Nejlepší VPN pro Apple TV | Získejte maximum ze svého televizoru! | Prohlížení VPN

Černý čtverec s logem Apple TV a modrým štítem, který říká


V dnešní době mnoho lidí vlastní Apple TV. Apple TV v podstatě transformuje běžný televizor na chytrý televizor, na kterém můžete přehrávat filmy a seriály přímo z internetu. Bohužel však běžně veškerý internetový provoz přicházející z Apple TV a směřující do Apple TV činí prostřednictvím nezajištěného připojení. To má několik bezpečnostních rizik. Naštěstí můžete svůj televizor Apple TV bezpečněji zajistit pomocí VPN (Virtual Private Network). Síť VPN vám také umožní používat Apple TV mnohem volnějším a méně omezeným způsobem. Nakonec vám VPN umožňuje obejít mnoho geografických omezení.

Mnoho streamingových služeb, které lze použít v Apple TV, jako Netflix, Hulu, BBC iPlayer a YouTube, prosazují tzv. Geo-omezení. Například nabídka seriálů a filmů Netflix se v každé zemi liší. Například americká verze Netflixu, která nabízí více pořadů než kterákoli jiná verze, je k dispozici pouze v USA. Hulu není k dispozici úplně mimo USA. Toto omezení vás pravděpodobně ovlivní, pokud nežijete v USA nebo pokud jste na dovolené do cizí země. Také, BBC iPlayer, používaný mnoha lidmi ke sledování populárního britského vysílání, je obvykle přístupný pouze ve Velké Británii. Síť VPN však umožňuje obejít mnoho těchto geografických omezení streamování.

VPN nabízí mnohem více výhod, kromě toho, že je užitečná pro odblokování geografických omezení. Pokud se chcete dozvědět více o všech těchto výhodách, podívejte se na tento článek. Většina výhod nabízených VPN patří do jedné ze tří kategorií: bezpečnost, soukromí a svoboda. V další části stručně a jasně shrnu všechny tři tyto typy výhod, které VPN nabízejí.

Jaká je výhoda používání VPN pro můj Apple TV?

Existuje několik dobrých důvodů pro použití VPN ve vašem Apple TV. Nejdůležitější důvody jsou:

  • Bezpečnost: Na internetu je spousta společností a vlád, které se na vás snaží vytvořit „digitální profil“. Na druhé straně existují i ​​hackeři, kteří se starají o vaše osobní, účty a platební údaje. Používáním VPN zašifrujete svůj internetový provoz, takže společnosti, vlády a hackeři budou mnohem těžší získat vaše osobní údaje. Proto jste mnohem lépe chráněni online, pokud používáte VPN.
  •  Soukromí: VPN se změní, a proto skryje vaši IP adresu. To znamená, že weby budou mít těžší čas přiřadit vám online aktivity a v zásadě odhalí vaši identitu. To znamená, že použití VPN zvyšuje vaši úroveň anonymity a soukromí.
  • Odblokování / svoboda: Většina lidí používá VPN, protože VPN nabízejí možnost obejít geografická omezení. Pomocí sítě VPN získáte přístup k obsahu, který by za normálních okolností nebyl k dispozici v zemi, ve které se nacházíte. To vám například umožňuje přístup k americké verzi Netflix mimo USA. Nebo získat přístup k BBC iPlayer mimo Spojené království. Nejde však pouze o streamování obsahu, který mohou VPN odblokovat. Díky možnostem odblokování mohou sítě VPN také pomáhat v boji proti cenzuře a získávání zpět online svobody.

