Встановлення VPN на ваш маршрутизатор: простий посібник для DD-WRT

Встановлення VPN на маршрутизатор – прекрасна ідея, якщо ви хочете користуватися Інтернетом із свободою, безпекою та анонімністю. Щоб мати змогу встановити VPN на свій маршрутизатор, вам знадобиться DD-WRT. Це альтернативна мікропрограмне забезпечення (програмне забезпечення), яке використовується для додавання додаткових функцій у ваш маршрутизатор. Однією з таких особливостей є можливість встановлення та використання VPN на маршрутизаторі. Прочитайте все про це програмне забезпечення та дотримуйтесь простого керівництва, яке пояснює, як слід встановити його. Після цього ви будете готові почати вільно та анонімно переглядати Інтернет на всіх своїх пристроях.


Що таке DD-WRT

ddwrt логотипDD-WRT – це програмне забезпечення для бездротових маршрутизаторів типу IEEE 802.11 a / b / g / h / n на основі Linux з відкритим кодом. Він працює або на чіпі Broadcom, або на Atros. DD-WRT пропонує розширені параметри, яких ви не знайдете на звичайній прошивці або маршрутизаторах. Деякі з цих додаткових варіантів – хороша підтримка VPN (особливо OpenVPN), бездротове з’єднання / повторення протоколів WDS, безпечна бездротова комунікація Radius Authentication та вдосконалене управління якістю обслуговування для розподілу пропускної здатності. У цій статті ви можете прочитати все про встановлення VPN на роутер за допомогою DD-WRT.

Чому б ви встановили VPN на свій маршрутизатор?

Встановивши VPN на маршрутизатор, ви захистите всі підключені пристрої за один раз.

Щит VPNVPN захищає весь ваш інтернет-трафік, направляючи його через зашифровані тунелі. Треті сторони не можуть бачити нічого, що ви робите в Інтернеті, коли використовуєте VPN.

Крім того, ви приймаєте IP-адресу ваших VPN-серверів, гарантуючи, що ваша власна IP-адреса прихована до світу. Ваша IP-адреса дозволяє веб-сайтам, які ви відвідуєте, розпізнавати вас і навіть відстежувати, якщо вони хотіли. З VPN це неможливо, і ви будете абсолютно анонімними.

Нарешті, VPN пропонує велику свободу. Оскільки VPN дозволяє підключатися до серверів у багатьох різних країнах, ви можете змінити своє віртуальне місцезнаходження. Ви можете зробити вигляд, що маєте доступ до Інтернету з іншого місця. Таким чином, ви можете обійти будь-які географічні обмеження, будь то обмеження улюбленого потокового сайту або кричуча цензура уряду..

Зазвичай ви встановлюєте VPN на той пристрій, який хочете використовувати для доступу до Інтернету. Однак сьогодні ми використовуємо багато різних пристроїв. Щоб захистити всі пристрої вдома або працювати за один раз, ви можете встановити VPN на свій маршрутизатор.

Попередньо встановлені маршрутизатори VPN

Якщо ви хочете використовувати свій маршрутизатор як клієнт VPN, ваш маршрутизатор повинен бути налаштований певним чином. Такий спосіб налаштування маршрутизатора для VPN називається миготливим. Нижче ви зможете прочитати, як ви можете це зробити самостійно. Однак найпростіший спосіб – придбати роутер, який вже налаштований на роботу з VPN. Ми називаємо це попередньо прошиті маршрутизатори.

Ці попередньо прошиті маршрутизатори часто встановлюються для конкретного постачальника VPN. Таким чином, купуючи роутер, ви також повинні отримати передплату у цього конкретного постачальника VPN.

Більшість цих попередньо спалахнутих маршрутизаторів родом із США. Пам’ятайте, що адаптери можуть бути різними у вашій країні. Не забудьте замовити адаптер, який дозволяє підключити роутер до ременя живлення у вашій країні.

Вимоги до VPN на маршрутизаторі

Щоб мати змогу встановити VPN на свій маршрутизатор, вам потрібно:

На ньому встановлений маршрутизатор з DD-WRT (погляньте на підтримувані пристрої, щоб побачити, чи на вашому маршрутизаторі може бути встановлена ​​вбудована програма DD-WRT)

Підписка на VPN, яка пропонує OpenVPN. OpenVPN – це протокол, який пропонують не всі постачальники VPN, тому переконайтеся, що перевірити його. Ми можемо рекомендувати NordVPN та Surfshark як надійних постачальників VPN, які пропонують цей протокол.

Встановіть DD-WRT на свій маршрутизатор

МаршрутизаторПосібник із встановлення прошивки DD-WRT на свій маршрутизатор є різним для кожного маршрутизатора. Тож спочатку:

-Знайдіть свій маршрутизатор у базі даних маршрутизаторів веб-сайту DD-WRT та завантажте файл.

-Завантажте відповідний .bin-файл.

-Прочитайте спеціальні інструкції до обладнання, щоб побачити, як можна прошивати нову прошивку на маршрутизаторі.

