Jak používat VPN s Chromecastem v roce 2019 VPNOpřehled

Google Chromecast je užitečný přehrávač médií, který vám umožňuje streamovat filmy, seriály, sporty a hudbu z vašich zařízení do televizoru. Svůj hardwarový klíč Chromecast můžete nejlépe využít pomocí VPN. V tomto článku vám řekneme o různých výhodách používání Chromecastu v kombinaci s VPN a o tom, jak jej používat.


S Chromecastem můžete snadno streamovat média do vaší televize. Některé streamovací služby však mohou na určitý obsah uvalit geografická omezení. Chcete-li získat přístup ke všem těmto omezeným materiálům, můžete použít VPN. Navíc VPN zajišťuje, že vše, co děláte online, včetně streamování, je anonymní a bezpečné. Žádný hacker ani vláda by neměli mít možnost vidět, co streamujete, správně?

Nejlepší poskytovatelé VPN pro Google Chromecast

Co byste měli hledat v VPN pro Google Chromecast? Pravděpodobně nejdůležitější vlastností je rychlost. Streamování filmů nebo hudby vyžaduje rychlé a stabilní připojení k internetu. Někteří poskytovatelé VPN mírně zpomalují vaše připojení kvůli různým vrstvám zabezpečení. Pokud hledáte dobrou VPN, se kterou je možné streamovat, je důležité hledat rychlost.

Většina poskytovatelů VPN má servery v mnoha zemích. Umístění jejich serverů je důležité, pokud plánujete změnit virtuální umístění pomocí VPN. Je praktické mít z mnoha zemí na výběr, protože to zvyšuje šanci na nalezení země, kde je váš stream k dispozici.

A konečně, celková kvalita VPN ovlivní vaše zážitky s ní v kombinaci s Chromecastem. Nejlepší poskytovatelé VPN mají uživatelsky přívětivé aplikace a skvělý zákaznický servis. Přečtěte si také náš článek s recenzemi celkově nejlepších poskytovatelů VPN.

S ohledem na tyto funkce jsme vytvořili tři nejlepší z nejlepších poskytovatelů VPN, které lze použít v kombinaci s Chromecastem.

1. ExpressVPN pro Chromecast

ExpressVPN je už řadu let jedním z nejlepších poskytovatelů VPN. Mají přes 2000 serverů ve více než 90 různých zemích. To je více než dost, abyste vždy našli zemi, kterou potřebujete pro svůj konkrétní stream.

ExpressVPN je velmi rychlý, takže streamování filmů, seriálů a hudby by nemělo být problém.

Jejich aplikace jsou uživatelsky přívětivé a jasné. Navíc, pokud nemůžete přijít na to, jak dostat něco do práce, jejich zákaznický servis vám rád kdykoli pomůže. Přečtěte si vše o tomto poskytovateli v našem úplném hodnocení ExpressVPN.

2. Surfshark pro Chromecast

Surfshark se v krátké době osvědčil jako velmi spolehlivá a cenově dostupná služba. Mají tam jeden z nejlepších obchodů s $ 1,80 měsíčně a velmi spolehlivou síť serverů s více než 1000 různými servery v 61 zemích. Surfshark má také docela dobrý zákaznický servis, který zodpoví všechny vaše dotazy e-mailem, i když to může trvat den. Jejich šifrování a snadné použití je také skvělé. Celkově vzato je surfshark skvělou volbou pro streamování Chromecastu.

3. CyberGhost pro Chromecast

CyberGhost má po celém světě přes 2700 serverů. Tato nabídka vám poskytuje dostatek možností, abyste měli vždy přístup k geo blokovanému materiálu.

Tento poskytovatel má dostatečně vysoké rychlosti pro všechny relace streamování. Kromě toho je CyberGhost vhodný, pokud chcete přistupovat ke streamovacím službám, jako je Netflix.

CyberGhost umožňuje 7 zařízením současně se připojit k internetu pomocí jediného předplatného. Také jsou velmi cenově dostupné. Další informace najdete v naší zkušební zprávě CyberGhost.

Proč používat VPN se svým Google Chromecastem?

Existuje několik důvodů, proč používání VPN s vaším Google Chromecastem může mít výhody. A co je nejdůležitější, umožňuje vám obejít geografická omezení. Zabezpečuje také vaše připojení k internetu a anonymizuje vaše online aktivity.

Bypass Geographical Restrictions with VPN

Nejdůležitějším důvodem, proč lidé používají VPN ve spojení se svým Chromecastem, je získání přístupu k dalšímu obsahu. Nějaký obsah streamovacích služeb, jako je Netflix, je skryt za geografickými omezeními. To znamená, že existují země, kde je určitý obsah k dispozici, a jiné, kde to není. Například společnost Netflix USA má více než trojnásobné množství obsahu, který má streamingová služba ve většině ostatních zemí. Distribuce práv a autorských práv brání streamovacím službám nabízet stejný obsah po celém světě.

S VPN máte přístup ke své streamovací službě, jako byste byli v jiné zemi. Poskytovatelé VPN mají servery v mnoha různých zemích. Po instalaci softwaru VPN se jednoduše připojíte k serveru ve vaší zemi. Pokud jste ve Francii, ale připojujete se k americkému serveru, bude to vypadat, jako byste přistupovali k internetu z USA. Nyní máte přístup k veškerému obsahu v USA ve svých různých streamovacích službách. Do Chromecastu můžete jednoduše přenést pomocí VPN!

