Zde se dozvíte, jak používat VPN s Fire TV Stick!

Amazon Fire TV Stick kombinuje všechny vaše oblíbené streamovací služby na jednom místě. Díky hůlce můžete svůj běžný televizor proměnit v inteligentní TV. Chcete-li ještě více zvýšit toto pohodlí, můžete použít Fire TV Stick v kombinaci s VPN. VPN zajišťuje, že můžete streamovat anonymně a bezpečně, a umožňuje vám sledovat obsah blokovaný geo.

Proč používat VPN s vaší Amazon Fire TV Stick

Služba jako Amazon Fire TV Stick je ideální pro shromažďování všech vašich streamovacích služeb v televizoru. Musíte si však pamatovat, že to používá internet stejně jako vaše ostatní zařízení. S internetem musíme vždy zvážit naše soukromí a anonymitu. S VPN můžete zabezpečit online aktivitu a získat svobodu a anonymitu.

Vynechání geografických omezení

Pravděpodobně nejdůležitější vlastností VPN pro milovníky filmu a hudby je schopnost obejít geoblokovaný materiál. Streamovací služby jako Netflix, HBO a Hulu zavedly na některé materiály geografická omezení. Musí to udělat kvůli smlouvám, které mají s distributory v různých zemích. Možná nebudete moci sledovat určitý film ve vaší zemi, zatímco pokud byste měli cestovat do USA, mohli byste jej sledovat. S VPN můžete změnit své virtuální umístění a předstírat, že máte přístup k internetu z jiné země. Z tohoto důvodu lidé rádi používají VPN k získání přístupu k tomuto geoblokovanému materiálu.

Anonymita a bezpečnost

Nejdůležitější vlastností VPN je ochrana, kterou nabízí. Software VPN šifruje veškerý online provoz a zajišťuje, aby nikdo neměl přístup k vašim osobním údajům. Vaše IP adresa, která je otiskem vaší online aktivity, je navíc skrytá. Pokud používáte VPN, vezmete IP adresu VPN serveru, ke kterému jste připojeni. Nikdo neuvidí vaši skutečnou IP adresu. Nikdo tedy nebude moci propojit vaši online aktivitu s vaším připojením k internetu, místem a případně s osobou. Můžete být zcela anonymní. V našem rozsáhlém článku o používání sítě VPN objevte vše, co jste kdy chtěli vědět.

Co hledat v poskytovateli VPN pro Amazon Fire TV Stick

Každý poskytovatel VPN nabízí mírně odlišný balíček funkcí. Někteří poskytovatelé se zaměřují na běžného uživatele internetu a jiní se více zaměřují na hráče tvrdé na smrt. Abychom zjistili, co poskytovatelé VPN fungují dobře s použitím Amazon Fire TV Stick, je třeba mít na paměti několik věcí.


V první řadě je důležitá rychlost a stabilita připojení. Když streamujete média, nechcete čekat hodinu na načtení filmu. Rychlost je něco, na co si dát pozor, protože někteří poskytovatelé zpomalují vaše připojení kvůli vysokým bezpečnostním opatřením, která přesměrovávají váš internet. Naštěstí existuje mnoho poskytovatelů, kteří sotva zpomalují vaše připojení. Pokud chcete použít VPN pro mnoho streamování, jsou to poskytovatelé, na které je třeba dát pozor.

Zadruhé, pokud používáte VPN k obcházení geografických omezení, budete potřebovat spravedlivé množství serverů v různých zemích, abyste mohli přepínat mezi místy. Při hledání sítě VPN je tedy třeba dávat pozor na počet věží a jejich umístění. Většinu času bude několik různých zemí, se kterými se budete moci spojit, stačit, abyste mohli sledovat vše, co se vám líbí. Může se však stát, že hledáte televizi z konkrétní země. V takovém případě je vhodné předem zkontrolovat, zda má poskytovatel v dané zemi server.

Konečně, celková kvalita poskytovatele je velmi důležitá pro vaše streamingové zážitky. Kvalita jejich ochrany, zákaznický servis a aplikace jsou důležité pro celkovou uživatelskou přívětivost, kterou musí poskytovatel nabídnout. Všechny tyto funkce jsme důkladně testovali, abyste to nemuseli dělat sami.

Důležité: I když vám VPN může poskytnout přístup k geoblokovaným materiálům v některých streamovacích službách, budete muset mít předplacené služby, abyste mohli začít.

Nejlepší poskytovatelé VPN pro Amazon Fire TV Stick

Vzhledem k rychlosti, serverům a celkové kvalitě poskytovatelů můžeme v kombinaci s Amazon Fire TV Stick doporučit následující dvě služby..

1. ExpressVPN

ExpressVPN je jedním z našich oblíbených poskytovatelů, kteří používají v kombinaci s Amazon Fire TV Stick. Má silné 256bitové šifrování a skvělou zákaznickou podporu. Jejich aplikace je velmi uživatelsky přívětivá a dostupná pro Amazon Fire TV Stick, která je ideální pro účely instalace a konfigurace.

Rychlost jejich připojení je tak vysoká, že si sotva všimnete jakéhokoli rozdílu s běžnou rychlostí. Díky tomu je snadné streamovat a sledovat filmy, seriály a hudbu bez prodlevy.

S více než 1700 servery ve více než 90 různých zemích budete vždy moci najít server, který dokáže odblokovat vaše oblíbená videa.

Vzhledem k jejich skvělé celkové kvalitě je ExpressVPN o něco dražší než vaše běžná služba VPN.

2. Soukromý přístup k internetu

Soukromý přístup k internetu (PIA) je perfektní alternativou, pokud hledáte cenově dostupnější službu. PIA je známá svou skvělou ochranou vašeho soukromí a neuchovává žádné záznamy.

Mají více než 3000 serverů ve 25 různých zemích, což by mělo stačit ke splnění všech vašich požadavků na streamování. Rychlost a stabilita jejich připojení je dostatečně dobrá na to, aby mohla být streamována bez prodlení.

Instalace VPN pro váš Fire TV Stick

Existuje několik různých způsobů, jak nainstalovat VPN na vaši Amazon Fire TV Stick. Podívejte se na našeho podrobného průvodce, který vysvětluje, jak na to. Uvidíte, že existují některé aplikace, které můžete nainstalovat přímo na Fire TV Stick. Ve většině případů to však není možné. Budete muset nainstalovat VPN do routeru nebo do virtuálního routeru do vašeho PC nebo Mac. Výhodou těchto posledních metod je, že všechna vaše domácí zařízení budou chráněna. Po instalaci VPN budete moci streamovat volně, anonymně a bezpečně pomocí Fire TV Stick.

Amazon Fire Stick Set Ilustrace

Závěrečné myšlenky

Kombinace funkcí vašeho Amazon Fire TV Stick s funkcemi VPN je skvělý způsob, jak streamovat filmy a hudbu anonymně. VPN vám umožní obejít všechna geografická omezení a učinit tak prostřednictvím šifrovaného připojení. Při pohledu na množství serverů a rychlost a stabilitu připojení vám pomůže najít správného poskytovatele pro účely streamování. ExpressVPN a PIA jsou dobrou volbou pro streamování na vaší Fire TV Stick bezstarostné.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me