Встановлення VPN для вашого смарт-телевізора. Ось як це зробити!

У наш час багато людей використовують VPN, щоб отримати доступ до набагато більшого вибору шоу та фільмів. Зрештою, багато потокових служб, таких як Netflix, накладають географічні обмеження та показують лише певний вміст у певних регіонах. Більше того, VPN пропонують безліч переваг конфіденційності та безпеки. Один із пристроїв, який особливо добре піддається потоковому трансляції, звичайно, – це смарт-телевізор. Однак налаштувати VPN на смарт-телевізорі, як правило, не так просто, як це можна зробити, наприклад, на вашому ПК з Windows. Але не хвилюйтесь, у цій статті ми перерахуємо три способи, за допомогою яких ви зможете легко користуватися всіма перевагами, які може запропонувати VPN, на вашому смарт-телевізорі.


У вас вже є смарт-телевізор і ви хочете з’ясувати, чому VPN може бути корисним для вас? Прочитайте нашу статтю про використання VPN у поєднанні зі смарт-телевізором.

Smart TV VPN налаштування ілюстрації

Примітка: Розумний телевізор – це не те саме, що Android TV. На Android TV, наприклад, Sony Bravia, встановити VPN дуже просто, оскільки ви можете просто встановити програму VPN для Android на телевізорі безпосередньо. Якщо ви хочете це зробити, ми посилаємось на нашу статтю про налаштування VPN на Android TV.

1. Підключення смарт-телевізора до ПК з ОС Windows за допомогою VPN

Незважаючи на те, що цей метод технічно не передбачає налаштування VPN на вашому смарт-телевізорі, ви все одно підключитесь до одного з усіма перевагами, які це приносить. Це досягається встановленням VPN на вашому ПК з Windows (якщо ви цього ще не зробили) та згодом підключенням смарт-телевізора до ПК, перетворюючи ПК на мобільну гарячу точку. Таким чином, ваш розумний телевізор підключений до тієї ж мережі WiFi або широкосмугової мережі, що і ваш ПК, таким чином використовуючи те саме VPN-з’єднання. Зверніть увагу, для роботи цього методу вам потрібно встановити на комп’ютері Windows 10. Прочитайте наш короткий і простий покроковий посібник нижче, щоб скористатися цим методом.

 1. Встановіть VPN на свій ПК з Windows. Більшість постачальників VPN робить це дуже просто. Зрештою, практично кожен популярний постачальник VPN пропонує сьогодні простий у користуванні додаток Windows. Однак якщо вам потрібна допомога з цим, перегляньте нашу статтю про налаштування VPN для Windows.
 2. Налаштування мобільного гарячого місця на вашому ПК. Для цього введіть на панелі пошуку на комп’ютері «налаштування гарячої точки мобільного зв’язку» та натисніть на неї.
 3. Натисніть на маленький перемикач, який ви бачите, тож він увімкнений (синій). Тепер перевірте, чи правильно відображається мережа (ваш Wi-Fi або широкосмугова мережа) та переконайтеся, що вибрано Wi-Fi там, де написано “поділитися моїм з’єднанням через Інтернет”.
 4. Тепер підключіть свій смарт-телевізор до Wi-Fi або широкосмугової мережі вашого ПК під керуванням Windows. Для цього скористайтеся інформацією, що стоїть за пунктом “Ім’я мережі” та “Пароль мережі” на попередньому екрані.
 5. Тепер ваш розумний телевізор підключений до VPN. Якщо ви хочете змінити налаштування, вам доведеться зробити це на своєму ПК. Наприклад, скажімо, що ви хочете дивитись американську версію Netflix на своєму смарт-телевізорі, ви вибираєте сервер VPN в США на вашому ПК.

2. Встановлення VPN на маршрутизатор

МаршрутизаторВстановлення VPN на маршрутизатор дуже корисно захистити всі пристрої вдома за один раз. Для цього необхідно змінити прошивку на маршрутизаторі. Цей процес називається миготінням. Не забудьте перевірити, чи підходить ваш маршрутизатор, оскільки це не всі маршрутизатори. Щоб отримати допомогу в цьому, перегляньте нашу статтю про кращі маршрутизатори VPN.

Під час цього процесу ви можете непоправно пошкодити ваш маршрутизатор. Ось чому важливо точно слідувати інструкціям. Ви можете прочитати наше повне керівництво про те, як встановити VPN на маршрутизатор, щоб дізнатися, як його спалахнути.

Після того, як ви встановите VPN на свій маршрутизатор, ви можете дозволити вашому смарт-телевізору підключитися до нього так само, як зазвичай. Після встановлення з’єднання ваш смарт-телевізор захищений VPN.

Встановіть VPN на свій маршрутизатор:

1. Перевірте, чи підходить ваш маршрутизатор для прошивки.

2. Змініть прошивку на маршрутизаторі та встановіть VPN.

3. Підключіть ваш розумний телевізор до спалаху роутера. Це працює так само, як підключення до будь-якої іншої мережі Wi-Fi.

