Nejlepší VPN pro chytrou televizi | Získejte více ze své televize! | VPNOverview.com

Pokud vlastníte inteligentní televizi, můžete snadno streamovat své oblíbené filmy a seriály, aniž byste museli používat další hardware. Pro přístup k Netflixu nebo Hulu nemusíte k televizoru připojit notebook. Koneckonců, celá USP inteligentních televizí je jejich schopnost připojit se přímo k internetu.

Nicméně i s chytrou televizí se můžete při pokusu o sledování své oblíbené show setkat s některými problémy. Častým problémem je tzv. Geoblokování. To znamená, že spousta streamovacích služeb, jako jsou Netflix, Hulu, BBC iPlayer a dokonce i Youtube, blokují (část) jejich obsah pro diváky v určitých regionech nebo zemích. Například americká verze Netflix, která má největší počet filmů a seriálů, je přístupná pouze pro streamery umístěné ve Spojených státech. Podobně je přístup k iPlayeru BBC obvykle možný pouze z Velké Británie.

Existuje však velmi jednoduché řešení, jak obejít tato a většina dalších geografických omezení. Toho lze dosáhnout bez přílišných potíží pomocí VPN (Virtual Private Network).

Chcete se dozvědět více o možnostech a výhodách, které VPN přináší a která VPN je pro vaši chytrou televizi ta správná? V takovém případě pokračujte ve čtení níže.

Proč bych nainstaloval VPN do své chytré televize?

Jak je uvedeno výše, použití VPN je perfektní způsob, jak obejít geografická omezení vaší chytré televize. To znamená, že sítě VPN jsou skvělým způsobem, jak získat přístup k více filmům, seriálům a pořadům, které můžete streamovat v chytré televizi.


Druhou hlavní výhodou použití VPN je pozitivní vliv, který to má na vaše soukromí a zabezpečení online, protože šifrování a změněná IP adresa dobrá VPN nabízí. Pokud se o tom chcete dozvědět více, podívejte se na tento článek.

Okolo geografických omezení ve vaší chytré televizi

S VPN pro vaši chytrou televizi budete konečně moci sledovat filmy a pořady, ke kterým byste normálně měli přístup, na základě vaší geografické polohy. Netřeba dodávat, že to má několik zřetelných výhod, jako je například přístup k obrovské americké verzi Netflix v USA odkudkoli na světě. Nebo možnost sledovat Hulu mimo USA, nebo obsah z BBC iPlayeru mimo Spojené království, nebo mít přístup k blokovaným videím YouTube.

Sledujte americkou verzi Netflix kdekoli

Jak možná víte, americká verze Netflix, která obsahuje zdaleka největší počet seriálů a filmů, z nichž mnoho exkluzivních titulů v USA je obvykle nepřístupná, pokud nejste v USA. To může velmi dobře znamenat, že pokud nežijete v USA nebo jste na dovolené, nebudete moci sledovat svou oblíbenou show nebo film. Naštěstí VPN často usnadňuje obcházení těchto omezení Netflix.

Dnes je spousta streamovacích služeb, včetně Netflix, zjišťování a blokování uživatelů VPN. Dělají to tak, že blokují konkrétní adresy IP, pokud si všimnou, že z těchto adres přichází velký provoz (pravděpodobně uživatelé VPN nebo proxy). Proto se vyplatí investovat do dobré VPN se spoustou serverů (IP adres) a užitečných funkcí pro boj proti geografickým omezením, jako je

Získejte přístup k iPlayeru BBC mimo Spojené království

Stejně jako Netflix je i BBC iPlayer velmi populární streamingovou službou. Je to online přehrávač médií BBC (British Broadcasting Corporation), který vám umožní sledovat živé britské pořady živě nebo je sledovat později.

Bohužel kvůli problémům s právy lze k iPlayeru BBC obvykle přistupovat pouze z Velké Británie. Naštěstí existují způsoby, jak to obejít, a uhodli jste, že použití VPN je jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout. Dobrá VPN vám umožní sledovat mnoho vašich oblíbených britských televizních pořadů a být přitom v bezpečí a anonymně.

Sledujte Hulu mimo U.S.

Hulu je streamingová služba podobně jako Netflix. Jedním z hlavních rozdílů však je, že Hulu není vůbec k dispozici mimo USA (na rozdíl od Netlflixu, který nabízí různé pořady podle země, ve které se nacházíte). Mnoho ocenění Hulu za jeho velkou nabídku filmů a seriálů. Použitím sítě VPN můžete být jedním z mnoha lidí, kteří si Hulu užívají v širokém výběru filmů a seriálů, ať už jste v USA nebo ne!

Přístup k blokovaným videím YouTube

Když se na YouTube pokoušíte přehrát video, zobrazí se zpráva „Toto video není ve vaší zemi dostupné“ nebo něco podobného charakteru. Toto je samozřejmě příklad geografického omezení. Snad nejlepším způsobem, jak se tomu vyhnout, je připojení k serveru VPN v jedné ze zemí, kde je video k dispozici.

