Instalace VPN pro Android TV: Zde je návod! | VPNOpřehled

Existuje několik způsobů, jak chránit svůj Android TV pomocí VPN. Nejjednodušší způsob je stažení aplikace z Obchodu Play. Bohužel ne všichni poskytovatelé VPN takovou aplikaci nabízejí. Tito poskytovatelé VPN můžete stále používat k ochraně svého zařízení Android TV. Můžete nainstalovat VPN do routeru nebo do virtuálního routeru do vašeho PC nebo Mac.


Přečtěte si více o tom, proč byste chtěli používat VPN v kombinaci s vaší Android TV, v našem článku na toto téma. Pokud ještě nemáte VPN, možná budete chtít použít jednoho z následujících tří poskytovatelů. Pokud však již máte předplatné u jiných poskytovatelů VPN, níže najdete informace o jejich instalaci do směrovače nebo virtuálního směrovače.

ExpressVPN pro Android TV

Použití ExpressVPN je velmi snadné v kombinaci s Android TV, protože jeho šikovná aplikace Obchod Play. Se servery ExpressVPN budete vždy schopni dosáhnout vysoké rychlosti co nejbezpečnějším možným způsobem. ExpressVPN má přes 1700 serverů ve více než 90 zemích. Jejich aplikace jsou k dispozici v několika různých jazycích. Pokud si nejste jisti, zda je pro vás VPN, můžete vyzkoušet ExpressVPN bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz.

GOOSE VPN pro Android TV

GOOSE VPN je mladá nizozemská společnost s rychlým připojením. Se servery po celém světě jsou ideální pro obcházení geografických omezení a sledování obsahu USA Netflix po celém světě. GOOSE VPN má stejně jako ExpressVPN snadnou aplikaci pro Android TV. Můžete si vyzkoušet své služby po dobu jednoho měsíce za pouhých 0,45 EUR, takže můžete vidět, zda se vám jejich služby líbí, aniž byste museli platit za plné předplatné.

IPVanish pro Android TV

IPVanish má také snadno použitelnou aplikaci pro Android TV, kterou můžete nainstalovat přímo do vaší chytré televize. Mají více než 1 000 věží ve více než 50 různých zemích a dobře fungují v kombinaci s Kodi. Díky tomu je tento poskytovatel ideální pro použití ve vašem Android TV. IPVanish má skvělou zákaznickou podporu, která umožňuje všem využívat jejich služby. Díky jejich vysoké rychlosti můžete streamovat filmy a seriály bez zpoždění.

Instalace VPN s aplikací v obchodě Play

Pokud má váš poskytovatel v obchodě Google Play k dispozici aplikaci, můžete si ji na Android TV nainstalovat následujícím způsobem:

 1. Vyhledejte svoji aplikaci VPN v knihovně aplikací.
 2. Stáhněte si aplikaci svého poskytovatele.
 3. Otevřete aplikaci a přihlaste se ke svému účtu. Pokud ještě nemáte účet, můžete si jej založit na webu svého poskytovatele VPN.
 4. Po přihlášení je aplikace aktivována a připravena k použití.
 5. Nastavte VPN podle svých preferencí a vyberte umístění serveru.
 6. Zapněte VPN.
 7. Užijte si bezpečnost, anonymitu a přístup k blokovanému obsahu!

Instalace sítě VPN do směrovače

SměrovačPokud je ve směrovači nainstalována síť VPN, všechna zařízení, která se připojí k internetu prostřednictvím tohoto připojení, budou chráněna. Pokud to chcete udělat, musí být váš router vhodný pro tento typ použití. Kromě toho budete muset změnit firmware na routeru, aby byl připraven k použití s ​​VPN, což se nazývá blikání. Na router můžete nainstalovat VPN pomocí následujících kroků.

 1. Zkontrolujte, zda je váš router vhodný pro „blikání“. Přečtěte si vše o tomto v našem článku s nejlepšími VPN směrovači.
 2. Změňte firmware na routeru a nainstalujte do něj VPN. Rozšířeného průvodce, jak to provést, najdete v našem článku o instalaci VPN na routeru.
 3. Připojte svůj Android TV k Wi-Fi síti vašeho blikajícího routeru. Váš Android TV je nyní chráněn VPN.

Instalace VPN na virtuální router na vašem PC nebo Mac

Virtuální routerPokud váš router není vhodný pro blikání, můžete také připojit svůj Android TV k Wi-Fi hotpot na vašem PC nebo Mac. Pokud na tento počítač nebo Mac nainstalujete také VPN, bude vaše Android TV také chráněna. Toho lze dosáhnout pomocí následujících kroků:

 1. Nainstalujte VPN do počítače nebo Mac. To je velmi snadné, protože většina poskytovatelů VPN má snadné instalační průvodce a jednoduché průvodce.
 2. Vytvořte v počítači nebo Mac hotspot Wi-Fi, aby se k němu mohl připojit váš Android TV.
 3. Připojte Android TV k této síti chráněné VPN na vašem PC nebo Mac.

Závěrečné myšlenky

ExpressVPN, GOOSE VPN a IPVanish mají v Obchodě Play snadné aplikace, které si můžete stáhnout do svého Android TV. A co je nejdůležitější, můžete přistupovat k streamovanému obsahu z celého světa a obejít umělá geo bloky a omezení. Toho lze dosáhnout také instalací VPN do směrovače nebo virtuálního směrovače. Ne všechny směrovače jsou však vhodné pro software VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me