Nejlepší VPN služby pro Kodi. Podívejte se na našich 5 nejlepších! | Přehled VPN

kodi tv vpn


Kodi je bezplatná aplikace s otevřeným zdrojovým kódem, původně napsaná pro Xbox, ale nyní dostupná na většině zařízení. Funguje jako zábavní centrum, které kombinuje všechny vaše mediální služby. VPN vám může pomoci pomocí zabezpečeného připojení. Kombinace Kodi se službou VPN vám umožní streamovat anonymně a bezstarostně. Přečtěte si vše o našich nejlepších 5 nejlepších VPN poskytovatelích pro Kodi.

Použití Kodi v kombinaci s VPN má několik výhod. Veškeré vaše streamování je anonymní, můžete obejít geografická omezení a váš internetový provoz je chráněn šifrováním. VPN nabízí uživateli svobodu, anonymitu a zabezpečení. Vše o funkcích VPN si můžete přečíst v našem článku se obecnými informacemi o používání VPN.

Instalace VPN není špatný nápad, když streamujete se společností Kodi. Síť VPN vám může pomoci získat přístup k obsahu Netflix v jiné zemi. Kodi vám umožní sestavit vlastní sbírku streamovacích služeb, abyste k nim měli přístup pomocí jejich aplikace. Některé doplňky v Kodi nabízejí obsah, který není jejich sdílení. Chcete-li zajistit, aby nikdo neviděl, co děláte na Kodi, můžete použít VPN k ochraně vaší anonymity. Ale co jsou nejlepší poskytovatelé VPN, kteří používají v kombinaci s Kodi? Představujeme vám 5 nejlepších poskytovatelů, o kterých si myslíme, že fungují dobře v kombinaci s Kodi. Dále vysvětlíme, jak můžete obě služby nejlépe využít společně.

Které služby VPN s Kodi dobře fungují?

Všichni následující poskytovatelé VPN dobře spolupracují se společností Kodi. Navíc zaručují bezpečné a anonymní spojení.

1.ExpressVPN

Express VPN je z nějakého důvodu na vrcholu většiny našich srovnávacích seznamů. Mají skvělý zákaznický servis a velkou nabídku serverů po celém světě. Mají zavedena kvalitní bezpečnostní opatření a ujistěte se, že vždy existuje způsob, jak získat přístup k americkému obsahu Netflix. Jsou proto ideální pro použití v kombinaci s Kodi. Podle našich zkušeností je rychlost a stabilita připojení také velká. Musíme si uvědomit, že jsou drahé pro VPN, ale na oplátku dostanete nejlepší kvalitu.

2. IPVanish

Podle našeho názoru má IPVanish nejrychlejší připojení k VPN. IPVanish má na svých webových stránkách propracovaného průvodce, který vám pomůže nastavit aplikaci tak, aby dobře fungovala s Kodi. Pro lidi, kteří rádi streamují anonymně a bezpečně, nabízí IPVanish nejlepší kombinaci rychlosti a bezpečnosti. Jejich ceny jsou ve srovnání s jinými VPN poměrně vysoké. Na svých webových stránkách však často mají skvělé nabídky. Zjistěte více o našich zkušenostech s IPVanish.

3. VyprVPN

VyprVPN má velmi rychlou síť, kterou sami spravují. Tento poskytovatel je součástí internetového konglomerátu Goldenfrog. Z tohoto důvodu mají spoustu prostředků k optimalizaci svých služeb. S jejich dostupným předplatným můžete mít tři současná spojení.

4. GOOSEVPN

GOOSE VPN je relativně mladý nizozemský poskytovatel VPN. Rychle si vytvářejí jméno pro sebe. GOOSEVPN nabízí kvalitní servery s rychlým a stabilním připojením. Mají dva typy předplatného. Doporučujeme jejich neomezený plán. Druhé, levnější předplatné má limit 50 GB, což není ideální, pokud chcete streamovat mnoho filmů a seriálů. Chcete se dozvědět více o této holandské službě VPN? Přečtěte si naši úplnou recenzi GOOSE VPN.

5. NordVPN

Společnost NordVPN má obrovské množství serverů ve více než 50 zemích. O bezpečnost se velmi zajímají, a proto nabízejí kvalitní zabezpečení a neukládají protokoly. Rychlosti internetu se zlepšily a nyní jsou ideální pro streamování. Jedno předplatné můžete použít na šesti zařízeních současně. NordVPN je také jednou z nejdostupnějších prémiových VPN na trhu.

Nastavte si VPN pro Kodi

Ve většině případů nebude obtížné streamovat se společností Kodi prostřednictvím připojení VPN. Pokud jste si nastavili předplatné u poskytovatele VPN a nainstalovali jeho software, většina práce je hotová. Poskytovatelé VPN usnadňují instalaci jejich aplikací. Jakmile se připojíte k jednomu ze serverů VPN, bude veškerý provoz přesměrován prostřednictvím tohoto zabezpečeného připojení.

Vše, co opravdu potřebujete udělat, abyste mohli bezpečně a anonymně streamovat, je nejprve se připojte k VPN. Ve většině aplikací VPN jde o stisknutí jednoho tlačítka. To samé platí pro váš počítač, tablet a smartphone. Pokud se připojíte k VPN před otevřením aplikace Kodi, můžete začít bezpečně streamovat!

Pokud chcete získat přístup k obsahu pro streamovací službu v jiné zemi, vyberte tuto zemi v aplikaci VPN. Pokud jste k tomuto serveru připojeni v jiné zemi, bude to vypadat, jako byste přistupovali k internetu z dané země. Většina poskytovatelů má skvělou zákaznickou podporu, takže pokud narazíte na jakékoli potíže, můžete je kontaktovat.

Nainstalujte VPN do směrovače

Možná budete chtít používat Kodi na chytré televizi nebo v kombinaci s přehrávačem médií, jako je Google Chromecast nebo Amazon Fire TV Stick. V těchto případech je možné nastavit připojení VPN prostřednictvím směrovače, takže všechna zařízení připojená k tomuto směrovači budou moci využívat zabezpečeného připojení VPN. K tomu potřebujete router, který podporuje připojení VPN. Přečtěte si vše o tomto v našem článku o instalaci VPN na routeru.

Jak funguje ilustrace VPN

Závěrečné myšlenky

Kodi je pěkná aplikace pro sledování filmů a seriálů na vašem notebooku, počítači, smartphonu nebo televizi. Kombinace Kodi s VPN zajistí, že budete anonymní a bezpeční. Navíc vám dává příležitost obejít geografická omezení a poskytnout vám ještě více obsahu. S jedním z výše uvedených poskytovatelů si můžete být jisti, že to bude fungovat. Podívejte se také na našich nejlepších 5 všestranných nejlepších poskytovatelů VPN!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me