Nejlepší VPN služby pro Apple TV

Dobrá VPN je bezpečná a spolehlivá, rychlá, uživatelsky přívětivá a má servery ve velkém počtu zemí. VPN pro váš Apple TV musí být rychlý, protože jinak bude streamování seriálů a filmů skutečnou bolestí. Samozřejmě nechcete čekat věčnost, než se vaše oblíbená show načte do vyrovnávací paměti. Kromě toho je důležité, že VPN má dobrý počet serverů a umístění serverů. Koneckonců, čím více serverů VPN nabízí, tím více obsahu můžete odblokovat, protože se musíte připojit k serveru v zemi / zemích, na které je obsah omezen. Proto mít servery v mnoha zemích je nezbytně nutné pro Apple TV VPN. Většina sítí VPN bohužel nesplňuje výše uvedená kritéria. Doporučujeme proto místo toho použít jednoho z následujících tří prémiových poskytovatelů VPN.

ExpressVPN pro Apple TV

ExpressVPN je nyní pravděpodobně nejlepším poskytovatelem VPN. Tento poskytovatel nabízí velmi uživatelsky příjemný software a je velmi rychlý. Software ExpressVPN je k dispozici na Windows, Mac OS, iOS, Android a Linux. ExpressVPN je velmi vhodný pro obcházení geografických omezení, protože VPN má více než 3000 serverů v 94 různých zemích. ExpressVPN také nabízí jasného a snadno sledovatelného průvodce nastavením připojení ExpressVPN na vašem Apple TV. To vše znamená, že ExpressVPN je určitě jedním z nejlepších poskytovatelů VPN pro Apple TV. Navíc můžete zkusit ExpressVPN po dobu 30 dní a zjistit, zda je pro vás tím pravým poskytovatelem, protože nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

NordVPN pro Apple TV

NordVPN je jedním z dostupných cenově dostupných prémiových poskytovatelů VPN. Navíc je to jedna z nejbezpečnějších možností VPN. Koneckonců, NordVPN nabízí (dvojí) vojenskou třídu, 256bitové šifrování AES. Toto je považováno za velmi bezpečný typ šifrování. NordVPN navíc nabízí velmi intuitivní a uživatelsky příjemný software. Díky tomu je síť VPN snadno použitelná, a to i pro lidi, kteří využívají síť VPN poprvé. NordVPN poskytuje kromě své skvělé hodnoty také všem svým zákazníkům 30denní záruku vrácení peněz.

Surfshark Apple TV

Pokud hledáte cenově dostupnou VPN pro Apple TV, která může velmi dobře konkurovat svým prémiovým konkurentům, je Surfshark skvělým poskytovatelem. Vzhledem k velmi konkurenceschopné ceně společnosti Surfshark jsou rychlosti, které spravuje, přinejmenším působivé. Zejména americké servery, které jsme testovali (z naší kanceláře v Nizozemsku), fungovaly skvěle a byly velmi rychlé. To je samozřejmě skvělé pro lidi, kteří rádi používají své Apple TV k využívání amerických streamovacích služeb, jako jsou Netflix a Hulu..

Kromě toho má Surfshark více než 1000 serverů v 61 zemích. Díky tomu je Surfshark velmi vhodný VPN pro účely odblokování. Surfshark také nabízí 30denní záruku vrácení peněz, což vám umožní vyzkoušet si ji, než se k čemukoli skutečně připojíte.

Nastavení VPN v Apple TV

Až budete mít předplatné VPN, budete samozřejmě chtít nastavit VPN v Apple TV. To lze provést instalací sítě VPN do směrovače nebo do virtuálního směrovače do počítače se systémem Windows nebo Mac. Jakmile připojíte Apple TV k routeru, bude Apple TV také připojen k VPN. Chcete přesně vědět, jak nainstalovat VPN do routeru? Poté si přečtěte našeho podrobného průvodce.

Závěrečné myšlenky

V tomto článku jste si přečetli, proč je důležité a užitečné používat VPN v Apple TV. S VPN spuštěnou na Apple TV budete více anonymní, bezpečnější a svobodnější online. Tento článek také popisuje tři nejlepší VPN pro váš Apple TV. Poskytovatelé, jako jsou ExpressVPN, NordVPN a Surfshark, vám mohou pomoci bezpečně používat váš Apple TV. Nakonec tento článek vysvětlil, jak nastavit VPN v Apple TV.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me