Nejlepší poskytovatelé VPN pro Mac. Top 3 Mac VPN | Přehled VPN

Díky dobré VPN pro váš Mac si můžete být jisti, že můžete procházet web bezpečně a anonymně. Kromě toho vám VPN pomůže získat mnohem více svobody internetu, kterou můžete použít například ke sledování obsahu Netflix v jiné zemi. Kromě toho můžete používat veřejné sítě Wi-Fi, aniž byste se museli obávat, že hackeři ukradou vaše osobní údaje. V tomto článku zjistíte, kteří poskytovatelé VPN pro Mac jsou nejlepší.

VPN pro Mac: na co si dát pozor

Virtuální routerPři hledání VPN pro váš Mac existuje mnoho poskytovatelů. Nejdůležitější podmínkou je, že poskytovatel nabízí software pro MacOS, operační systém Mac. Naštěstí tak činí téměř všichni prémioví poskytovatelé VPN.

Další věcí, na kterou je třeba dát pozor, jsou rychlosti připojení. Může to být velmi nepříjemné, pokud váš internet výrazně zpomalí vaše VPN. Právě proto podrobujeme všechny poskytovatele VPN testům rychlosti, abychom zjistili, zda fungují dobře. Vzhledem k tomu, že výsledky se mohou velmi lišit, je dobré mít na paměti při výběru VPN pro Mac.

A konečně, pokud jde o VPN, existuje mnoho osobních preferencí. Jedna osoba může považovat za velmi důležité, aby poskytovatel VPN umožnil stahování torrentů, zatímco druhý chce mít možnost používat svůj účet na 5 zařízeních současně. Nejlepší poskytovatelé VPN uspokojují potřeby každého a nabízejí velkou hodnotu za peníze.

Nejlepší poskytovatelé VPN pro Mac

S ohledem na všechny základní funkce je pro MacOS nejvhodnější následující výběr poskytovatelů VPN. Všichni poskytovatelé níže mají skvělý software a aplikace pro další operační systémy, jako je Android, iOS a Windows.


ExpressVPN pro Mac

Nelze vytvořit seznam dobrých poskytovatelů VPN pro Mac, aniž byste zmínili ExpressVPN. Nabízejí velký počet serverů (3000+) ve stejně působivém počtu zemí (94). Tyto servery umožňují rychlé a stabilní připojení. Můžete si stáhnout přes P2P sítě a ExpressVPN dokonce pracuje s Netflixem, což znamená, že můžete například sledovat velký výběr filmů a řadu americké verze Netflixu..

ExpressVPN má vynikající aplikace pro všechny operační systémy. Aplikace pro MacOS je velmi jednoduchá a jasná. Jejich bezpečnostní opatření dodržují nejvyšší mezinárodní standardy, takže budete velmi bezpečné a anonymní. ExpressVPN je z našich nejlepších 5 posledních pár let z nějakého důvodu.

Surfshark pro Mac

Surfshark není jen velmi cenově dostupný poskytovatel VPN, ale nabízí také rozsáhlou síť serverů, která zahrnuje více než 1000 serverů v 61 zemích. Navíc je Surfshark překvapivě rychlý pro VPN ve své cenové relaci a dokonce dává mnohem dražším konkurentům šanci na jejich peníze. Surfshark také nabízí skvělou aplikaci pro MacOS, která je velmi uživatelsky přívětivá a pracuje velmi intuitivně.

Pokud jde o bezpečnost a soukromí, Surfhark je tam s těmi nejlepšími. Surfshark tvrdí, že neshromažďuje a neukládá uživatelské protokoly, což je podle našeho názoru věrohodné (vzhledem k jurisdikci, kterou je vázán (Britské Panenské ostrovy)..

Surfshark také umožňuje stahování torrentů, pro které dokonce nabízí speciální P2P severze pro. Ne všichni poskytovatelé VPN umožňují stahování torrentů, ale Surfshark je poskytovatelem VPN podporujícím stahování. Je také skvělé vědět, že Surfshark dobře funguje s americkou verzí Netflixu.

Můžete si vyzkoušet Surfshark na svém počítači Mac na 30 dní s jejich 30denní zárukou vrácení peněz.

Soukromý přístup k internetu pro Mac

Soukromý přístup k internetu má také pěknou aplikaci pro MacOS. Tento poskytovatel dává soukromí svých klientů číslo jedna. Nabízejí vynikající bezpečnostní standardy, bezpečné šifrovací protokoly a neukládají žádné protokoly. PIA také umožňuje stahování torrentů.

Dalším velkým plusem je, že PIA je velmi cenově dostupný. Vzhledem k tomu, že počítače Mac jsou dostatečně drahé, může být dobré ušetřit na vaší síti VPN nějaké peníze. S PIA můžete získat předplatné za pár dolarů měsíčně.

Instalace VPN na Mac

S předplacením jednoho z výše uvedených poskytovatelů je velmi snadné nastavit připojení VPN na počítači Mac. Většina prémiových poskytovatelů VPN nabízí snadnou aplikaci, díky které je jejich VPN velmi uživatelsky přívětivá. Můžete však chtít nastavit připojení VPN sami. Pro nastavení VPN pro váš Mac použijte následující kroky:

  • V nabídce Apple přejděte na „Systémové preference“.
  • Vyberte „Síť“.
  • Klikněte na znaménko plus v levém dolním rohu.
  • V části Rozhraní vyberte „VPN“.
  • Vyberte požadovaný protokol. OpenVPN je nejbezpečnější a obecně nejlepší volba.
  • Vyplňte přihlašovací údaje. Tyto informace můžete získat z webu vašeho poskytovatele VPN.

Doporučujeme použít průvodce snadnou instalací a aplikaci, kterou většina poskytovatelů VPN nabízí, jednoduše proto, že je to snazší. Pokud navíc nastavíte připojení VPN ručně a chcete změnit nastavení, budete se muset vrátit k systémovým předvolbám, zatímco aplikace VPN může automaticky změnit vše za vás.

Závěrečné myšlenky

ExpressVPN, Surfshark a soukromý přístup k internetu jsou všechny dobré možnosti, pokud chcete pro počítač Mac používat VPN. Za pár dolarů každý měsíc můžete být mnohem více chráněni a anonymní online. Pomocí jejich jednoduchých aplikací vytvořte zabezpečené připojení prostřednictvím jednoho ze svých serverů VPN. Pokud chcete, můžete také nastavit připojení VPN sami.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me