Nejlepší VPN pro vaši chytrou TV

Pokud hledáte pro svou chytrou televizi dobrou VPN, je velmi důležité, abyste si vybrali VPN, která nabízí dobré rychlosti. Vzhledem k tomu, že budete používat hlavně chytrou televizi k streamování středně až dlouhodobého obsahu, VPN, která výrazně snižuje rychlost internetu, se může poměrně snadno stát nepříjemností. Proto obecně nedoporučujeme používat bezplatnou službu VPN. Konec konců mnoho bezplatných služeb VPN vynucuje omezení rychlosti nebo dat. Dvě věci, kterým se chcete vyhnout při sledování kompletních seriálů a filmů.

Také obvykle placené VPN nabízejí mnohem více serverů a umístění serverů než jejich volné protějšky, což vám dává více možností, pokud jde o odblokování vašich oblíbených seriálů a filmů. Když jsme vzali v úvahu všechny tyto věci, vybrali jsme několik poskytovatelů VPN, kteří věří, že jsou nejvhodnějšími možnostmi VPN pro inteligentní televizi.

Nejlepší všestranná VPN pro inteligentní TV: ExpressVPN

ExpressVPN je skvělý poskytovatel VPN, který, upřímně řečeno, funguje dobře na všech frontách. Skvělé zabezpečení, velký počet serverů a blesková rychlá připojení jsou některé z věcí, které ExpressVPN nabízí. Zejména pro Android TV, který je populárním typem chytré televize, je ExpressVPN skvělou volbou díky své velmi uživatelsky přívětivé aplikaci pro Android.

ExpressVPN nabízí přes 3000 serverů v 94 zemích, což z něj dělá skvělou VPN pro účely odblokování. ExpressVPN také nabízí 256bitové šifrování, velmi dobrou zákaznickou podporu a přísnou politiku bez protokolování.

Nejlepší prémiový rozpočet VPN pro chytrou televizi: Surfshark

Surfshark je velmi dobrá, ale také velmi cenově dostupná VPN služba. Zejména, když zvažujete, že jeho nejdostupnější předplatné začíná na pouhých 1,99 $ měsíčně, Surfshark nabízí překvapivě dobré rychlosti streamování. V naší recenzi Surfshark, která byla provedena z naší kanceláře v Nizozemsku, jsme si všimli, že zejména její americké servery vypadaly velmi rychle. Díky tomu je Surfshark skvělou VPN pro sledování obrovské americké verze Netflix, ať jste kdekoli.

Surfshark je navíc velmi uživatelsky přívětivá VPN, která nabízí skvělou zákaznickou podporu a stejně působivé, jasné a uživatelsky přívětivé rozhraní. Díky kombinaci s cenovou dostupností je Surfshark skvělou VPN pro uživatele chytrých televizí, kteří nikdy VPN nepoužívali. Kromě toho budou uživatelé chytré televize Android s potěšením slyšet, že Surfshark má skvělou aplikaci pro Android.

Skvělá VPN pro odblokování smart TV: VyprVPN

Stejně jako Surfshark a ExpressVPN, i VyprVPN nabízí skvělou aplikaci pro Android, kterou lze snadno nainstalovat na Android TV, což je pěkný bonus pro majitele tohoto typu chytré televize. VyprVPN je navíc bezpečná a rychlá VPN s velkým počtem serverů. VyprVPN je díky šifrování VPN „Chameleon“ VPN také skvělé pro odblokování obsahu Netflix a dalších geo-omezení. V krátkosti, VyprVPN je skvělá VPN pro vaši chytrou televizi.

Kompatibilita VPN s chytrou TV

Naštěstí prakticky všechny chytré televizory umožňují připojení k síti VPN nastavením VPN na směrovači nebo na virtuálním směrovači v počítači se systémem Windows PC nebo Mac. Možná budete raději používat snadno nastavitelnou aplikaci VPN přímo z obchodu nebo obchodu s aplikacemi. V takovém případě budete potřebovat konkrétní typ chytré televize, konkrétně Android TV nebo Apple TV.

Nastavení VPN ve vaší chytré televizi

Nastavení VPN v chytré televizi lze provést několika různými způsoby. Jedním z nejčastějších způsobů je nastavení VPN na routeru, což znamená, že všechna zařízení, která jsou připojena k tomuto routeru, včetně vaší chytré televize, budou také automaticky připojena k VPN. Další způsoby, jak nastavit VPN ve vaší chytré televizi, jsou: nastavení VPN na virtuálním routeru v počítači nebo jednoduše stažením aplikace VPN přímo do vaší chytré televize. Tato poslední metoda funguje pouze v případě, že máte Android TV nebo Apple TV. Potřebujete další pomoc s nastavením VPN v chytré televizi? Pak si můžete tuto příručku prohlédnout.

Závěrečné myšlenky

Použití sítě VPN v chytré televizi je skvělý způsob, jak obejít geobloky. Díky tomu je VPN skvělý způsob, jak sledovat filmy a filmy, které nejsou přístupné tam, kde žijete nebo kde trávíte dovolenou. Navíc používání VPN ve vaší chytré televizi, stejně jako na jakémkoli jiném zařízení, také znamená, že vaše identita bude mnohem lépe chráněna před vládami, společnostmi, obchodníky a hackery. To vám pomůže získat zpět vaše soukromí online a lépe chránit vaše osobní údaje. Celkově tedy rozhodně doporučujeme připojit chytrou televizi k VPN. Za tímto účelem obvykle doporučujeme používat ExpressVPN, Surfshark nebo VyprVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me