3 nejlepší levné VPN roku 2020: Ušetřete peníze! | Přehled VPN

Nejlepší VPN

VPN vám pomůže bezpečně a anonymně surfovat po internetu. VPN šifrují váš internetový provoz, lépe anonymizují vaši IP adresu a pomáhají vám překonat geografická online omezení. To je vše velmi užitečné, ale výběr nejlepší VPN pro vás není snadný úkol. Počet VPN na trhu je vyšší než kdy jindy, což ztěžuje správné rozhodnutí.

Každý poskytovatel VPN prohlašuje, že je nejlepší, nejrychlejší nebo nejbezpečnější. Přesto mezi nimi existuje spousta rozdílů. Volné VPN jsou dost hezké, ale placená VPN obecně dělá lepší práci. Mezi různými placenými VPN jsou dokonce velké cenové rozdíly. Všichni bychom samozřejmě chtěli získat nejlepší službu VPN za nejlevnější cenu. Ale který poskytovatel VPN skutečně nabízí nejlepší řešení? Podívali jsme se na to a vytvořili jsme vlastní nejlepší 3 nejlepší levné VPN služby.

Tři levné VPN služby

Většina sítí VPN požaduje od svých zákazníků měsíční poplatek, aby mohli udržovat a zlepšovat své služby. Peníze, které vydělají, by například mohly jít na rozšíření jejich serverové sítě, zlepšení podpory klientů nebo aktualizaci serverů, které pracují s (American) Netflix. Částečně díky této měsíční platbě mají prémiové VPN obvykle lepší kvalitu než VPN VPN zdarma.

Nikdo za svou VPN nechce platit příliš mnoho. Naštěstí nemusíte. Existuje mnoho levných sítí VPN, které nabízejí vynikající kvalitu i přes nízké ceny. Tito poskytovatelé jsou ideální pro průměrného uživatele internetu, který chce zvýšit své soukromí a bezpečnost online, aniž by to stálo příliš mnoho. Po průzkumu jsme zjistili, že následující tři poskytovatelé VPN jsou právě teď nejlevnější kvalitativní VPN na trhu.


RANK A VPN
NAŠE SCORE
CENA ZA MĚSÍC
WEBOVÁ STRÁNKA POSKYTOVATELE VPN
1. Surfshark8.81,99 $Na webovou stránku Surfshark
2. CyberGhost9.52,75 $Na web CyberGhost
3. PureVPN6.81,65 $Na web PureVPN

Skóre, která jsme těmto různým poskytovatelům dali, vychází z našich podrobných recenzí. Uvedená cena za měsíc je nejlevnější cena, za kterou můžete získat předplatné. Obvykle se jedná o předplatné na rok nebo déle. Pro více informací o těchto levných VPN si můžete přečíst jejich krátké shrnutí níže.

Surfshark

Surfshark je velmi uživatelsky přívětivá VPN. Jako relativně nový hráč na trhu VPN se snaží přilákat nové zákazníky svými nízkými cenami, vysokou úrovní uživatelského přívětivosti a bezchybnou rychlostí. Surfshark navíc pracuje s Netflixem a umožňuje anonymní stahování. Pokud se nás zeptáte, jedná se o nejlepší VPN tam, kde máte omezený rozpočet.

Pokud jde o platformu pro revizi, nemáme co stěžovat, pokud jde o Surfshark. Věříme, že se tento poskytovatel rychle rozroste a stane se jedním z největších poskytovatelů VPN na světě. Jen se modlíme, aby na své cestě udrželi své ceny stejné!

CyberGhost

CyberGhost kdysi začínal jako bezplatná služba VPN, ačkoli od té doby převedli na placený systém. Tato změna vedla k obrovskému zlepšení jejich služeb. CyberGhost je rychlý a má rozsáhlou síť serverů. Navíc pracuje s americkým Netflixem. CyberGhost je velmi bezpečný a především neuvěřitelně uživatelsky příjemný.

VPN společnosti CyberGhost je velmi cenově dostupná. Navíc má tento prémiový poskytovatel 30denní záruku vrácení peněz. To je perfektní, pokud si chcete vyzkoušet poskytovatele, než se věnujete dlouhodobému předplatnému.

PureVPN

PureVPN může být jen nejlevnější VPN této chvíle, pokud vyloučíte všechny bezplatné služby. Tento poskytovatel nabízí velkou serverovou síť. Má také specializované streamingové servery, pomocí kterých můžete sledovat své oblíbené streamingové služby. Jeden odběr PureVPN lze použít až na pěti zařízeních současně. Kromě toho budete mít 31denní záruku vrácení peněz pro případ, že nebudete spokojeni.

