Встановлення VPN на Fire TV Stick: Ось як! | VPNOперегляд

Встановити VPN для вашого Amazon Fire TV Stick може бути досить складно, тому ми спробували перерахувати всі можливі рішення за допомогою покрокового керівництва. Найпростіший спосіб – завантажити додаток VPN безпосередньо на Fire TV Stick. Однак є лише два провайдери, які пропонують подібний додаток. На щастя, є й інші способи зробити це. Наприклад, ви можете встановити VPN на своєму маршрутизаторі або на віртуальному маршрутизаторі на вашому ПК або Mac. Нарешті, ви також можете встановити VPN з Android APK. Сподіваємося, ця стаття допоможе вам успішно встановити VPN, щоб ви могли скористатися його функціями під час трансляції за допомогою Fire TV Stick.


Встановити ілюстрацію Amazon Fire Stick

Чому б ви встановили VPN на свій Amazon Fire TV Stick

Amazon Fire TV Stick – це ідеальний спосіб використовувати всю послугу потокового передавання на телевізорі. За допомогою VPN ви можете переконатися, що це відбувається безпечно та анонімно. Крім того, ви можете отримати доступ до більшої кількості матеріалів, обійшовши географічні обмеження. Про цю ідеальну комбінацію читайте в нашій статті про використання VPN у поєднанні з Amazon Fire TV Stick.

Встановіть VPN-додаток на свій Amazon Fire TV Stick

І ExpressVPN, і IPVanish мають додаток, який ви можете завантажити на свій Fire TV Stick. Ми використовували ExpressVPN як приклад у наступних кроках.

 1. Шукайте “ExpressVPN” у вашій бібліотеці додатків Fire TV Stick.
 2. Завантажте програму ExpressVPN.
 3. Відкрийте додаток ExpressVPN, заповніть вашу особисту інформацію, щоб увійти у свій рахунок ExpressVPN. У вас ще немає облікового запису? Перейдіть на їхній веб-сайт, щоб створити його.
 4. Після заповнення даних для входу додаток активується. Тепер вам доведеться змінити деякі налаштування. З’явиться автоматичне повідомлення від ExpressVPN. Натисніть “добре“.
 5. У спливаючому вікні ExpressVPN запитує, чи добре ви з тим, що вони хочуть підключитися через VPN. Натисніть “добре“.
 6. Тепер ExpressVPN попросить вас, чи хочете ви, анонімно, поділитися інформацією з ними, щоб вони могли покращити свої послуги. Це необов’язково, тому ви можете або натиснути “дозволяють“Або”не дозволяють“.
 7. Додаток зараз встановлено та готовий до використання. Відкривши додаток, ви побачите, чи він увімкнено чи вимкнено. Після натискання кнопки ваш VPN працює, і ви можете безпечно та анонімно стріляти на Amazon Fire TV Stick.
 8. Щоб відключитись, просто знову натисніть ту саму кнопку в додатку ExpressVPN.
 9. Необов’язково: для обходу географічних обмежень ви можете вибрати сервер у іншій країні. У додатку ExpressVPN ви натискаєте кнопку з написом “вибрати місце розташування“Та виберіть сервер, до якого потрібно підключитися.

Встановіть VPN на свій маршрутизатор

МаршрутизаторЩоб захистити всі домашні пристрої за один раз, ви також можете встановити VPN на маршрутизатор. Однак для цього вам потрібно змінити прошивку на маршрутизаторі, це називається миготливою. Не всі маршрутизатори підходять для прошивки, тому переконайтеся, що у вас є правильний маршрутизатор. Більше того, це миготіння може пошкодити ваш маршрутизатор, якщо воно не виконано правильно, тому перед початком роботи обов’язково ознайомтеся з нашим посібником із встановлення VPN. У цьому посібнику ми пояснюємо, який тип маршрутизатора та VPN у вас повинен бути, якщо ви хочете, щоб він працював. Ви також можете прочитати, які дії потрібно зробити, щоб безпечно спалахнути ваш маршрутизатор.

Важливою перевагою встановлення VPN на маршрутизаторі є те, що всі ваші пристрої, підключені до мережі, захищені VPN. Вам не доведеться встановлювати програмне забезпечення VPN на всі ваші індивідуальні пристрої.

Встановіть VPN на віртуальний маршрутизатор

Віртуальний роутерЯкщо ви не можете або не хочете змінювати мікропрограмне забезпечення свого маршрутизатора, ви також можете перетворити свій ПК або Mac у віртуальний маршрутизатор. Ви можете встановити VPN на свій ПК або Mac та підключити Fire TV Stick до віртуального маршрутизатора. Встановити VPN на ПК або Mac дуже просто, оскільки провайдери створюють чудових майстрів установки, які допоможуть вам у цьому. Точка доступу Wi-Fi, яку ви створюєте на захищеному пристрої, тепер захищатиме всі пристрої, які підключаються до цієї точки доступу, включаючи Fire TV Stick.

Встановіть Android APK на свій Amazon Fire TV Stick

Останній метод, який ви можете використовувати для захисту свого Fire TV Stick за допомогою VPN, це встановлення Android APK. APK (Android Package) – це тип файлу, який розбиває додаток на різні маленькі пакети. Ви можете порівняти його з zip-файлами. Якщо додатка немає в магазині Play, ви можете використовувати цей тип файлів, щоб встановити додаток на своєму пристрої Android.

Це можна зробити двома способами: шляхом прямого завантаження або через завантаження на другому пристрої Android. Обидва методи починаються з однакових кроків, але після цього процес стає зовсім іншим. З цієї причини ми обговорюємо їх окремо нижче.

