Najlepsza sieć VPN dla Apple TV | Wykorzystaj w pełni swój telewizor! | VPNOVerview

Czarny kwadrat z logo Apple TV i niebieską tarczą z napisem


Obecnie wiele osób posiada Apple TV. Apple TV zasadniczo przekształca normalny telewizor w inteligentny telewizor, na którym można odtwarzać filmy i seriale prosto z Internetu. Niestety zwykle cały ruch internetowy przychodzący do Apple TV i przechodzący do niego odbywa się przez niezabezpieczone połączenie. Wiąże się to z kilkoma zagrożeniami bezpieczeństwa. Na szczęście możesz zwiększyć bezpieczeństwo swojego Apple TV za pomocą VPN (Virtual Private Network). Ponadto VPN pozwoli ci korzystać z Apple TV w znacznie bardziej swobodny, mniej ograniczony sposób. W końcu VPN umożliwia obejście wielu ograniczeń geograficznych.

Wiele usług przesyłania strumieniowego, z których można korzystać na urządzeniu Apple TV, takich jak Netflix, Hulu, BBC iPlayer i YouTube, egzekwuje tak zwane ograniczenia geograficzne. Na przykład oferta seriali i filmów Netflix jest inna w każdym kraju. Na przykład amerykańska wersja Netflix, która oferuje więcej programów niż jakakolwiek inna wersja, jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Hulu jest niedostępne poza terytorium Stanów Zjednoczonych. Ograniczenie to prawdopodobnie wpłynie na Ciebie, jeśli nie mieszkasz w USA lub jesteś na wakacjach w obcym kraju. Ponadto BBC iPlayer, używany przez wielu do oglądania popularnych brytyjskich programów, jest zwykle dostępny tylko w Wielkiej Brytanii. VPN pozwala jednak ominąć wiele ograniczeń geograficznych przesyłania strumieniowego.

VPN oferuje wiele innych zalet, oprócz tego, że jest przydatny do odblokowywania ograniczeń geograficznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych wszystkich zaletach, zapoznaj się z tym artykułem. Większość korzyści oferowanych przez VPN można podzielić na trzy kategorie: bezpieczeństwo, prywatność i wolność. W następnej części krótko i jasno podsumujemy wszystkie trzy tego rodzaju zalety oferowane przez VPN.

Jaka jest zaleta korzystania z VPN dla mojego Apple TV?

Istnieje kilka dobrych powodów, aby używać VPN na Apple TV. Najważniejsze powody to:

 • Bezpieczeństwo: W Internecie jest wiele firm i rządów, które próbują stworzyć dla Ciebie „profil cyfrowy”. Z drugiej strony są też hakerzy, którzy szukają informacji osobistych, kont i płatności. Korzystając z VPN, będziesz szyfrować ruch internetowy, co znacznie utrudni firmom, rządom i hakerom uzyskanie twoich danych osobowych. Dlatego jesteś znacznie lepiej chroniony online, jeśli korzystasz z VPN.
 •  Prywatność: VPN zmienia się i dlatego ukrywa twój adres IP. Oznacza to, że stronom internetowym będzie trudniej przypisywać tobie działania online i, w zasadzie, odkrywać twoją tożsamość. Oznacza to, że korzystanie z VPN zwiększa poziom anonimowości i prywatności.
 • Odblokowanie / wolność: Większość ludzi korzysta z VPN ze względu na możliwość obejścia ograniczeń geograficznych przez VPN. Korzystając z VPN, możesz uzyskać dostęp do treści, które normalnie nie byłyby dostępne w kraju, w którym się znajdujesz. Umożliwia to na przykład dostęp do amerykańskiej wersji Netflix poza USA. Lub uzyskać dostęp do BBC iPlayer poza Wielką Brytanią. Jednak nie tylko przesyłanie strumieniowe treści VPN mogą odblokować. Ze względu na ich możliwości odblokowywania sieci VPN mogą również pomóc w walce z cenzurą i odzyskaniu wolności online.

