Top 5 poskytovatelů VPN skutečně zdarma roku 2020. Najděte nejlepší bezplatné VPN!

V tomto článku jsou uvedeny nejlepší bezplatné VPN této chvíle. VPN umožňuje anonymnější a bezpečnější používání Internetu, protože poskytuje šifrované připojení. Většina poskytovatelů VPN vyžaduje, abyste zaplatili, abyste mohli využívat jejich zabezpečenou serverovou síť. Nicméně, tam jsou někteří poskytovatelé VPN, kteří nabízejí bezplatné připojení VPN.

Když začnete hledat, všimnete si, že jen málo služeb VPN je v přijatelné kvalitě. I nejlepší bezplatné předplatné VPN často mají datové limity nebo omezení rychlosti. Někteří poskytovatelé nabízejí bezplatně omezenou základní aplikaci s úmyslem přesvědčit vás, abyste poté dostali placené předplatné. V tomto článku se dozvíte více o bezplatných službách VPN, o tom, jak fungují a proč byste s nimi měli být opatrní. Doporučujeme navíc pět vynikajících bezplatných služeb VPN, které můžete ihned začít používat.

Zkoušky s poskytovateli prémiových VPN: stojí za zvážení

Možná hledáte bezplatnou síť VPN pro procházení a stahování torrentů anonymně nebo obcházení online omezení, které vám brání v přístupu na Facebook na vašem pracovišti nebo ve škole, nebo dokonce v geografickém bloku. Ačkoli některé bezplatné sítě VPN v těchto případech vykonají svou práci velmi dobře, ne všechny z nich vám budou moci poskytnout to, co potřebujete. Možná nebudou moci odblokovat stránky, které chcete dosáhnout. Mnoho služeb navíc prohlašuje, že jsou „zdarma“, ale stále od vás něco berou, i když to nejsou peníze. Některé bezplatné sítě VPN, například Hola, prodávají vaše datové připojení ostatním. Ostatní poskytovatelé zdarma dokonce zaznamenávají navštívené webové stránky, aby mohli tato data prodat marketingovým agenturám. Jinými slovy, možná si myslíte, že váš online život je chráněn sítí VPN, ale mezitím vaše soukromí narušilo ještě více.

Možná uvažujete o bezplatné VPN, protože chcete vyzkoušet (konkrétní) VPN před provedením měsíční platby. To je pochopitelné, ale s bezplatným předplatným nemusíte mít plné zkušenosti. Placené sítě VPN jsou obecně bezpečnější a nabízejí více možností, například neomezené množství dat, neomezené rychlosti, náležitou podporu zákazníků a přístup k americké verzi Netflix, ať jste kdekoli. Pokud si dáváte pozor na své peníze, ale chcete kvalitní VPN, je tu silný up-and-comer, který vám srdečně doporučujeme: Surfshark. Za pouhých pár dolarů (v současné době méně než 2 $ měsíčně) získáte všechny výhody prémiové VPN. Surfshark také nabízí 30denní záruku vrácení peněz, která by mohla být užitečná, pokud by se vám nakonec VPN nelíbilo – ačkoliv pochybujeme, že tomu tak bude.

Pokud jednoduše hledáte nejlepší VPN na trhu, vyzkoušejte ExpressVPN. Tato VPN je stabilní, rychlá a má servery v téměř 100 zemích. Mají velkorysou záruku vrácení peněz, která vám umožní vyzkoušet jejich službu 30 dní bez rizika. Pokud se zaregistrujete na roční předplatné pomocí tlačítka níže, získáte dokonce tři měsíce navíc – zdarma.


Naštěstí existuje několik spolehlivých možností, pokud je síť VPN opravdu to, co hledáte. Můžete narazit na omezení dat nebo omezení rychlosti, ale poskytovatelé VPN v níže uvedeném seznamu jsou obecně celkem dobří. VPN, o kterých budeme odtud diskutovat, jsou zcela zdarma. Nemusíte se registrovat se svými platebními údaji ani využívat záruku vrácení peněz. U těchto poskytovatelů VPN je zdarma opravdu zdarma.

