Najlepsze usługi VPN dla Kodi. Sprawdź nasze najlepsze 5! | Przegląd VPN

kodi tv VPN


Kodi to darmowa aplikacja typu open source, pierwotnie napisana na Xbox, ale teraz dostępna na większości urządzeń. Działa jako centrum rozrywki, które łączy wszystkie Twoje usługi medialne. VPN może ci w tym pomóc poprzez bezpieczne połączenie. Połączenie Kodi z usługą VPN pozwoli na anonimowe i bezproblemowe przesyłanie strumieniowe. Przeczytaj wszystko na temat naszych 5 najlepszych dostawców VPN dla Kodi.

Używanie Kodi w połączeniu z VPN ma kilka zalet. Wszystkie transmisje strumieniowe są anonimowe, można ominąć ograniczenia geograficzne, a ruch internetowy jest chroniony przez szyfrowanie. VPN oferuje użytkownikom swobodę, anonimowość i bezpieczeństwo. Możesz przeczytać wszystko o funkcjach VPN w naszym artykule z ogólnymi informacjami na temat korzystania z VPN.

Instalowanie sieci VPN nie jest złym pomysłem podczas przesyłania strumieniowego za pomocą Kodi. VPN może pomóc ci uzyskać dostęp do treści Netflix w innym kraju. Kodi pozwala ci stworzyć własną kolekcję usług przesyłania strumieniowego, abyś mógł uzyskać do nich dostęp za pomocą ich aplikacji. Niektóre dodatki w Kodi oferują treści, których nie można udostępniać. Aby mieć pewność, że nikt nie zobaczy, co robisz w Kodi, możesz użyć sieci VPN w celu ochrony swojej anonimowości. Ale jakich dostawców VPN najlepiej używać w połączeniu z Kodi? Przedstawiamy 5 najlepszych dostawców, którzy naszym zdaniem działają dobrze w połączeniu z Kodi. Ponadto wyjaśnimy, w jaki sposób najlepiej korzystać z dwóch usług razem.

Które usługi VPN działają dobrze z Kodi?

Wszyscy następujący dostawcy VPN współpracują dobrze z Kodi. Ponadto gwarantują bezpieczne i anonimowe połączenie.

1.ExpressVPN

Express VPN jest z jakiegoś powodu na szczycie większości naszych list porównawczych. Mają świetną obsługę klienta i dużą ofertę serwerów na całym świecie. Stosują wysokiej jakości środki bezpieczeństwa i zapewniają, że zawsze istnieje sposób na uzyskanie dostępu do amerykańskiej zawartości Netflix. Są zatem idealne do stosowania w połączeniu z Kodi. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​szybkość i stabilność połączenia są również świetne. Należy pamiętać, że są one drogie dla VPN, ale w zamian dostajesz najlepszą jakość.

2. IPVanish

Naszym zdaniem IPVanish ma najszybsze połączenie VPN. IPVanish ma rozbudowany przewodnik na swojej stronie internetowej, który może pomóc w skonfigurowaniu ich aplikacji, aby działała dobrze z Kodi. Dla osób, które lubią anonimowo i bezpiecznie przesyłać strumieniowo, IPVanish oferuje najlepsze połączenie szybkości i bezpieczeństwa. Ich ceny są dość wysokie w porównaniu do innych sieci VPN. Często mają jednak świetne oferty na swojej stronie internetowej. Dowiedz się więcej o naszym doświadczeniu z IPVanish.

3. VyprVPN

VyprVPN ma bardzo szybką sieć, którą sami zarządzają. Ten dostawca jest częścią konglomeratu internetowego Goldenfrog. Z tego powodu mają wiele środków na optymalizację swoich usług. Możesz mieć trzy jednoczesne połączenia z ich niedrogą subskrypcją.

4. GOOSEVPN

GOOSE VPN to stosunkowo młody holenderski dostawca VPN. Szybko budują sobie markę. GOOSEVPN oferuje wysokiej jakości serwery z szybkim i stabilnym połączeniem. Mają dwa rodzaje subskrypcji. Polecamy ich nieograniczony plan. Druga, tańsza subskrypcja ma limit 50 GB, co nie jest idealne, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo wiele filmów i seriali. Chcesz dowiedzieć się więcej o tej holenderskiej usłudze VPN? Przeczytaj naszą pełną recenzję GOOSE VPN.

5. NordVPN

NordVPN ma ogromną liczbę serwerów w ponad 50 krajach. Bardzo dbają o bezpieczeństwo, dlatego zapewniają bezpieczeństwo wysokiej jakości i nie prowadzą rejestrów. Prędkości Internetu uległy poprawie i są teraz idealne do przesyłania strumieniowego. Możesz korzystać z jednej subskrypcji na sześciu urządzeniach jednocześnie. NordVPN jest również jedną z najbardziej przystępnych cenowo sieci VPN premium na rynku.

Skonfiguruj VPN dla Kodi

W większości przypadków przesyłanie strumieniowe za pomocą Kodi przez połączenie VPN nie będzie trudne. Po skonfigurowaniu subskrypcji u dostawcy VPN i zainstalowaniu jego oprogramowania większość pracy jest wykonywana. Dostawcy VPN bardzo łatwo instalują swoje aplikacje. Gdy tylko połączysz się z jednym z serwerów VPN, cały twój ruch jest przekierowywany przez to bezpieczne połączenie.

Wszystko, co naprawdę musisz zrobić, aby przesyłać strumieniowo bezpiecznie i anonimowo, to najpierw upewnij się, że masz połączenie z VPN. W większości aplikacji VPN jest to kwestia naciśnięcia jednego przycisku. To samo dotyczy komputera, tabletu i smartfona. Jeśli połączysz się z VPN przed otwarciem aplikacji Kodi, możesz rozpocząć bezpieczne przesyłanie strumieniowe!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do treści usługi przesyłania strumieniowego w innym kraju, wybierz ten kraj w aplikacji VPN. Gdy jesteś podłączony do tego serwera w innym kraju, będzie wyglądało na to, że masz dostęp do Internetu z tego konkretnego kraju. Większość dostawców ma doskonałą obsługę klienta, więc jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, możesz się z nimi skontaktować.

Zainstaluj VPN na swoim routerze

Możesz użyć Kodi na inteligentnym telewizorze lub w połączeniu z odtwarzaczem multimedialnym, takim jak Google Chromecast lub Amazon Fire TV Stick. W takich przypadkach możliwe jest skonfigurowanie połączenia VPN przez router, aby wszystkie urządzenia podłączone do tego routera mogły korzystać z bezpiecznego połączenia VPN. W tym celu potrzebujesz routera obsługującego połączenie VPN. Przeczytaj o tym wszystko w naszym artykule na temat instalacji VPN na routerze.

Jak działa ilustracja VPN?

Końcowe przemyślenia

Kodi to przyjemna aplikacja do oglądania filmów i seriali na laptopie, komputerze, smartfonie lub telewizji. Połączenie Kodi z VPN zapewni ci anonimowość i bezpieczeństwo. Co więcej, umożliwia obejście ograniczeń geograficznych, zapewniając jeszcze więcej treści. Z jednym z wyżej wymienionych dostawców możesz być pewien, że zadziała. Spójrz również na naszych 5 najlepszych najlepszych dostawców VPN!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me