Nejlepší VPN pro iPhone. Nejlepší osvědčené možnosti. VPNOpřehled

V dnešní době je stále důležitější přijímat některá další preventivní opatření, kdykoli jste online. Používání veřejných sítí Wi-Fi není vždy bezpečné a mnoho vašich webových aktivit a organizací sleduje vaše online aktivity. Chcete-li se ujistit, že neexistují žádné (škodlivé) strany, které sledují každý váš online tah, je vhodné podniknout některá bezpečnostní opatření, například použít VPN (virtuální privátní síť).

I uživatelé iPhone mohou mít z připojení VPN velmi prospěch. Je pravda, že telefony iPhone mají obecně dobré funkce proti malwaru. To ovšem neovlivňuje bezpečnost sítí, ke kterým se připojujete, což může být stále nejisté. Malware nebo žádný malware, použití nezabezpečených sítí, může vést k řadě problémů, například přemýšlejte o hackerech, kteří ukradnou vaše data. Proto je vhodné nainstalovat síť VPN, která pomáhá zajistit bezpečnost vašeho připojení. To je obzvláště důležité, protože mnoho uživatelů iPhone a chytrých telefonů se dnes spoléhá na veřejné sítě Wi-Fi, zejména při cestování.

Naštěstí však instalace VPN na váš iPhone je jednoduchá a snadná. K tomu se dostaneme později. Nejdříve se však podívejte na našeho průvodce, jak vybrat správnou VPN pro váš iPhone a naši top 3 VPN pro iPhone.

Kterou VPN zvolit pro váš iPhone? – Naše top 3

Netřeba dodávat, že k výběru správné sítě VPN musíte nejprve vědět, co hledáte v síti VPN. Níže uvádíme několik důležitých kritérií, kterým jsme při výběru našich nejlepších 3 věnovali zvláštní pozornost a která jsou pro vás pravděpodobně důležitá..

 • Rychlost: VPN snižují rychlost vašeho internetového připojení na míru. Mezi jednotlivými poskytovateli však existují velké rozdíly v poklesu rychlosti. U některých si téměř nic nevšimnete a u jiných si všimnete významného rozdílu. Proto jsme tomu věnovali pozornost při testování různých sítí VPN na našem iPhone.
 • Bezpečnost a soukromí: Při určování stupně bezpečnosti a soukromí nabízeného sítí VPN jsme se podívali na nabízené protokoly a zásady protokolování VPN. Zvažovali jsme také to, zda VPN získala nějaké negativní zpravodajství týkající se bezpečnosti nebo narušení soukromí. Nakonec jsme vzali v úvahu bezpečnostní prvky, jako je spínač zabíjení. 
 • Uživatelská přívětivost: Protože lidé očividně méně záleží na instalaci a používání VPN, která se obtížně naviguje a není uživatelsky přívětivá, považovali jsme také za důležité kritérium uživatelskou přívětivost. To znamená, že jsme také věnovali pozornost designu a vzhledu rozhraní VPN a kvalitě jeho týmu zákaznických služeb.
 • Servery: Pokud používáte VPN k odblokování webů, chcete, aby VPN měla mnoho různých serverů v různých zemích. Pokud například v Německu používáte server VPN, nebudete mít přístup k American Netflix. Čím je server VPN blíže k vaší poloze, tím rychlejší bude rychlost.
 • Extra funkce a možnosti: Ne všechny VPN jsou vytvořeny stejně, samozřejmě. To platí také pro další možnosti nabízené různými poskytovateli VPN. Zatímco některé sítě VPN lze považovat za řešení ochrany soukromí bez omezení, jiní poskytovatelé se vzdávají možnosti nabízet další možnosti. Mohou se pohybovat od anti-ad-trackerů po zatemněné servery. Pozornost jsme věnovali také dalším možnostem, jako jsou funkce geodblokování a kompatibilita s Netflix.
 • Náklady: Samozřejmě, každý rád šetří trochu peněz. Proto jsme se také ujistili, že jsme zvážili náklady a hodnotu.

Na základě výše uvedených kritérií jsme přišli s následujícími top 3 nejlepších VPN pro iPhone.


1. ExpressVPN

Doporučujeme ExpressVPN všem uživatelům iPhone, protože tato prvotřídní VPN nemá prakticky žádné nedostatky, pokud jde o bezpečnost, rychlost a uživatelskou přívětivost. Tato VPN bude chránit vaše data a má rozsáhlou síť serverů s více než 3000 servery v 94 zemích. Aby se věci ještě zlepšily, ExpressVPN se skvěle hodí pro iPhone díky své skvělé aplikaci. Aplikace je dobře navržená a snadno se naviguje. ExpressVPN je pravděpodobně nejlepší VPN právě teď, což se také velmi dobře hodí pro iPhone. Jediná nevýhoda: Tato VPN je o něco dražší než mnoho jejích konkurentů. Naštěstí však můžete VPN vyzkoušet zdarma, díky 30denní záruce vrácení peněz.