Nejlepší VPN zdarma

trofejKdy se bezplatná služba VPN kvalifikuje jako dostatečně dobrá pro náš seznam? No, a dobrá VPN zdarma měli byste být alespoň – uhodli jste – zdarma. Kromě toho je třeba sledovat několik věcí: datové limity, omezení rychlosti, počet současných připojení (na různých zařízeních), která umožňuje, a umístění serveru, které VPN nabízí. Bezplatné sítě VPN mají často kombinaci různých omezujících faktorů týkajících se dat, rychlosti internetu a dostupnosti serveru. Nejvhodnější bezplatná VPN jako taková závisí na vašich osobních potřebách a potřebách.

Pokud chcete rychlou VPN, měli byste se pokusit najít bezplatnou službu VPN, která má servery ve vaší zemi a žádné omezení rychlosti (což může být obtížné vzhledem k omezenému počtu serverů, které většina VPN nabízí zdarma). Máte v úmyslu používat VPN pro streamování? Pak je důležité mít velký datový limit (nebo v ideálním případě žádný limit) a dobré rychlosti. Pokud však jde o streamování, placené služby VPN se obvykle k tomuto účelu lépe hodí, protože mají vyšší rychlost a nedostatek datových limitů. Přestože bezplatné předplatné VPN mají obvykle nižší kvalitu než placené, existuje několik, které stojí za vyzkoušení.

Nejprve vám poskytneme našich 5 nejlepších bezplatných sítí VPN v náhodném pořadí. Pokud se chcete o těchto poskytovatelích dozvědět více, přejděte dolů a pokračujte ve čtení.

Naše 5 nejlepších VPN zdarma

Poskytovatel VPN zdarma
Omezení rychlosti
Měsíční limit dat
Počet umístění serveru
Netflix USA
Stahování anonymně
ProtonVPNNe*Žádný3AnoNe
Ukryj měNe10 GB5NeAno
TunnelBearNe500 MB (1,5 GB, pokud je sdílíte přes Twitter)23NeNe
WindscribeNe2 GB (10 GB, pokud zaregistrujete svůj e-mail)10NeAno
ZoogVPNAno2 GB3AnoAno

* Bezplatná služba ProtonVPN má k dispozici omezený počet serverů. Pokud je na těchto serverech současně mnoho uživatelů, což často bývá, může to negativně ovlivnit rychlost vašeho internetu.

Níže naleznete další podrobnější informace o bezplatných sítích VPN v našem seznamu.

ProtonVPN

protonový nápis

Specifikace ProtonVPN zdarma

 • Torrentů:
 • Netflix: +
 • Současná spojení: 1
 • Umístění serveru: 3
 • Datový limit: Žádný
 • Rychlostní limit: Žádný
 • Cena: Zcela zdarma

ProtonVPN je oblíbený poskytovatel VPN ze Švýcarska, který nabízí také bezplatnou službu. Jejich software je velmi uživatelsky příjemný a úroveň bezpečnosti je skvělá. Bezplatná verze ProtonVPN nemá datový limit ani rychlostní limit, ačkoli jejich servery mohou být docela pomalé, když je používá mnoho lidí současně, což je často případ. ProtonVPN nepodporuje stahování torrentů, ale příležitostně vám v závislosti na serveru poskytne přístup k Netflixu.

Pokud však chcete sledovat Netflix pomocí sítě VPN, musíme vás upozornit, že je nejlepší používat bezplatnou zkušební dobu ProtonVPN. Tato zkušební verze vám poskytne prvotřídní funkce, takže budete mít přístup k mnohem více serverům než k osmi serverům ve Spojených státech, Nizozemsku a Japonsku. Během našeho posledního testu kompatibility ProtonVPN s Netflixem (27. března – testovali jsme bezplatnou zkušební verzi, protože náš tester k tomu automaticky získal přístup po registraci nového účtu), zjistili jsme, že Netflix blokuje mnoho serverů ProtonVPN. Nakonec jsme však našli server, s nímž bychom mohli Netflix sledovat. Doporučujeme proto používat bezplatnou zkušební verzi pro Netflix, takže je pravděpodobnější, že najdete server, který pracuje se službou streamování..

