Встановлення VPN для Android TV: Ось як! | VPNOперегляд

Існує кілька способів захисту вашого Android TV за допомогою VPN. Найпростіший спосіб – завантажити додаток з Play Store. На жаль, не всі постачальники VPN пропонують такий додаток. Ви все ще можете використовувати ці VPN-провайдери для захисту свого Android TV. Ви можете встановити VPN на свій роутер або на віртуальний маршрутизатор на ПК або Mac.


Детальніше про те, чому ви хочете використовувати VPN у поєднанні з Android TV, читайте в нашій статті з цього питання. Якщо у вас ще немає VPN, можливо, ви захочете скористатись одним із наступних трьох постачальників послуг. Однак якщо у вас вже є підписка у інших постачальників VPN, ви дізнаєтесь, як їх встановити на маршрутизатор або віртуальний маршрутизатор нижче.

ExpressVPN для Android TV

ExpressVPN дуже простий у використанні у поєднанні з Android TV через свій прекрасний додаток Play Store. З серверами ExpressVPN ви завжди зможете досягти високих швидкостей найбезпечнішим можливим способом. ExpressVPN має понад 1700 серверів у більш ніж 90 країнах. Їх програми доступні кількома різними мовами. Якщо ви не впевнені, VPN призначений для вас, ви можете перевірити ExpressVPN без ризику за допомогою 30-денної гарантії повернення грошей..

GOOSE VPN для Android TV

GOOSE VPN – молода голландська компанія зі швидким зв’язком. З серверами по всьому світу вони ідеально підходять для обходу географічних обмежень та перегляду американського вмісту Netflix у всьому світі. Як і ExpressVPN, GOOSE VPN має простий додаток для Android TV. Ви можете випробувати їхні послуги протягом одного місяця всього за 0,45 євро, таким чином ви зможете побачити, чи подобаються вам їхні послуги, не платячи за повну підписку.

IPVanish для Android TV

IPVanish також має простий у використанні додаток для Android TV, яке можна встановити безпосередньо на смарт-телебаченні. У них понад 1000 северів у більш ніж 50 різних країнах і добре працює в поєднанні з Kodi. Це робить цього провайдера ідеальним для використання на вашому Android TV. IPVanish має чудову підтримку клієнтів, що дозволяє кожному користуватися їх послугами. З їх високою швидкістю ви можете передавати фільми та серіали без будь-якого відставання.

Встановлення VPN з додатком у магазині Play

Якщо ваш постачальник має доступну програму в магазині Google Play, ви можете встановити її на Android TV таким чином:

 1. Шукайте додаток VPN у бібліотеці додатків.
 2. Завантажте додаток свого провайдера.
 3. Відкрийте додаток та увійдіть у свій обліковий запис. Якщо у вас ще немає облікового запису, ви можете перейти на веб-сайт свого постачальника VPN, щоб створити його.
 4. Після входу в додаток активується і готова до використання.
 5. Налаштуйте VPN так, як вам зручніше, та виберіть розташування сервера.
 6. Увімкніть VPN.
 7. Насолоджуйтесь безпекою, анонімністю та доступом до заблокованого вмісту!

Встановлення VPN на маршрутизаторі

МаршрутизаторЯкщо на маршрутизаторі встановлено VPN, усі пристрої, які підключаються до Інтернету через це з’єднання, будуть захищені. Якщо ви хочете це зробити, ваш маршрутизатор повинен бути придатним для такого типу використання. Крім того, вам доведеться змінити прошивку на маршрутизаторі, щоб підготувати його до використання з VPN, це називається миготінням. Ви можете встановити VPN на свій маршрутизатор, виконавши наступні кроки.

 1. Перевірте, чи підходить ваш маршрутизатор для «блимання». Про це читайте в нашій статті з найкращими маршрутизаторами VPN.
 2. Змініть прошивку на маршрутизаторі та встановіть на нього VPN. Про те, як це зробити, ви можете знайти в нашій статті про встановлення VPN на маршрутизаторі.
 3. Підключіть свій Android TV до мережі Wi-Fi мерехтливого маршрутизатора. Ваш Android TV зараз захищений VPN.

Встановлення VPN на віртуальний маршрутизатор на ПК або Mac

Віртуальний роутерЯкщо ваш маршрутизатор не підходить для прошивки, ви також можете підключити Android TV до гарячої точки Wi-Fi на вашому ПК або Mac. Якщо ви також встановите VPN на цей ПК або Mac, ваш Android TV також буде захищений. Ви можете досягти цього, виконавши такі кроки:

 1. Встановіть VPN на свій ПК або Mac. Це дуже просто, оскільки більшість постачальників VPN мають прості майстри встановлення та прості посібники.
 2. Створіть точку доступу Wi-Fi на своєму ПК або Mac, щоб ваш Android TV міг підключитися до нього.
 3. Підключіть Android TV до цієї мережі, захищеної від VPN, на вашому ПК або Mac.

Фінальні думки

ExpressVPN, GOOSE VPN та IPVanish в Play Store мають прості програми, які можна завантажити на Android TV. Найголовніше, що ви можете отримати доступ до потокового вмісту з усього світу та обійти штучні геоблоки та обмеження. Ви також можете досягти цього, встановивши VPN на свій маршрутизатор або віртуальний маршрутизатор. Однак не всі маршрутизатори підходять для програмного забезпечення VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map