Новий австралійський закон про безпеку в Інтернеті в процесі | VPNoverview.com

Міністр з питань комунікацій, кібербезпеки та мистецтв Австралії Пол Флетчер оголосив про нові нові реформи в галузі безпеки, що дозволяють австралійцям бути в безпеці в Інтернеті. Запропоновані зміни відповідають на обширний огляд чинного законодавства, проведений у 2018 році. Зацікавленим сторонам пропонується надати відгук щодо пропозиції та дискусійного документа до 19 лютого 2020 року.


Єдиний закон про безпеку в Інтернеті

Сьогодні законодавство в галузі безпеки в Інтернеті базується на двох основних актах. Перший, Закон про покращення безпеки в Інтернеті 2015 року, включає положення про сприяння безпеці в Інтернеті, системі подання скарг та скасування для кібер-знущань над дітьми та зловживань на основі зображень. Другий, Закон про радіомовні послуги 1992 р., Включає систему скарг та скасування забороненого та потенційно забороненого онлайн-контенту.

Нова пропозиція має на меті об’єднати існуючі нормативні рамки щодо безпеки в Інтернеті в одному єдиному Законі про безпеку в мережі.

Мета:

 • Підтримуйте ефективні елементи, такі як кібер-знущання та схеми зловживань на основі зображень
 • Усунення прогалин, особливо там, де поточні схеми застаріли
 • Створіть більш гнучку основу, яка може включати нові шкідливості в Інтернеті під час їх появи
 • Умійте залучати винних до відповідальності за свої дії в Інтернеті
 • Підвищити прозорість та підзвітність постачальників послуг в Інтернеті
 • Увімкніть Уповноваженого з питань електронної безпеки щодо належного захисту австралійців в Інтернеті
 • Забезпечте всіх австралійців необхідною інформацією, інструментами та ресурсами для безпечного спілкування в Інтернеті та створення стійкості до потенційних шкод

Новий закон спеціально стосується впливу незаконного чи невідповідного вмісту та шкідливої ​​поведінки. Загрози кібербезпеки конфіденційності, доступності та цілісності даних та мереж, а також ризики, пов’язані з азартними іграми в Інтернеті, розглядаються іншими законодавчими схемами.

Безпека онлайн-шосе

“Продовжується істотний розрив між очікуваннями австралійців та тим, що сьогодні постає Інтернет-індустрія”, – заявив міністр Флетчер учора у своєму виступі, звертаючись до Національного прес-клубу. “Ключовим проявом цього відключення є те, що багато найпопулярніших цифрових продуктів і послуг сьогодні не були розроблені з урахуванням безпеки користувачів”.

Він порівнював безпеку на “наших інтернет-шосе” з підходом безпеки на світовому ринку автомобілів, де світові виробники дотримуються міжнародних стандартів, що застосовуються законодавством суверенних країн, коли вони постачають свої транспортні засоби на світові ринки.

Платформи повинні брати на себе більше відповідальності

Міністр Флетчер також закликав технологічних гігантів, таких як Facebook та Google, “активізувати” і швидше знімати шкідливий вміст, посилаючись на теракти, такі як розстріли в Крайстчерчі в березні 2019 року. Терорист зміг розмістити прямий ефір своїх жахливих дій на Facebook, який понад мільйон разів ділився у соціальних мережах, копіювався та розповсюджувався на інших платформах у години після нападу.

Відповідно до запропонованого Закону, Уповноважений з питань безпеки електронних питань також матиме додаткові повноваження швидко реагувати на онлайн-кризу, попросивши постачальників Інтернет-послуг негайно заблокувати доступ до сайтів, що розміщують серйозно шкідливий вміст або надзвичайно насильницькі матеріали, на обмежений час.

Інтернет-платформи матимуть максимум 24 години для збиття шкідливого вмісту, а не 48 годин за чинними правилами. Сюди входять кібер-знущання, зловживання в Інтернеті та домагання, помста порно та інші шкідливі матеріали.

Сильніші налаштування конфіденційності під час маркетингу дітям

Ігри та програми, які використовуються дітьми, можуть бути каналами для образливого та шкідливого вмісту та поведінки. Для запобігання доступу дітей до шкідливого вмісту необхідна суміш підходів, включаючи освіту, інформацію про те, як безпечно дітям в Інтернеті, формувати стійкість та регулювати.

Уряд Моррісона співпрацює з постачальниками послуг в Інтернеті, щоб забезпечити онлайн ігри, додатки та послуги, спрямовані на те, щоб діти встановили налаштування конфіденційності та безпеки максимально обмежують за замовчуванням.

Комісар з питань безпеки, шукаючи відгуків

Департамент шукає зворотного зв’язку щодо пропозицій нового Закону про безпеку в Інтернеті для вдосконалення нормативно-правової бази в галузі безпеки в Австралії. Міністр Флетчер наполегливо закликає тих, хто зацікавлений у безпеці в Інтернеті, внести свій внесок у процес консультацій.

Зацікавлені сторони можуть подати свої коментарі щодо запропонованих реформ до 19 лютого 2020 року.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map