Pokud používáte tuto bezplatnou verzi, software se vás bude pravidelně snažit přesvědčit, abyste upgradovali na placenou verzi. ProtonVPN vám poskytuje přístup tři umístění serveru: tři se nacházejí v Nizozemsku, tři v Japonsku a dva v USA. ProtonVPN Free můžete použít na jedno zařízení najednou, ale vzhledem k tomu, že je to zdarma, můžete se teoreticky registrovat vícekrát s různými e-mailovými adresami.

Kromě bezplatné služby ProtonVPN jsme také zkontrolovali prémiovou (placenou) verzi tohoto poskytovatele. S ProtonVPN jsme obecně spokojeni a naši úplnou recenzi si můžete přečíst zde.

Ukryj mě

hide.me logo

Specifikace Hide.me VPN

 • Torrentů: +
 • Netflix:
 • Současná spojení: 1
 • Umístění serveru: 5
 • Datový limit: 10 GB za měsíc
 • Rychlostní limit: Ne
 • Cena: Zcela zdarma

Hide.me nabízí placenou i bezplatnou VPN. Zdarma předplatné vám umožní přístup k pět serverů: v Nizozemsku, Kanadě, Singapuru a dva v USA. Bezplatná verze Hide.me má datový limit 10 GB za měsíc. Současně budete moci chránit pouze jedno ze svých zařízení, ale služba zachovává zásady „žádný protokol“.

S podporou systémů Windows, iOS, MacOS, Android a FireOS lze skrýt Hide.me téměř na všech zařízeních. Tato služba také umožňuje provoz P2P, i s bezplatným předplatným VPN. To znamená, že si můžete stáhnout torrent, i když pravděpodobně použijete VPN pro tento účel, pravděpodobně dosáhnete datového limitu relativně rychle. Bezplatná verze Hide.me vám také poskytuje nepřetržitý přístup k zákaznické podpoře.

TunnelBear

Logo tunelu

Specifikace TunnelBear VPN

 • Torrentů:
 • Netflix:
 • Současná spojení: 5
 • Umístění serveru: 20
 • Datový limit: 500 MB – 1,5 GB za měsíc
 • Rychlostní limit: Ne
 • Cena: Zcela zdarma

TunnelBear je další dobrá volba, pokud hledáte bezplatnou síť VPN. Rozhraní je jasné, zábavné a snadno použitelné. Instalace VPN je také rychlá a snadná. Zabezpečení a šifrování navíc odpovídají par. Bezplatná verze TunnelBear neomezuje rychlost. Má však a datový limit 500 MB měsíčně. Tento limit můžete prodloužit až o 1,5 GB podporou služby TunnelBear na Twitteru.

I s jeho bezplatnou verzí vám TunnelBear umožňuje vybrat si ze všech 23 serverů. To je skvělé, protože to znamená, že servery se nezpomalí tolik jako servery, které patří k bezplatným VPN, pouze s hrstkami serverů. Pokud jde o umístění serveru, vaše možnosti zahrnují (ale nejsou omezeny na) USA, Spojené království, Kanadu, Německo, Japonsko, Nizozemsko a Itálii. Podařilo se nám využít několik různých online streamovacích služeb, konkrétně Hulu, BBC iPlayer a YouTube. TunnelBear je k dispozici pro Windows, Mac, Android a iOS. Tento poskytovatel má určitá omezení, ale stále je to naprosto dobrá VPN zdarma. Pokud si chcete stáhnout bezplatnou verzi, klikněte na „Ceny“ v horní části svého webu. Poté vyberte bezplatné předplatné.

