Масштаб та домочадці: відеодзвінки на ваш власний ризик (конфіденційність) | VPNoverview.com

Дуже багато людей працюють з дому через кризу в короні, тому ми нещодавно опублікували велику інструкцію щодо безпечної роботи від дому. У ситуації, що склалася, багато компаній організовують свої зустрічі за допомогою відеодзвінків. Такі програми, як Google Hangouts, Skype та Zoom, зараз дуже популярні сервіси. Однак масштабування може бути не найкращим варіантом для вашої конфіденційності. Багато людей також використовують подібні програми для організації групового дзвінка зі своїми друзями. Важливо придивитися до конфіденційності та безпеки цих послуг. Ви не хочете, щоб хтось приєднувався до вашого Houseparty, не запрошуючи їх.


Збільшити для роботодавців

Zoom чітко налаштував їх додаток на користь роботодавця. У цьому відношенні конфіденційність працівників виглядає менш важливою. У додатку «Збільшити» роботодавці можуть стежити за увагою інших учасників відеодзвінка за допомогою так званого «Відстежувача уваги відвідувачів».

Це працює так: якщо працівник не активує Zoom протягом 30 секунд, роботодавець буде повідомлений. Якщо працівник надсилає електронне повідомлення або якщо він шукає щось у браузері, то, згідно зі збільшенням, хтось не звертає уваги на онлайн-зустріч.

Ця програма працює лише у тому випадку, якщо хтось встановив версію 4.0 або новішу. Але оскільки більшість людей лише нещодавно перейшли на роботу з дому, є хороший шанс, що багато хто лише нещодавно встановили програму.

Оновлення: 2 квітня Zoom оголосив, що буде працювати над покращенням конфіденційності та безпеки платформи.

Бесіди, збережені масштабом

Платні користувачі також можуть записувати дзвінки в масштабі. Таким чином, все, що обговорюється, зберігається як аудіофайл та як стенограма (написаний текст). Повідомлення в чаті, надіслані серед учасників, також зберігаються.

Роботодавці, які використовують цю опцію, можуть отримати чати між своїми працівниками, навіть якщо вони не брали участі в розмові.

Збільшити передачу даних користувача

Збільшує в своїх умовах і положеннях, що він не перепродує дані користувачів третім сторонам. Однак компаніям, таким як Google, дозволяється переглядати дані для маркетингових цілей. Також було знайдено масштаб для обміну даними користувачів (наприклад, інформацією про пристрої) з Facebook, навіть із користувачів Zoom, які не мають облікового запису Facebook.

Завдяки збору та обміну інформацією Zoom може рекламувати на інших платформах та веб-сайтах. За їх власними словами, це технічно не є продажем даних, але може вважатися продажем відповідно до деяких регіональних чи національних законодавств.

Оновлення: З 29 березня 2020 року Zoom заявив про припинення обміну даними користувачів з Facebook.

Деякі користувачі Twitter висловлюють свою стурбованість (дивіться весь твіт тут):

щебетати Збільшити

Чи зручні камери збільшення (масштабування)?

Крім того, раніше було показано, що Zoom не є найбезпечнішим додатком для своїх користувачів та їх пристроїв. Минулого літа ми побачили, що користувачі Mac, які розпочали розмову про збільшення через Safari 12, були вразливими, і їх камери можуть бути зламані. Крім того, Zoom налаштував свою службу таким чином, що від користувачів не потрібно було давати дозвіл на використання камери.

Після офіційних скарг на це, Zoom вирішив скоригувати налаштування влітку 2019 року. Тепер користувачі повинні чітко надати дозвіл на використання своїх камер. Це, на щастя, ускладнило взлом у чиюсь камеру, коли вони використовують Zoom.

Це приватний відеодзвінок із Houseparty, дійсно приватний?

Ще одне додаток, яке зараз широко використовується завдяки корони, – Houseparty. Люди використовують його для здійснення відеодзвінків з друзями та родиною. Однак деякі проблеми конфіденційності виникли, як показано в твітах нижче (перегляньте твіти тут і тут).

Twitter Houseparty

Наприклад, обліковий запис за замовчуванням є загальнодоступним. Це означає не тільки те, що інші можуть знайти вас у додатку, але й те, що незнайомці можуть просто з’являтися у ваших відеодзвінках, бачити ваші відеозображення та розмовляти з вами.

Щоб цього уникнути, просто відрегулюйте налаштування. Натисніть і потримайте блокування внизу екрана. Якщо блокування закрито, ваш приватний режим увімкнено, і незнайомці більше не можуть брати участь у ваших розмовах.

Дозвіл не завжди потрібен для домочадців

Відкриваючи Houseparty, програма запитує дозвіл на використання вашої камери та мікрофона. Це важливо для використання програми.

Houseparty також просить отримати доступ до ваших контактів та місцезнаходження. Вам не потрібно давати додатку дозвіл, щоб мати змогу користуватися ним. Тому якщо ви хочете захистити свою конфіденційність, переконайтеся, що ви не надаєте Houseparty доступу до своїх контактів та місцезнаходження.

Підкрадайтеся до будинку

Ви хочете зателефонувати лише одній людині, а не казати іншим, що ви перебуваєте в Інтернеті в Houseparty? Тоді можна непомітно увійти. Для цього ви відкриваєте додаток, натискаючи та утримуючи піктограму додатка. Після цього з’явиться меню, в якому ви зможете вибрати “Прокрастися в будинок”.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me