Chromecast je tak malý, že je snadné vzít s sebou kamkoli jdete. Pokud jste na dovolené a chcete používat streamingovou službu, která je k dispozici pouze ve vaší domovské zemi, můžete také použít VPN k připojení k serveru ve vaší domovské zemi.

Pokud se chcete dozvědět více o sledování obsahu Netflix v USA, přečtěte si náš článek o sledování Netflixu pomocí VPN.

Online bezpečnost pomocí VPN

VPN šifruje veškerý přenos dat a zajišťuje připojení k internetu. Tímto způsobem nemůže žádná vláda, hacker, inzerent, poskytovatel internetových služeb ani společnost vidět nic, co děláte online. Budete mít anonymitu a vaše osobní údaje, jako jsou přihlašovací údaje a hesla, jsou v bezpečí. Možná si myslíte, že nemáte co skrývat. Společnosti však mohou informace, které získají z vašeho streamingového chování, použít k zacílení na určité reklamy nebo obsah. Tímto způsobem rozhodují o tom, co uvidíte online, a ztratíte část své online svobody. Další informace o tomto použití VPN naleznete v článku o anonymním prohlížení.

VPN v kombinaci s Kodi

Kodi je populární multimediální přehrávač s otevřeným zdrojovým kódem. Spojuje všechny vaše oblíbené streamovací služby do jedné služby, takže mezi nimi nemusíte přepínat. Jak si můžete představit, služby Google Chromecast, Kodi a VPN jsou naprosto vhodné kombinovat. Budete mít vše na jednom místě, budete jej moci přenést do televizoru a VPN vám poskytne více obsahu a bezpečné připojení.

Zdarma VPN

Možná nebudete chtít utrácet peníze za výhody, které VPN nabízí. V takovém případě se můžete podívat na náš článek o nejlepších bezplatných službách VPN. Pokud však uvažujete o použití datového toku VPN, bezplatná síť VPN nebude k ničemu. Většina bezplatných poskytovatelů VPN omezuje množství dat, která získáte každý měsíc. Toto množství dat většinou nestačí ani pro streamování jednoho filmu.

Navíc omezují rychlost neplatených uživatelů. To znamená, že načítání videa nebo písně může trvat věky. Přidejte k tomu, že s největší pravděpodobností nebudete mít přístup ke streamovacím službám, jako je Netflix, možná budete chtít znovu přemýšlet o použití bezplatné VPN. Pokud hledáte pouze anonymní prohlížení internetu, může být to, co potřebujete, VPN zdarma.

Nainstalujte si VPN do Chromecastu

VPN můžete nainstalovat různými způsoby, takže bude fungovat v kombinaci s Chromecastem. VPN nelze nainstalovat přímo na Chromecast, ale můžete ji nainstalovat na zařízení, která používáte pro odesílání do Chromecastu. Většina poskytovatelů tento proces velmi usnadňuje pomocí pěkného průvodce instalací.

Nejbezpečnější možností je nainstalovat VPN do routeru, takže všechna zařízení připojená přes tento router budou chráněna. Druhou možností je vytvoření hotspotu na vašem PC nebo Mac, ale to by mohlo zpomalit připojení.

Obrázek nastavení Google Chromecastu

Instalace a používání Chromecastu pro Linux

Někteří uživatelé Linuxu možná budou chtít také přenášet své proudy na větší obrazovku. Zde si můžete přečíst a najít tu správnou VPN pro Linux. Liší se v závislosti na distribuci, ale pokud používáte Linux Mint, Ubuntu nebo jiné distribuce založené na debianu, můžete použít MkChromecast nebo nejnovější verzi přehrávače VLC (musí být alespoň verze 3.0).

Můžete si stáhnout oba následující příkazy

  • sudo apt-get install mkchromecast
  • sudo apt-get install vlc

Jakmile otevřete soubor s VLC, můžete kliknout v horní nabídce na Přehrávání > Renderer > a poté vyberte chromecast.

U MKChromecast musíte nechat terminál otevřený a používat tyto příkazy.

  • mkchromecast –video -i “/path/to/file.mp4”

Pokud chcete přidat titulky:

  • mkchromecast –video -i “~ / Videos / Example.mp4” –subtitles ~ / Videos / Example.srt

Pokud chcete nahrát video z webu:

  • mkchromecast -y https://www.youtube.com/watch?v=NxD_kWK8A5M –video

Závěrečné myšlenky

Použití VPN v kombinaci s Chromecastem má mnoho výhod. Umožňuje obejít geografická omezení a získat přístup k obsahu z celého světa. Kromě toho zajišťuje, že vaše připojení je chráněno před zapojením třetích stran a že během streamování zůstáváte anonymní.

ExpressVPN, Surfshark a CyberGhost jsou solidní poskytovatelé, kteří vám mohou pomoci s Chromecastem co nejlépe dosáhnout. Všichni dobře skóre v rychlosti a umístění serveru.

Možná si myslíte, že chcete bezplatnou VPN, ale zjistíte, že to není možnost, pokud chcete streamovat filmy nebo hudbu.

Instalace sítě VPN pro Chromecast může být náročná, existují však průvodci, kteří vás krok za krokem provedou procesem.

Užijte si streamování volně a anonymně!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me