2. CyberGhost

CyberGhost je skvělý poskytovatel VPN za velmi rozumnou cenu. Jeho servery jsou rychlé, jeho zabezpečení je rozhodně up-to-scratch a aplikace je velmi uživatelsky příjemný. Další velkou výhodou, kterou CyberGhost nabízí, je 45denní záruka vrácení peněz. Jedná se o delší záruku vrácení peněz, než nabízí většina ostatních poskytovatelů VPN. Dalo by se tedy říci, že s CyberGhostem máte delší „zkušební období“. Jedinou negativní, pokud ano, má CyberGhost, je to, že jeho servery jsou podle našich testů o něco pomalejší než servery ExpressVPN a Surfshark. Přesto je CyberGhost stále skvělou volbou pro dobrou VPN ve vašem iPhone.

3. Surfshark

Surfshark je určitě VPN, kterou doporučujeme uživatelům iPhone a uživatelům VPN obecně. Jedním z důvodů je to, že pravděpodobně nabízí nejvyšší možnou hodnotu jakékoli prémiové VPN venku. Je to docela možné nejlevnější hlavní poskytovatel VPN, za pouhé 2 roky předplatné za pouhých 1,99 $. Nabízí také dobré rychlosti a skvělou, snadno ovladatelnou mobilní aplikaci. Zabezpečení a soukromí nabízené společností Surfshark jsou prvotřídní. Surfshark je na trhu VPN relativně nový a v krátkém čase vykázal mnoho vylepšení. Hlavním důvodem, proč mnozí chodí s tímto poskytovatelem, je však stále nízká cena a vysoká hodnota, kterou nabízí. Surfshark také nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Zdarma vs placené VPN aplikace pro iPhone

S tolika sítěmi VPN existuje samozřejmě také několik bezplatných virtuálních privátních sítí. I když se to může na první pohled zdát skvělé, většina sítí VPN přichází s některými významnými nevýhodami. Mnoho bezplatných sítí VPN například vynucuje datové limity, rychlostní limity a někdy i limity serverů. Kromě toho byl proveden výzkum, který naznačuje, že soukromí a zabezpečení nabízené bezplatnými VPN často není úplně na škrábnutí.

Pokud byste stále chtěli zjistit, zda je pro vás bezplatná síť VPN správná, doporučujeme vám přečíst si článek o nejlepších bezplatných službách VPN. V tomto článku diskutujeme o několika poskytovatelích VPN, kteří jsou na rozdíl od mnoha bezplatných služeb VPN velmi slušní VPN. Při vytváření seznamu nejlepších bezplatných sítí VPN jsme nevěnovali zvláštní pozornost kompatibilitě iPhone.

Proč používat VPN pro iPhone?

Pokud používáte veřejné sítě Wi-Fi, vždy existuje šance, že se ostatní snaží ukrást vaše data. Zejména v některých prázdninových destinacích nejsou veřejné sítě Wi-Fi vždy bezpečné. Pomocí sítě VPN můžete pro zločince mnohem těžší získat data, například přihlašovací e-mail nebo podrobnosti o bankovnictví online. Síť VPN vám také pomůže získat zpět vaše soukromí online. S VPN můžete také obejít tzv. Geo-omezení. Například VPN vám může pomoci získat přístup k americké verzi Netflix, bez ohledu na to, kde jste na světě.

Nyní pravděpodobně víte, co pro vás může VPN udělat. Níže však naleznete krátké shrnutí výhod používání VPN ve vašem iPhone.