Windscribe

Windscribe banner

Specifikace Windscribe VPN

 • Torrentů: +
 • Netflix:
 • Současná spojení: Neomezený
 • Umístění serveru: 11
 • Datový limit: 2 GB – 10 GB za měsíc
 • Rychlostní limit: Ne
 • Cena: Zcela zdarma

Windscribe má uživatelsky příjemný software a aplikace, které se snadno instalují. Tato bezplatná VPN má datový limit 2 GB za měsíc. Pokud se však rozhodnete sdílet svou e-mailovou adresu se službou Windscribe, budete ji moci použít až 10 GB měsíc. Opět mějte na paměti, že se jedná o platbu technicky: zaplatíte svou e-mailovou adresou a na oplátku získáte více údajů. I s tímto limitem však došlete data rychle po jednom dni používání internetu, zvláště když stahujete nebo streamujete. Navíc bezplatná verze Windscribe nenabízí stejnou úroveň zabezpečení jako placená verze. Ne, že Windscribe nemá zabezpečení, ale mohlo by to být lepší.

Windscribe nabízí 11 serverů přes různé země svým bezplatným uživatelům. To by mělo být dost pro průměrného uživatele VPN zdarma. A co víc, můžete používat Windscribe na tolika zařízeních, kolik chcete.

ZoogVPN

Zoog banner

Specifikace Zoog VPN

 • Torrentů: +
 • Netflix: +
 • Současná spojení: 1
 • Umístění serveru: 3
 • Datový limit: 2 GB měsíčně
 • Rychlostní limit: Ano
 • Cena: Zcela zdarma

ZoogVPN je bezplatná služba VPN s přiměřeně bezpečným připojením. Nezdá se, že by Zoog VPN protokoloval váš internetový provoz. Naznačují však, že jejich placená verze je bezpečnější než jejich bezplatná verze. ZoogVPN má tři servery k dispozici zdarma uživatelům: jeden v Amsterdamu (Nizozemsko), jeden v Londýně (UK) a jeden ve Washingtonu (USA). Bezplatnou verzi lze použít pouze na jedno zařízení včas. Kromě toho má ZoogVPN obě datový limit 2 GB za měsíc a rychlostní limit. Tento poskytovatel VPN je poměrně rychlý, ale pokud jeho servery zažívají silný provoz, první uživatelé si toho všimnou jako první. Jejich spojení se značně zpomalí.

Zdarma VPN vs placená VPN

Při používání bezplatných služeb VPN musíte být opatrní. Studie mezi více než 300 bezplatnými aplikacemi VPN ukázala, že mnoho z nich nefunguje správně nebo s daty nezaobchází dobře. Vyžaduje se přístup ke všem druhům zbytečně citlivých informací (jako jsou vaše kontakty, fotografie a sociální média) a někteří poskytovatelé zdarma infikují vaše zařízení spywarem a jiným malwarem. Mnoho bezplatných služeb VPN jsou také ve vlastnictví čínských společností, což může způsobit, že budete mít podezření na jejich záměry a úroveň bezpečnosti VPN. Protože v dnešní době všichni využíváme internet nepřetržitě, vyplatí se používání dobré a spolehlivé služby VPN.

Placené služby VPN budou obecně dbát na vaše soukromí a nabídnout pokročilejší úroveň zabezpečení a mnoho dalších zvláštností. Například připojení bývají mnohem rychlejší, máte povoleno více současných připojení (takže můžete sdílet své předplatné s přáteli a rodinou nebo jednoduše použít jeden účet na svém notebooku i telefonu) a můžete dokonce získat přístup ke streamování služby, jako je Netflix. Můžete si také bezpečně stáhnout torrent a nemusíte se starat o datové limity. Většina z těchto funkcí není k dispozici s bezplatnými službami. A co víc, placené předplatné VPN se staly docela levnými. Pokud chcete vědět, kteří poskytovatelé jsou v současnosti nejlepšími službami VPN, rádi bychom vás odkázali na tento přehled:

Levné VPN

Mezi placenými VPN jsou velké cenové rozdíly. Zejména pokud hledáte bezplatnou VPN, může vás určitá cena některých prémiových poskytovatelů VPN šokovat. Naštěstí existuje řada poskytovatelů VPN, kteří nabízejí fantastická připojení VPN za velmi nízké ceny. Za pouhých pár dolarů měsíčně můžete získat opravdu dobrou VPN a užít si klid v bezpečnosti vašeho internetového připojení a dat. Dobrým příkladem skvělé VPN, která stojí málo, je Surfshark. Chcete se dozvědět více o různých levných VPNch tam venku? Možná byste si měli prohlédnout náš článek:

Zdarma VPN bez datových limitů

Jak jste viděli, většina dobrých sítí VPN přichází s datovými limity. Bezplatní uživatelé VPN jsou tímto způsobem omezeni, protože údržba serverů VPN a připojení VPN stojí peníze. Datové limity umožňují poskytovateli umožnit vám seznámit se s jejich službou VPN, aniž by to stálo příliš mnoho peněz. Přesto existuje jedna dobrá bezplatná VPN bez datového limitu: ProtonVPN. Místo datového limitu může být bezplatná verze této VPN občas docela pomalá, protože všichni její uživatelé jsou rozloženi pouze na třech serverech. Když jsou tyto servery příliš přeplněné, rychlost klesne. Společnost Proton doufá, že tím bude zdlouhavé využívání jejich bezplatných služeb méně atraktivní. Pokud pro vás nejsou snížené rychlosti problémem (například když při streamování nepotřebujete VPN), ProtonVPN určitě stojí za zvážení.

Velkou nevýhodou datových limitů bezplatných sítí VPN je to, že vám často brání sledovat celý film nebo show. Pokud něco sledujete v online streamu nebo dokonce na Netflixu, dosáhnete datového limitu přibližně za hodinu nebo dvě. Takže i když rychlost připojení není problém, vaše potěšení ze sledování bude krátkodobé.

Zdarma VPN bez omezení rychlosti

Protože většina bezplatných sítí VPN již používá datové limity, nevidí potřebu vynucovat omezení rychlosti. Výsledkem je, že tyto VPN jsou často stejně rychlé jako placené VPN. Některé bezplatné VPN se rozhodnou nepoužívat omezení rychlosti, protože jejich bezplatné servery jsou tak zaneprázdněny, že připojení nebude stejně rychlé. Naštěstí existují poskytovatelé, kteří nabízejí relativně mnoho serverů jako součást svých bezplatných předplatných, například TunnelBear a Windscribe. To znamená, že i když je připojení VPN zdarma, rychlosti jsou stále velmi slušné. Speciálně TunnelBear jasně ukazuje, jak by s nimi vypadalo placené předplatné, protože vám poskytuje přístup ke všem jejich serverům.

Zdarma VPN pro všechna vaše zařízení

Většina dobrých bezplatných sítí VPN nabízí software a aplikace, které jsou kompatibilní s nejběžnějšími zařízeními a operačními systémy. To znamená, že takové sítě VPN lze snadno nainstalovat do počítače, smartphonu a tabletu. Některé sítě VPN dokonce nabízejí software pro méně známé operační systémy, což umožňuje například použití bezplatné sítě VPN v systému Linux. Níže krátce probereme různá zařízení.

Zdarma VPN pro váš počítač nebo Mac

Většina bezplatných sítí VPN je k dispozici pro Windows a Mac. Síť VPN můžete ve svém počítači použít dvěma způsoby: buď si stáhnete aplikaci pro svůj operační systém, nebo do svého prohlížeče přidáte rozšíření prohlížeče. Některé sítě VPN jsou k dispozici pouze jako rozšíření prohlížeče, například pro Chrome nebo Firefox. To znamená, že NEBEZPEČÍ veškerý váš internetový provoz, včetně torrentů a e-mailů. Jedinou věcí, kterou rozšíření prohlížeče VPN chrání, je internetový provoz spuštěný v prohlížeči, například online bankovnictví prostřednictvím webu vaší banky.

Různé operační systémy vyžadují různé druhy softwaru VPN. Uživatelé Linuxu budou mít často obtížnější nastavení připojení VPN než uživatelé Windows nebo Mac. Instalace VPN na Windows nebo Mac je obvykle jen otázkou stažení a instalace programu, zatímco uživatelé Linuxu budou často muset ručně nakonfigurovat své VPN připojení.

