавання облич Clearview відповідає збігу облич із зображеннями в Інтернеті | VPNoverview.com

Невеликий запуск, Clearview AI, розробив новаторську програму розпізнавання облич. Він відповідає завантаженим фотографіям людей на зображення цієї людини з Інтернету. В даний час додатком в основному користуються правоохоронні органи.


Люди за програмою Clearview

Додаток для розпізнавання облич Clearview був розроблений 31-річним австралійським розробником та одноразовою моделлю під назвою Hoan Ton-That. Тон-То виріс в Австралії зі своєю в’єтнамською родиною, перш ніж переїхати до США у віці 19 років.

Там він познайомився з Річардом Шварцом, нині 61 рік, співзасновником Clearview AI. Шварц був помічником Руді Джуліані, коли він був мером Нью-Йорка, і тому він мав багато важливих контактів. Вони познайомилися в 2016 році і незабаром вирішили разом зайнятися бізнесом розпізнавання обличчя. Ton-That розробив додаток, і Шварц використовував його контакти, щоб стимулювати комерційний інтерес.

До Clearview компанія Ton-That була найбільш відомою тим, що розробляла додаток, який дозволяв людям наносити своєрідну зачіску та колір Дональда Трампа на власні фотографії. Він також розробив програму обміну фотографіями, яка не знімалася.

Clearview, з іншого боку, набув великої популярності в правоохоронних органах США. Вони використовують додаток для розпізнавання облич для ідентифікації та відстеження підозрюваних. Компанія також ліцензувала додаток для розпізнавання обличчя для кількох компаній з метою безпеки. Clearview AI, однак, каже, що він не дивиться на те, щоб зробити додаток доступним для широкої громадськості, оскільки “завжди буде спільнота поганих людей, які зловживають цим”.

Як працює Clearview?

Clearview – це простий у використанні та відносно дешевий додаток розпізнавання обличчя. Його основою є база даних, що містить понад три мільярди зображень та відео. Clearview AI стверджує, що це скребки зображень та відео з сайтів соціальних медіа, таких як Facebook, Venmo та YouTube, та сайти зайнятості.

Вискоблювання зображень

Скребки зображень – це процес завантаження великої кількості зображень з веб-сайтів. Представники компаній, від яких Clearview AI скреблив зображення та відео, сказали, що їхня політика забороняє таке скребкування.

За інформацією Ton-That, ClearI AI використовує лише загальнодоступні зображення. Якщо користувачі обмежують налаштування конфіденційності у своїх облікових записах у соціальних мережах, ці фотографії не будуть скреслені. Наприклад, якщо користувачі змінюють свої налаштування конфіденційності у Facebook, щоб пошукові системи не могли мати посилання на свої профілі, ці фотографії не будуть включені до бази даних.

На жаль, якщо фотографії вже були скреблі, то вже пізно. Clearview AI зберігає всі знімані зображення, навіть якщо вони згодом видаляються з профілю користувача. Однак Тон-То заявив, що вони намагаються надати можливість людям вимагати видалення їх фотографій із бази даних Clearview.

Система розпізнавання облич Clearview

Clearview AI вдосконалив алгоритм AI розпізнавання обличчя, спираючись на інформацію, отриману з наукових робіт.

Clearview AI перетворює скреблені зображення в математичні формули або вектори, засновані на геометрії обличчя, наприклад, наскільки далекі очі людини. Потім система кластеризує всі фотографії з подібними векторами у «квартали».

Коли користувач завантажує фотографію на відповідність, Clearview здійснює пошук у базі даних та витягує загальнодоступні фотографії відповідної особи разом із посиланнями, з яких були отримані фотографії. За даними New York Times, “система … виходить далеко за рамки будь-якого побудованого урядом США або гігантами Кремнієвої долини”.

Clearview відновлює проблеми конфіденційності навколо програмного забезпечення для розпізнавання обличчя

Завжди виникали занепокоєння щодо використання технології, яка ідентифікує людей на основі обличчя через втрату конфіденційності та можливе неправильне використання технології. Як заявив Ерік Голман, спів-директор Інституту високих технологій університету Санта-Клара: «Можливості зброї безмежні. Уявіть собі шахрайського правоохоронця, який хоче переслідувати потенційних романтичних партнерів, або іноземний уряд, використовуючи це, щоб розкопати таємниці про людей, щоб шантажувати їх чи кидати в тюрму “.

Крім того, такі системи викликають занепокоєння, оскільки вони не на 100% точні. Тон-То визнає, що Clearview точний лише на 75%. За словами Ton-That, додаток не завжди працює, оскільки фотографії в базі даних зроблені на рівні очей. Однак матеріал, який поліція завантажує, – це камери спостереження, як правило, встановлені на стелі або високо на стінах.

Тим не менш, понад 600 правоохоронних органів почали користуватися програмою Clearview Face Recognition за останній рік. Це було ще до того, як громадськість дізналася про існування програми та почала заперечувати проти приватного життя.

Правоохоронці США за допомогою програми визнали, що вони мають лише обмежені знання про те, як працює Clearview. Тим не менш, вони успішно використовували додаток для вирішення крадіжок, крадіжок особи, шахрайства з кредитними картками, вбивств та сексуальної експлуатації дітей.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map