Після цього ви також можете прочитати, як ви можете відкривати та оновлювати ці файли на своєму Fire TV Stick.

Встановлення VPN на ваш Amazon Fire TV Stick з прямим завантаженням APK

 1. Переконайтеся, що ваш Amazon Fire TV Stick дозволяє зовнішні додатки. Ви можете це зробити так:
  1. Йти до “налаштування“У своєму Amazon Fire TV Stick, а потім на”система“.
  2. Прокрутіть вниз і перейдіть до “Налаштування виробника“.
  3. Увімкніть опцію “програми з невідомих джерел“.
 2. Перейдіть на веб-сайт свого постачальника VPN та знайдіть URL-адресу для їхнього файлу APK.
 3. Перейдіть на свій телевізор Amazon Fire та введіть “завантажувач“На панелі пошуку.
 4. Встановіть “додаток для завантаження“І відкрийте його.
 5. Вставте URL-адресу файлу APK та завантажте його.
 6. Файл APK буде встановлено безпосередньо. Якщо це не так, перейдіть до розділу “завантаження“У додатку Downloader та натисніть файл APK, щоб встановити його.
 7. Додаток вашого постачальника VPN має бути готовим до використання вже зараз. Якщо це не так, радимо звернутися до служби підтримки вашого постачальника VPN.

Встановлення VPN на ваш Amazon Fire TV Stick з та APK на другому пристрої Android

Для цього способу потрібно мати інші пристрої Android, це може бути телефон, ноутбук або планшет, це не має значення.

 1. Переконайтеся, що ваш Amazon Fire TV Stick дозволяє зовнішні додатки. Ви можете це зробити так:
  1. Йти до “налаштування“У своєму Amazon Fire TV Stick, а потім на”система“.
  2. Прокрутіть вниз і перейдіть до “Налаштування виробника“.
  3. Увімкніть опцію “програми з невідомих джерел“.
  4. Йти до “система“І натисніть” про “та виберіть”мережа“.
  5. Запишіть IP-адресу вашого Amazon Fire TV.
 2. Завантажте та встановіть додаток свого постачальника VPN через Google Play Store на своєму другому пристрої Android.
 3. Завантажте та встановіть додаток “Apps2Fire“На другому пристрої Android.
 4. Відкрийте “Apps2Fire“, Натисніть на три точки у верхньому правому куті та натисніть”налаштування“.
 5. У вікні, що відкриється, ви вводите IP-адресу свого Amazon Fire TV, яку ви записали раніше. Далі натисніть “зберегти“.
 6. Перейдіть до трьох маленьких крапок у правому верхньому куті “Apps2Fire“Знову” та виберіть “завантажувати програми“.
 7. Виберіть додаток свого постачальника VPN. Додаток зараз автоматично буде встановлено на ваш Fire TV. Якщо це не працює, радимо звернутися до служби підтримки вашого постачальника VPN.

Відкриття додатка VPN, який було встановлено за допомогою APK

Встановлений додаток APK не одразу з’явиться у стандартному меню додатка. Щоб відкрити додаток і скористатися послугою VPN, потрібно виконати наступні дії:

 1. Перейдіть до меню “Пуск” вашого пожежного телебачення.
 2. Йти до “налаштування” і потім “додатки“.
 3. Виберіть “управління встановленими програмами“.
 4. Ви побачите список програм, які ви завантажили на ваш Fire TV. Виберіть додаток VPN, який ви хочете використовувати, і натисніть “запуск програми“.
 5. У додатку ви повинні увійти у свій обліковий запис VPN. Від того, як це зробити, залежить від постачальника VPN. Швидше за все, вам знадобиться ввести свою електронну адресу та пароль.
 6. Виберіть місце розташування сервера, до якого потрібно підключитися, і ввімкніть VPN. VPN буде увімкнено, доки ви не вимкнете Amazon Fire TV Stick або не відключитесь у додатку VPN.

Оновлення програми APK на My Fire TV Stick

Якщо ви вручну встановили додаток на Fire TV Stick, воно не оновиться автоматично. Теоретично вам не потрібно оновлювати додаток до тих пір, поки воно працює, і з’єднання стабільне та безпечне. Однак для безпеки варто оновлюватись час від часу. Це потрібно буде зробити вручну, наступним чином:

 1. Йти до “налаштуванняНа вашому Fire TV Stick.
 2. Виберіть “додатки“Та натисніть”управління встановленими програмами“.
 3. Виберіть додаток VPN та натисніть «сила зупинки“.
 4. Тепер вам доведеться знову встановити додаток VPN. Це можна зробити так, як ви це робили вперше.
 5. Після того як ви знову встановите його на Fire TV Stick, ви побачите вікно із запитанням, чи хочете ви встановити та оновити для своєї програми. Виберіть “так“.
 6. Зараз додаток буде оновлено. Як тільки це буде зроблено, вам доведеться знову увійти в додаток, щоб встановити зв’язок із VPN.

Фінальні думки

Хоча встановлення VPN для вашого Amazon Fire TV Stick може бути певним клопотом, можливо, виконайте ці кроки. За допомогою файлів APK ви можете завантажити додаток VPN, якого немає в магазині Google Play, і встановити його на Fire TV Stick. Це можна зробити або безпосередньо на Fire TV Stick, або через другий Android-пристрій. Після встановлення ви можете відкрити його та використовувати VPN на своєму Fire TV Stick. Пам’ятайте, що встановлений вручну додаток не оновлюватиметься автоматично. Це означає, що вам доведеться вручну оновлювати додаток раз і знову. Насолоджуйтесь потоковою передачею на ваш телевізор Fire TV безпечно, анонімно та вільно!!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map