Zdarma VPN pro iOS a Android

VPN v mobiluKromě sítí VPN pro stolní počítače jsou sítě VPN pro chytré telefony stále oblíbenější. Naše smartphony používáme nejen stále více, ale také je častěji připojujeme k nechráněným sítím Wi-Fi než k počítači. Bezplatná VPN má tedy rozhodně přidanou hodnotu pro každého uživatele smartphonu, který se často ocitne a o používání těchto sítí. Kromě Windows a Mac nabízejí téměř všechny dobré bezplatné VPN software pro Android i iOS. Všechny VPN, které jsme uvedli výše, jako nejlepší bezplatné VPN v dané chvíli nabízejí software pro Android i iOS.

Zdarma VPN pro tablet

Smartphony nejsou jediná zařízení se systémem Android a iOS: iPad a tablety se systémem Android také. Instalace a nastavení bezplatného softwaru VPN v tabletu je velmi snadné, pokud jej již máte v telefonu, protože to funguje stejně pro oba. To je ideální, pokud chcete například sledovat na svém iPadu americkou verzi Netflixu. Stejně jako v případě smartphonů mají všechny výše uvedené sítě VPN software pro tablety iPad i tablety Android.

Zdarma umístění VPN serveru

Pokud jde o umístění serveru, většina bezplatných sítí VPN nabízí malou ukázkovou velikost jejich placeného předplatného, ​​s výjimkou produktu TunnelBear. TunnelBear vám poskytuje přístup k celé globální síti serverů.

Zdarma VPN
Umístění serveru
ProtonVPNUSA, Nizozemsko a Japonsko
Ukryj měUSA (východ, západ, střed), Nizozemsko, Německo a Kanada
TunnelBearVšechny jejich globální servery včetně USA a Velké Británie
WindscribeUSA, Spojené království, Nizozemsko, Kanada, Hongkong, Francie, Německo, Švýcarsko, Norsko a Rumunsko
ZoogVPNUSA, Velká Británie a Nizozemsko

Závěr: Jaká je nejlepší bezplatná VPN?

Sítě VPN zdarma jsou vhodné, pokud je používáte občas a nepotřebujete příliš mnoho dat. Bezplatná VPN je například vhodná k rychlému obejití bloku IP (geo-). Bezplatné služby VPN, o nichž jsme hovořili v tomto článku, obecně podporují více platforem a operačních systémů. Ať už tedy hledáte bezplatnou VPN pro iPad, VPN zdarma pro Android nebo VPN zdarma pro iPhone, výše uvedené služby VPN by pro vaše zařízení měly fungovat. Ve chvíli, kdy začnete používat VPN zdarma pro Netflix nebo Popcorn Time, však pravděpodobně narazíte na problémy s datovými limity a omezení rychlosti. Obdobně budete mít omezení pro stahování pořadů a filmů s bezplatnou verzí. V důsledku toho pravděpodobně budete nakonec potřebovat placenou VPN většinu času, pokud chcete stahovat nebo využívat služby streamování videa a zvuku.

Není snadné dát jasnou odpověď na otázku, která bezplatná služba VPN je nejlepší. Chcete-li získat bezplatnou službu VPN, vyberte některého z uvedených poskytovatelů. Zejména proto, že mnoho bezplatných aplikací VPN v obchodech Play a App Store nefunguje správně – nebo dokonce poškozuje vaše zařízení / vaše soukromí – doporučujeme vám stáhnout první bezplatnou síť VPN, kterou najdete. Například zůstaňte daleko od bezplatné sítě VPN Hola. Konec konců, internetová bezpečnost začíná dobrou VPN a špatná VPN může mít opačný efekt.

Níže naleznete tabulku obsahující informace, které považujeme za nejlepší poskytovatele bezplatné VPN při zvažování různých kritérií:

Kritérium
Nejlepší možnost VPN zdarma
RychlostWindscribe
DataProtonVPN
Umístění serveruTunnelBear
BezpečnostProtonVPN
Snadnost použitíTunnelBear
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me