Důvodem pro umístění PureVPN na číslo tři v našem seznamu nejlepších levných VPN je její historie. V roce 2017 poskytl PureVPN uživatelské záznamy do FBI. To dokazuje, že PureVPN udržovala identifikovatelné protokoly svých uživatelů. Od té doby se hodně změnilo pro PureVPN. V roce 2019 byl PureVPN podroben nezávislému auditu. Tento audit ukázal, že PureVPN již neuchovává žádné protokoly, které umožňují komukoli identifikovat konkrétního uživatele nebo jeho online aktivity. Díky tomuto zlepšení jejich zásad protokolování jsme se rozhodli zahrnout PureVPN mezi naše tři nejlepší levné levné VPN. Je to prostě nejlevnější prémiová síť VPN, která nás v tomto konkrétním případě přesvědčuje, abychom tomuto poskytovateli měli výhodu z pochybností.

Levné VPN: co musíte dávat pozor?

Před provedením definitivního výběru je důležité se rozhodnout, co chcete z VPN. Chcete VPN, která vám umožní rychle streamovat nebo stahovat torrent? Pak budete potřebovat rychlý. Chtěli byste raději VPN, která je vše o zvýšení bezpečnosti? Vyberte si VPN se silnými úrovněmi šifrování, bez zásad protokolování a bez bezpečnostních problémů. Nakonec možná budete potřebovat VPN pro celou rodinu. V takovém případě potřebujete službu, která je uživatelsky přívětivá a lze ji používat na mnoha zařízeních současně.

Každá slušná služba VPN vám poskytne určitou úroveň bezpečnosti, přívětivosti pro uživatele a rychlosti. Mezi poskytovateli stále existuje mnoho rozdílů. Jedna VPN může být mnohem bezpečnější než druhá, ale také mít nižší rychlosti. Některé sítě VPN nabízejí mnoho možností a vyžadují určité technické znalosti od svých uživatelů, zatímco jiné jsou nainstalovány v mžiku a snadno se ovládají. Proto je dobré mít představu o tom, jaké funkce chcete, aby vaše VPN měla. Přečtěte si recenze a vyzkoušejte některé služby VPN, pokud je to možné. Pokud hledáte podrobný přehled nejlepších VPN v této chvíli, můžete se také podívat na jiný náš článek: pět nejlepších všestranných VPN.

Zdarma nebo placená VPN?

VPN štítKromě placených sítí VPN, i když mohou být levné, jste možná narazili na některé bezplatné sítě VPN. Existuje několik slušných bezplatných sítí VPN, jak si můžete přečíst v našem článku „Top 5 poskytovatelů VPN zdarma“. I tak má většina bezplatných VPN určitá omezení: ani ta nejlepší VPN není zdaleka dokonalá. Často mají omezení rychlosti, datový limit nebo omezenou síť serverů. Proto jsou bezplatné VPN obecně užitečné, pokud si chcete vyzkoušet VPN. Intenzivní nebo dlouhodobé využívání bezplatné služby se však rychle stane nepohodlným.

Výzkum ukázal, že velká část bezplatných VPN dostupných online je nedůvěryhodná a nebezpečná. Pokud vám záleží na vaší online bezpečnosti, pravděpodobně nebudete chtít mít nic společného s těmito (někdy falešnými) poskytovateli VPN. Při výběru bezplatné sítě VPN buďte vždy opatrní. Nezapomeňte konzultovat důvěryhodné recenze a pokud je to možné, doporučujeme vám vybrat (levného) prémiového poskytovatele.

Závěrečné myšlenky: nejlepší levné VPN

Levné VPN jsou vynikající volbou pro každého, kdo plánuje pravidelné používání VPN, ale nechce na to utrácet příliš mnoho peněz. Obecně je lepší zvolit levnou VPN než bezplatnou. Protože na trhu je tolik sítí VPN, někteří poskytovatelé se snaží konkurovat snížením jejich cen. To je výhodné pro vás jako zákazníka, protože to znamená, že budete moci získat skvělou VPN za nižší cenu. Protože každý má jiná přání, pokud jde o jejich VPN, je těžké vybrat jednu službu VPN a tvrdit, že je to nejlepší levné VPN na světě. Osobně bychom si vybrali Surfshark, ale možná nebudete souhlasit. Proto bychom vás chtěli nechat s těmito třemi skvělými levnými VPN:

RANK A VPN
NAŠE SCORE
CENA ZA MĚSÍC
WEBOVÁ STRÁNKA POSKYTOVATELE VPN
1. Surfshark8.81,99 $Na webovou stránku Surfshark
2. CyberGhost9.52,75 $Na web CyberGhost
3. PureVPN6.81,65 $Na web PureVPN
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me