3. Встановлення VPN на віртуальний маршрутизатор на ПК або Mac

Віртуальний роутер

Якщо ваш маршрутизатор не підходить для прошивки або ви не хочете, ви можете створити точку доступу Wi-Fi на своєму ПК або Mac і налаштувати його як віртуальний маршрутизатор з підключенням VPN. Потім ви можете підключити свій смарт-телевізор до Інтернету через точку доступу на вашому ПК або Mac. Встановлення VPN на ПК або Mac відрізняється залежно від пристрою та операційної системи. Шукайте постачальника, який добре відповідає вашим пристроям, і це не повинно бути занадто складно. Нижче ви знайдете посібник, який допоможе вам встановити VPN на віртуальний маршрутизатор.

Встановлення VPN на віртуальному маршрутизаторі:

1. Встановіть VPN на свій ПК або Mac. Більшість постачальників VPN мають простий майстер встановлення, який допоможе вам встановити їх програмне забезпечення на свій пристрій.

2. Створіть точку доступу Wi-Fi на своєму ПК або Mac. Як це зробити, залежить від вашого пристрою. Якщо ви не можете зрозуміти, як це зробити, перейдіть на веб-сайт виробника вашого пристрою.

3. Підключіть свій розумний телевізор до мережі VPN вашого ПК або Mac.

Кастинг з різних пристроїв

За допомогою смарт-телевізора також можна передавати вміст з іншого пристрою на смарт-телевізор. Виконуючи це, ви повинні розглянути кілька речей. Вам завжди знадобиться ваш інший пристрій поруч, і якщо ви переходите між такими пристроями, як ваш смартфон і планшет, вам потрібно встановити VPN на обох. Крім того, пристрій, з яким ви передаєте, буде захищено VPN, але ваш смарт-телевізор не буде захищений. Ви використовуєте смарт-телевізор лише як зовнішній екран для іншого пристрою.

Найкращий VPN для мого смарт-телевізора

Якщо у вас немає передплати у постачальника VPN, все ж може бути корисним перейти на VPN, який добре працює в поєднанні з вашим смарт-телевізором. Стабільне та швидке з’єднання є важливим для трансляції фільмів, серіалів чи музики. Зверніться до постачальника VPN, який ідеально відповідає вашим потребам. Якщо ви хочете переглянути геоблокований вміст, переконайтеся, що у вашого постачальника завжди є сервери, які ви можете використовувати для цієї мети. Ми перевірили декілька провайдерів і нижче – три надійних провайдера, які добре працюють у поєднанні з вашим смарт-телевізором.

1. ExpressVPN для смарт-телебачення

ExpressVPN дуже добре працює в поєднанні зі смарт-телевізорами. Він має зручний додаток для Android TV і його легко встановити на будь-якому з ваших пристроїв. Завдяки великій пропозиції серверів та 256-бітному шифруванню, це ідеальний спосіб безпечно, вільно та повністю анонімно пропускати потоки. Через свою високу якість вони є одними з дорожчих постачальників, але завдяки своїй високій якості та швидкості ExpressVPN надає позитивного значення вислову “ви отримуєте те, за що платите”. Детальніше про цього постачальника читайте в нашому повному огляді ExpressVPN.

2. Surfshark для смарт-телебачення

Surfshark – це чудовий, а також дуже доступний VPN для використання зі своїм розумним телевізором. Surfshark – найдешевший провайдер VPN, який ми перевірили, але все ж пропонує великі швидкості потоку. Крім того, Surfshark може отримати доступ до американської версії Netflix та її 1040 серверів у 61 країні, а також до тонн іншого географічно обмеженого вмісту. Більше того, Surfshark – це дуже безпечний постачальник VPN, який поважає та захищає конфіденційність своїх користувачів. Зрештою, він має сувору політику без реєстрації, протоколи шифрування першого класу та комутаційний ключ. Surfshark працює з вашим розумним телевізором, використовуючи будь-який із способів, описаних у цій статті. Таким чином, це ідеальний спосіб – легко та доступно – насолоджуватися безпекою, свободою та конфіденційністю під час використання смарт-телевізора.

3. NordVPN для смарт-телебачення

Так само, як ExpressVPN та Surfshark, NordVPN пропонує користувачам (смарт-телевізору) багато безпеки, конфіденційності, георозблокування та гарну швидкість потоку. Однак NordVPN також пропонує деякі додаткові функції, які роблять цей VPN чудовим вибором для власників смарт-телевізорів. NordVPN пропонує заплутані сервери та спеціальні IP-адреси. В даний час все більше і більше потокових сервісів блокують користувачів VPN. Але сама причина багатьох хоче використовувати VPN на своєму смарт-телевізорі – це розблокувати потоковий контент, наприклад американська версія Netflix. Ось тут надходять додаткові функції NordVPN. Запущені сервери NordVPN (у США, Канаді, Франції, Італії та 10 інших країнах) та спеціалізовані IP-адреси ускладнюють потокові сервіси для виявлення та тим самим блокування користувачів VPN. Ось чому NordVPN – це чудовий вибір для користувачів розумного телебачення, які хочуть якнайшвидше передавати Інтернет та Інтернет.

Фінальні думки

Якщо у вас є Android TV, встановити VPN буде дуже просто через пропозицію VPN-додатків у Play Store. В інших випадках вам доведеться встановити VPN на маршрутизатор або віртуальний маршрутизатор. Це може бути трохи складніше, але ви можете дізнатися, як це зробити в нашому посібнику. Це, безумовно, варто зробити, тому що всі ваші потоки будуть безпечними та анонімними. Більше того, ви отримаєте доступ до більше вмісту. Загалом, VPN – це ідеальне поєднання зі смарт-телевізором.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map