-є три способи прошивки нової прошивки:

  • Web-GUI
  • TFTP
  • командний рядок

Прокрутіть униз, щоб знайти відповідний спосіб мигання для отримання додаткової інформації.

Flash DD-WRT через Web-GUI

Цей метод є найкращим вибором, серед інших, маршрутизаторів Linksys.

1.Скиньте маршрутизатор (за допомогою кнопки жорсткого скидання на задній панелі маршрутизатора)

2.Увійдіть у систему управління маршрутизатором, перейшовши на IP-адресу маршрутизатора (прокрутіть униз, щоб побачити, як це зробити)

3.Перегляньте меню, де ви можете оновити свій маршрутизатор або на ньому встановити нову прошивку

4.Прошийте нову прошивку (Важливо: не переривайте цей процес, оскільки це може непоправно зіпсувати ваш маршрутизатор)

5.Знову скиньте маршрутизатор

Знайдіть IP-адресу маршрутизатора вручну

Виконайте ці дії, щоб вручну знайти IP-адресу маршрутизатора в Windows.

Крок 1. Перейдіть до “старту” і натисніть “Виконати”

Це може бути важко знайти в Windows 10, тому ви також можете використовувати ярлик клавіатури, натискаючи кнопку WIN (та кнопка з вікном на ній) і r одночасно. Ви побачите це вікно:

Маршрутизатор cmd

Крок 2. Введіть “cmd” та натисніть OK

команда маршрутизатора

Крок 3. Введіть “ipconfig” та натисніть клавішу Enter

IP маршрутизатор

IP-адреса, яку ви знайдете після шлюзу за замовчуванням або стандартного шлюзу – це IP-адреса вашого маршрутизатора. Тепер скопіюйте це число в адресний рядок веб-браузера, щоб дістатися до маршрутизатора.

Прошивка DD-WRT Flash через TFTP

Найчастіше віддається перевага методу спалаху GUI, але в деяких випадках, визначених для обладнання, ви можете вибрати TFTP. TFTP розглядається як безпечний метод прошивки маршрутизатора.

TFTP дуже простий і вимагає лише двох клацань. Цей спосіб особливо чудовий для несправностей веб-інтерфейсу або якщо маршрутизатор здається недоступним.

Прошивка DD-WRT Flash через командний рядок

Цей метод застосовний лише до маршрутизаторів, на яких уже встановлено DD-WRT, і коли Telnet / SSH увімкнено. Це єдиний спосіб бездротового оновлення, оскільки файли витягуються з серверів DD-WRT і можуть перевірятися через контрольну суму.

1. Telenet або SSH до маршрутизатора DD-WRT

2.Завантажте прошивку в папку маршрутизатора / tmp за допомогою wget або scp

cd / tmp
wget https://dd-wrt.com/dd-wrtv2/downloads/stable/dd-wrt.v2x_generic.bin

3.Порівняйте контрольну суму з оригіналом

md5sum dd-wrt.v2x_generic.bin

4.Прошивка прошивки

написати dd-wrt.v2x_generic.bin linux

5.Перезавантажте

Встановіть VPN на DD-WRT

Тепер ви прошивали DD-WRT на своєму маршрутизаторі, і він тепер зможе розмістити VPN-з’єднання. Вітаю, найскладніша частина зроблена! Тепер, щоб встановити VPN на DD-WRT:

1. Увійдіть у свій маршрутизатор (як ви робили раніше, знайдіть IP-адресу та введіть її в адресний рядок у вашому браузері).

2. Перейдіть до “Налаштування”, а потім “Основна настройка”.

3. Перейдіть до частини, в якій написано «Налаштування сервера мережевих адрес» (DHCP) та заповніть адреси DNS-сервера вашого постачальника VPN та збережіть ці налаштування.

4. Вимкнути IPv6 (Використання IPv6 іноді показує витоки IP).

5. Перейдіть у розділ із написом “Послуги” та натисніть на вкладку “VPN”. Увімкніть клієнт OpenVPN, натиснувши на увімкнути частину з написом “Запустити OpenVPN Client”.

маршрутизатор

6. Тепер заповніть дані свого постачальника VPN (наприклад, NordVPN: Логін, пароль, адреса сервера та тип протоколу VPN).

7. Скопіюйте вміст сертифіката та файл ключа у відповідне поле.

8. Як тільки ви збережете дані за допомогою “Застосувати налаштування”, буде встановлено з’єднання з сервером VPN. Весь інтернет-трафік зараз проходить через сервер VPN. Щоб перевірити, чи все зроблено, перейдіть на вкладку «статус» та розділ «OpenVPN».

Фінальні думки

Ви хочете, щоб усі ваші пристрої вдома були захищені VPN? Тоді є хорошою ідеєю встановити VPN на маршрутизаторі. Однак спочатку потрібно встановити DD-WRT на маршрутизатор, і ваш постачальник VPN повинен запропонувати протокол OpenVPN, щоб це працювало. Сподіваємось, керівництво вище допоможе вам встановити VPN на маршрутизаторі. Пам’ятайте, що ви також можете придбати попередньо прошиті маршрутизатори, які позбавлять вас від багатьох проблем.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me