Najlepsze usługi VPN dla Apple TV

Dobra sieć VPN jest bezpieczna i niezawodna, szybka, przyjazna dla użytkownika i ma serwery w wielu krajach. Sieć VPN dla Apple TV musi być szybka, ponieważ w przeciwnym razie serie i filmy przesyłane strumieniowo będą prawdziwym bólem. Oczywiście nie chcesz czekać wieczności na buforowanie ulubionego programu. Ponadto ważne jest, że VPN ma dużą liczbę serwerów i lokalizacji serwerów. W końcu im więcej lokalizacji serwerów oferuje VPN, tym więcej treści można odblokować, ponieważ musisz połączyć się z serwerem w kraju / krajach, do których treść jest ograniczona. Dlatego posiadanie serwerów w wielu krajach jest w zasadzie koniecznością dla Apple TV VPN. Niestety większość darmowych sieci VPN nie spełnia powyższych kryteriów. Dlatego zalecamy korzystanie z jednego z trzech następujących dostawców VPN premium.

ExpressVPN dla Apple TV

ExpressVPN jest obecnie prawdopodobnie najlepszym dostawcą VPN, który oferuje bardzo przyjazne dla użytkownika oprogramowanie i jest bardzo szybki. Oprogramowanie ExpressVPN jest dostępne w systemach Windows, Mac OS, iOS, Android i Linux. ExpressVPN doskonale nadaje się do omijania ograniczeń geograficznych, ponieważ VPN ma ponad 3000 serwerów w 94 różnych krajach. Ponadto ExpressVPN oferuje przejrzysty i łatwy do naśladowania przewodnik dotyczący konfiguracji połączenia ExpressVPN w Apple TV. To wszystko oznacza, że ​​ExpressVPN jest zdecydowanie jednym z najlepszych dostawców VPN dla Apple TV. Co więcej, możesz wypróbować ExpressVPN przez 30 dni i sprawdzić, czy jest to odpowiedni dostawca dla Ciebie, ponieważ oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

NordVPN dla Apple TV

NordVPN jest jednym z bardziej przystępnych cenowo dostępnych dostawców VPN premium. Co więcej, jest to jedna z najbezpieczniejszych innych opcji VPN. W końcu NordVPN oferuje (podwójny) stopień wojskowy, 256-bitowe szyfrowanie AES. Jest to uważane za bardzo bezpieczny rodzaj szyfrowania. Ponadto NordVPN oferuje bardzo intuicyjne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie. Dzięki temu VPN jest łatwy w użyciu, nawet dla osób, które po raz pierwszy korzystają z VPN. Oprócz oferowania doskonałej wartości, NordVPN daje również wszystkim swoim klientom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Surfshark Apple TV

Jeśli szukasz niedrogiej sieci VPN do swojego Apple TV, która może bardzo dobrze konkurować z najlepszymi konkurentami, Surfshark to świetny dostawca. Biorąc pod uwagę bardzo konkurencyjną cenę Surfshark, prędkości, którymi zarządza, są co najmniej imponujące. Szczególnie testowane przez nas serwery w USA (z naszego biura w Holandii) wypadły świetnie i były bardzo szybkie. Oczywiście jest to świetne dla osób, które lubią korzystać z Apple TV, aby korzystać z amerykańskich usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix i Hulu.

Ponadto Surfshark ma ponad 1000 serwerów w 61 krajach. To sprawia, że ​​Surfshark jest bardzo odpowiednim VPN do odblokowywania. Surfshark również oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co pozwala wypróbować go, zanim naprawdę zaangażujesz się w cokolwiek.

Konfiguracja VPN na Apple TV

Gdy już zdobędziesz subskrypcję VPN, oczywiście będziesz chciał skonfigurować VPN na Apple TV. Można to zrobić, instalując VPN na routerze lub na routerze wirtualnym na komputerze z systemem Windows lub Mac. Po podłączeniu urządzenia Apple TV do routera urządzenie Apple TV zostanie również podłączone do sieci VPN. Czy chcesz dokładnie wiedzieć, jak zainstalować VPN na routerze? Następnie przeczytaj nasz szczegółowy przewodnik na ten temat.

Końcowe przemyślenia

W tym artykule dowiedziałeś się, dlaczego warto korzystać z VPN w Apple TV. Dzięki VPN działającej na twoim Apple TV będziesz bardziej anonimowy, bezpieczniejszy i swobodniejszy w Internecie. Ponadto w tym artykule omówiono trzy najlepsze sieci VPN dla Apple TV. Dostawcy, tacy jak ExpressVPN, NordVPN i Surfshark, mogą pomóc w bezpiecznym korzystaniu z Apple TV. Wreszcie w tym artykule wyjaśniono, jak skonfigurować VPN na Apple TV.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map