Důvod
Vysvětlení
Zvýšení zabezpečení internetového připojení.Pro mnoho našich čtenářů je to hlavní důvod pro použití VPN. Uživatelé iPhone si nejsou vždy vědomi rizik, která pro ně představují veřejné sítě Wi-Fi. Protože integrace bezpečnostních funkcí iPhone často neznamená, že není zapotřebí žádný další antivirový software, uživatelé iPhone někdy zapomínají, že i sítě mohou být nebezpečné. Počítačové zločinci mohou veřejné sítě Wi-Fi využít k získání přístupu k vašim datům, jako jsou hesla, obrázky a dokonce se přihlásit k online bankovnictví. Nejdůležitějším důvodem, proč většina uživatelů iPhone získává VPN, je proto zajistit jejich připojení.
Chrání vaše soukromí onlineSpousta lidí, uživatelů iPhone nebo jinak, neuškodí špehovacím očím, pokud jde o jejich online životy. Koneckonců, společnosti mohou vaše osobní údaje použít k zobrazování cílených reklam a dalších obtíží. Pro mnohé je ochrana jejich soukromí nezbytně důležitá. Také v některých zemích, které se nevyznačují mnoha politickými nebo náboženskými svobodami, může být dokonce nebezpečné navštívit určité webové stránky nebo vyjádřit určité nápady online, aniž byste použili něco, aby se stali anonymnějšími online, jako je VPN. Konečně, mnoho lidí používá VPN pro anonymní stahování.
Odblokování webových stránek a streamování služebDalším důvodem, proč lidé používají síť VPN, která v těchto dnech roste, je schopnost sítě VPN odblokovat mnoho obsahu s omezeným zeměpisným působením. Například VPN vám může pomoci získat přístup k cizím webům nebo obsahu, který by jinak byl zablokován. Například vám může pomoci získat přístup k americké verzi Netflixu, přestože není v USA nebo BBC iPlayer, aniž by byl ve Velké Británii..

Instalace aplikace VPN na iPhone

Existuje řada způsobů, jak nainstalovat aplikaci VPN do vašeho iPhone. Většina poskytovatelů VPN to zjednodušila na snadný a pohodlný proces. Nicméně níže vám poskytneme stručný podrobný průvodce, který je použitelný pro většinu uživatelů iPhone.

 1. Získejte předplatné u poskytovatele VPN (poskytovatel, který znáte, má aplikaci pro iPhone).
 2. Stáhněte si aplikaci VPN z obchodu s aplikacemi.
 3. Otevřete aplikaci a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů.
 4. Pokud chcete, můžete vyladit nastavení VPN podle svých představ. Mysli na protokoly, další bezpečnostní možnosti atd.
 5. Nakonec zapněte připojení VPN. Po stisknutí tlačítka Připojit vás iPhone pravděpodobně vyzve k nastavení konfigurace připojení VPN. Jednoduše postupujte podle pokynů.

Ruční instalace VPN do vašeho iPhone

Kromě instalace vyhrazené aplikace můžete do svého iPhone také nainstalovat VPN ručně. K tomu budete potřebovat několik podrobností, jak je uvedeno na obrázku níže.

Přidat Screenshot konfigurace VPN

Jakmile se dostanete na tuto obrazovku, budete muset vyplnit několik podrobností, které můžete najít na webu svého poskytovatele VPN.

Chcete-li se dostat na tuto obrazovku, postupujte takto:

 1. Nejprve jděte na Nastavení.
 2. Jakmile se tam dostanete, přejděte dolů na „Všeobecné„.
 3. Nyní přejděte zcela dolů a vyberte „VPN„.
 4. Nakonec zvolte „Přidat konfiguraci VPN„.

Tímto způsobem můžete ručně nainstalovat VPN do vašeho iPhone. Všimněte si však, že tento způsob práce je mnohem méně „uživatelsky přívětivý“. Koneckonců, pokud chcete jakýmkoli způsobem vylepšit připojení VPN, budete se vždy muset vrátit na tuto obrazovku a věci změnit ručně. Při používání aplikace VPN je to mnohem snazší, často se stává automaticky a přepínání serverů je mnohem pohodlnější.

Závěr: nejlepší VPN pro iPhone

Stručně shrnuto, nejlepší VPN pro iPhone právě v naší knize jsou následující tři:

 1. ExpressVPN
 2. CyberGhost
 3. Surfshark

Všechny výše uvedené VPN fungují na iPhone skvěle. Koneckonců, všichni mají skvělé, uživatelsky přívětivé aplikace pro iPhone a fungují velmi dobře, pokud jde o rychlost i bezpečnost. ExpressVPN navíc není podle našeho názoru pouze jednou z nejlepších VPN pro iPhone, ale také nejlepší VPN obecně. CyberGhost nabízí velkou hodnotu za velmi rozumné ceny, zatímco Surfshark je natolik cenově dostupný pro prémiovou VPN, že vytváří skvělou první VPN pro uživatele iPhone. Pokud mezi těmito třemi možnostmi nenajdete VPN, která se vám líbí, můžete se také podívat na náš praktický přehled všech VPN, které jsme testovali. Toto tlačítko navíc umožňuje filtrovat VPN podle všeho od ceny, přes funkce až po kompatibilitu s iPhone. Šťastný a bezpečný prohlížení!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me