Hraní s VPN: Nejlepší VPN možnosti Přehled VPN

Používání VPN při hraní her se nemusí zdát jako nejviditelnější kombinace. Většina hráčů se obává, že s připojením VPN se nedá zabránit. I když je pravda, že služby VPN mohou zpomalit vaše připojení z důvodu všech bezpečnostních opatření, existují poskytovatelé VPN, kteří tomu brání. Níže naleznete, jaké funkce VPN jsou důležité, pokud ji chcete používat při hraní her. Dále uvedeme nejlepší poskytovatele VPN pro hraní.


Co hledat v VPN pro hraní

Pokud chcete pro hraní her používat VPN, je třeba vzít v úvahu několik faktorů. Zde jsou nejdůležitější.

Rychlost

To, co většina hráčů v síti VPN nejvíce ocení, je rychlost a stabilita připojení. Pro online hry pro více hráčů je dobré připojení nezbytné. Uslyšíte hráče stěžovat si nebo se chlubit jejich ping. Ping označuje latenci mezi hráčem hráče a herním serverem. Čísla se vztahují k času v milisekundách (ms), který trvá, než informace projdou mezi servery. Čím nižší je ping, tím lepší bude vaše hra. Vyšší ping může způsobit zpoždění, které může být velmi nepříjemné, když jste uprostřed hraní online konkurenční hry.

Některé hry dokonce odpojí hráče, pokud je jejich ping příliš vysoký na to, aby správně fungoval ve hře. Z tohoto důvodu jsou níže uvedení poskytovatelé VPN vybíráni hlavně na základě jejich vysokých rychlostí a stabilního pingu.

Bezpečnostní

Kdykoli přistupujete na internet, riskujete, že budete napadeni, ať už jednoduše procházíte internet nebo hrajete intenzivní multiplayerovou střílečku. VPN nabízí ochranu proti těmto nebezpečím tím, že šifruje všechna vaše data a anonymizuje vaše online aktivity.

Ve skutečně intenzivních a konkurenčních online hrách se někdy stává, že nepřátelský tým získá hráče DDoS z druhého týmu. To znamená, že na IP adresu svého soupeře pošlou hodně provozu. Můžete se chránit před touto ošklivou taktikou pomocí VPN.

Svoboda

Někteří vývojáři her zahajují nové hry pouze v jedné části světa, často testují odpověď a hledají chyby. Pokud chcete být první, kdo hraje nové hry, ale žijete v části světa, která vám neposkytuje včasný přístup, může být řešením VPN.

Některé země navíc některé hry zakazují kvůli své násilné nebo sexuální povaze. Naštěstí existuje cesta kolem této cenzury. Pokud se nacházíte v jedné z těchto zemí, ale chcete tyto hry hrát, můžete tato omezení obejít VPN.

Poskytovatelé VPN mají často servery ve velkém počtu zemí. Připojením k serveru mimo vaši vlastní zemi můžete obejít jakákoli omezení, která vaše geografická poloha ukládá. Budete mít přístup k internetu, jako byste byli v této zemi. To znamená, že se na vás geografická omezení vaší země již nevztahují.

Abyste se ujistili, že rychlost vašeho připojení příliš netrpí, můžete se připojit k serveru v zemi, která je blízko vás. Čím dále bude server, tím pomaleji bude vaše připojení.

Většina poskytovatelů VPN podporuje různé protokoly pro zabezpečení online. Některé protokoly jsou rychlejší než jiné. Nejrychlejší protokoly jsou však často nejméně bezpečné. Ve většině aplikačních rozhraní VPN je snadné přepínat mezi protokoly. Co byste mohli udělat, je zapnout nejrychlejší protokol pokaždé, když začnete hrát.

Zkušební období

Většina poskytovatelů VPN má zkušební období nebo záruku vrácení peněz, která vám umožňuje vyzkoušet jejich služby před zahájením předplatného. Doporučujeme vám, abyste toto zkušební období dobře využili. Obzvláště když plánujete používat VPN při hraní her. Testujeme poskytovatele VPN z Nizozemska, ale pokud jste někde jinde na světě, mohou poskytovatelé fungovat velmi odlišně. Pomocí testovacího období můžete zjistit, jak služba funguje v kombinaci s vaší oblíbenou hrou. Pokud tak učiníte, máte nejlepší šanci najít VPN, která vám vyhovuje.

Nejlepší poskytovatelé VPN pro hraní

Pomocí výše uvedených úvah a testováním různých poskytovatelů se nám podařilo najít několik vynikajících VPN, které jsou ideální pro hraní. Chcete zůstat v bezpečí a anonymně online a zároveň hrát své oblíbené hry bez prodlení? Zvažte vyzkoušení jedné z následujících sítí VPN.

ExpressVPN

ExpressVPN je jedním z nejlepších poskytovatelů VPN. Jejich připojení jsou rychlá a stabilní a mají více než 2000 serverů ve více než 90 různých zemích. Díky dostatečnému počtu serverů si můžete snadno najít nejrychlejší a užívat si jejich ochrany při hraní online hry. Jsou o něco dražší než jiné služby VPN, ale na oplátku získáte nejlepší balíček rychlosti a bezpečnosti.

Můžete vyzkoušet službu ExpressVPN s 30denní zárukou vrácení peněz a zjistit, jak se vám líbí v kombinaci s vašimi oblíbenými hrami.

IPVanish

IPVanish je jednou z nejrychlejších služeb VPN, a proto je ideální pro online hraní. Mají velký počet serverů ve více než 60 zemích, aby bylo zajištěno, že ve vašem okolí vždy najdete rychlý server.

Díky jejich pevné ochraně se nestanete obětí DDos útoků a budete moci zničit své soupeře bez zpoždění.

Vyzkoušejte tuto službu se 7denní zárukou vrácení peněz a podívejte se, jak to funguje v kombinaci s vašimi oblíbenými hrami.

Soukromý přístup k internetu (PIA)

Private Internet Access je populární poskytovatel VPN s vynikajícím šifrováním a rychlým a stabilním připojením. Umožní vám hrát si hry, aniž by si všimli, že jste zcela chráněni. Opravdu skvělá a cenově dostupná VPN pro hráče.

Předtím, než získáte předplatné u PIA, zkontrolujte, zda poskytují servery ve vaší blízkosti. Oproti výše uvedeným poskytovatelům jsou k dispozici v méně zemích. Pokud jsou však ve vašem kraji k dispozici, nezáleží na vás.

Závěrečné myšlenky

Kombinace her a VPN nemusí být nejviditelnější, ale ve skutečnosti je nezbytná. Mnoho her se dnes hraje online. Všechno, co děláte, když jste připojeni k internetu, podléhá hackerským a jiným nebezpečím. Je známo, že služby VPN zpomalují vaše připojení a děsí hráče. Mnoho poskytovatelů však pracuje na rychlém a stabilním připojení a může být použito při hraní her, aniž by to způsobilo zpoždění. Doporučujeme ExpressVPN, IPVanish a PIA, pokud chcete používat VPN během hraní. Vždy je nejlepší jít pro poskytovatele VPN s testovacím obdobím nebo zárukou vrácení peněz, abyste viděli, že fungují dobře pro vaši polohu a připojení k internetu..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map